Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19160
BK Baník Most
BK Lokomotiva Plzeň "B"
15. 9. 2018
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Karel Anton
77
56
18
6
34
22
56
44
Review
skupina A 1. kolo 19158
BK Sokolov
BK Teplice
14. 9. 2018
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Bohumil Kuzebauch
109
46
16
11
43
25
73
37
Review
skupina A 1. kolo 19161
SKB Strakonice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
27. 9. 2018
17:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Josef Opava
89
68
17
16
43
33
70
47
Review
skupina A 2. kolo 19163
BK Baník Most
SKB Strakonice
29. 9. 2018
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Jiří Kroček
81
76
22
24
39
44
67
60
Review
skupina A 2. kolo 19162
BK Teplice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
29. 9. 2018
12:00
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
69
79
15
16
28
36
53
55
Review
skupina A 2. kolo 19164
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Plzeň "B"
29. 9. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Vyhlídal
Petr Buršík
84
75
19
15
42
27
58
48
Review
skupina A 3. kolo 19168
SKB Strakonice
BK Kralupy junior
13. 10. 2018
11:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Augustin Koch
44
40
9
16
26
28
41
34
Review
skupina A 3. kolo 19169
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Baník Most
13. 10. 2018
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Hovorka
Roman Kinka
47
95
9
23
24
44
34
71
Review
skupina A 3. kolo 19167
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
11. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Petr Kalabza
41
117
8
37
20
69
34
89
Review
skupina A 4. kolo 19171
BK Kralupy junior
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
21. 10. 2018
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
61
77
22
17
32
34
44
48
Review
skupina A 4. kolo 19172
BK Sokolov
SKB Strakonice
27. 10. 2018
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
92
47
18
12
39
22
72
31
Review
skupina A 4. kolo 19170
BK Teplice
BK Baník Most
4. 10. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
61
92
7
27
26
50
42
79
Review
skupina A 5. kolo 19177
BK Baník Most
BK Kralupy junior
10. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
56
48
16
12
31
29
41
41
Review
skupina A 5. kolo 19174
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Teplice
10. 11. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Lubomír Porvich
90
81
12
18
34
36
54
56
81
81
Review
skupina A 5. kolo 19176
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
6. 11. 2018
19:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Christian Rychnavský
57
102
8
28
19
56
39
83
Review
skupina A 6. kolo 19179
BK Baník Most
BK Sokolov
24. 11. 2018
12:30
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Veselý
Jan František Sedláček
52
66
18
21
31
38
37
50
Review
skupina A 6. kolo 19178
BK Teplice
BK Kralupy junior
24. 11. 2018
12:45
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
67
48
14
4
35
21
53
38
Review
skupina A 6. kolo 19181
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Strakonice
24. 11. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Karel Kuška
74
85
12
22
30
45
52
64
Review
skupina A 7. kolo 19185
BK Kralupy junior
BK Sokolov
8. 12. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Lucie Moravcová
45
87
11
21
21
40
31
60
Review
skupina A 7. kolo 19183
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň "B"
8. 12. 2018
19:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Christian Rychnavský
79
71
24
16
41
27
59
46
Review
skupina A 7. kolo 19182
SKB Strakonice
BK Teplice
11. 1. 2019
20:00
STARZ aréna Josef Opava
Augustin Koch
71
46
16
12
33
23
50
32
Review
skupina A 8. kolo 19186
BK Teplice
BK Sokolov
5. 1. 2019
10:00
Sokolovna Na Letné Petr Drobný
Daniel Hušek
47
92
12
27
28
47
39
70
Review
skupina A 8. kolo 19189
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
SKB Strakonice
5. 1. 2019
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Růžička
Roman Kinka
104
55
28
9
52
22
72
39
Review
skupina A 8. kolo 19188
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Baník Most
6. 12. 2018
18:15
Městská sportovní hala č.2 Václav Galajda
Lukáš Kalabza
58
77
21
17
34
37
38
59
Review
skupina A 9. kolo 19191
SKB Strakonice
BK Baník Most
19. 1. 2019
15:30
STARZ aréna Augustin Koch
Jan Melichar
57
77
19
18
29
37
38
53
Review
skupina A 9. kolo 19190
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Teplice
31. 1. 2019
18:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Christian Rychnavský
87
53
22
19
42
32
64
46
Review
skupina A 9. kolo 19192
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Kralupy junior
19. 1. 2019
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Klára Buňková
68
58
27
9
49
23
55
40
Review
skupina A 10. kolo 19197
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
2. 2. 2019
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Hušek
Nicole Šeferová
89
78
15
24
34
42
63
63
Review
skupina A 10. kolo 19195
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
2. 2. 2019
16:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
69
78
17
8
35
32
52
58
Review
skupina A 10. kolo 19196
BK Kralupy junior
SKB Strakonice
15. 2. 2019
18:30
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Lucie Moravcová
58
66
12
14
36
35
52
51
Review
skupina A 11. kolo 19199
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Kralupy junior
16. 2. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Christian Rychnavský
Petr Skořepa
64
68
17
19
40
37
59
54
Review
skupina A 11. kolo 19198
BK Baník Most
BK Teplice
12. 2. 2019
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Josefus
Natálie Badinková
67
64
16
9
32
28
45
50
Review
skupina A 11. kolo 19200
SKB Strakonice
BK Sokolov
16. 2. 2019
19:30
STARZ aréna Augustin Koch
Michal Pivovarský
43
65
4
13
18
31
35
51
Review
skupina A 12. kolo 19204
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
6. 3. 2019
18:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
87
64
19
16
38
32
68
52
Review
skupina A 12. kolo 19205
BK Kralupy junior
BK Baník Most
21. 3. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
58
54
11
21
31
42
44
48
Review
skupina A 12. kolo 19202
BK Teplice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
15. 11. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
74
76
17
16
41
38
52
54
Review
skupina A 13. kolo 19207
BK Sokolov
BK Baník Most
1. 3. 2019
17:30
SH ISŠTE Sokolov Christian Rychnavský
Petr Skořepa
85
57
20
15
38
26
68
44
Review
skupina A 13. kolo 19206
BK Kralupy junior
BK Teplice
16. 3. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Miloš Nesvadba
96
25
19
6
40
10
68
19
Review
skupina A 13. kolo 19209
SKB Strakonice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
22. 3. 2019
19:45
STARZ aréna Josef Opava
Petr Janda
70
72
17
14
35
30
52
48
Review
skupina A 14. kolo 19210
BK Teplice
SKB Strakonice
30. 3. 2019
15:30
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
51
78
14
19
22
41
31
57
Review
skupina A 14. kolo 19211
BK Lokomotiva Plzeň "B"
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
30. 3. 2019
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Karel Kuška
Jan Hošťálek
101
79
27
18
49
33
71
54
Review
skupina A 14. kolo 19213
BK Sokolov
BK Kralupy junior
30. 3. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Růžička
Petr Fiala
74
35
20
15
42
22
56
31
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Hájek Sokol Vysoké Mýto 22 24 1.0 25.1 9.3 1.5 2.0/4.5 45.4 2.5
Jaromír Sibera BK Brandýs 20 24 1.0 24.2 8.2 1.6 3.0/4.6 64.0 2.1
Cyril Novotný BK Jevíčko 20 24 1.0 20.5 6.5 1.9 1.7/3.3 51.9 1.2
Stanislav Hanák Slavia Kroměříž B 21 16 1.0 22.3 8.9 0.9 1.6/2.9 54.3 2.9
David Kresl Basketbal TJ Svitavy 21 24 1.0 14.6 6.0 0.1 2.1/4.3 49.5 2.4
Radek Monda Jiskra Kyjov 20 15 1.0 20.8 7.2 1.3 2.6/5.0 52.0 2.2
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 18 1.0 16.9 5.4 1.6 1.5/2.7 55.1 2.3
Denis Mrvoljak BK Jevíčko 21 20 1.0 14.6 6.0 0.2 2.0/4.0 48.8 2.8
Filip Novák BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 22 1.0 13.0 5.1 0.7 0.7/1.5 0.0* 1.9
Michal Chlumecký BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 19 1.0 13.6 6.5 0.1 0.4/2.5 17.0 1.4
7 Richard Čepek KRN 21 16 1.0 16.1 7.0 0.4 1.0/2.4 42.1 0.9
Michal Kamler BKj Kralupy 20 12 1.0 21.3 8.3 0.1 4.4/10.1 43.8 3.4
Miroslav Markov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 21 1.0 12.2 5.0 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.3
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 19 11 1.0 22.9 7.5 1.5 3.6/6.0 60.6 1.9
David Urban BBK Brno 21 14 1.0 16.5 5.4 0.8 3.4/5.6 61.5 3.2
Tadeáš Čabala BK Sokolov 21 12 1.0 19.1 8.0 0.0 3.1/6.5 47.4 3.0
Tadeáš Novotný Jiskra Kyjov 20 16 1.0 14.3 5.7 0.1 2.5/4.1 61.5 2.7
Vojtěch Krejsa Sokol Vysoké Mýto 22 24 1.0 9.5 4.0 0.2 0.8/1.3 0.0* 2.4
Lukáš Pakosta Basketbal TJ Svitavy 21 24 1.0 9.5 2.4 1.2 1.1/2.4 44.8 2.8
Vojtěch Brandejs BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 21 1.0 10.7 3.4 0.8 1.6/2.5 63.5 2.5
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 12 1.0 18.8 8.3 0.0 2.1/4.0 52.1 2.1
