Vít Pochman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
240
Procento vítězství
56.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 BARoun.l. U12(mix MS 12 - 5.8 2.6 0 0.6/2.1 28.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) BARoun.l. U12(mix MS 11 - 5.6 2.7 0 0.2/0.2 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 6 - 5.7 2.5 0 0.7/2.8 23.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Roudnice U13B(mix) 30 - 4.4 1.9 0 0.5/1.2 37.8 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 6 - 10.0 4.2 0 1.7/4.5 37.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 19 - 2.9 1.1 /1.1 0.1 0.7/1.5 46.4 1.3 0.9
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Měl U13B 18 - 9.4 4.2 0.1 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Měl U13B 6 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA 2006´ Roudnice n.L. 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B Měl U13B 3 - 6.3 3 /3 0 0.3/1.3 25.0 1.0 4.3
2016/17 žáci U15 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 5.7 2.3 /2.3 0 1/1 100.0 0.3 5.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 11.1 4.2 /4.2 0.3 1.9/4.9 38.9 1.2 6.9
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 13.7 5 /5 0 3.7/5 73.3 1.7 10.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 8 - 8.6 3.4 /3.4 0.1 1.5/3.8 40.0 0.9 5.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 8 - 6.6 1.8 0.3 2.4/4.1 57.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA 2006´Roudnice n. L. B 6 - 12.2 4.5 0.5 1.7/3.7 45.5 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 11 - 11.0 4.6 0.3 0.9/2.6 34.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 9 - 3.4 1.3 0.2 0.1/0.2 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 BA 2006´Roudnice n. L. B 2 - 20.0 8.5 0.5 1.5/2.5 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 16 14.1 2.8 0.8 /1.9 0.3 0.3/0.4 83.3 1.2 0.6
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 1 - 11.0 4 0 3/3 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 16.5 2.0 0.5 /1.8 0.2 0.5/0.5 100.0 0.3 0.5
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 7 11.4 2.4 0.4 /1 0.4 0.3/0.3 100.0 1.9 -0.7
2019/20 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 11 - 8.8 1.5 1.5 1.4/1.9 71.4 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 5.2 1.5 0.5 0.7/0.8 80.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 6.0 2.7 0 0.7/0.7 100.0 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 15.0 5.3 0.7 2.3/4.7 50.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 11.0 1.7 2.3 0.7/1 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 20.8 7.3 0.7 4.2/5.8 71.4 - -
Průměr za kariéru 26.6 1.7 6.8 2.6 0.3 0.9/1.9 195.6 1.2 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Kladno 16. 10. 2021
2B body 13 BK Kladno 16. 10. 2021
3B body 5 BK Děčín Křešice 5. 11. 2021
Body 35 BK Kladno 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Horejsek Děčín B 27. 11. 2016 2016/17
2B body 13 BK Kladno 16. 10. 2021 2021/22
3B body 5 BK Děčín Křešice 5. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 5. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 11. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 BA Nymburk 5. 2. 2019 2018/19
Body 35 BK Kladno 16. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 14 BK Horejsek Děčín B 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 3 BA Nymburk 5. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 23 9 1 2/3 66.7
19. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 22 8 0 6/8 75.0
1. 10. 2021 muži - Oblastní přebor Skřivánci 8 1 2 0/1 0.0
2. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 23 7 1 6/7 85.7
16. 10. 2021 skupina B BK Kladno 35 13 1 6/11 54.5
17. 10. 2021 skupina B ŠSK Slaný 12 3 1 3/4 75.0
22. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BA Louny 6 3 0 0/0 0
5. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín Křešice 19 1 5 2/2 100.0
7. 11. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 10 4 0 2/2 100.0
Celkem 9 158 49 11 27/38 71.1
Průměr 9 17.6 5.4 1.2 3.0/4.2 71.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Bol U12B 4 0:00 12.3 6.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Ben U13B 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.8
BK Horejsek Děčín 3 0:00 12.7 4.7 0.0 0.3 2.3/4.3 53.8 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Kladno 1 0:00 35.0 13.0 0.0 1.0 6.0/11.0 54.5 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 1.7/2.0 83.3 2.0
BA Tygři Louny 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Klatovy 3 0:00 8.7 3.0 450.0 0.7 0.7/1.3 50.0 -
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 6.5 2.8 100.0 0.3 0.3/1.0 25.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 5.2 2.4 100.0 0.0 0.4/1.6 25.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 12.0 5.0 125.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.0 3.5 100.0 0.0 5.0/6.5 76.9 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 1.0/1.5 66.7 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 7.7 1.0 0.0 1.0 2.7/3.7 72.7 1.7
BA LYNX Liberec 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 23.0 7.0 0.0 1.0 6.0/7.0 85.7 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
USK Praha 4 0:00 5.5 1.8 100.0 0.3 1.3/4.0 31.3 1.0
Bra 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.7 21.4 2.0
BK Děčín Křešice 1 0:00 19.0 1.0 0.0 5.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Baník Most B 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
Kol U12B 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 1.7
BA Louny 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 2.0
NH Ostrava 3 11:06 5.0 1.0 50.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BKČ.B.U12B 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Snakes Ostrava 3 16:58 4.3 1.3 36.4 0.3 0.7/0.7 100.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 13.0 4.0 100.0 0.0 5.0/13.0 38.5 1.0
BC Vysočina 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
ŠSK Slaný 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
VYS 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
ŠSK Sla U13 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Skřivánci 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0/1.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Teplice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Loko Plzeň 5 16:10 1.4 0.4 25.0 0.2 0.0/0.0 0.0 1.2
Královští Sokoli 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Pod U17B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Tygři JBC Brno 1 13:43 5.0 1.0 100.0 1.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 12:09 2.0 0.5 33.3 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Pod U13B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 17:51 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 11:11 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 3:36 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 11:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 4:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 2 14:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5