Slovan Varnsdorf

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 8. 5. 2016
Ing. Zdeněk Strolený
info@basketvarnsdorf.cz
606 626 008

Trenér

od: 29. 8. 2018
Jiří Beran
beran@basketvarnsdorf.cz
607 979 790

Trenér

od: 20. 5. 2018 do 29. 8. 2018
Adam Cedrych
adam.cedrych@mariuspedersen.cz
602 288 228

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2018
Jakub Relich
jakubrelich@gmail.cz
607 468 594

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2018
Jakub Schilling
jakub.schillex@seznam.cz
608 020 289

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2018
Ing. Zdeněk Strolený
info@basketvarnsdorf.cz
606 626 008

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2018
Mgr. Jan Šišulák
jan.sisulak@sinstitut.cz
604 212 477

Statistika

od: 18. 9. 2017
Bc. Jiří Tillner
jiri.tillner@volny.cz
608 066 752

Adresa

TJ Slovan Varnsdorf z.s.
Západní 2984
40747 Varnsdorf

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Marek Vomáčka 2001 193 20 20 8.1 3.2 0.4 0.5/0.9 52.9 2.2
David Strnad 2001 189 20 14 8.1 2.9 0.2 1.8/3.9 46.3 2.6
Otakar Kodytek 2000 185 21 11 8.1 2.5 0.5 1.4/2.3 60.0 2.5
Daniel Kabát 2000 184 21 12 6.3 2.1 0.4 0.9/1.3 68.8 2.7
Pavel Kozák 2002 189 19 14 4.8 2.1 0.0 0.6/1.4 47.4 1.7
Daniel Vuong 2000 178 21 13 5.0 1.5 0.4 0.8/1.1 71.4 2.5
Patrik Novák 2000 189 21 10 6.1 1.0 1.0 1.1/1.6 68.8 1.8
Dominik Pondělíček 2001 192 20 10 5.8 2.5 0.1 0.5/1.7 29.4 2.5
Antonín Jeřábek 2002 187 19 11 4.8 1.3 0.4 1.2/1.7 68.4 0.7
Erik Lehroch 2001 185 20 14 2.4 0.8 0.2 0.1/0.4 33.3 0.9
Tomáš Petrla 2002 175 19 7 4.4 0.9 0.3 1.9/2.4 76.5 2.7
Jan Bašta 2001 175 20 13 1.1 0.2 0.1 0.4/0.9 41.7 1.8
René Polák 2000 185 21 2 6.0 1.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.5
Oliver Sembdner 2003 190 18 8 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 50.0 1.5
Petr Kalivoda 2002 170 19 6 0.5 0.0 0.2 0.0/0.3 0.0 0.2
Jan Berger 2001 182 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Stibor 2001 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Vomáčka 2003 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Nechanický 2003 192 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vitaliy Shumskyy 2001 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Frič 2001 185 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Šmíd 2002 170 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Bouška 2003 186 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
228 liga (junioři U19) Hosté 31. 3. 2019 VYS 92:58 22 2 8/3 72.7% 24
225 liga (junioři U19) Hosté 30. 3. 2019 BA Sparta Praha 99:58 18 3 13/16 44.8% 20
221 liga (junioři U19) Domácí 17. 3. 2019 Válečníci Děčín 65:90 23 4 7/12 36.8% 24
218 liga (junioři U19) Domácí 3. 3. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 73:105 20 7 12/10 54.5% 27
214 liga (junioři U19) Domácí 2. 3. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 66:110 17 7 11/8 57.9% 19
211 liga (junioři U19) Domácí 16. 2. 2019 VYS 86:79 32 3 13/14 48.1% 27
213 liga (junioři U19) Domácí 15. 2. 2019 BA Sparta Praha 64:70 25 2 8/4 66.7% 19
204 liga (junioři U19) Hosté 2. 2. 2019 Válečníci Děčín 81:57 22 2 7/14 33.3% 15
202 liga (junioři U19) Hosté 20. 1. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 112:42 15 2 6/11 35.3% 16
201 liga (junioři U19) Hosté 19. 1. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 108:76 26 6 6/3 66.7% 23
56 liga (junioři U19) Domácí 6. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 50:105 14 1 19/21 47.5% 23
51 liga (junioři U19) Domácí 5. 1. 2019 SLUNETA Ústí nad Labem 56:104 16 5 9/10 47.4% 15
48 liga (junioři U19) Hosté 9. 12. 2018 BA Sparta Praha 100:57 20 2 7/6 53.8% 12
44 liga (junioři U19) Hosté 8. 12. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 105:50 17 5 1/8 11.1% 24
38 liga (junioři U19) Hosté 25. 11. 2018 Sokol Žižkov 102:55 18 2 13/6 68.4% 19
34 liga (junioři U19) Hosté 24. 11. 2018 VYS 65:63 23 2 11/10 52.4% 28
29 liga (junioři U19) Domácí 11. 11. 2018 Válečníci Děčín 69:80 28 2 7/5 58.3% 26
1 liga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2018 Válečníci Děčín 89:50 17 2 10/8 55.6% 23
27 liga (junioři U19) Hosté 28. 10. 2018 SLUNETA Ústí nad Labem 96:42 14 2 8/6 57.1% 22
24 liga (junioři U19) Hosté 27. 10. 2018 BK Levharti Chomutov 93:42 11 4 8/2 80% 14
20 liga (junioři U19) Domácí 14. 10. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 56:86 14 8 4/3 57.1% 24
16 liga (junioři U19) Domácí 13. 10. 2018 BA Sparta Praha 51:85 19 2 7/6 53.8% 10
10 liga (junioři U19) Domácí 30. 9. 2018 VYS 64:67 18 4 16/7 69.6% 31
6 liga (junioři U19) Domácí 29. 9. 2018 Sokol Žižkov 55:123 19 3 8/7 53.3% 23
6 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 26. 5. 2018 BC Vysočina 85:81 30 4 13/14 48.1% 26
5 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 26. 5. 2018 Basketbalový brněnský klub 42:61 20 3 12/11 52.2% 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 5. 2018
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
BC Vysočina
85
81
21
21
31
35
53
67
74
74
skupina B Review
1. kolo 26. 5. 2018
12:00
Basketbalový brněnský klub
TJ Slovan Varnsdorf
42
61
8
19
17
33
30
42
skupina B Review
2. kolo 29. 9. 2018
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Žižkov
55
123
6
36
21
69
36
97
skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2018
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Vyšehrad
64
67
17
17
30
31
51
53
skupina A Review
4. kolo 13. 10. 2018
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA Sparta Praha
51
85
10
19
19
38
33
59
skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.
56
86
10
19
28
37
47
59
skupina A Review
6. kolo 27. 10. 2018
13:00
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
93
42
29
10
47
16
71
30
skupina A Review
7. kolo 28. 10. 2018
09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
96
42
17
15
43
30
70
36
skupina A Review
1. kolo 10. 11. 2018
09:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
89
50
28
7
48
24
76
32
skupina A Review
8. kolo 11. 11. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
69
80
13
16
38
34
50
56
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2018
18:00
Sokol Vyšehrad
TJ Slovan Varnsdorf
65
63
16
12
31
29
49
45
skupina A Review
10. kolo 25. 11. 2018
10:00
Sokol Žižkov
TJ Slovan Varnsdorf
102
55
27
15
57
30
77
41
skupina A Review
11. kolo 8. 12. 2018
18:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
105
50
25
2
41
18
71
36
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2018
09:00
BA Sparta Praha
TJ Slovan Varnsdorf
100
57
31
10
64
25
83
39
skupina A Review
13. kolo 5. 1. 2019
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem
56
104
12
28
23
53
36
81
skupina A Review
14. kolo 6. 1. 2019
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
50
105
14
27
30
56
41
83
skupina A Review
1. kolo 19. 1. 2019
19:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
108
76
29
28
60
40
82
64
play-out A Review
2. kolo 20. 1. 2019
10:30
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
112
42
31
13
58
24
83
36
play-out A Review
3. kolo 2. 2. 2019
09:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
81
57
17
13
39
29
66
48
play-out A Review
6. kolo 15. 2. 2019
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA Sparta Praha
64
70
15
17
26
34
42
55
play-out A Review
5. kolo 16. 2. 2019
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Vyšehrad
86
79
17
12
39
37
62
55
play-out A Review
7. kolo 2. 3. 2019
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem
66
110
17
37
30
59
51
80
play-out A Review
8. kolo 3. 3. 2019
14:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.
73
105
20
22
48
52
64
79
play-out A Review
10. kolo 17. 3. 2019
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
65
90
19
26
31
48
45
73
play-out A Review
11. kolo 30. 3. 2019
10:00
BA Sparta Praha
TJ Slovan Varnsdorf
99
58
22
13
51
31
72
47
play-out A Review
12. kolo 31. 3. 2019
11:00
Sokol Vyšehrad
TJ Slovan Varnsdorf
92
58
26
11
42
28
69
41
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 8 21
2017/18 nadregionální soutěž 4 14
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2
2016/17 nadregionální soutěž 2 21
2016/17 kvalifikace o ligu 2 5
2015/16 Krajský přebor juniorů U19 2 29

články