Kondoři Liberec B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 8. 2019 do 4. 12. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

Organizační pracovník

od: 5. 12. 2019
Karel Vlasák
karel_v@depusa.com
485 146 784

Trenér

od: 23. 5. 2019 do 19. 9. 2019
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Trenér

od: 24. 9. 2019 do 4. 12. 2019
Aleš Jiráň
ales.jiran@gmail.com
773 875 550

Trenér

od: 5. 12. 2019
Chris Pagentine
coachpagentine@gmail.com
730 526 897

Asistent trenéra

od: 7. 3. 2020
Petr Kalivoda
kalivoda08@outlook.cz

Adresa

Basketbalový klub Kondoři Liberec
Na Výsluní
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Dominik Maščuch 2004 191 17 21 15.2 3.2 2.4 1.6/2.7 59.6 2.5
Ondřej Pospíšil 2003 181 18 16 14.3 4.7 1.3 1.0/1.1 88.9 2.4
Josef Havel 2002 165 19 21 8.0 2.3 0.7 1.3/1.9 69.2 1.9
Šimon Kořínek 2004 180 17 18 9.2 2.8 0.6 1.7/2.9 56.6 2.3
Vladimír Vomáčka 2003 179 18 13 8.5 2.2 0.9 1.4/1.9 72.0 3.3
Vitaliy Shumskyy 2001 180 20 16 5.4 1.8 0.3 1.2/2.1 57.6 1.8
Marek Vomáčka 2001 193 20 8 8.5 3.3 0.5 0.5/1.1 44.4 2.4
Josef Nechanický 2003 192 18 3 17.7 4.7 1.0 5.3/7.0 76.2 4.3
Adam Bouška 2003 186 18 14 3.3 1.1 0.3 0.1/0.5 28.6 2.2
Jan Bašta 2001 175 20 12 2.1 0.7 0.2 0.3/0.5 50.0 1.8
Gio Kvinikadze 2001 198 20 4 6.0 1.8 0.5 1.0/1.0 100.0 3.8
Štěpán Starý 2002 201 19 3 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.3
Tadeáš Slowiak 2004 185 17 1 18.0 6.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tadeáš Hofman 2004 150 17 13 1.3 0.3 0.2 0.2/0.5 50.0 2.0
Antonín Daňhel 2004 150 17 7 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
David Šmíd 2002 170 19 9 0.8 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0 1.2
Petr Kalivoda 2002 170 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0 1.0
Dan Keršláger 2003 190 18 6 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Jan Ježek 2004 190 17 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Pavel Kozák 2002 189 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Hvězda 2004 190 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Oliver Sembdner 2003 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Krejčí 2002 165 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
217 liga (junioři U19) Domácí 8. 3. 2020 VYS 70:93 10 15 5/2 71.4% 22
215 liga (junioři U19) Domácí 7. 3. 2020 BA Sparta Praha 47:108 15 2 11/3 78.6% 18
212 liga (junioři U19) Domácí 23. 2. 2020 SLUNETA Ústí nad Labem 78:69 27 6 6/8 42.9% 15
210 liga (junioři U19) Domácí 22. 2. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 46:92 14 6 0/4 0% 23
204 liga (junioři U19) Domácí 8. 2. 2020 Sokol Žižkov B 70:100 19 9 5/4 55.6% 24
203 liga (junioři U19) Hosté 26. 1. 2020 BA Sparta Praha 117:60 18 5 9/5 64.3% 15
200 liga (junioři U19) Hosté 25. 1. 2020 VYS 77:51 10 5 16/9 64% 20
56 liga (junioři U19) Domácí 12. 1. 2020 BA Sparta Praha 52:89 14 7 3/1 75% 15
51 liga (junioři U19) Domácí 11. 1. 2020 VYS 57:70 21 1 12/8 60% 22
44 liga (junioři U19) Hosté 7. 12. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 88:83 22 9 12/4 75% 22
48 liga (junioři U19) Hosté 5. 12. 2019 BK Levharti Chomutov 91:50 16 4 6/1 85.7% 13
38 liga (junioři U19) Hosté 24. 11. 2019 Sokol Žižkov B 90:79 22 8 11/2 84.6% 14
34 liga (junioři U19) Hosté 23. 11. 2019 Tygři Praha 86:78 19 9 13/8 61.9% 19
29 liga (junioři U19) Domácí 10. 11. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 74:96 20 8 10/5 66.7% 19
1 liga (junioři U19) Hosté 9. 11. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 100:61 17 5 12/12 50% 22
27 liga (junioři U19) Hosté 27. 10. 2019 VYS 78:69 26 3 8/4 66.7% 15
24 liga (junioři U19) Hosté 26. 10. 2019 BA Sparta Praha 75:65 18 4 17/6 73.9% 19
20 liga (junioři U19) Domácí 13. 10. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 89:80 32 5 10/6 62.5% 21
16 liga (junioři U19) Domácí 12. 10. 2019 BK Levharti Chomutov 75:111 23 8 5/6 45.5% 27
10 liga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2019 Tygři Praha 64:85 16 9 5/7 41.7% 18
6 liga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2019 Sokol Žižkov B 56:84 19 5 3/2 60% 24
11 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 26. 5. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 82:62 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
12. kolo
-
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec B
play-out A Preview
10. kolo
-
Sokol Žižkov B
BK Kondoři Liberec B
play-out A Preview
11. kolo
-
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec B
play-out A Preview
1. kolo 25. 5. 2019
18:30
BK Kondoři Liberec B
BC Vysočina
61
64
18
9
30
31
43
48
skupina B Review
1. kolo 25. 5. 2019
09:30
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec B
74
82
15
22
40
46
59
66
skupina B Review
1. kolo 26. 5. 2019
10:30
BK Kondoři Liberec B
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
82
62
32
15
51
33
63
45
skupina B Review
1. kolo 8. 6. 2019
20:15
BK Brandýs nad Labem
BK Kondoři Liberec B
67
105
16
19
32
55
49
81
2. kolo Review
2. kolo 9. 6. 2019
09:30
BK Kondoři Liberec B
BK Brandýs nad Labem
100
64
37
17
65
26
83
43
2. kolo Review
2. kolo 28. 9. 2019
15:30
BK Kondoři Liberec B
Sokol Žižkov B
56
84
14
23
33
41
46
58
skupina A Review
3. kolo 29. 9. 2019
10:00
BK Kondoři Liberec B
Tygři Praha
64
85
4
17
19
38
41
60
skupina A Review
4. kolo 12. 10. 2019
17:00
BK Kondoři Liberec B
BK Levharti Chomutov
75
111
22
26
40
62
58
78
skupina A Review
5. kolo 13. 10. 2019
12:30
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´ Roudnice n.L.
89
80
21
9
50
34
70
57
skupina A Review
6. kolo 26. 10. 2019
09:00
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec B
75
65
15
17
34
29
57
47
skupina A Review
7. kolo 27. 10. 2019
12:00
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec B
78
69
24
16
36
35
55
53
skupina A Review
1. kolo 9. 11. 2019
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec B
100
61
28
16
62
25
83
36
skupina A Review
8. kolo 10. 11. 2019
13:00
BK Kondoři Liberec B
SLUNETA Ústí nad Labem
74
96
19
21
34
42
57
64
skupina A Review
9. kolo 23. 11. 2019
18:30
Tygři Praha
BK Kondoři Liberec B
86
78
16
25
41
43
67
58
skupina A Review
10. kolo 24. 11. 2019
10:00
Sokol Žižkov B
BK Kondoři Liberec B
90
79
21
22
42
39
63
62
skupina A Review
12. kolo 5. 12. 2019
19:00
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec B
91
50
20
10
45
23
66
34
skupina A Review
11. kolo 7. 12. 2019
18:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec B
88
83
19
15
46
42
65
62
skupina A Review
13. kolo 11. 1. 2020
16:00
BK Kondoři Liberec B
Sokol Vyšehrad
57
70
12
32
25
40
48
59
skupina A Review
14. kolo 12. 1. 2020
10:00
BK Kondoři Liberec B
BA Sparta Praha
52
89
15
27
30
45
43
64
skupina A Review
1. kolo 25. 1. 2020
12:00
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec B
77
51
14
14
26
25
54
39
play-out A Review
2. kolo 26. 1. 2020
10:00
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec B
117
60
28
13
58
26
86
51
play-out A Review
3. kolo 8. 2. 2020
19:30
BK Kondoři Liberec B
Sokol Žižkov B
70
100
25
26
51
54
62
76
play-out A Review
5. kolo 22. 2. 2020
16:00
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´ Roudnice n.L.
46
92
9
27
19
48
33
76
play-out A Review
6. kolo 23. 2. 2020
11:00
BK Kondoři Liberec B
SLUNETA Ústí nad Labem
78
69
24
17
49
38
67
50
play-out A Review
7. kolo 7. 3. 2020
19:30
BK Kondoři Liberec B
BA Sparta Praha
47
108
21
23
30
40
36
86
play-out A Review
8. kolo 8. 3. 2020
12:00
BK Kondoři Liberec B
Sokol Vyšehrad
70
93
14
31
32
54
53
68
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 kvalifikace o ligu 2 5
2019/20 liga 8 19