27 Pavel Benák BK Kunratice U19B 19 9 1.0 25.0 7.3 2.0 4.3/8.8 49.4 1.8
Ladislav Cejp Sokol Vysoké Mýto 20 24 1.0 9.2 2.5 1.1 1.0/1.5 0.0* 2.8
16 Ivo Santarius KRN 20 14 1.0 15.5 5.9 0.6 2.1/4.9 42.0 1.5
4 Štěpán Rýdl BK Kunratice U19B 21 22 1.0 9.8 3.1 0.7 1.4/2.7 52.5 1.5
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary (MS) 20 12 1.0 17.7 5.9 0.4 4.6/7.6 60.4 3.5
42 Štěpán Kolář BK Kunratice U19B 23 24 1.0 8.6 3.6 0.0 1.3/3.5 38.6 2.9
David Fraňo Baník Most 19 12 1.0 16.2 5.1 1.1 2.8/3.9 70.2 3.3
Jiří Ciran BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 24 1.0 7.6 3.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.5
David Filouš BBK Brno 21 16 1.0 11.3 4.4 0.1 2.1/4.4 47.1 2.5
Filip Horký BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 18 1.0 10.1 2.3 1.5 0.9/1.4 0.0* 1.3
Martin Orgoník BKj Kralupy 21 12 1.0 14.8 5.3 0.8 2.1/2.8 73.5 2.9
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 21 22 1.0 7.9 2.8 0.3 1.4/2.8 49.2 2.5
Michal Suchánek KRN 21 12 1.0 14.3 5.3 0.6 1.8/3.3 55.0 3.3
Jan Musil Baník Most 21 11 1.0 15.0 6.7 0.1 1.3/3.9 32.6 2.2
Denis Andres Basketbal TJ Svitavy 20 14 1.0 11.6 3.1 1.1 2.1/5.1 42.3 1.9
Lukáš Kuchta Baník Most 23 11 1.0 14.5 5.5 0.0 3.5/5.5 62.3 3.5
Rati Kereselidze BBK Brno 22 11 1.0 14.3 5.3 0.5 2.4/4.6 51.0 3.5
Daniel Barták Sokol Vysoké Mýto 21 20 1.0 7.8 3.6 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.8
Jan Vilím BK Brandýs 21 10 1.0 15.4 4.8 0.9 3.1/4.9 63.3 1.8
Marek Kodytek BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 24 1.0 6.4 2.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.2
Petr Zuska Baník Most 21 12 1.0 12.4 4.3 0.8 1.5/3.3 45.0 1.6
Jakub Vízek BK Teplice 19 11 1.0 13.5 2.6 2.2 1.7/3.7 46.3 2.8
Lukáš Václavíček Thermia K. Vary (MS) 21 11 1.0 13.2 4.6 0.4 2.8/3.5 79.5 2.9
Petr Pešek SKB Strakonice 19 10 1.0 14.4 6.0 0.1 2.1/3.9 53.8 1.5
15 Michal Bakajsa BK Kunratice U19B 20 24 1.0 6.0 1.7 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.7
25 Jakub Drexler BK Kunratice U19B 23 16 1.0 8.9 3.0 0.4 1.6/2.7 58.1 2.0
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov 20 7 1.0 20.3 8.9 0.3 1.7/3.6 48.0 2.4
Marek Kubeš BK Jevíčko 20 23 1.0 6.1 1.8 0.6 0.8/1.7 0.0* 2.0
Jakub Šmíd BK Jevíčko 21 20 1.0 6.9 2.8 0.1 1.0/2.3 42.2 2.6
Jakub Olšer Jiskra Kyjov 20 14 1.0 9.8 2.7 1.4 0.3/0.6 0.0* 1.5
Jakub Mauer BK Jevíčko 21 17 1.0 8.0 2.4 0.8 0.9/2.9 30.0 2.5
Jiří Štepař BK Brandýs 20 22 1.0 6.1 2.1 0.4 0.6/1.9 0.0* 1.5
16 Štěpán Soudek BK Kunratice U19B 22 14 1.0 9.6 3.6 0.4 1.4/2.4 58.8 2.0
Michal Pěkný BK Brandýs 19 13 1.0 10.3 4.5 0.1 1.2/1.5 0.0* 0.7
Ondřej Hron Baník Most 21 11 1.0 12.0 3.7 0.9 1.8/4.0 45.5 2.3
Michal Čadek SKB Strakonice 21 11 1.0 11.4 4.5 0.3 1.6/3.1 52.9 2.4
Šimon Horuta BBK Brno 22 10 1.0 12.4 5.1 0.5 0.7/2.7 25.9 2.2
Pavel Bednář SKB Strakonice 22 9 1.0 13.1 5.2 0.4 1.3/2.9 46.2 2.1
Jakub Tomek BK Brandýs 21 24 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Ondřej Petr Vitvar Thermia K. Vary (MS) 19 11 1.0 10.4 2.8 0.8 2.3/4.3 53.2 2.9
Lukáš Holman BK Teplice 20 8 1.0 14.3 6.3 0.0 1.8/4.4 40.0 3.9
Ondřej Bařinka BK Brandýs 22 19 1.0 6.0 2.7 0.1 0.5/1.3 0.0* 0.6
Vojtěch Höll BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 8 1.0 14.0 5.0 0.5 2.5/3.6 69.0 3.5
Štěpán Řihák Slavia Kroměříž B 20 14 1.0 7.9 2.0 1.1 0.6/1.8 0.0* 1.1
Petr Fučík BK Brandýs 22 19 1.0 5.7 2.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.6
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 20 21 1.0 5.1 1.7 0.4 0.6/0.9 0.0* 1.5
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 21 24 1.0 4.5 1.7 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matěj Štefka BK Sokolov 21 12 1.0 8.7 2.5 1.0 0.7/1.4 0.0* 2.3
David Sýkora BK Sokolov 22 12 1.0 8.6 2.7 0.8 1.0/2.3 42.9 1.3
Jiří Pilař Basketbal TJ Svitavy 19 22 1.0 4.6 2.1 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.5
Adam Kotas Slavia Kroměříž B 19 11 1.0 9.3 4.0 0.3 0.5/1.1 0.0* 3.2
9 Jakub Choma KRN 20 12 1.0 8.5 2.9 0.7 0.7/2.8 23.5 2.1
Adam Hybler BK Brandýs 21 20 1.0 5.1 2.0 0.2 0.5/1.3 0.0* 0.6
Jakub Husák BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 12 1.0 8.4 2.8 0.6 1.2/2.0 58.3 1.6
Jan Hanzlík BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 10 1.0 10.1 3.9 0.2 1.7/2.9 58.6 2.4
Petr Vyorálek SKB Strakonice 20 12 1.0 8.3 3.7 0.1 0.8/2.3 33.3 2.4
Martin Hornát SKB Strakonice 21 6 1.0 16.2 6.2 1.0 0.8/2.2 38.5 2.3
Jan Junek BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 22 1.0 4.4 1.7 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Kolda Thermia K. Vary (MS) 18 11 1.0 8.7 3.1 0.2 2.0/3.5 56.4 2.8
Matěj Fukan BBK Brno 21 12 1.0 7.9 3.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
David Dostálek Basketbal TJ Svitavy 19 14 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.8
Jakub Daněk Slavia Kroměříž B 19 9 1.0 10.3 3.8 0.4 1.4/2.8 52.0 3.6
Jáchym Gerstenberger BKj Kralupy 20 10 1.0 9.3 3.4 0.5 1.0/2.1 47.6 2.6
Vít Ženíšek BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 11 1.0 8.4 1.4 1.6 0.7/1.0 0.0* 1.9
10 Jiří Hrdý Tesla 20 21 1.0 4.4 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
David Vágner BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 20 1.0 4.5 1.8 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.8
Josef Janů Thermia K. Vary (MS) 19 10 1.0 8.8 3.6 0.1 1.3/2.5 52.0 1.5
Šimon Kranz Slavia Kroměříž 21 23 1.0 3.8 1.1 0.1 1.4/3.1 44.4 1.9
Luboš Mynář BBK Brno 22 6 1.0 14.2 5.5 0.3 2.2/4.3 50.0 0.7
Tomáš Měsíček Jiskra Kyjov 21 7 1.0 12.1 4.0 0.7 2.0/4.1 48.3 3.3
Jakub Winter BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 9 1.0 9.3 3.1 0.4 1.8/3.1 57.1 2.9
Patrik Dolní BK Brandýs 22 19 1.0 4.3 1.6 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.9
David Čápek Loko Břeclav 20 5 1.0 16.4 6.8 0.4 1.6/2.8 57.1 1.6
Tadeáš Hřebačka Jiskra Kyjov 19 14 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
24 Georgiy Petrykin BK Kunratice U19B 20 10 1.0 7.8 2.4 0.8 0.6/1.0 0.0* 1.3
Tomáš Mareček BK Brandýs 19 19 1.0 4.0 1.6 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.9
Marek Vůch BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 9 1.0 8.3 2.8 0.8 0.4/0.9 0.0* 2.2
Vojtěch Václavek Basketbal TJ Svitavy 19 12 1.0 6.1 2.8 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.4
Tomáš Ducháček Basketbal TJ Svitavy 21 18 1.0 4.0 1.6 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.0
Michal Ivičič BBK Brno 22 8 1.0 9.0 3.0 0.8 0.8/1.3 0.0* 2.6
Tulga Batbold BK Kunratice U19B 22 8 1.0 8.8 3.1 0.3 1.8/4.3 41.2 3.1
Jan Lasík BK Teplice 21 11 1.0 6.4 2.0 0.6 0.5/2.4 19.2 2.0
8 Matěj Votruba Tesla 21 12 1.0 5.8 1.8 0.7 0.2/0.8 0.0* 2.6
Ondřej Strejček BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 5 1.0 13.8 5.6 0.4 1.4/2.4 58.3 4.4
Šimon Růžička BK Teplice 19 5 1.0 13.8 2.8 2.4 1.0/1.6 0.0* 2.4
Lukáš Brus BK Sokolov 22 12 1.0 5.8 2.7 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.3
Vilém Seman BK Jevíčko 18 20 1.0 3.4 1.0 0.4 0.2/0.5 0.0* 1.6
Štěpán Charvát BK Brandýs 21 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
19 Sebastián Kloss NH Ostrava 21 12 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.1
Aleš Hess SKB Strakonice 18 12 1.0 5.5 1.0 1.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
5 Jan Štěpán KRN 20 12 1.0 5.4 2.5 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.0
David Zhang VYS 22 21 1.0 3.1 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.8
Daniel Míča BK Sokolov 19 12 1.0 5.3 2.1 0.3 0.4/0.8 0.0* 0.4
Aleš Ordoš Thermia K. Vary (MS) 20 8 1.0 7.9 3.4 0.1 0.8/3.1 24.0 3.1
Jakub Musil Loko Břeclav 21 5 1.0 12.2 5.2 0.2 1.2/3.8 31.6 3.2
Adam Kakiš Basketbal TJ Svitavy 19 16 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
Jan Křůmal Slavia Kroměříž B 19 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.9
Jakub Staněk BK Jevíčko 19 22 1.0 2.7 1.0 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.9
Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž B 20 11 1.0 5.4 2.1 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.4
Lukáš Vaculík Basketbal TJ Svitavy 20 10 1.0 5.9 1.5 0.7 0.8/1.6 0.0* 1.5
Šimon Kolář BK Brandýs 19 14 1.0 4.1 1.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 0.8
Petr Sukup KRN 21 13 1.0 4.2 1.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 3.5
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 6 1.0 8.8 3.7 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Tomáš Kotěra Tesla 20 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.2
Martin Kovál BBK Brno 21 10 1.0 5.2 1.3 0.5 1.1/2.3 47.8 1.7
Jan Kříž BK Sokolov 20 3 1.0 17.0 6.7 0.3 2.7/4.7 57.1 2.7
2 Petr Pelech BK Kunratice U19B 20 11 1.0 4.6 1.4 0.4 0.8/0.9 0.0* 1.4
Petr Albert Váňa BK Teplice 20 12 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.7
Josef Gebert BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 7 1.0 6.9 2.7 0.1 1.0/2.6 38.9 2.4
Filip Dušek Tesla 20 6 1.0 7.8 2.8 0.2 1.7/3.0 55.6 1.3
Petr Nedbálek Jiskra Kyjov 21 13 1.0 3.5 1.0 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.6
Jan Šimek Thermia K. Vary (MS) 21 11 1.0 4.2 1.6 0.0 0.9/2.0 45.5 2.2
5 František Melichar BK Kunratice U19B 22 6 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.2 30.8 3.0
Petr Hladík BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 11 1.0 3.9 1.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.8
František Sloboda Thermia K. Vary (MS) 19 12 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/2.0 29.2 2.3
Daniel Limpouch SKB Strakonice 19 11 1.0 3.8 1.2 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.8
František Bacík BK Brandýs 21 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
David Chocholatý BKj Kralupy 18 10 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.0
Dominik Korel BK Sokolov 22 8 1.0 5.0 1.6 0.1 1.4/1.8 0.0* 1.0
Matěj Jungvirt SKB Strakonice 20 11 1.0 3.6 1.1 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.3
Michal Zubanič BK Sokolov 22 9 1.0 4.3 1.3 0.4 0.3/0.4 0.0* 0.4
Jakub Tvarůžek BK Sokolov 21 10 1.0 3.8 1.3 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.1
Jan Máselník Slavia Kroměříž 20 18 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jiří Němec BKj Kralupy 19 10 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Jiří Buňka ml. BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 3 1.0 12.3 3.0 1.3 2.3/6.3 36.8 1.0
Ondřej Bleha Thermia K. Vary (MS) 19 9 1.0 4.0 1.6 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.6
František Dvořák Jiskra Kyjov 19 9 1.0 3.9 1.7 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.7
Jan Dvořák Slavia Kroměříž B 19 10 1.0 3.4 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.2
Marek Žák Slavia Kroměříž 21 19 1.0 1.8 0.5 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.9
Tomáš Vyskočil Loko Břeclav 21 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Ondřej Sládek BK Sokolov 21 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
11 Jan Kopecký KRN 21 15 1.0 2.3 0.9 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.9
Jan Hanzlíček BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 3 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
Jiří Kneifl BK Teplice 19 9 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/3.2 31.0 1.7
36 Jan Marxt BK Kunratice U19B 20 10 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Patrik Bureš Basketbal TJ Svitavy 20 4 1.0 7.8 3.0 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.5
Alexandr Nasadil Thermia K. Vary (MS) 21 7 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.0
Jakub Kapusta BBK Brno 19 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Filip Kropáč BKj Kralupy 20 12 1.0 2.4 0.8 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.7
15 Vojtěch Krám Tesla 19 12 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Matěj Konvica BKj Kralupy 18 10 1.0 2.8 0.5 0.4 0.6/0.9 0.0* 0.3
Michal Novák BKj Kralupy 19 7 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
Přemysl Marek Baník Most 21 8 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.6
Dalibor Gojiš Slavia Kroměříž B 19 7 1.0 3.9 0.9 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.6
Jiří Richter Jiskra Kyjov 20 13 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
21 Filip Zifčák KRN 21 12 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.0
16 Michal Bárta Tesla 18 8 1.0 3.1 0.9 0.4 0.3/0.3 0.0* 0.6
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 20 8 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.3
Michal Kastl BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 10 1.0 2.3 0.5 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.3
Michal Uldrych BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
František Pospíšil Slavia Kroměříž B 20 2 1.0 11.5 2.0 2.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Adam Novák Slavia Kroměříž B 19 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
12 Filip Šlosárek KRN 20 13 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Radek Grézl BK Jevíčko 18 16 1.0 1.4 0.4 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.4
Daniel Svojanovský BK Sokolov 22 10 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.8
Marián Lechnýř Sokol Vysoké Mýto 21 10 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.5
8 Matěj Musil Tesla Pardubice 21 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.7
Jindřich Dennison BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 4 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
17 Petr Lachman Tesla Pardubice 20 7 1.0 2.9 0.1 0.7 0.4/0.9 0.0* 1.4
17 David Kupelyan BK Kunratice U19B 21 22 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
14 Patrik Jelínek KRN 20 15 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Ondřej Novotný BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 1 1.0 19.0 5.0 2.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Jakub Smetka BBK Brno 19 11 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Matěj Poul Basketbal TJ Svitavy 20 14 1.0 1.3 0.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
18 Marek Smutný Tesla Pardubice 21 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Štěpán Schich BK Jevíčko 21 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Antonín Štoll Loko Břeclav 20 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.3
Dominik Urie Baník Most 20 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
20 Daniel Zollmann BK Kunratice U19B 21 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ondřej Nárožný Basketbal TJ Svitavy 20 10 1.0 1.5 0.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Jiří Skála BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 5 1.0 3.0 0.8 0.2 0.8/2.0 40.0 1.6
Jiří Lešák BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 6 1.0 2.5 0.5 0.2 1.0/1.5 0.0* 2.3
Aleš Janalík Slavia Kroměříž B 20 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Jan Jelínek BBK Brno 20 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.8
4 Radim Fülle Tesla Pardubice 20 11 1.0 1.3 0.2 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.5
22 Dominik Hofer BK Kunratice U19B 22 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jonáš Polák SKB Strakonice 19 5 1.0 2.8 0.8 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.2
14 František Horák Tesla Pardubice 20 12 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.4
Matěj Heřman BK Sokolov 20 8 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.8
Jan Horák BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 10 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Jan Turek Loko Břeclav 20 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Jindřich Fremr BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Dostál Sokol Vysoké Mýto 22 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Jan Pacelt BK Sokolov 20 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
44 Philip Stryka Tesla Pardubice 21 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.7
Ondřej Kolář BK Kunratice U19B 20 8 1.0 1.5 0.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.6
Václav Froněk BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Petr Pechanec Slavia Kroměříž B 20 3 1.0 4.0 0.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Přívara Slavia Kroměříž B 20 3 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Petr Šulák SKB Strakonice 18 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Michal Mrvoljak BK Jevíčko 18 15 1.0 0.8 0.2 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.3
Tomáš Eibl Baník Most 20 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
František Had SKB Strakonice 19 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Kristián Michna Loko Břeclav 19 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.0
Lukáš Zídek BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Matyáš Frolík Baník Most 20 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.4
Matěj Štindl BK Jevíčko 19 17 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Stanislav Harašta Loko Břeclav 20 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
6 Daniel Pešek Tesla Pardubice 19 6 1.0 1.5 0.3 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.5
Marek Piskač Slavoj Litoměřice 21 7 6.4 1.3 0.1 0.3/0.9 0.1/0.3 0.0* 0.1
Lukáš Nič BK Teplice 22 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.8 0.0* 0.4
8 Josef Tobiášek KRN 20 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.8
Radek Němec Sokol Vysoké Mýto 21 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Kryštof Knap Loko Břeclav 21 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Statis Kandilakis BK Brandýs 20 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
11 Van Due Tran BK Kunratice U19B 22 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Adam Palivec SKB Strakonice 20 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
Dominik Kreidl BK Lokomotiva Plzeň "B" 18 9 1.0 0.8 0.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Marek Zahout BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
Jan Korčmaroš Thermia K. Vary (MS) 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Ticháček Jiskra Kyjov 18 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Radek Řeháček Baník Most 19 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Mikuš BBK Brno 21 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Martin Černík BKj Kralupy 19 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
Jakub Adámek BK Brandýs 20 13 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Filip Plhal Basketbal TJ Svitavy 20 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Matěj Macela Tesla Pardubice 20 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.7
Tomáš Šufeisl SAM Brno B 21 4 1.0 1.3 0.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
Petr Bareš BBK Brno 19 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.0
5 David Dymák Tesla Pardubice 21 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
13 Adam Svatoš Tesla 19 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Filip Kubánek BK Brandýs 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Kratochvíl BK Teplice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Navrátilík Jiskra Kyjov 20 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Adam Šafařík BK Teplice 19 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Karel Valta Basketbal TJ Svitavy 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Jakub Tesař SKB Strakonice 21 5 1.0 0.8 0.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Rudolf Jurka Basketbal TJ Svitavy 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Sysala KRN 19 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Petr Seidl Tesla 19 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Filip Trubač Thermia K. Vary (MS) 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Burle Thermia K. Vary (MS) 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Jan Šulák BBK Brno 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Jan Hamet BK Teplice 21 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Moulis BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jakub Procházka BBK Brno 18 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.7
Erik Bužo BK Teplice 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Marek Šudák SAM Brno B 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Čapka Loko Břeclav 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Čech Baník Most 22 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Novotný BBK Brno 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Bečvařík BK Teplice 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tomáš Konieczka Baník Most 20 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Jakub Žák BKj Kralupy 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Štěpán Jandásek BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bielík BBK Brno 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Oliver Lukáč Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Novák BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kirill Rudenchuk Thermia K. Vary (MS) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Halouzka Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Džubák Thermia K. Vary (MS) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Beňák BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šafář BK Jevíčko 21 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matúš Borik Sokol Karviná 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Svoboda BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lukáč Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jahoda Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ištván BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kolář Thermia K. Vary (MS) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Šimanský Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Mužík BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zidek BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havlíček Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Martiš BK Jevíčko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof F SKB Strakonice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dlouhý Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lazecký Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mára Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Novák Aleš Slavia Kroměříž B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Handl BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vystrčil Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Šourek BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Švajda Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dušička Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Skyba Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Priadka Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hanáček Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Quang Linh Ngo Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Urban Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Písek BK Jevíčko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vystrčil Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Švanda SAM Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dostalík SAM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
37 David Zirnsák BK Kunratice U19B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vovc BK Teplice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hachler BK Jevíčko 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Veselý BK Teplice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radek Škubica BBK Brno 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michal Boźomański Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dudík Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Velecký Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Martínček Thermia K. Vary (MS) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hrnko Thermia K. Vary (MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Heřmánek BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Votava BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Batrla SAM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jiří Záruba BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Budka BK Kunratice U19B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dřevo SKB Strakonice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jaromír Stejskal BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Prokeš Slavia Kroměříž B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Celnar Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hora Thermia K. Vary (MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hájek BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mareš BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Cako SAM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Fryčák Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kolařík Jiskra Kyjov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Valík BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kattan Rahmani Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Chromý BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Esendr Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brázda Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Duchaň SAM Brno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Sasín BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lukšík SAM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pořízek Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Gregůrek Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Zajíček Slavia Kroměříž B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Schütz SAM Brno B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Opletal SAM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kubíček SAM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koch Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Křiva KRN 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Marek Loko Břeclav 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kučera BKj Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vašek Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krych BK Sokolov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Eckl KRN 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Mahdalík Uherský Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pospíšil SAM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gaska Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Procházka BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kudry Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nekola BK Brandýs 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Leheň BK Lokomotiva Plzeň "B" 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kovář Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Škvařil BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Tomáš Jablonský Tesla Pardubice 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BK Brandýs 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bauer BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Házy SAM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Staněk Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolář BKj Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Pachl