Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19160
BK Baník Most(ms)
BK Lokomotiva Plzeň "B"
15. 9. 2018
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Karel Anton
77
56
18
6
34
22
56
44
Review
skupina A 1. kolo 19158
BK Sokolov
BK Teplice
14. 9. 2018
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Bohumil Kuzebauch
109
46
16
11
43
25
73
37
Review
skupina A 1. kolo 19161
SKB Strakonice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
27. 9. 2018
17:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Josef Opava
89
68
17
16
43
33
70
47
Review
skupina A 2. kolo 19163
BK Baník Most(ms)
SKB Strakonice
29. 9. 2018
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Jiří Kroček
81
76
22
24
39
44
67
60
Review
skupina A 2. kolo 19162
BK Teplice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
29. 9. 2018
12:00
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
69
79
15
16
28
36
53
55
Review
skupina A 2. kolo 19164
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Plzeň "B"
29. 9. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Vyhlídal
Petr Buršík
84
75
19
15
42
27
58
48
Review
skupina A 3. kolo 19168
SKB Strakonice
BK Kralupy junior
13. 10. 2018
11:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Augustin Koch
44
40
9
16
26
28
41
34
Review
skupina A 3. kolo 19169
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Baník Most(ms)
13. 10. 2018
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Hovorka
Roman Kinka
47
95
9
23
24
44
34
71
Review
skupina A 3. kolo 19167
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
11. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Petr Kalabza
41
117
8
37
20
69
34
89
Review
skupina A 4. kolo 19171
BK Kralupy junior
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
21. 10. 2018
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
61
77
22
17
32
34
44
48
Review
skupina A 4. kolo 19172
BK Sokolov
SKB Strakonice
27. 10. 2018
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
92
47
18
12
39
22
72
31
Review
skupina A 4. kolo 19170
BK Teplice
BK Baník Most(ms)
4. 10. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
61
92
7
27
26
50
42
79
Review
skupina A 5. kolo 19177
BK Baník Most(ms)
BK Kralupy junior
10. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
56
48
16
12
31
29
41
41
Review
skupina A 5. kolo 19174
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Teplice
10. 11. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Lubomír Porvich
90
81
12
18
34
36
54
56
81
81
Review
skupina A 5. kolo 19176
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
6. 11. 2018
19:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Christian Rychnavský
57
102
8
28
19
56
39
83
Review
skupina A 6. kolo 19179
BK Baník Most(ms)
BK Sokolov
24. 11. 2018
12:30
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Veselý
Jan František Sedláček
52
66
18
21
31
38
37
50
Review
skupina A 6. kolo 19178
BK Teplice
BK Kralupy junior
24. 11. 2018
12:45
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
67
48
14
4
35
21
53
38
Review
skupina A 6. kolo 19181
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Strakonice
24. 11. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Karel Kuška
74
85
12
22
30
45
52
64
Review
skupina A 7. kolo 19185
BK Kralupy junior
BK Sokolov
8. 12. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Lucie Moravcová
45
87
11
21
21
40
31
60
Review
skupina A 7. kolo 19183
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň "B"
8. 12. 2018
19:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Christian Rychnavský
79
71
24
16
41
27
59
46
Review
skupina A 7. kolo 19182
SKB Strakonice
BK Teplice
11. 1. 2019
20:00
STARZ aréna Josef Opava
Augustin Koch
71
46
16
12
33
23
50
32
Review
skupina A 8. kolo 19186
BK Teplice
BK Sokolov
5. 1. 2019
10:00
Sokolovna Na Letné Petr Drobný
Daniel Hušek
47
92
12
27
28
47
39
70
Review
skupina A 8. kolo 19189
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
SKB Strakonice
5. 1. 2019
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Růžička
Roman Kinka
104
55
28
9
52
22
72
39
Review
skupina A 8. kolo 19188
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Baník Most(ms)
6. 12. 2018
18:15
Městská sportovní hala č.2 Václav Galajda
Lukáš Kalabza
58
77
21
17
34
37
38
59
Review
skupina A 9. kolo 19191
SKB Strakonice
BK Baník Most(ms)
19. 1. 2019
15:30
STARZ aréna Augustin Koch
Jan Melichar
57
77
19
18
29
37
38
53
Review
skupina A 9. kolo 19190
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Teplice
31. 1. 2019
18:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Christian Rychnavský
87
53
22
19
42
32
64
46
Review
skupina A 9. kolo 19192
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Kralupy junior
19. 1. 2019
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Klára Buňková
68
58
27
9
49
23
55
40
Review
skupina A 10. kolo 19197
BK Baník Most(ms)
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
2. 2. 2019
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Hušek
Nicole Šeferová
89
78
15
24
34
42
63
63
Review
skupina A 10. kolo 19195
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
2. 2. 2019
16:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
69
78
17
8
35
32
52
58
Review
skupina A 10. kolo 19196
BK Kralupy junior
SKB Strakonice
15. 2. 2019
18:30
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Lucie Moravcová
58
66
12
14
36
35
52
51
Review
skupina A 11. kolo 19199
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Kralupy junior
16. 2. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Christian Rychnavský
Petr Skořepa
64
68
17
19
40
37
59
54
Review
skupina A 11. kolo 19198
BK Baník Most(ms)
BK Teplice
12. 2. 2019
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Josefus
Natálie Badinková
67
64
16
9
32
28
45
50
Review
skupina A 11. kolo 19200
SKB Strakonice
BK Sokolov
16. 2. 2019
19:30
STARZ aréna Augustin Koch
Michal Pivovarský
43
65
4
13
18
31
35
51
Review
skupina A 12. kolo 19204
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
6. 3. 2019
18:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
87
64
19
16
38
32
68
52
Review
skupina A 12. kolo 19205
BK Kralupy junior
BK Baník Most(ms)
21. 3. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
58
54
11
21
31
42
44
48
Review
skupina A 12. kolo 19202
BK Teplice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
15. 11. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
74
76
17
16
41
38
52
54
Review
skupina A 13. kolo 19207
BK Sokolov
BK Baník Most(ms)
1. 3. 2019
17:30
SH ISŠTE Sokolov Christian Rychnavský
Petr Skořepa
85
57
20
15
38
26
68
44
Review
skupina A 13. kolo 19206
BK Kralupy junior
BK Teplice
16. 3. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Miloš Nesvadba
96
25
19
6
40
10
68
19
Review
skupina A 13. kolo 19209
SKB Strakonice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
22. 3. 2019
19:45
STARZ aréna Josef Opava
Petr Janda
70
72
17
14
35
30
52
48
Review
skupina A 14. kolo 19210
BK Teplice
SKB Strakonice
30. 3. 2019
15:30
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
51
78
14
19
22
41
31
57
Review
skupina A 14. kolo 19211
BK Lokomotiva Plzeň "B"
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
30. 3. 2019
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Karel Kuška
Jan Hošťálek
101
79
27
18
49
33
71
54
Review
skupina A 14. kolo 19213
BK Sokolov
BK Kralupy junior
30. 3. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Růžička
Petr Fiala
74
35
20
15
42
22
56
31
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 24 1.0 18.8 8.3 0.0 2.1/4.0 52.1 1.0
David Kresl Basketbal TJ Svitavy 21 24 1.0 14.6 6.0 0.1 2.1/4.3 49.5 2.4
Denis Mrvoljak BK Jevíčko 21 20 1.0 14.6 6.0 0.2 2.0/4.0 48.8 2.8
Miroslav Markov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 21 1.0 12.2 5.0 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.3
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 20 22 1.0 7.9 2.8 0.3 1.4/2.8 49.2 2.5
15 Michal Bakajsa BK Kunratice U19B 20 24 1.0 6.0 1.7 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.7
Ondřej Hron Baník Most(ms) 20 11 1.0 12.0 3.7 0.9 1.8/4.0 45.5 2.3
Pavel Bednář SKB Strakonice 21 9 1.0 13.1 5.2 0.4 1.3/2.9 46.2 2.1
Jan Hanzlík Královští Sokoli 20 19 1.0 3.6 1.2 0.3 0.4/1.3 0.0* 2.0
19 Sebastián Kloss NH Ostrava 20 12 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.1
Štěpán Charvát BK Brandýs 21 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
David Zhang VYS 21 21 1.0 3.1 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.8
Jan Vilím Bra 20 10 1.0 6.2 1.9 0.6 0.6/0.9 0.0* 2.1
Jan Křůmal Slavia Kroměříž B 19 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.9
Jakub Musil Loko Břeclav 20 5 1.0 12.2 5.2 0.2 1.2/3.8 31.6 3.2
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 6 1.0 8.8 3.7 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Petr Nedbálek Jiskra Kyjov 20 13 1.0 3.5 1.0 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.6
Jan Šimek Thermia K. Vary (MS) 20 11 1.0 4.2 1.6 0.0 0.9/2.0 45.5 2.2
Jiří ml. Buňka BK Loko Plzeň 20 24 6.9 1.5 0.3 0.3 / 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.8
21 Filip Zifčák KRN 20 12 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.0
Matěj Musil Tesla 21 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.7
Marek Piskač Slavoj Litoměřice 20 7 6.4 1.3 0.1 0.3 / 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.1
19 David Chromý Jiskra Domažlice 21 1 1.0 5.0 1.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Šufeisl SAM Brno 21 4 1.0 1.3 0.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
Vojtěch Leheň BK Lokomotiva Plzeň "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matúš Borik SA Brno 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Hliba BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Staněk Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Škvařil BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kudry Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolář BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Sokolov 12 34.0 2.9 10.3 /21.7 47.5 16.9
BK Teplice 12 18.8 4.2 6.7 /16.5 40.6 18.6
Baník Most(ms) 12 26.8 2.8 10.9 /20.7 52.6 14.7
BK Lokomotiva Plzeň "B" 12 22.8 5.5 9.7 /18.6 52.0 22.0
SKB Strakonice 12 24.3 2.8 7.9 /15.8 50.0 15.3
Thermia K. Vary (MS) 12 26.3 2.1 14.7 /27.0 54.3 20.8
BKj Kralupy 12 21.3 2.1 9.3 /19.2 48.5 15.8
BK Kunratice DDM P10 24 20.9 3.3 8.9 /17.8 49.9 14.8
BK Jevíčko 24 19.9 3.9 6.1 /13.5 45.2 14.6
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 24 30.2 3.1 7.0 /14.6 48.0 14.1
TJ Tesla Pardubice "B" 24 21.2 4.3 6.7 /14.0 48.1 15.9
Basketbal TJ Svitavy 24 20.0 2.8 6.0 /14.3 41.9 12.3
Sokol Vysoké Mýto 24 27.6 4.6 6.8 /12.5 54.7 15.1
BK Brandýs 24 28.1 3.0 9.1 /17.9 50.7 14.2
Sokol Karviná 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 16 30.6 4.4 10.4 /19.7 52.7 14.3
Krnov 16 24.3 2.4 5.4 /13.7 39.5 16.8
SAM Brno 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Uherský Brod 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK Brno 16 24.9 2.3 10.3 /21.6 47.5 16.1
Loko Břeclav 9 11.0 0.6 2.6 /5.8 44.2 5.9
Slavia Kroměříž B 16 21.9 3.6 5.4 /11.3 47.8 15.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 0 3 0 - - -
Zachara Jakub 4 2 2 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Výborný Rudolf 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 3 0 3 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 1 1 0 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 13 11 2 0 - - -
Tichov Michael 1 0 1 0 - - -
Tesař Michal 1 1 0 0 - - -
Tejchman Martin 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 2 2 0 0 - - -
Šťavík Radek 1 0 1 0 - - -
Štancl Dominik 1 1 0 0 - - -
Šrámková Sandra 1 1 0 0 - - -
Špaček Jan 6 2 4 0 - - -
Šmíd Pavel 2 0 2 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Šebesta Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 - - -
Syrovátka František 4 1 3 0 - - -
Sýkora Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 1 0 0 - - -
Smetana Jiří 1 1 0 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Slezák Filip 6 0 6 0 - - -
Skořepa Petr 7 3 4 0 - - -
Schmidt David 4 2 2 0 - - -
Schaffner Vojta 2 2 0 0 - - -
Sekáč Martin 6 4 2 0 - - -
Sejpka Martin 6 3 3 0 - - -
Sehnal Jiří 11 7 4 0 - - -
Sedláček Jan František 1 0 1 0 - - -
Rychnavský Christian 5 2 3 0 - - -
Růžička Jan 2 2 0 0 - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - -
Rom Daniel 1 0 1 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 1 0 1 0 - - -
Račanský Martin 3 1 2 0 - - -
Poul Matěj 4 2 2 0 - - -
Posker Jan 3 2 1 0 - - -
Porvich Lubomír 1 0 1 0 - - -
Polda Tomáš 2 1 1 0 - - -
Pivovarský Michal 3 2 1 0 - - -
Pilch Marek 2 1 1 0 - - -
Pešek Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Opava Josef 3 2 1 0 - - -
Olbort Jan 5 1 4 0 - - -
Nývltová Markéta 4 2 2 0 - - -
Nývltová Eva 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 14 8 6 0 - - -
Musil Jan 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 2 0 2 0 - - -
Michlík Radek 2 1 1 0 - - -
Melichar Jan 1 0 1 0 - - -
Matys Pavel 2 0 2 0 - - -
Matějček Josef 5 3 2 0 - - -
Martínek Karel 2 0 2 0 - - -
Mareš Jan 1 0 1 0 - - -
Marek Vojtěch 6 3 3 0 - - -
Marečková Eliška 2 2 0 0 - - -
Málek Jan 2 2 0 0 - - -
Lošťák Jan 2 1 1 0 - - -
Lahovská Barbora 1 0 1 0 - - -
Kvoch Jan 4 3 1 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 1 0 1 0 - - -
Kuška Karel 2 1 1 0 - - -
Křápek Petr 7 4 3 0 - - -
Kryštof Pavel 2 0 2 0 - - -
Kroček Jiří 1 0 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 7 0 7 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kraus Jiří 1 0 1 0 - - -
Kozel Martin 2 1 1 0 - - -
Koudela Martin 2 0 2 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 1 3 0 - - -
Koch Augustin 4 2 2 0 - - -
Kohout Marek 6 3 3 0 - - -
Kohout Radomír 2 2 0 0 - - -
Kinka Roman 3 1 2 0 - - -
Kesler Vladimír 1 1 0 0 - - -
Kapounek Petr 8 4 4 0 - - -
Kalabza Lukáš 1 0 1 0 - - -
Kalabza Petr 1 0 1 0 - - -
Josefus Ondřej 1 1 0 0 - - -
Jodl Jiří 2 2 0 0 - - -
Jiříček Petr 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 4 1 3 0 - - -
Jaroš Milan 4 2 2 0 - - -
Jansová Kristýna 5 1 4 0 - - -
Jansa Martin 5 4 1 0 - - -
Janík Karel 4 1 3 0 - - -
Janda Petr 1 0 1 0 - - -
Chojnacká Anna 1 1 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 2 0 0 - - -
Hušek Daniel 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 6 5 1 0 - - -
Hovorka Petr 2 2 0 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Horký Radim 1 1 0 0 - - -
Holubová Anežka 4 3 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hendrych Jan 2 2 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frank Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Fiala Petr 2 1 1 0 - - -
Eisner Petr 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 4 4 0 0 - - -
Drobný Petr 1 1 0 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 4 0 0 - - -
Dočkal Petr 4 2 2 0 - - -
Černohorský Marek 6 4 2 0 - - -
Čarnecký Martin 3 3 0 0 - - -
Cibulka Radek 1 1 0 0 - - -
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Buňková Klára 1 0 1 0 - - -
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bešina Marek 1 1 0 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Baďura Ota 5 1 4 0 - - -
Badinková Natálie 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře