Krajský přebor juniorů U19

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor juniorů U19 1. kolo 1
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
5. 12. 2015
16:00
Tělocvična IŠST Miloš Nesvadba
Jakub Zachara
98
62
26
18
54
33
80
40
Review
Krajský přebor juniorů U19 2. kolo 2
BK R&J EBC Mělník
BK Kunratice DDM P10 U19B
24. 10. 2015
14:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Josef Matějček
72
67
20
22
34
37
53
55
Review
Krajský přebor juniorů U19 3. kolo 4
BK Kladno
BK Kunratice DDM P10 U19B
25. 10. 2015
09:45
Kladenská sportovní hala Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
50
70
9
16
21
28
30
49
Review
Krajský přebor juniorů U19 3. kolo 3
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Kutná Hora U19B
25. 10. 2015
12:15
Sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Pavel Bohata
91
53
25
19
52
34
70
45
Review
Krajský přebor juniorů U19 4. kolo 6
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kladno
17. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Richard Menšík
Simona Prchalová
95
66
19
15
49
37
71
52
Review
Krajský přebor juniorů U19 4. kolo 5
Sokol Kutná Hora U19B
BK Kunratice DDM P10 U19B
7. 11. 2015
16:00
Sport.areál Klimeška Karel Martínek
Antonín Ticháček
60
82
10
19
31
31
45
52
Review
Krajský přebor juniorů U19 5. kolo 7
TJ Slovan Varnsdorf
BK R&J EBC Mělník
8. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Václav Hošek
Simona Prchalová
91
67
29
13
43
30
60
44
Review
Krajský přebor juniorů U19 6. kolo 8
BK R&J EBC Mělník
Sokol Kutná Hora U19B
21. 11. 2015
15:30
Tělocvična IŠST Petr Frána
Jakub Vážný
76
53
17
16
36
34
53
42
Review
Krajský přebor juniorů U19 7. kolo 9
BK Kladno
Sokol Kutná Hora U19B
22. 11. 2015
09:45
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Dub
Luděk Svoboda
85
59
27
12
45
31
65
39
Review
Krajský přebor juniorů U19 7. kolo 10
BK Kunratice DDM P10 U19B
TJ Slovan Varnsdorf
21. 11. 2015
14:00
ZŠ Na Chodovci Jakub Zachara
Petr Vávra
77
93
12
15
27
32
45
64
Review
Krajský přebor juniorů U19 8. kolo 11
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
23. 1. 2016
15:30
Tělocvična IŠST Karel Křenek
Pavel Velda
31
81
4
26
15
43
23
58
Review
Krajský přebor juniorů U19 9. kolo 13
BK Kunratice DDM P10 U19B
BK Kladno
19. 12. 2015
08:30
ZŠ Předškolní Lukáš Balog
Michal Dub
61
51
22
10
44
25
54
38
Review
Krajský přebor juniorů U19 9. kolo 12
Sokol Kutná Hora U19B
TJ Slovan Varnsdorf
19. 12. 2015
13:00
Sport.areál Klimeška Luděk Laš
Jan Růzha
70
110
14
28
28
54
50
79
Review
Krajský přebor juniorů U19 10. kolo 14
BK Kunratice DDM P10 U19B
BK R&J EBC Mělník
20. 12. 2015
08:30
ZŠ Předškolní Luděk Laš
Michal Dub
49
61
6
13
26
25
36
40
Review
Krajský přebor juniorů U19 11. kolo 15
BK R&J EBC Mělník
TJ Slovan Varnsdorf
16. 1. 2016
13:30
Tělocvična IŠST Roman Kejklíček
Martin Lébl
83
77
20
17
41
40
54
69
Review
Krajský přebor juniorů U19 12. kolo 16
BK Kunratice DDM P10 U19B
Sokol Kutná Hora U19B
16. 1. 2016
08:30
ZŠ Předškolní Lukáš Balog
Dominik Výborný
107
46
22
7
49
23
80
37
Review
Krajský přebor juniorů U19 12. kolo 17
BK Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
7. 11. 2015
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Karel Martínek
44
73
18
26
23
43
36
63
Review
Krajský přebor juniorů U19 13. kolo 18
Sokol Kutná Hora U19B
BK Kladno
30. 1. 2016
13:00
Sport.areál Klimeška Petr Frána
Petr Vávra
20
0
*
Review
Krajský přebor juniorů U19 13. kolo 19
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kunratice DDM P10 U19B
30. 1. 2016
14:30
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Karel Anton
89
67
26
17
43
42
66
54
Review
Krajský přebor juniorů U19 14. kolo 20
Sokol Kutná Hora U19B
BK R&J EBC Mělník
9. 4. 2016
10:00
Sport.areál Klimeška Dominik Výborný
Petr Vávra
41
112
10
20
22
50
31
83
Review
Krajský přebor juniorů U19 15. kolo 21
BK R&J EBC Mělník
BK Kunratice DDM P10 U19B
13. 2. 2016
15:30
Tělocvična IŠST Michal Dub
Jakub Vážný
86
56
17
11
35
33
56
43
Review
Krajský přebor juniorů U19 16. kolo 22
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Kutná Hora U19B
2. 4. 2016
12:00
Sportovní hala Václav Hošek
Jan Kout
102
59
24
12
51
18
80
45
Review
Krajský přebor juniorů U19 16. kolo 23
BK Kladno
BK Kunratice DDM P10 U19B
9. 4. 2016
15:45
Kladenská sportovní hala Karel Křenek
Tomáš Rédli
51
57
11
20
21
37
32
43
Review
Krajský přebor juniorů U19 17. kolo 24
Sokol Kutná Hora U19B
BK Kunratice DDM P10 U19B
27. 2. 2016
08:30
Sport.areál Klimeška Jakub Zachara
Petr Vávra
101
50
21
9
53
20
75
36
Review
Krajský přebor juniorů U19 17. kolo 25
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kladno
3. 4. 2016
16:00
Sportovní hala Václav Hošek
Tereza Hrabáková
104
50
29
13
53
22
81
30
Review
Krajský přebor juniorů U19 18. kolo 26
TJ Slovan Varnsdorf
BK R&J EBC Mělník
28. 2. 2016
12:30
Sportovní hala Václav Hošek
Simona Prchalová
67
85
13
19
27
37
46
62
Review
Krajský přebor juniorů U19 19. kolo 27
BK R&J EBC Mělník
Sokol Kutná Hora U19B
10. 4. 2016
10:30
Tělocvična IŠST Lukáš Balog
Michal Turek
110
52
32
12
53
23
77
39
Review
Krajský přebor juniorů U19 20. kolo 28
BK Kladno
Sokol Kutná Hora U19B
16. 4. 2016
15:45
Kladenská sportovní hala Michal Dub
Michal Turek
101
62
23
12
49
29
69
42
Review
Krajský přebor juniorů U19 20. kolo 29
BK Kunratice DDM P10 U19B
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2016
16:30
ZŠ Předškolní Miloš Nesvadba
Zuzana Kotrbatá
86
87
18
12
43
33
70
55
Review
Krajský přebor juniorů U19 21. kolo 30
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
20. 3. 2016
09:30
Tělocvična IŠST Lukáš Balog
Pavel Velda
58
43
12
8
29
26
51
36
Review
Krajský přebor juniorů U19 22. kolo 31
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
19. 3. 2016
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Jakub Vážný
59
78
9
28
33
43
49
66
Review
Krajský přebor juniorů U19 23. kolo 32
Sokol Kutná Hora U19B
TJ Slovan Varnsdorf
14. 2. 2016
13:00
Sport.areál Klimeška Josef Matějček
Pavel Velda
94
107
31
18
57
50
77
76
Review
Krajský přebor juniorů U19 23. kolo 33
BK Kunratice DDM P10 U19B
BK Kladno
2. 4. 2016
16:30
ZŠ Předškolní Michal Dub
Pavel Týř
63
45
19
13
38
24
54
34
Review
Krajský přebor juniorů U19 24. kolo 34
BK Kunratice DDM P10 U19B
BK R&J EBC Mělník
3. 4. 2016
15:00
