BŠ Tygři Praha C

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2021
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

Trenér

od: 14. 9. 2021
Jan Hubálek
hubalekjan@seznam.cz

Statistika

od: 14. 9. 2021
Jan Hubálek
hubalekjan@seznam.cz

Adresa

Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
Na Hřebenkách
150 00 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jan Bartoš 2005 0 16
Martin Záruba 2005 0 16
Tomáš Kmoníček 2006 15
Josef Miškovský 2006 163 15
Vojtěch Novotný 2005 0 16
Martin Pospíchal 2006 152 15
Šimon Trepeš 2005 0 16
Timur Chachkhiani 2004 140 17
Adam Križanský 2004 170 17
Jindřich Mudra 2006 0 15
Marek Pospíchal 2004 154 17
Pavel Šnajdr 2006 0 15
Jan Hudlický 2004 157 17
Ondřej Petrovka 2005 0 16
Marek Kráčmera 2005 0 16
Martin Moravec 2005 0 16
Teodor Podařil 2004 159 17
Daniel Sinkule 2006 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19175 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2021 BK Brandýs nad Labem 38:106 14 3 1/3 25% 0
19168 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 10. 2021 BK Baník Most 74:73 24 7 4/5 44.4% 13
19164 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 Válečníci Děčín B 75:51 17 4 5/8 38.5% 0
19157 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 BK Kladno 41:79 12 4 5/8 38.5% 0
19212 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 ŠSK Slaný 67:72 26 4 8/6 57.1% 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
14. kolo 18. 9. 2021
12:15
ŠSK Slaný
BŠ Tygři Praha C
67
72
16
11
24
29
42
53
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
14:00
BŠ Tygři Praha C
BK Kladno
41
79
12
17
24
37
30
64
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
13:30
Válečníci Děčín B
BŠ Tygři Praha C
75
51
15
10
34
20
53
37
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
10:00
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha C
74
73
26
14
41
39
55
53
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
13:00
BŠ Tygři Praha C
BK Brandýs nad Labem
38
106
4
33
20
49
34
72
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
9. kolo 7. 11. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
BA LYNX Liberec
skupina B Preview
10. kolo 20. 11. 2021
17:00
BK R&J EBC Mělník
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
11. kolo 21. 11. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
1. kolo 4. 12. 2021
00:00
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
12. kolo 5. 12. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Kladno
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
2. kolo 19. 12. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
ŠSK Slaný
skupina B Preview
15. kolo 15. 1. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
BK Baník Most
skupina B Preview
16. kolo 16. 1. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
17. kolo 29. 1. 2022
00:00
BK Brandýs nad Labem
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
20. kolo 13. 2. 2022
00:00
AŠ Mladá Boleslav
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
BK R&J EBC Mělník
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů