Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1921
BK Sokolov
BK Kunratice
8. 10. 2016
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tomáš Husák
Barbora Schambergerová
100
46
27
7
51
22
71
33
Review
skupina A 1. kolo 1922
SKB Strakonice
TJ Slovan Varnsdorf
8. 10. 2016
10:30
Hala TJ ČZ Strakonice Václav Novák
Patrik Mašek
39
143
13
26
30
58
35
98
Review
skupina A 1. kolo 1923
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
8. 10. 2016
17:30
Tělocvična IŠST Jan Málek
Jan Mareš
79
88
26
28
50
48
65
68
Review
skupina A 2. kolo 1924
BK Kunratice
ŠSK Slaný
22. 10. 2016
11:00
ZŠ Na Chodovci Karel Martínek
Jan Růzha
35
118
4
21
14
49
21
75
Review
skupina A 2. kolo 1926
BK Sokolov
SKB Strakonice
22. 10. 2016
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
111
41
29
10
56
16
87
28
Review
skupina A 2. kolo 1925
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
22. 10. 2016
17:15
Sportovní hala Lukáš Bárta
Ondřej Josefus
144
38
37
7
58
23
91
34
Review
skupina A 3. kolo 1929
BK R&J EBC Mělník
TJ Slovan Varnsdorf
18. 12. 2016
11:00
Tělocvična IŠST Jan Málek
Jakub Zachara
77
67
20
12
34
30
53
52
Review
skupina A 3. kolo 1928
BK Teplice
BK Sokolov
5. 11. 2016
15:30
Sokolovna Na Letné Antonín Ďurana
Michael Linka
55
82
10
16
23
41
37
65
Review
skupina A 3. kolo 1927
SKB Strakonice
BK Kunratice
5. 11. 2016
19:00
STARZ aréna Patrik Mašek
Václav Novák
61
65
17
19
31
30
50
49
Review
skupina A 4. kolo 1930
TJ Slovan Varnsdorf
ŠSK Slaný
19. 11. 2016
12:30
Sportovní hala Jaroslav Liška
Lukáš Bárta
84
94
20
16
41
41
64
71
Review
skupina A 4. kolo 1932
SKB Strakonice
BK Teplice
26. 11. 2016
14:00
STARZ aréna Lukáš Petrisko
Jakub Rypáček
71
70
20
22
35
43
48
54
Review
skupina A 4. kolo 1931
BK Sokolov
BK R&J EBC Mělník
19. 11. 2016
17:00
SH ISŠTE Sokolov Martin Dvořák
Jan Vokáč
67
43
20
12
31
21
51
31
Review
skupina A 5. kolo 1934
BK R&J EBC Mělník
SKB Strakonice
15. 4. 2017
10:30
STARZ aréna Josef Opava
Petr Janda
98
39
27
13
50
23
75
29
Review
skupina A 5. kolo 1933
BK Teplice
BK Kunratice
3. 12. 2016
12:00
Sokolovna Na Letné Jiří Veselý
Filip Jiřík
70
40
22
10
37
17
50
31
Review
skupina A 5. kolo 1935
ŠSK Slaný
BK Sokolov
3. 12. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
62
47
22
15
32
28
44
35
Review
skupina A 6. kolo 1938
BK Teplice
BK R&J EBC Mělník
17. 12. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Pavel Bohata
35
30
2
10
19
15
31
21
Review
skupina A 6. kolo 1937
SKB Strakonice
ŠSK Slaný
17. 12. 2016
15:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Petr Havlíček
40
119
15
26
23
57
35
85
Review
skupina A 6. kolo 1936
BK Kunratice
TJ Slovan Varnsdorf
17. 12. 2016
16:30
ZŠ Předškolní Jan Málek
Jakub Zachara
45
103
6
26
15
51
37
78
Review
skupina A 7. kolo 1939
BK R&J EBC Mělník
BK Kunratice
14. 1. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Viktor Timko
Pavel Velda
68
54
24
7
38
25
58
42
Review
skupina A 7. kolo 1940
ŠSK Slaný
BK Teplice
14. 1. 2017
17:30
Víceúčelová sportovní hala Karel Martínek
Pavel Strnad
88
31
23
11
46
23
62
31
Review
skupina A 7. kolo 1941
TJ Slovan Varnsdorf
BK Sokolov
13. 1. 2017
17:30
Sportovní hala Ondřej Josefus
Jaroslav Liška
93
58
35
11
57
24
81
42
Review
skupina A 8. kolo 1943
TJ Slovan Varnsdorf
SKB Strakonice
2. 4. 2017
08:30
Sportovní hala Václav Hošek
Simona Prchalová
166
57
42
14
86
24
132
38
Review