ZŠ Předškolní Michal Dub
Pavel Týř
53
67
24
20
36
37
42
49
Review
Krajský přebor juniorů U19 25. kolo 35
BK R&J EBC Mělník
TJ Slovan Varnsdorf
16. 4. 2016
10:30
Tělocvična IŠST Lukáš Balog
Karel Křenek
96
65
29
15
46
28
73
46
Review
Krajský přebor juniorů U19 26. kolo 37
BK Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
17. 4. 2016
08:45
Kladenská sportovní hala Michal Dub
Karel Martínek
68
83
16
24
34
50
48
65
Review
Krajský přebor juniorů U19 26. kolo 36
BK Kunratice DDM P10 U19B
Sokol Kutná Hora U19B
17. 4. 2016
10:30
ZŠ Předškolní Luděk Laš
Jan Hejnic
80
54
25
10
44
23
60
36
Review
Krajský přebor juniorů U19 27. kolo 39
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kunratice DDM P10 U19B
23. 4. 2016
14:00
Sportovní hala Tereza Hrabáková
Michaela Martinovská
100
64
20
17
51
33
77
59
Review
Krajský přebor juniorů U19 27. kolo 38
Sokol Kutná Hora U19B
BK Kladno
23. 4. 2016
15:00
Sport.areál Klimeška Petr Znamínko
Pavel Velda
70
60
20
17
38
32
60
47
Review
Krajský přebor juniorů U19 28. kolo 40
Sokol Kutná Hora U19B
BK R&J EBC Mělník
24. 4. 2016
13:00
Sport.areál Klimeška Tomáš Benda
Jan Mareš
57
74
15
14
26
34
47
54
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Ježek SloVarn U19 23 15 1.0 18.7 5.7 1.7 2.0/3.6 55.6 3.1
Jakub Laudin R&J EBC Mělník 24 22 1.0 10.7 4.6 0.0 1.4/2.7 50.8 2.1
Patrik Křivka KHoU19B 24 22 1.0 6.4 2.5 0.2 0.9/3.5 26.3 1.2
Tomáš Řeřicha BK Pb."A" 24 18 1.0 6.7 1.3 1.2 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jaroslav Lacina KHo 24 10 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.3 65.2 1.6
Matěj Hladůvka BK Kladno 22 9 1.0 6.2 1.8 0.4 1.3/2.4 54.5 2.4
Petr Janda USK 24 2 11.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
12 Ondřej Surovec BK Kunratice U19B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
R&J EBC Mělník 16 31.7 3.0 9.1 /16.9 54.1 14.6
BK Kladno 16 19.6 2.6 7.0 /15.3 45.9 21.8
BK Kunratice DDM P10 U19B 16 23.5 3.4 10.9 /18.1 60.3 17.9
Sokol Kutná Hora U19B 16 25.2 0.8 8.7 /18.3 47.6 15.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 - - -
Zachara Jakub 3 2 1 0 - - -
Výborný Dominik 2 1 1 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 4 0 4 0 - - -
Vážný Jakub 3 0 3 0 - - -
Vávra Petr 4 0 4 0 - - -
Týř Pavel 2 0 2 0 - - -
Turek Michal 2 0 2 0 - - -
Ticháček Antonín 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Růzha Jan 1 0 1 0 - - -
Rédli Tomáš 1 0 1 0 - - -
Prchalová Simona 3 0 3 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Pokorný Štěpán 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 2 0 0 - - -
Menšík Richard 1 1 0 0 - - -
Matějček Josef 2 1 1 0 - - -
Martinovská Michaela 1 0 1 0 - - -
Martínek Karel 3 2 1 0 - - -
Mareš Jan 1 0 1 0 - - -
Lébl Martin 1 0 1 0 - - -
Laš Luděk 3 3 0 0 - - -
Kučírek Martin 1 1 0 0 - - -
Křenek Karel 3 2 1 0 - - -
Kout Jan 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Hrabáková Tereza 2 1 1 0 - - -
Hošek Václav 4 4 0 0 - - -
Hejnic Jan 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 9 7 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 5 5 0 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře