Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
10. 11. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Asztalos
89
50
28
7
48
24
76
32
Review
skupina A 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
7. 11. 2018
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Jaroslav Pazourek
35
83
11
13
18
40
31
63
Review
skupina A 1. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
6. 11. 2018
18:15
Sportcentrum SLUNETA Ladislav Neuman
Ondřej Josefus
72
59
24
19
33
36
54
50
Review
skupina A 1. kolo 2
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BA Sparta Praha
10. 11. 2018
18:30
BK Real Dalibor Kouba
Jan Kout
67
93
18
19
33
42
45
73
Review
skupina A 2. kolo 8
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
29. 9. 2018
13:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Miloslav Jon
52
79
13
21
31
41
43
60
Review
skupina A 2. kolo 6
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Žižkov
29. 9. 2018
15:45
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Ondřej Josefus
55
123
6
36
21
69
36
97
Review
skupina A 2. kolo 7
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 9. 2018
18:30
BK Real Štěpán Pokorný
Lukáš Ulrych
77
80
22
20
43
43
60
56
Review
skupina A 2. kolo 5
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
29. 9. 2018
19:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Michal Tesař
57
72
18
19
37
32
53
55
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Levharti Chomutov
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
30. 9. 2018
09:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Lucie Ftáčková
67
48
15
9
26
15
52
30
Review
skupina A 3. kolo 12
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2018
09:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Miloslav Jon
54
63
14
19
25
31
49
47
Review
skupina A 3. kolo 9
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
30. 9. 2018
13:15
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Ondřej Asztalos
51
99
13
32
28
57
44
80
Review
skupina A 3. kolo 10
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Vyšehrad
30. 9. 2018
15:00
Sportovní hala Jan Kout
Ondřej Josefus
64
67
17
17
30
31
51
53
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
13. 10. 2018
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
66
67
12
23
29
38
45
49
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 10. 2018
17:30
Sokolovna Vyšehrad Vladimír Slanina
Vojtěch Šmíd
45
101
11
31
24
52
31
76
Review
skupina A 4. kolo 16
TJ Slovan Varnsdorf
BA Sparta Praha
13. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Simona Prchalová
Ondřej Josefus
51
85
10
19
19
38
33
59
Review
skupina A 4. kolo 15
Válečníci Děčín
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
13. 10. 2018
19:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Karel Anton
75
90
19
19
43
45
62
69
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
14. 10. 2018
09:00
Sokolovna Vyšehrad Michael Mycak
Ondřej Asztalos
47
81
9
26
26
40
36
61
Review
skupina A 5. kolo 19
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
14. 10. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Michal Tesař
56
84
13
23
27
45
36
65
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
86
57
35
14
56
37
73
46
Review
skupina A 5. kolo 20
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
14. 10. 2018
10:00
Sportovní hala Simona Prchalová
Ondřej Josefus
56
86
10
19
28
37
47
59
Review
skupina A 6. kolo 23
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
27. 10. 2018
09:00
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Svejkovský
Jindřich Nesper
93
46
30
15
49
27
66
36
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
27. 10. 2018
13:00
Městská sportovní hala Jan Lejčko
Daniel Broško
93
42
29
10
47
16
71
30
Review
skupina A 6. kolo 21
Sokol Vyšehrad
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
27. 10. 2018
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Hendrych
Václav Ježek
70
87
19
26
36
41
51
73
Review
skupina A 6. kolo 22
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
27. 10. 2018
17:00
Hala Kuncova Daniel Rom
Michal Tesař
84
67
23
25
40
38
67
54
Review
skupina A 7. kolo 27
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
28. 10. 2018
09:30
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Svejkovský
Jindřich Nesper
96
42
17
15
43
30
70
36
Review
skupina A 7. kolo 25
Sokol Žižkov
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
28. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hendrych
Václav Ježek
108
68
32
8
62
25
93
34
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
28. 10. 2018
13:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Daniel Broško
110
47
33
13
55
31
82
42
Review
skupina A 7. kolo 26
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
28. 10. 2018
15:00
Hala Kuncova Michael Mycak
Simona Prchalová
85
37
23
8
43
10
62
18
Review
skupina A 8. kolo 30
BA Sparta Praha
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
11. 11. 2018
09:00
Hala Kuncova Martin Haniš
Pavel Koudela
87
73
21
19
45
36
65
51
Review
skupina A 8. kolo 29
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
11. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Dalibor Kouba
Michal Tesař
69
80
13
16
38
34
50
56
Review
skupina A 8. kolo 31
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 11. 2018
18:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Petr Eisner
99
54
21
17
50
29
77
40
Review
skupina A 8. kolo 32
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
5. 11. 2018
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hejnic
Pavel Theodor
113
49
17
10
48
21
83
38
Review
skupina A 9. kolo 36
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
24. 11. 2018
10:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Eisner
Ondřej Asztalos
76
83
18
16
27
31
36
49
61
61
66
66
Review
skupina A 9. kolo 33
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
24. 11. 2018
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Pokorný
Barbora Kopecká
129
60
43
13
72
25
105
52
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad
TJ Slovan Varnsdorf
24. 11. 2018
18:00
Sokolovna Vyšehrad Vojtěch Šmíd
Pavel Koudela
65
63
16
12
31
29
49
45
Review
skupina A 9. kolo 35
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2018
18:30
BK Real Jan Kout
Ondřej Josefus
68
81
10
30
30
44
52
61
Review
skupina A 10. kolo 39
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
25. 11. 2018
09:30
Sportcentrum SLUNETA Petr Eisner
Ondřej Asztalos
71
86
23
24
39
46
57
66
Review
skupina A 10. kolo 38
Sokol Žižkov
TJ Slovan Varnsdorf
25. 11. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Pokorný
Karel Křenek
102
55
27
15
57
30
77
41
Review
skupina A 10. kolo 40
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
25. 11. 2018
10:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Ondřej Josefus
57
66
15
16
26
30
43
47
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
25. 11. 2018
11:00
Sokolovna Vyšehrad Vojtěch Šmíd
Pavel Koudela
71
74
22
14
43
31
59
49
Review
skupina A 11. kolo 43
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
8. 12. 2018
11:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Daniel Rom
89
54
21
10
47
18
68
30
Review
skupina A 11. kolo 41
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
8. 12. 2018
15:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
75
49
23
7
45
26
68
38
Review
skupina A 11. kolo 44
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
TJ Slovan Varnsdorf
8. 12. 2018
18:00
BK Real Petr Eisner
Michael Mycak
105
50
25
2
41
18
71
36
Review
skupina A 11. kolo 42
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
4. 12. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Karel Anton
Petr Eisner
77
64
21
20
37
32
59
48
Review
skupina A 12. kolo 48
BA Sparta Praha
TJ Slovan Varnsdorf
9. 12. 2018
09:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Tomáš Tax
100
57
31
10
64
25
83
39
Review
skupina A 12. kolo 47
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Válečníci Děčín
9. 12. 2018
10:00
BK Real Petr Eisner
Michael Mycak
107
78
32
18
54
41
82
68
Review
skupina A 12. kolo 46
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