skupina A 8. kolo 1942
BK Kunratice
BK Sokolov
29. 1. 2017
15:00
ZŠ Předškolní Luděk Laš
Roman Pommer
50
87
9
26
20
42
35
60
Review
skupina A 8. kolo 1944
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
28. 1. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Jiří Veselý
82
65
21
22
50
39
68
50
Review
skupina A 9. kolo 1947
SKB Strakonice
BK Sokolov
11. 2. 2017
10:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Vratislav Novák
41
82
12
26
18
47
27
68
Review
skupina A 9. kolo 1945
ŠSK Slaný
BK Kunratice
11. 2. 2017
17:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Pavel Koudela
119
26
34
8
67
16
93
22
Review
skupina A 9. kolo 1946
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
10. 2. 2017
18:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Dalibor Kouba
67
75
17
21
35
34
54
54
Review
skupina A 10. kolo 1950
TJ Slovan Varnsdorf
BK R&J EBC Mělník
25. 2. 2017
15:15
Sportovní hala Jaroslav Liška
Tereza Hrabáková
96
95
22
13
47
35
60
64
83
83
Review
skupina A 10. kolo 1948
BK Kunratice
SKB Strakonice
1. 4. 2017
16:00
ZŠ Předškolní Jan Mareš
Radek Šťavík
63
61
17
12
30
31
41
46
Review
skupina A 10. kolo 1949
BK Sokolov
BK Teplice
25. 2. 2017
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
96
32
23
8
52
18
75
24
Review
skupina A 11. kolo 1951
ŠSK Slaný
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jaroslav Pazourek
115
77
35
18
59
42
97
59
Review
skupina A 11. kolo 1953
BK Teplice
SKB Strakonice
11. 3. 2017
17:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
56
52
Review
skupina A 11. kolo 1952
BK R&J EBC Mělník
BK Sokolov
11. 3. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Michal Dub
Lukáš Balog
69
54
20
6
41
22
55
27
Review
skupina A 12. kolo 1956
BK Sokolov
ŠSK Slaný
25. 3. 2017
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tomáš Husák
Rudolf Neudert
54
79
16
22
23
43
45
56
Review
skupina A 12. kolo 1955
SKB Strakonice
BK R&J EBC Mělník
15. 4. 2017
14:30
STARZ aréna Petr Janda
Josef Opava
44
94
13
18
24
46
40
73
Review
skupina A 12. kolo 1954
BK Kunratice
BK Teplice
25. 3. 2017
16:00
ZŠ Předškolní Patricie-Anna Reitzová
Pavel Strnad
57
71
Review
skupina A 13. kolo 1958
ŠSK Slaný
SKB Strakonice
8. 4. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Radek Lahoda
153
39
29
2
79
12
115
22
Review
skupina A 13. kolo 1957
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kunratice
8. 4. 2017
15:45
Sportovní hala Michaela Martinovská
Ondřej Josefus
157
34
39
10
82
19
112
28
Review
skupina A 13. kolo 1959
BK R&J EBC Mělník
BK Teplice
8. 4. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Jan Mareš
Josef Matějček
69
37
15
9
37
13
57
23
Review
skupina A 14. kolo 1961
BK Teplice
ŠSK Slaný
22. 4. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Michal Tesař
36
115
5
27
13
53
26
81
Review
skupina A 14. kolo 1962
BK Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
22. 4. 2017
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Rudolf Neudert
69
98
14
32
29
56
53
76
Review
skupina A 14. kolo 1960
BK Kunratice
BK R&J EBC Mělník
22. 4. 2017
17:15
ZŠ Předškolní Petr Buršík
Jan Málek
47
73
14
11
31
31
37
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vít Eisenvort BK Pelhřimov 20 22 1.0 16.6 6.5 0.4 2.5/4.7 54.4 2.9
13 Ondřej Čejka BARoun.l. U17B 21 23 1.0 14.3 5.7 0.3 2.0/3.3 61.8 1.3
Lukáš Kopeček BK Lipník n.B 22 37 1.0 7.5 1.4 1.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 16 1.0 16.4 5.2 1.4 1.9/3.1 60.0 2.9
Jaroslav Kubín BŠM Brno B 21 20 1.0 11.5 4.1 0.6 1.7/2.4 68.8 2.6
Šimon Ježek Válečníci Děčín 23 15 1.0 15.0 4.4 1.8 0.8/1.7 0.0* 2.1
17 Štěpán Srp Sokol Vyšehrad 20 23 1.0 9.5 3.9 0.0 1.6/3.1 51.4 1.3
Matěj Burda R&J EBC Mělník 20 23 1.0 9.1 1.9 1.1 / 1.3 2.0/2.8 70.8 1.7
Marek Piskač BK Teplice 20 11 1.0 18.5 8.8 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.8
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 28 27.9 6.9 2.6 0.2 / 0.6 1.1/1.8 0.0* 3.5
Petr Pavlíček Basket Poděbrady 21 42 1.0 4.3 1.4 0.3 / 0.4 0.6/1.0 0.0* 0.9
Matěj Jungvirt SKB Strakonice 20 14 1.0 10.4 4.6 0.0 1.1/2.4 44.1 1.7
ST Adam Gazdík KRN 24 13 1.0 10.2 3.4 1.0 0.5/0.8 0.0* 2.4
Stanislav Šťovíček BK Teplice 22 10 1.0 12.7 5.5 0.1 1.4/2.9 48.3 3.5
Jakub Novák BVK Holice 20 18 1.0 5.7 2.4 0.2 0.4/1.6 0.0* 1.1
Marek Reška SK Brno Žabovřesky 22 18 1.0 5.6 1.1 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.3
Adam Prokopec Loko Trutnov 20 18 1.0 4.7 1.2 0.5 0.8/2.6 32.6 2.9
Petr Jiříček Loko Trutnov 22 16 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.3
9 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19 18 1.0 3.8 1.7 0.0 / 0.3 0.5/1.2 0.0* 2.3
9 Jaromír Březina TJ Šumperk 23 18 1.0 3.7 1.3 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.1
Tomáš Peer ŠSK Slaný 22 8 1.0 8.1 3.5 0.0 1.1/2.0 56.3 1.0
6 Tomáš Jůza BK Kunratice 22 6 1.0 10.8 2.8 1.2 1.7/3.0 55.6 1.7
Vojtěch Kašpar BVK Holice 23 10 1.0 5.2 2.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Šimon Tuček Basketbal TJ Svitavy 22 10 1.0 4.2 1.1 0.6 0.2/0.8 0.0* 2.1
Martin Šupák SK Žabovřesky 27 2 1.0 18.0 7.0 0.5 / 0.5 2.5/3.5 71.4 3.5
Lukáš Stryk BK Vyškov 22 6 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.2
Vojtěch Munduch BK Velké Meziříčí 20 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.5
Michal Veleba BK V. Meziříčí 22 11 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.0
Dominik Mach Kanonýři Josefov 21 2 1.0 15.0 1.5 4.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Martin Havelka Nym 21 3 1.0 9.7 3.3 0.0 3.0/3.7 81.8 3.0
Vojtěch Kortiš BK Opava 22 19 1.0 1.4 0.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.3
František Filípek SKB Zlín 21 7 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
8 Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 22 8 10.9 3.0 1.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Vojtěch Čech SLUNETA Ústí n. L. 21 8 1.0 2.8 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Bohumil Kuzebauch BK Sokolov 23 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21 5 1.0 2.0 0.6 0.2 / 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.0
Adam Špaček BK Pardubice B 20 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Robin Šipoš SKB Strakonice 23 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Karel Kulhavý BVK Holice 24 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Roman Krejčiřík Uherský Brod 23 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Miroslav Zeman Basketbal Svitavy 23 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Petr Jeřábek Pod 22 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Michal Kovář BC Vysočina 23 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
