Baník Most

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2018
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 22. 7. 2018
Pavel Poliček
levapq@email.cz
608 205 987

1. asistent trenéra

od: 3. 12. 2021
Pavel Kahánek
pavelkahanek@gmail.com

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
Tř. Budovatelů 112
43401 Most

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Oliver Ahmed Diop 2003 195 19 22 14.9 6.9 0.0 1.2/3.3 36.1 2.5
Ondřej Kahánek 2005 160 17 21 14.6 3.8 1.9 1.5/2.8 53.4 0.6
David Fraňo 2003 176 19 17 11.0 2.9 1.0 2.2/4.1 55.1 2.8
Matěj Štosek 2004 160 18 17 5.6 1.5 0.6 0.6/1.5 40.0 0.4
Tomáš Minařík 2003 177 19 22 3.5 0.9 0.4 0.4/1.1 37.5 1.6
Filip Skokan 2003 196 19 19 3.9 1.4 0.1 0.9/1.9 47.2 2.7
Jaroslav Fišer 2002 189 20 8 8.1 3.4 0.1 1.0/1.8 57.1 2.0
Daniel Čvančara 2002 176 20 18 2.2 0.5 0.3 0.3/0.7 50.0 0.6
Kryštof Kalina 2004 171 18 4 5.8 2.0 0.5 0.3/0.3 100.0 0.5
Jiří Jan Šulc 2003 188 19 7 2.6 1.0 0.1 0.1/0.3 50.0 2.7
Daniel Mašek 2003 187 19 10 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 0.3
Martin Nguyen 2002 162 20 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jan Donát 2006 174 16 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Matyáš Prošek 2002 186 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Holovachov 2003 160 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Frolík 2002 186 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Eibl 2002 189 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Urie 2002 177 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19474 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 3. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 112:64 23 3 9/10 47.4%
19502 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 3. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 56:98 21 3 5/3 62.5%
19231 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 10. 3. 2022 BA LYNX Liberec 84:37 31 4 10/3 76.9%
19236 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 9. 3. 2022 BK R&J EBC Mělník 38:49 9 9 4/3 57.1%
19227 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 8. 3. 2022 AŠ Mladá Boleslav 48:46 13 6 4/2 66.7%
19253 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 3. 2022 BK Kladno 66:82 22 5 7/10 41.2%
19249 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 3. 2022 ŠSK Slaný 80:47 29 5 7/7 50%
19241 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 2. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 57:63 14 10 5/2 71.4%
19223 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 1. 2022 BA Tygři Louny 73:43 20 0 3/13 18.8%
19218 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 1. 2022 BŠ Tygři Praha C 64:70 30 2 4/8 33.3%
19210 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 12. 2021 BK Brandýs nad Labem 93:44 14 2 10/10 50%
19200 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 5. 12. 2021 Válečníci Děčín B 52:41 7 5 12/16 42.9%
19145 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 12. 2021 Válečníci Děčín B 52:59 14 4 12/5 70.6%
19199 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 11. 2021 ŠSK Slaný 58:44 16 2 6/8 42.9%
19193 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 BK Kladno 81:54 22 1 7/13 35%
19186 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 11. 2021 BK R&J EBC Mělník 42:51 16 2 4/6 40%
19181 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 42:87 15 3 3/4 42.9%
19177 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 AŠ Mladá Boleslav 61:43 12 5 4/13 23.5%
19171 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 BA LYNX Liberec 63:78 27 4 12/12 50%
19168 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BŠ Tygři Praha C 74:73 26 6 4/9 30.8%
19163 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BA Tygři Louny 56:94 16 4 12/8 60%
19150 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BK Brandýs nad Labem 28:112 10 1 5/3 62.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
10:00
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
28
112
6
28
15
56
20
87
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
18:00
BK Baník Most
BA Tygři Louny
56
94
19
20
26
39
40
64
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
10:00
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha C
74
73
26
14
41
39
55
53
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
18:00
BA LYNX Liberec
BK Baník Most
63
78
18
25
31
37
48
53
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most
61
43
19
8
12
8
15
13
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
10:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
42
87
4
19
18
45
34
66
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
10:00
BK Baník Most
BK R&J EBC Mělník
42
51
13
14
25
19
38
35
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
13:00
BK Kladno
BK Baník Most
81
54
17
6
38
24
60
36
skupina B Review
11. kolo 21. 11. 2021
12:15
ŠSK Slaný
BK Baník Most
58
44
14
16
30
23
40
33
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
12:00
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
52
59
13
11
29
29
41
46
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
17:00
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
52
41
16
13
28
21
45
31
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
11:00
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
93
44
23
18
42
24
61
34
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
12:00
BŠ Tygři Praha C
BK Baník Most
64
70
27
13
41
32
47
49
skupina B Review
16. kolo 16. 1. 2022
13:00
BA Tygři Louny
BK Baník Most
73
43
19
12
43
23
53
33
skupina B Review
20. kolo 13. 2. 2022
12:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
57
63
18
10
37
18
52
38
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
10:00
BK Baník Most
ŠSK Slaný
80
47
23
7
44
17
69
37
skupina B Review
22. kolo 6. 3. 2022
14:00
BK Baník Most
BK Kladno
66
82
15
27
32
49
47
66
skupina B Review
17. kolo 8. 3. 2022
18:30
BK Baník Most
AŠ Mladá Boleslav
48
46
11
15
26
18
39
34
skupina B Review
19. kolo 9. 3. 2022
17:30
BK R&J EBC Mělník
BK Baník Most
38
49
10
10
21
24
30
36
skupina B Review
18. kolo 10. 3. 2022
19:00
BK Baník Most
BA LYNX Liberec
84
37
22
6
39
18
62
28
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
12:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
56
98
9
13
19
44
33
66
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
112
64
34
15
59
29
89
49
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 7 28
2018/19 nadregionální soutěž 2 21