9. 12. 2018
13:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
43
53
9
16
26
21
38
41
Review
skupina A 12. kolo 45
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
9. 12. 2018
14:30
Sportcentrum SLUNETA Karel Anton
Ondřej Josefus
86
50
21
12
45
31
58
40
Review
skupina A 13. kolo 52
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
5. 1. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Michal Kocián
Pavel Šmíd
66
81
14
18
21
39
39
61
Review
skupina A 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
5. 1. 2019
15:00
Sokolovna Vyšehrad Karel Křenek
Pavel Koudela
60
84
19
28
37
44
47
66
Review
skupina A 13. kolo 51
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 1. 2019
15:45
Sportovní hala Petr Eisner
Pavel Šmíd
56
104
12
28
23
53
36
81
Review
skupina A 13. kolo 49
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Sokol Žižkov
5. 1. 2019
17:30
BK Real Pavel Bohata
Karel Anton
87
99
17
24
40
45
65
68
Review
skupina A 14. kolo 53
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
Sokol Vyšehrad
6. 1. 2019
09:00
BK Real Pavel Bohata
Karel Anton
73
67
20
14
36
28
58
46
Review
skupina A 14. kolo 54
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
6. 1. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Martin Kučírek
80
66
17
14
34
26
58
45
Review
skupina A 14. kolo 55
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 1. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
65
85
12
26
29
45
50
61
Review
skupina A 14. kolo 56
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2019
10:00
Sportovní hala Petr Eisner
Vladimír Kesler
50
105
14
27
30
56
41
83
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
8 Jan Chytil Sokol Žižkov 21 15 1.0 20.5 6.9 1.4 2.6/4.8 54.2 1.7
Tomáš Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 20 31 1.0 9.5 3.1 0.7 1.1/2.0 56.5 1.9
18 Štěpán Svoboda OVA 21 29 8.1 9.2 3.0 0.6 / 0.7 1.5/2.1 69.4 1.6
Ondřej Kočvara BC Vysočina 19 23 28.1 10.5 3.1 0.7 / 3.0 2.2/2.7 81.0 1.7
Jan Neuwirth BK Vlci Žďár 19 21 1.0 11.4 4.3 0.2 2.1/3.5 60.8 3.0
Matěj Šnaur BK Hladnov 21 22 1.0 10.0 2.2 1.0 2.4/3.9 61.6 2.8
Aleš Marxgut VYS 21 23 1.0 9.5 3.1 0.4 2.2/3.6 61.0 1.9
Lukáš Vacek BC Kolín 20 15 1.0 14.5 5.1 0.3 3.5/5.3 66.3 1.8
Jakub Procházka Lions J. Hradec 21 23 1.0 9.0 1.9 1.7 0.3/1.0 0.0* 3.3
Tomáš Kolařík SLUNETA Ústí n. L. 21 15 1.0 11.7 3.1 1.3 1.8/3.1 57.4 2.7
Jan Rola 21 24 1.0 6.4 2.2 0.3 1.2/2.5 49.2 0.0
Jakub Nosek Olomouc 20 8 1.0 16.5 4.9 1.3 3.0/4.8 63.2 3.3
Čestmír Dobeš BA Sparta Praha 20 20 1.0 6.5 1.5 0.9 0.9/1.3 0.0* 2.2
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 21 18.5 5.1 2.0 0.2 / 1.2 0.5/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 21 20 1.0 5.0 1.5 0.4 0.9/1.9 0.0* 1.9
Matěj Anderle Válečníci Děčín 21 13 1.0 7.4 1.2 1.6 / 3.1 0.2/0.5 0.0* 1.8
Jiří Tomek BC Nový Jičín 20 10 1.0 8.4 3.3 0.3 0.9/2.4 37.5 3.0
Štěpán Odstrčil SAM Brno B 21 12 1.0 5.5 1.4 0.8 / 0.8 0.2/0.3 0.0* 2.2
Matyáš Meisner Synthesia Pardubice 21 10 8.0 5.9 2.3 0.4 / 0.8 0.1/1.0 0.0* 0.8
54 Karel Felix Hibala BSK Modřany - Jižní Supi 20 4 1.0 14.0 4.8 0.8 2.3/4.5 50.0 1.3
Marek Doležal BK Opava 20 15 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.7
Šimon Seibert Snakes Ostrava 20 26 8.3 2.0 0.8 0.0 / 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.0
Oldřich Špelda BA Nymburk B 21 9 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.0
19 Marek Valigura BC Nový Jičín 20 8 13.4 3.6 0.9 0.4 / 1.5 0.8/0.9 0.0* 1.3
Artur Wojnarowský BK Hladnov 21 5 1.0 5.2 1.8 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.4
22 František Bartoň GBA EU B 20 3 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Matouš Brůna SNAK A 20 4 16.3 4.5 1.3 0.5 / 2.8 0.5/0.8 0.0* 0.5
Jan Bašta SloVarn U19 20 13 1.0 1.1 0.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.8
16 Andrée Loigu GBA EU 20 5 4.2 1.6 0.2 0.2 / 0.4 0.6/0.8 0.0* 0.4
Jakub Škvařil USK Praha B 20 11 3.1 0.6 0.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.3
David Schmidt Tesla Pardubice 21 1 1.0 6.0 1.0 1.0 / 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Filip Štoidl Lions J. Hradec 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Alexandr Markl KK Val. Meziříčí 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Samuel Maga Sokol Kbely 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jiří Balcar USK 21 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Matěj Burda GBA 20 2 4.5 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
8 Jan Chytil Sokol Žižkov 21 41 14 4 6 4
Tomáš Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 20 54 18 8 10 12
18 Štěpán Svoboda OVA 21 52 20 4 16 6
Ondřej Kočvara BC Vysočina 19 34 12 3 4 3
Jan Neuwirth BK Vlci Žďár 19 23 9 1 7 5
Matěj Šnaur BK Hladnov 21 33 7 5 8 5
Aleš Marxgut VYS 21 20 7 3 6 5
Lukáš Vacek BC Kolín 20 27 12 2 8 4
Jakub Procházka Lions J. Hradec 21 20 5 4 3 5
Tomáš Kolařík SLUNETA Ústí n. L. 21 20 5 4 4 5
Jan Rola 21 0 0 0 0 0
Jakub Nosek Olomouc 20 23 8 2 5 5
Čestmír Dobeš BA Sparta Praha 20 19 5 3 4 5
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 31 11 3 6 5
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 21 16 4 3 3 5
Matěj Anderle Válečníci Děčín 21 42 8 8 2 8
Jiří Tomek BC Nový Jičín 20 0 0 0 0 0
Štěpán Odstrčil SAM Brno B 21 26 10 4 2 10
Matyáš Meisner Synthesia Pardubice 21 46 20 4 2 6
54 Karel Felix Hibala BSK Modřany - Jižní Supi 20 21 8 2 4 2
Marek Doležal BK Opava 20 9 4 0 2 2
Šimon Seibert Snakes Ostrava 20 29 6 4 7 5
Oldřich Špelda BA Nymburk B 21 12 2 2 2 5
19 Marek Valigura BC Nový Jičín 20 23 8 5 7 5
Artur Wojnarowský BK Hladnov 21 21 9 3 7 5
22 František Bartoň GBA EU B 20 13 6 0 3 2
Matouš Brůna SNAK A 20 29 8 2 7 4
Jan Bašta SloVarn U19 20 4 1 1 2 4
16 Andrée Loigu GBA EU 20 20 5 5 9 5
Jakub Škvařil USK Praha B 20 21 8 5 6 5
David Schmidt Tesla Pardubice 21 30 8 6 7 4
Filip Štoidl Lions J. Hradec 21 29 11 1 7 5
Alexandr Markl KK Val. Meziříčí 21 18 7 2 5 5
Samuel Maga Sokol Kbely 20 0 0 0 0 0
11 Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 0 0 0 0 2
Jiří Balcar USK 21 18 5 1 5 5
24 Matěj Burda GBA 20
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Válečníci Děčín 24 20.3 4.7 11.3 /21.6 52.3 19.3
Slovan Varnsdorf 24 19.5 3.4 9.1 /17.4 52.3 21.2
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 24 27.9 4.0 13.5 /22.7 59.5 17.4
BA Sparta Praha 24 23.7 7.6 10.5 /17.1 61.4 17.2
SLUNETA Ústí n. L. 24 26.0 6.8 12.3 /20.4 60.3 20.3
Levharti Chomutov 24 25.2 4.9 10.3 /20.3 50.5 18.3
Sokol Vyšehrad 24 18.8 4.1 10.8 /18.8 57.5 18.7
Sokol Žižkov 24 26.8 7.5 14.5 /24.0 60.2 16.8
BA Nymburk B 24 14.8 5.5 7.1 /15.0 47.2 17.7
BC Kolín 24 27.0 6.2 15.0 /24.5 61.1 20.5
BK Vlci Žďár 24 25.8 4.1 13.3 /22.6 58.9 19.3
Lions J. Hradec 24 21.5 6.0 11.0 /17.3 63.7 20.5
BSK Modřany - Jižní Supi 24 22.0 5.5 11.0 /19.8 55.6 16.1
GBA EU B 24 20.8 8.9 14.3 /20.7 69.0 15.4
Královští Sokoli 24 23.8 4.2 9.5 /17.9 53.1 15.2
Tesla Pardubice 24 17.3 7.5 11.4 /22.8 50.0 17.5
SAM Brno B 24 23.6 4.8 11.9 /20.7 57.6 20.5
Slavia Kroměříž 24 24.2 4.1 9.1 /18.6 49.0 18.4
BK Opava 24 26.0 5.1 12.2 /20.2 60.5 16.2
NH Ostrava 24 27.7 5.8 11.1 /18.2 61.0 18.1
Olomouc 24 23.6 5.3 10.9 /19.3 56.5 16.9
BC Nový Jičín 24 21.3 4.5 8.8 /17.7 49.5 19.5
Snakes Ostrava B 24 22.6 5.9 13.8 /20.1 68.5 19.5
BK Hladnov 24 25.7 5.4 15.7 /26.7 58.7 18.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Zatloukal Ondřej 3 2 1 0 1.7 1.3 1.5
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Zámostný Jindřich 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Zachar Dominik 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Výborný Dominik 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Vimmr Daniel 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Veselý Ondřej 3 0 3 0 1.7 2.3 2.0
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 8 0 8 0 1.1 1.3 1.2
Válek Jakub 11 8 3 0 1.4 1.5 1.5
Ulrych Lukáš 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Trmač Vladislav 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Toboláková Barbora 4 3 1 0 1.1 1.9 1.5
Tichov Michael 9 3 6 0 1.4 1.3 1.4
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Tesař Michal 9 1 8 0 1.2 1.5 1.4
Tax Tomáš 5 2 3 0 1.0 1.7 1.4
Šuláková Pavlína 2 0 2 0 1.8 3.0 2.4
Štelbacká Kristina 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Štancl Dominik 6 3 3 0 1.3 1.5 1.4
Šmídková Hana 3 0 3 0 2.0 3.0 2.5
Šmíd Vojtěch 3 2 1 0 1.5 1.5 1.5
Šmíd Pavel 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Šenk Pavel 5 2 3 0 1.5 2.0 1.8
Sýkora Václav 3 3 0 0 1.3 1.7 1.5
Svoboda Martin 4 2 2 0 1.0 2.1 1.6
Svejkovský Ondřej 5 3 2 0 1.6 1.5 1.6
Smelty Jiří 4 0 4 0 1.8 1.3 1.5
Slanina Vladimír 7 6 1 0 1.4 1.2 1.3
Siegfried Jiří 7 0 7 0 1.3 1.2 1.3
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Rusz Ondřej 7 0 7 0 1.4 1.7 1.6
Rom Daniel 9 5 4 0 1.2 1.8 1.5
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Prchalová Simona 3 2 1 0 2.5 1.0 1.8
Pokorný Štěpán 6 6 0 0 1.6 1.1 1.3
Pivovarský Michal 5 1 4 0 1.1 1.6 1.4
Petrák Jakub 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Petrák Robin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Perlík Michal 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Pazourek Jaroslav 6 0 6 0 2.1 1.3 1.7
Opletal Petr 13 12 1 0 1.5 1.4 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Novák Václav 6 2 4 0 1.3 1.8 1.5
Novák Vratislav 4 2 2 0 1.5 1.4 1.4
Nevřela Tomáš 4 0 4 0 1.9 1.9 1.9
Neuman Ladislav 12 11 1 0 1.1 1.5 1.3
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 5 5 0 0 1.4 1.4 1.4
Mynarčík Petr 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Mycak Michael 11 5 6 0 1.2 1.7 1.5
Musil Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrázek Michal 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Jan 10 6 4 0 1.5 1.4 1.5
Melichárek Ivo 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Mašek Tomáš 5 4 1 0 1.1 1.5 1.3
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 12 7 5 0 1.6 1.4 1.5
Kult Michal 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Kučírek Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 5 0 5 0 2.4 2.0 2.2
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 10 9 1 0 1.2 1.5 1.4
Kremser Jakub 7 0 7 0 1.8 1.8 1.8
Krčmář Dominik 5 0 5 0 1.7 1.9 1.8
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Kovačovič Matej 10 6 4 0 1.0 1.4 1.2
Kout Jan 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Koudela Pavel 12 0 12 0 1.8 1.5 1.6
Kouba Dalibor 11 5 6 0 1.3 1.5 1.4
Kotrbatá Zuzana 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Kopecká Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Konvička Jan 11 9 2 0 1.3 1.5 1.4
Kocián Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 3 3 0 0 1.5 1.8 1.7
Kesler Vladimír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 5 3 2 0 2.0 1.7 1.9
Kavan Jonáš 8 5 3 0 1.4 1.3 1.3
Karabínová Natálie 3 2 1 0 1.3 1.5 1.4
Kapl Antonín 10 7 3 0 1.0 1.4 1.2
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 10 0 10 0 2.1 1.1 1.6
Jon Miloslav 7 0 7 0 1.4 1.6 1.5
Ježek Václav 7 1 6 0 1.0 1.3 1.1
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Jakubík Petr 7 4 3 0 1.8 2.4 2.1
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.5 1.3
Holaň Dominik 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Hendrych Jan 5 4 1 0 1.2 1.0 1.1
Hejnic Jan 8 6 2 0 2.4 1.3 1.8
Hecl Jan 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Havlíček Petr 10 1 9 0 1.9 1.6 1.7
Hartig Lukáš 5 3 2 0 1.0 2.4 1.7
Haniš Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 12 8 4 0 1.3 1.2 1.2
Ftáčková Lucie 3 0 3 0 1.7 2.0 1.8
Fanta Jiří 5 3 2 0 1.4 1.4 1.4
Eisner Petr 16 12 4 0 1.4 1.4 1.4
Dostal Vojtěch 3 0 3 0 1.7 1.2 1.4
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.3 1.5 1.4
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Čarnecký Martin 5 5 0 0 1.4 1.2 1.3
Broško Daniel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Bohata Pavel 12 12 0 0 1.4 1.3 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Bešina Marek 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.2 1.3 1.3
Barták Matěj 5 1 4 0 1.5 1.7 1.6
Balog Lukáš 6 4 2 0 2.0 1.5 1.8
Asztalos Ondřej 14 1 13 0 1.5 1.3 1.4
Anton Karel 12 9 3 0 1.1 1.6 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře