BA 2006 Roudnice n.L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 5. 2017
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 10. 5. 2017
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

1. asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Filip Horňák
Hornak.Filip@seznam.cz
725 433 795

Asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Bc Jiří Suchopar
suchopar.jiri@centrum.cz
736648747

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Na Kolečku
413 01 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
David Aubrecht 2006 167 15
Josef Repka 2006 170 15
Štěpán Drábek 2005 16
František Tichý 2006 182 15
Vít Gerstenberger 2004 17
Ondřej Patera 2002 189 19
Filip Mráz 2005 175 16
Vít Pochman 2003 182 18
Petr Přibík 2004 17
Adam Brosinger 2004 148 17
Adam Semerád 2004 165 17
Jan Franěk 2003 184 18
Radim Pavlík 2004 17
Vojtěch Mikulecký 2005 160 16
Pavel Šrytr 2002 180 19
Adam Pistora 2005 16
Ondřej Polívka 2006 15
Vojtěch Birčák 2006 15
Jiří Růžička 2006 15
Ondřej Ďuriš 2004 176 17
Vojtěch Vrána 2005 170 16
Martin Kubánek 2005 166 16
Matyáš Pažout 2002 186 19
Zdeněk Novák 2004 164 17
Petr Pojkar 2006 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19178 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2021 ŠSK Slaný 91:58 34 6 5/7 41.7% 14
19173 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 BK Kladno 84:65 34 1 13/11 54.2% 15
19160 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 BK Brandýs nad Labem 81:65 21 3 14/7 66.7% 15
19159 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 9. 2021 AŠ Mladá Boleslav 54:70 24 2 16/11 59.3% 16
19153 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 BA LYNX Liberec 54:85 35 3 6/9 40% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
17:00
BA LYNX Liberec
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
85
16
17
29
43
43
55
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
70
16
16
26
38
57
40
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
15:00
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
81
65
20
18
39
32
51
47
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
08:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
84
65
24
14
51
27
61
48
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
14:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
91
58
30
14
47
33
70
41
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
10:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
9. kolo 7. 11. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
10. kolo 20. 11. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
skupina B Preview
11. kolo 21. 11. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
skupina B Preview
12. kolo 4. 12. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
1. kolo 5. 12. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
14. kolo 19. 12. 2021
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec
skupina B Preview
16. kolo 16. 1. 2022
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
17. kolo 29. 1. 2022
00:00
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
18. kolo 30. 1. 2022
00:00
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
20. kolo 13. 2. 2022
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 liga 4 26
2018/19 liga 5 32
2017/18 nadregionální soutěž 1 20
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2