Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Tygři Praha
BK Kralupy junior
25. 5. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Jan Hejnic
115
43
32
6
68
21
92
34
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Brandýs nad Labem
25. 5. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Jan Hejnic
80
88
24
20
39
40
61
62
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
26. 5. 2019
13:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
Jakub Petrák
84
90
15
24
42
48
32
71
Review
skupina A 1. kolo 6
BK Klatovy
Tygři Praha
26. 5. 2019
15:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
Jakub Petrák
56
110
24
20
35
49
47
69
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha
25. 5. 2019
17:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Michal Perlík
51
152
16
39
32
83
40
121
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Kralupy junior
BK Klatovy
25. 5. 2019
19:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Michal Perlík
60
74
13
23
25
39
37
60
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Kočvara BC Vysočina 19 16 26.6 8.8 2.8 0.8 / 3.6 0.9/1.7 0.0* 1.3
10 Ondřej Medek BSK Modřany - Jižní Supi 20 19 1.0 4.9 1.4 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Dominik Žák SNAK A 20 11 16.5 5.5 1.9 0.3 / 1.0 0.9/1.5 0.0* 1.9
Filip Staniszewski Tygři Praha 19 4 1.0 15.0 3.5 2.3 / 0.8 1.3/2.0 62.5 1.5
1 Adam Šiška BCM Orli Prostějov 19 8 15.1 5.6 2.0 0.3 / 0.3 0.9/1.6 0.0* 0.9
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19 11 1.0 3.7 1.2 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.7
4 David Rážek BK Pelhřimov 20 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 2.0
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 3 1.0 6.7 2.0 0.0 2.7/5.3 50.0 3.0
Ondřej Laš Basket Poděbrady 20 4 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Matyáš Krejčí TJ Turnov 19 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 2.0
Tadeáš Sláma ZLN 20 1 22.0 9.0 0.0 3.0 / 5.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Bašta YDEA KONDOR 20 6 14.7 1.2 0.3 0.0 / 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.3
13 Dominik Krmášek BK Vlci Žďár 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Starý YDEA KONDOR 19 13 4.8 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Michal Pytlík BK Klatovy 20 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Krist SAM Brno B 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Tomek BC Nový Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koutný Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švrlinga BK Vlci Žďár 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bodnár BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Charvát BK Brandýs n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Tygři Praha 3 39.7 12.0 10.3 /16.0 64.6 16.3
BKj Kralupy 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Klatovy 3 22.7 5.3 8.7 /19.0 45.6 17.7
BK Brandýs n. L. 3 21.0 5.3 18.3 /28.3 64.7 16.3
Válečníci Děčín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kondoři Liberec B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Vysočina 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia K. Vary (MS) 3 18.7 1.3 13.7 /28.7 47.7 20.3
Basket Poděbrady 5 21.4 7.2 11.8 /23.8 49.6 18.4
Slavia Kroměříž 3 35.3 4.3 7.0 /10.3 67.7 22.3
Jiskra Kyjov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Brno Žabovřesky 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 - - -
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 - - -
Výborný Dominik 4 0 4 0 - - -
Vošahlík Marek 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 - - -
Theodor Pavel 2 0 2 0 - - -
Tesař Michal 4 0 4 0 - - -
Scholze Michal 2 2 0 0 - - -
Renc Jan 1 0 1 0 - - -
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 - - -
Petrák Jakub 2 0 2 0 - - -
Perlík Michal 2 0 2 0 - - -
Neuman Ladislav 1 1 0 0 - - -
Mycak Michael 2 0 2 0 - - -
Musil Jan 1 1 0 0 - - -
Kult Michal 2 0 2 0 - - -
Kubiš Michal 1 1 0 0 - - -
Kouba Dalibor 4 4 0 0 - - -
Jon Miloslav 2 2 0 0 - - -
Hejnic Jan 2 0 2 0 - - -
Hartig Lukáš 2 2 0 0 - - -
Fanta Jiří 2 0 2 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře