Jáchym Schveinert

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BK Kladno
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
203
Procento vítězství
49.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kla U13B(kv) 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 16 1.6 0.8 0 0.1/0.7 18.2 -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 17 3.9 1.4 0 1.1/2.4 46.3 -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 24 8.0 3.5 0 1.1/3 37.0 -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BK Kladno 13 2.7 1.2 0 0.4/1.6 23.8 -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 18 4.7 1.8 0 1.1/2.4 43.2 -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Kla U13B(kv) 30 9.8 4.4 0 0.9/2 42.6 -
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Kladno 2 5.0 2.5 0 0/1 0.0 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Kladno 11 5.4 2.2 0.1 0.7/1.9 38.1 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Kladno 11 7.3 3.2 0.2 0.4/1.3 28.6 -
2018/19 žáci U15 - skupina B BK Kladno 2 3.0 1.5 0 0/1 0.0 -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Kladno 2 7.0 3.5 0 0/2 0.0 -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Kladno 14 11.4 3.4 0.5 3.1/6 51.2 -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Kladno 13 12.7 3.5 1.2 2.3/4.2 54.5 -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Kladno 13 10.1 3.3 0.4 2.3/4 57.7 -
2020/21 muži - SBLM skupina západ BKKla 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A BK Kladno 1 10.0 3 1 1/2 50.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Kladno 3 6.7 2 0.3 1.7/2.7 62.5 -
2021/22 muži - SBLM skupina západ BKKla 1 1.0 0 0 1/2 50.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Kladno 9 4.1 1.4 0 1.2/2.3 52.4 -
Průměr za kariéru 22.6 6.9 2.6 0.2 1.1/2.6 72.9 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Brandýs n. L. 6. 11. 2021
2B body 3 SKB Rokycany 12. 6. 2021
3B body 1 SKB Rokycany 12. 6. 2021
Body 11 SKB Rokycany 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Jiskra Domažlice (MS) 2. 11. 2019 2019/20
2B body 13 Lokomotiva Plzeň 19. 1. 2019 2018/19
3B body 4 BK Klatovy 16. 3. 2019 2018/19
Body 32 Lokomotiva Plzeň 19. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 5 1 0 3/4 75.0
12. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 11 3 1 2/3 66.7
13. 6. 2021 skupina A Jižní Supi B 4 2 0 0/1 0.0
18. 9. 2021 skupina B BA Tygři Louny 6 3 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 3 1 0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 6 2 0 2/3 66.7
3. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 4 2 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 4 1 0 2/4 50.0
17. 10. 2021 skupina B R&J EBC Mělník 8 3 0 2/6 33.3
6. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 6 1 0 4/6 66.7
13. 11. 2021 SBLM skupina západ BK Ber 1 0 0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina B Baník Most 0 0 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 0 0 0 0/0 0
Celkem 13 58 19 1 17/31 54.8
Průměr 13 4.5 1.5 0.1 1.3/2.4 54.8
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Chomutov 4 14.3 4.0 0.8 4.0/8.3 48.5 2.8
BK Klatovy 4 13.3 2.5 2.0 2.3/4.0 56.3 2.5
Ben U13B 4 12.8 6.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
USK Praha 6 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Sokol Kbely 3 10.3 5.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
Tygři Louny B 2 15.5 6.5 0.0 2.5/6.5 38.5 0.5
Sokol Vyšehrad 5 6.0 1.8 0.0 2.4/3.2 75.0 2.0
Pod U13B 4 7.5 3.3 0.0 1.0/3.8 26.7 1.0
BA Sparta 2 14.5 5.0 0.5 3.0/5.0 60.0 3.0
Thermia K. Vary 2 13.0 3.5 1.5 1.5/3.0 50.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 13.0 3.5 1.0 3.0/7.0 42.9 3.5
ŠSK Sla U13 4 6.3 2.8 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
BA Sparta 7 3.6 1.6 0.0 0.4/1.0 42.9 1.4
Porg Basket 3 8.0 3.3 0.0 1.3/6.0 22.2 1.3
BK Beroun 3 7.7 1.7 0.7 2.3/4.0 58.3 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sokol Pražský 7 3.1 1.1 0.0 0.9/1.9 46.2 1.0
Sokol Vyšehrad 2 10.5 4.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Slavoj Litoměřice 2 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0 4.5
Sokol Pražský 2 8.5 0.5 1.5 3.0/5.0 60.0 4.0
USK Praha 2 8.0 2.5 0.5 1.5/6.0 25.0 2.5
Sokol Kbely 1 15.0 6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Válečníci Děčín 2 6.5 1.0 0.5 3.0/4.0 75.0 2.0
BA Tygři Louny 2 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Přeštice 1 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
USK Praha 4 3.0 1.0 0.0 1.0/3.3 30.8 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0 -
SKB Rokycany 1 11.0 3.0 1.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sj. BK Litoměřice 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
R&J EBC Mělník 1 8.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BK Chomutov 2 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
TJ Sokol Pražský 4 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BA Tygři Louny 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Brandýs n. L. 1 6.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BA LYNX Liberec 1 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Jižní Supi 2 3.0 1.5 0.0 0.0/5.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
AŠ Mladá Boleslav 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi B 1 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 2 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BK Teplice 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 2 1.5 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BŠ Tygři Praha C 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
TJ Sokol Kbely 1 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Ber 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Měl U13B 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCBenB 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Baník Most 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -