Lukáš Scholz

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
161 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
121
Procento vítězství
76%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Opava 7 - 4.1 1.1 0.0 0.3 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 12 - 9.3 3.5 0.0 0.4 0.0 1.1/1.8 61.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 14 - 9.9 2.9 0.0 0.8 0.0 1.7/2.8 61.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 20.3 10.7 2.7 50.0 1.3 57.1 1.3/2.7 50.0 1.7 9.0
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 14.0 7.5 1.5 30.0 1 50.0 1.5/6.5 23.1 0.5 3.0
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 14 - 10.6 3.7 0.0 0.6 0.0 1.3/2.1 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E1 BK Opava B 3 - 8.7 2.3 0.0 1 0.0 1/1.7 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BK Opava 11 - 11.7 4.2 0.0 0.5 0.0 1.7/3.6 47.5 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C BK Opava 4 - 12.3 2.3 0.0 2.3 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Opava B 1 - 10.0 2 0.0 2 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Opava 2 - 3.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 2/3 66.7 0.5 1.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 12 20.3 6.8 1.5 /3.3 46.2 0.8 25.6 1.3/2.3 55.6 1.8 4.8
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 11 - 12.7 3.5 0.0 1.6 0.0 0.9/1.7 52.6 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 2 24.5 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.5
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 15.5 3.0 0 /0 0.0 1 33.3 0/0 0.0 1.5 -1.0
2022/23 junioři U19 - skupina B BK Opava 14 19.1 6.8 1 /1.8 56.0 1.2 28.3 1.1/1.9 61.5 1.0 5.9
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 2 - 10.0 1.5 0.0 1.5 0.0 2.5/5 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Opava 4 22.0 8.3 1.5 /2.8 54.5 1.3 26.3 1.5/2.3 66.7 1.0 7.5
Průměr za kariéru 20.2 6.4 9.0 2.5 64.5 0.9 36.8 1.2/2.3 136.2 1.3 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BASKET Brno 5. 11. 2022
2B body 3 Tygři Praha 29. 1. 2023
3B body 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022
Útočné doskoky 2 Tygři Brno 6. 11. 2022
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022
Body 17 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Užitečnost 19 BASKET Brno 5. 11. 2022
Asistence 3 PCE 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BASKET Brno 5. 11. 2022 2022/23
2B body 8 SKUP-BCM Olomouc 25. 10. 2019 2019/20
3B body 4 TBS Přerov 20. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 Sokol Písek 6. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022 2022/23
Body 21 Jiskra Kyjov 9. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 19 BASKET Brno 5. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 12:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 18:51 5 1 100.0 1 20.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 18:19 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 20:04 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B PCE 24:45 11 2 66.7 2 28.6 1/5 20.0
15. 10. 2022 Skupina E KRN 0:00 13 2 0.0 2 0.0 3/8 37.5
5. 11. 2022 Skupina E Snakes Ostrava B 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
5. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 22:36 14 3 75.0 0 0.0 8/9 88.9
6. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 17:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 23:58 17 1 33.3 4 57.1 3/4 75.0
17. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 22:25 15 2 66.7 3 27.3 2/5 40.0
20. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 13:25 5 0 0.0 1 33.3 2/3 66.7
24. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 17:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2022 skupina B PCE 15:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina B NH Ostrava 17:13 10 2 66.7 2 100.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina B Snakes Ostrava 23:01 10 2 66.7 2 40.0 0/0 0
14. 1. 2023 nadstavba B Slavoj Litoměřice 14:49 5 1 100.0 1 25.0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 26:09 15 2 40.0 3 42.9 2/2 100.0
28. 1. 2023 nadstavba B BK Loko Plzeň 20:19 1 0 0.0 0 0.0 1/3 33.3
29. 1. 2023 nadstavba B Tygři Praha 26:10 12 3 75.0 1 14.3 3/4 75.0
Celkem 20 354:54 148 23 63.9 25 31.6 27/45 60.0
Průměr 20 17:44 7.4 1.2 63.9 1.3 31.6 1.4/2.3 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Brno 4 0:00 10.5 2.8 0.0 1.0 0.0 2.0/5.3 38.1 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 20.5 5.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BC Nový Jičín 4 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 16.5 5.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BASKET Brno 4 22:00 8.0 1.5 50.0 1.0 28.6 2.0/3.8 53.3 2.5
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 23:29 13.5 1.5 50.0 3.0 50.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 0.5
NH Ostrava A 5 0:00 5.0 1.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 1.4
Snakes B 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 12.0 2.5 0.0 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BCM Orli Prostějov 2 26:33 12.0 3.5 53.8 1.0 25.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KRN 2 0:00 11.0 2.0 0.0 1.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 20:22 10.0 1.5 60.0 2.0 26.7 1.0/2.5 40.0 0.5
BASKET Brno 2 20:43 9.5 2.0 80.0 0.5 20.0 4.0/4.5 88.9 1.0
Vlci Žďár 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
NH Ostrava 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BP Frýdek-Místek 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BA Nymburk 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BA Nymburk 1 26:09 15.0 2.0 40.0 3.0 42.9 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 26:10 12.0 3.0 75.0 1.0 14.3 3.0/4.0 75.0 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Brno B 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 2 20:03 5.5 1.0 50.0 1.0 18.2 0.5/2.5 20.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 17:26 5.0 1.0 50.0 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 15:21 4.5 0.0 0.0 1.0 50.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Tygři Brno 2 23:52 4.0 0.5 25.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 16:44 4.0 0.0 0.0 1.0 28.6 1.0/1.5 66.7 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Valmez 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 2 15:05 3.5 1.0 40.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 14:49 5.0 1.0 100.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Frýdek-Místek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 24:30 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 20:19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Písek 1 24:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 2 14:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 25:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0