Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19419
Tigers Basketball České Budějovice
BK Přeštice
29. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 1. kolo 19418
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
2. 10. 2021
12:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Petr Buršík
62
55
15
16
28
28
43
40
Review
skupina A 1. kolo 19417
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
2. 10. 2021
15:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Stanislav Dvořák
65
70
10
9
28
36
43
54
Review
skupina A 1. kolo 19420
BK Sokolov
BC Benešov
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Petr Skořepa
Matěj Heřman
64
44
18
15
41
21
59
30
Review
skupina A 2. kolo 19421
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
16. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Jiří Mužík
97
50
32
12
55
22
82
33
Review
skupina A 2. kolo 19424
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
16. 10. 2021
14:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
61
70
18
12
28
33
44
48
Review
skupina A 2. kolo 19422
BK Přeštice
BK Sokolov
14. 10. 2021
18:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
80
79
12
22
38
34
61
52
Review
skupina A 2. kolo 19423
BK Mariánské Lázně
Tigers Basketball České Budějovice
16. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Radovan Minich
72
48
22
9
36
20
59
29
Review
skupina A 3. kolo 19425
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
6. 11. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 3. kolo 19426
Tigers Basketball České Budějovice
BK Medvědi Tábor
6. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 3. kolo 19428
BC Benešov
BK Přeštice
6. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina A 3. kolo 19427
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
12. 11. 2021
17:15
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 4. kolo 19429
BK Jiskra Domažlice
BK Přeštice
20. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 19430
BK Mariánské Lázně
BC Benešov
20. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 19431
BK Medvědi Tábor
BK Sokolov
27. 11. 2021
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 4. kolo 19432
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
20. 11. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 5. kolo 19433
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
4. 12. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 5. kolo 19434
BK Sokolov
SKB Rokycany
4. 12. 2021
-
Sokolov
Preview
skupina A 5. kolo 19435
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
4. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina A 5. kolo 19436
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
4. 12. 2021
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 6. kolo 19437
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 19438
BK Medvědi Tábor
BK Přeštice
18. 12. 2021
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 6. kolo 19439
SKB Rokycany
BC Benešov
18. 12. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 6. kolo 19440
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
18. 12. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 7. kolo 19441
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
15. 1. 2022
-
Sokolov
Preview
skupina A 7. kolo 19442
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
15. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 7. kolo 19443
BK Přeštice
SKB Rokycany
15. 1. 2022
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 7. kolo 19444
BK Mariánské Lázně
BK Medvědi Tábor
15. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 19445
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
29. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 19446
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
29. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 19447
BK Přeštice
Tigers Basketball České Budějovice
29. 1. 2022
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 8. kolo 19448
BC Benešov
BK Sokolov
29. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 9. kolo 19449
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
12. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 9. kolo 19450
BK Sokolov
BK Přeštice
12. 2. 2022
-
Sokolov
Preview
skupina A 9. kolo 19451
Tigers Basketball České Budějovice
BK Mariánské Lázně
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 9. kolo 19452
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
12. 2. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 10. kolo 19453
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
5. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 19454
BK Medvědi Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
5. 3. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 10. kolo 19455
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
5. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 19456
BK Přeštice
BC Benešov
5. 3. 2022
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 11. kolo 19457
BK Přeštice
BK Jiskra Domažlice
19. 3. 2022
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 11. kolo 19458
BC Benešov
BK Mariánské Lázně
19. 3. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 11. kolo 19459
BK Sokolov
BK Medvědi Tábor
16. 1. 2022
-
Sokolov
Preview
skupina A 11. kolo 19460
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
19. 3. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 12. kolo 19461
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
2. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 19462
SKB Rokycany
BK Sokolov
2. 4. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 12. kolo 19463
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
2. 4. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 12. kolo 19464
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
2. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 19465
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
23. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 19466
BK Přeštice
BK Medvědi Tábor
23. 4. 2022
-
Hala TJ Přeštice
Preview
skupina A 13. kolo 19467
BC Benešov
SKB Rokycany
23. 4. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 13. kolo 19468
BK Sokolov
Tigers Basketball České Budějovice
23. 4. 2022
-
Sokolov
Preview
skupina A 14. kolo 19469
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
7. 5. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 19470
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
7. 5. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 14. kolo 19471
SKB Rokycany
BK Přeštice
7. 5. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 14. kolo 19472
BK Medvědi Tábor
BK Mariánské Lázně
7. 5. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SKB Rokycany 2 2 0 132 116 4
2. BK Jiskra Domažlice 2 2 0 167 115 4
3. BK Sokolov 2 1 1 143 124 3
4. BK Mariánské Lázně 2 1 1 127 110 3
5. BK Medvědi Tábor 2 0 2 126 140 2
6. BC Benešov 2 0 2 94 161 2
7. Jiskra Domažlice 1 1 0 70 65 2
8. BK Přeštice 1 1 0 80 79 2
9. Tigers Č. Budějovice 1 0 1 48 72 1
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Oliver Ahmed Diop Baník Most 18 5 1.0 15.4 7.0 0.0 1.4/4.0 35.0 2.2
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 17 4 1.0 19.3 7.5 0.8 2.0/2.5 80.0 0.8
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 16.5 5.5 0.8 3.3/6.3 52.0 1.0
Michal Prouza Kanonýři Josefov 15 6 1.0 10.0 3.8 0.2 1.8/3.8 47.8 0.7
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 17 6 1.0 10.0 3.3 0.7 1.3/2.3 57.1 1.8
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 9.0 2.8 0.0 3.3/5.2 64.5 1.3
Petr Felbaba SK Bruntál 15 3 1.0 13.7 6.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Adam Abrahámek BK Lipník n.B 18 3 1.0 8.3 2.7 0.7 1.0/2.3 42.9 1.7
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 16 2 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Radim Brešťanský BK Sokolov 16 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 2 1.0 9.0 3.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Filip Boubelík BK Vyškov 16 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.5 22.2 0.5
Vaclav Burian Basket Valmez 16 1 1.0 12.0 2.0 1.0 5.0/12.0 41.7 3.0
Šimon Černý R&J EBC Mělník 17 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 15 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Vojtěch Andrla BA LYNX Liberec 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.5 0.0* 2.5
Vít Braun Loko Trutnov 17 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Bleha BA Tygři Louny 17 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 16 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Václav Bajtek KRN 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Adam Fridrich BK Kladno 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Bobok BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Damborský Basket Kohouti 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Bednařík TBS Přerov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mann SKB Tišnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Adamec BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matteo Barbieri SK Žabovřesky 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brož Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Fajčák Snakes Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank NH Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ciprys Loko Břeclav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Grünwald SAM Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dennis Běhůnek TJ Spartak Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Fitz SK Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lipník n.B 3 25.3 1.3 9.3 /21.3 43.8 15.0
TBS Přerov 4 20.5 2.3 6.8 /15.3 44.3 14.5
Krnov 4 26.3 0.3 8.5 /17.8 47.9 18.3
SK Bruntál 4 17.3 1.8 5.3 /13.1 40.4 12.3
BC Nový Jičín 4 25.8 4.5 8.0 /15.0 53.3 15.0
NH Ostrava B 3 28.7 5.7 11.3 /22.6 50.0 13.3
Snakes Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 4 29.3 5.3 10.5 /18.8 56.0 15.3
Baník Most 5 18.2 4.0 7.4 /16.4 45.1 12.8
BK Brandýs n. L. 5 32.4 3.0 9.0 /17.2 52.3 12.8
BK NAPOS Vysoká n. L. 4 25.5 2.5 7.3 /15.8 46.0 14.8
Kanonýři Josefov 6 24.2 3.5 7.0 /17.3 40.4 13.2
TJ Sokol BK Chrudim 4 42.3 4.5 7.8 /13.1 59.6 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 15.5 4.5 7.3 /13.3 54.7 11.8
ADFORS Basket Litomyšl 4 43.0 4.5 7.0 /11.3 62.2 20.3
SŠB Pardubice 6 17.2 3.0 6.3 /12.6 50.0 13.0
BŠ Tygři Praha C 5 18.6 4.4 4.6 /10.6 43.4 2.6
ŠSK Slaný 6 26.5 2.5 7.2 /16.9 42.6 16.5
BA Tygři Louny 4 24.8 10.3 6.3 /15.8 39.7 17.3
BK Kladno 6 29.8 1.7 7.8 /18.3 42.7 21.8
AŠ Mladá Boleslav 6 19.2 3.2 10.2 /18.4 55.5 17.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 16.0 1.6 7.2 /12.6 57.1 8.4
R&J EBC Mělník 4 4.8 2.0 3.3 /7.1 46.4 8.0
BP Frýdek-Místek 3 19.0 3.0 6.0 /12.7 47.4 10.0
BA LYNX Liberec 4 19.3 2.8 3.5 /13.3 26.4 17.8
Válečníci Děčín B 4 14.8 2.3 4.8 /15.3 31.1 14.8
Loko Trutnov 4 17.3 4.5 4.5 /10.0 45.0 11.0
BK Medvědi Tábor 2 24.0 2.5 7.5 /15.0 50.0 20.0
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 2 24.5 5.0 7.5 /14.5 51.7 23.5
BC Benešov 2 14.5 3.5 7.5 /22.5 33.3 17.5
Basket Valmez 2 10.5 1.0 4.0 /8.5 47.1 7.0
SKB Rokycany 2 10.5 3.0 1.0 /3.5 28.6 7.0
BK Mariánské Lázně 1 20.0 3.0 6.0 /12.0 50.0 11.0
BK Jiskra Domažlice 2 9.0 3.5 6.5 /15.0 43.3 7.5
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 8.5
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 1 27.0 2.0 20.0 /29.0 69.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 6 3 3 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 2 1 1 0 - - -
Veselý Jiří 6 4 2 0 - - -
Velda Pavel 4 2 2 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 2 3 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Táborský Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Slovák Marek 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 1 1 0 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Poliček Pavel 2 1 1 0 - - -
Polda Tomáš 6 3 3 0 - - -
Pilch Marek 3 2 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 2 1 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - - -
Němec Karel 2 1 1 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 - - -
Morávek Tomáš 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 1 1 0 0 - - -
Marek Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 3 1 2 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 1 0 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Keslerová Barbora 3 2 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 3 3 0 0 - - -
Jurda Aleš 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 0 2 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 1 1 0 0 - - -
Frána Petr 5 3 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 1 1 0 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 0 2 0 - - -
Dočkal Petr 4 2 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře