BKj Kralupy

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2018
Radana Hniličková
bkkralupyjunior@gmail.com
775 339 287

Trenér

od: 17. 9. 2018
Ing. Miroslav Komínek
kominekmirek@seznam.cz
777 471 459

1. asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Radana Hniličková
bkkralupyjunior@gmail.com
775 339 287

Asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Martin Orgoník
martinorgonik123@seznam.cz
722 351 556

Adresa

Basketbalový klub Kralupy - junior, z.s.
sport. hala, V Luhu
278 01 Kralupy nad Vltavou

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Michal Novák 2003 160 18
Radim Pavlík 2004 17
Filip Kropáč 2002 19
Vít Gerstenberger 2004 17
Jakub Žák 2003 18
Daniel Dürrhammer 2002 173 19
Michal Kamler 2002 19
Jáchym Gerstenberger 2002 19
Martin Orgoník 2001 0 20
Petr Přibík 2004 17
Martin Černík 2003 18
Ondřej Vyhnánek 2004 182 17
Matěj Konvica 2003 0 18
Ondřej Slabý 2004 17
Jiří Němec 2003 18
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19186 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 23. 2. 2020 Basket Poděbrady 86:23 8 2 1/5 16.7% 9
19181 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 22. 2. 2020 AŠ Mladá Boleslav 42:82 33 5 1/4 20% 12
19180 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 9. 2. 2020 ŠSK Slaný 85:77 23 6 13/3 81.3% 15
19175 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 8. 2. 2020 BK Teplice 35:73 19 9 8/0 100% 9
19199 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 23. 1. 2020 BK Brandýs nad Labem 58:79 28 4 11/4 73.3% 7
19167 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 1. 2020 Válečníci Děčín 76:75 28 1 16/21 43.2% 21
19139 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 11. 1. 2020 Válečníci Děčín B 107:27 41 5 10/8 55.6% 16
19154 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 12. 2019 Basket Poděbrady 101:58 34 8 9/2 81.8% 7
19157 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 28. 11. 2019 AŠ Mladá Boleslav 82:59 30 5 7/6 53.8% 13
19151 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 11. 2019 BK Teplice 81:44 26 8 5/5 50% 19
19148 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 23. 11. 2019 ŠSK Slaný 91:54 34 6 5/12 29.4% 19
19143 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 10. 11. 2019 BK Brandýs nad Labem 70:73 20 9 6/7 46.2% 11
19115 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 9. 11. 2019 BK Brandýs nad Labem 71:53 24 5 8/8 50% 13
19163 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 27. 10. 2019 Válečníci Děčín B 37:97 31 5 20/12 62.5% 10
19135 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2019 Válečníci Děčín 61:63 22 3 8/9 47.1% 16
19130 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 10. 2019 Basket Poděbrady 89:78 24 6 12/9 57.1% 11
19125 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 10. 2019 AŠ Mladá Boleslav 37:115 43 7 8/5 61.5% 6
19124 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 9. 2019 ŠSK Slaný 70:81 29 6 5/8 38.5% 17
19119 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 28. 9. 2019 BK Teplice 52:63 23 3 8/12 40% 18
5 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 26. 5. 2019 BK Brandýs nad Labem 84:90 0 0 0/0 % 0
1 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 25. 5. 2019 Tygři Praha 115:43 0 0 0/0 % 0
4 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 25. 5. 2019 BK Klatovy 60:74 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
25. kolo
00:00
BK Kralupy junior
Basket Poděbrady
skupina B Preview
23. kolo
00:00
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
skupina B Preview
28. kolo
00:00
Válečníci Děčín
BK Kralupy junior
skupina B Preview
21. kolo
00:00
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
26. kolo
00:00
BK Kralupy junior
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
24. kolo
00:00
BK Kralupy junior
BK Teplice
skupina B Preview
27. kolo
00:00
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
skupina B Preview
15. kolo
00:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
20. kolo
00:00
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín
skupina B Preview
1. kolo 25. 5. 2019
09:00
Tygři Praha
BK Kralupy junior
115
43
32
6
68
21
92
34
skupina A Review
1. kolo 25. 5. 2019
19:00
BK Kralupy junior
BK Klatovy
60
74
13
23
25
39
37
60
skupina A Review
1. kolo 26. 5. 2019
13:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
84
90
15
24
42
48
32
71
skupina A Review
2. kolo 28. 9. 2019
19:00
BK Teplice
BK Kralupy junior
52
63
13
14
25
24
38
47
skupina B Review
3. kolo 29. 9. 2019
09:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
70
81
17
19
35
36
53
54
skupina B Review
4. kolo 12. 10. 2019
15:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
37
115
8
32
21
59
27
79
skupina B Review
5. kolo 13. 10. 2019
12:00
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
89
78
21
22
41
41
62
61
skupina B Review
6. kolo 17. 10. 2019
17:00
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín
61
63
12
9
27
27
47
37
skupina B Review
13. kolo 27. 10. 2019
10:30
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
37
97
8
17
18
46
23
75
skupina B Review
1. kolo 9. 11. 2019
16:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
71
53
18
20
41
29
59
40
skupina B Review
8. kolo 10. 11. 2019
09:00
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
70
73
18
13
39
31
60
56
skupina B Review
9. kolo 23. 11. 2019
18:00
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
91
54
30
13
50
26
66
43
skupina B Review
10. kolo 24. 11. 2019
14:00
BK Kralupy junior
BK Teplice
81
44
24
12
49
22
59
40
skupina B Review
12. kolo 28. 11. 2019
17:45
BK Kralupy junior
AŠ Mladá Boleslav
82
59
16
13
44
26
64
41
skupina B Review
11. kolo 7. 12. 2019
16:00
BK Kralupy junior
Basket Poděbrady
101
58
30
2
57
18
75
35
skupina B Review
7. kolo 11. 1. 2020
17:00
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
107
27
29
7
54
17
83
23
skupina B Review
14. kolo 12. 1. 2020
13:30
Válečníci Děčín
BK Kralupy junior
76
75
17
16
42
29
54
47
68
68
72
72
skupina B Review
22. kolo 23. 1. 2020
18:45
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
58
79
16
12
33
34
47
55
skupina B Review
16. kolo 8. 2. 2020
15:30
BK Teplice
BK Kralupy junior
35
73
4
22
10
39
59
23
skupina B Review
17. kolo 9. 2. 2020
09:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
85
77
20
27
36
49
66
62
skupina B Review
18. kolo 22. 2. 2020
18:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
42
82
10
22
18
42
26
60
skupina B Review
19. kolo 23. 2. 2020
14:00
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
86
23
23
3
47
15
62
19
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 33
2019/20 kvalifikace o ligu 4 3
2018/19 nadregionální soutěž 6 16