17 Michael Mycak Tesla Pardubice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Dominik Hrabánek Kačeři Kunratice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Olbert SKB Černovice A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Kakiš Basketbal TJ Svitavy 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Grečynskyj SAM Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Smejkal SU 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Weber TJ Jiskra Havlíčkův 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Ondřej Golda Basketbal Olomouc 23 17 1.6 0.0 0.0 0.0 / 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tomáš Horák Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havlík Sp Uherský Brod B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Vít Eisenvort BK Pelhřimov 20 26 11 4 5 5
13 Ondřej Čejka BARoun.l. U17B 21 34 9 4 5 4
Lukáš Kopeček BK Lipník n.B 22 40 10 8 8 8
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 25 11 4 6 5
Jaroslav Kubín BŠM Brno B 21
Šimon Ježek Válečníci Děčín 23 58 14 10 4 8
17 Štěpán Srp Sokol Vyšehrad 20
Matěj Burda R&J EBC Mělník 20 52 10 8 14 6
Marek Piskač BK Teplice 20 16 6 1 3 5
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 39 17 1 5 5
Petr Pavlíček Basket Poděbrady 21 32 10 4 8 10
Matěj Jungvirt SKB Strakonice 20 7 2 1 3 2
ST Adam Gazdík KRN 24 16 8 3 3 5
Stanislav Šťovíček BK Teplice 22 27 13 1 4 5
Jakub Novák BVK Holice 20 7 3 1 2 4
Marek Reška SK Brno Žabovřesky 22 24 3 6 3 3
Adam Prokopec Loko Trutnov 20 10 3 1 2 4
Petr Jiříček Loko Trutnov 22
9 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19
9 Jaromír Březina TJ Šumperk 23
Tomáš Peer ŠSK Slaný 22 16 7 0 3 5
6 Tomáš Jůza BK Kunratice 22 14 6 3 6 3
Vojtěch Kašpar BVK Holice 23 10 5 0 0 2
Šimon Tuček Basketbal TJ Svitavy 22 24 6 4 4 10
Martin Šupák SK Žabovřesky 27
Lukáš Stryk BK Vyškov 22 14 4 2 2 4
Vojtěch Munduch BK Velké Meziříčí 20
Michal Veleba BK V. Meziříčí 22 12 4 1 1 3
Dominik Mach Kanonýři Josefov 21 28 8 6 5 5
Martin Havelka Nym 21
Vojtěch Kortiš BK Opava 22 24 8 3 3 4
František Filípek SKB Zlín 21 9 4 1 2 3
8 Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 22 28 11 4 4 3
Vojtěch Čech SLUNETA Ústí n. L. 21 27 9 4 3 5
Bohumil Kuzebauch BK Sokolov 23 4 2 0 0 3
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21
Adam Špaček BK Pardubice B 20 6 3 0 1 3
Robin Šipoš SKB Strakonice 23 4 2 0 0 3
Karel Kulhavý BVK Holice 24 15 6 3 2 2
Roman Krejčiřík Uherský Brod 23
Miroslav Zeman Basketbal Svitavy 23 21 5 3 8 3
Petr Jeřábek Pod 22 22 6 5 5 2
Michal Kovář BC Vysočina 23 20 3 3 5 3
Tomáš Weber TJ Jiskra Havlíčkův 22
3 Ondřej Golda Basketbal Olomouc 23 36 15 1 6 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Sokolov 12 29.8 1.8 10.6 /22.6 46.9 17.7
BK Kunratice 12 16.6 3.1 4.4 /12.4 35.6 15.8
SKB Strakonice 12 18.2 1.1 9.2 /21.5 42.6 15.0
Slovan Varnsdorf 12 43.6 3.8 9.9 /18.6 53.4 19.7
R&J EBC Mělník 12 23.1 4.7 11.5 /19.5 59.0 13.8
ŠSK Slaný 12 40.8 2.2 14.5 /27.8 52.1 13.6
BK Teplice 12 18.0 1.2 4.7 /11.5 40.6 18.8
Basket Poděbrady 20 23.0 6.2 6.5 /12.6 51.6 14.6
Loko Trutnov 20 19.3 5.7 6.7 /13.3 50.2 17.0
BVK Holice 20 25.3 3.2 8.1 /16.9 47.9 12.0
BK V. Meziříčí 20 23.9 2.0 6.1 /14.4 42.3 12.4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 25.7 3.3 6.4 /14.9 43.1 15.4
Basketbal TJ Svitavy 20 17.1 5.3 5.8 /13.8 42.2 13.0
TJ Šumperk 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Krnov 20 17.7 4.0 3.7 /9.4 39.6 11.4
Uherský Brod 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Brno Žabovřesky 20 19.5 1.8 6.5 /14.6 44.7 13.8
BK Lipník n.B 20 16.6 5.1 4.5 /8.6 52.6 13.3
BK Vyškov 20 18.8 2.4 7.6 /14.9 51.2 16.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 1 1 0 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 1 1 0 - - -
Zachara Jakub 5 0 5 0 - - -
Zachar Dominik 2 0 2 0 - - -
Výborný Rudolf 2 2 0 0 - - -
Vokáč Jan 1 0 1 0 - - -
Vojáček Pavel 2 0 2 0 - - -
Vildová Linda 2 0 2 0 - - -
Veselý Jiří 3 2 1 0 - - -
Velda Pavel 6 2 4 0 - - -
Veis Martin 2 1 1 0 - - -
Vaníček Marek 2 1 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 0 2 0 - - -
Týř Jan 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 2 2 0 0 - - -
Timko Viktor 1 1 0 0 - - -
Tesař Michal 1 0 1 0 - - -
Tejchman Martin 3 2 1 0 - - -
Šťavík Radek 4 3 1 0 - - -
Strnad Pavel 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 8 3 5 0 - - -
Slavík Josef 6 3 3 0 - - -
Skořepa Petr 3 3 0 0 - - -
Siegfried Jiří 2 0 2 0 - - -
Scholzová Michaela 2 2 0 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 1 1 0 - - -
Rypáček Jakub 1 0 1 0 - - -
Růžička Martin 2 2 0 0 - - -
Růzha Jan 3 0 3 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 - - -
Račanský Martin 2 0 2 0 - - -
Prchalová Simona 1 0 1 0 - - -
Poul Matěj 2 1 1 0 - - -
Pommer Roman 1 0 1 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 1 0 0 - - -
Petrák Robin 2 0 2 0 - - -
Pešek Lukáš 2 1 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Pačovský Jan 2 1 1 0 - - -
Opava Josef 2 1 1 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Novák Václav 2 1 1 0 - - -
Novák Petr 2 2 0 0 - - -
Novák Vratislav 1 0 1 0 - - -
Neudert Rudolf 2 0 2 0 - - -
Nesvadba Miloš 4 2 2 0 - - -
Němec Karel 4 2 2 0 - - -
Mycak Michael 2 1 1 0 - - -
Matějček Josef 2 0 2 0 - - -
Mašek Patrik 2 1 1 0 - - -
Martinovská Michaela 1 1 0 0 - - -
Martínek Karel 2 2 0 0 - - -
Mareš Jan 3 2 1 0 - - -
Mareš Štěpán 8 2 6 0 - - -
Málek Jan 4 3 1 0 - - -
Liška Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Linka Michael 1 0 1 0 - - -
Latík Zdeněk 6 6 0 0 - - -
Laš Luděk 1 1 0 0 - - -
Lang Martin 4 2 2 0 - - -
Lahoda Radek 1 0 1 0 - - -
Kvoch Jan 2 1 1 0 - - -
Křičková Lenka 2 1 1 0 - - -
Krhovský Michal 6 2 4 0 - - -
Kremser Jakub 6 2 4 0 - - -
Krejsa Pavel 2 1 1 0 - - -
Krejsa Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Krčmář Dominik 2 0 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 0 2 0 - - -
Krajcigrová Adéla 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Miroslav 8 4 4 0 - - -
Krajcigr Jan 8 4 4 0 - - -
Kozel Milan 2 1 1 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Kouba Dalibor 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 2 0 2 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 6 3 3 0 - - -
Kašpar Tomáš 8 4 4 0 - - -
Kašpar Vojtěch 3 1 2 0 - - -
Kapl Antonín 6 6 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Josefus Ondřej 3 1 2 0 - - -
Jiřík Filip 1 0 1 0 - - -
Jarolímek Otto 2 1 1 0 - - -
Jansa Martin 2 2 0 0 - - -
Janovský Martin 8 3 5 0 - - -
Janoušek Petr 2 2 0 0 - - -
Janík Karel 6 3 3 0 - - -
Janda Petr 2 1 1 0 - - -
Chocholoušová Karla 5 3 2 0 - - -
Husák Tomáš 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 2 0 2 0 - - -
Hrabáková Tereza 1 0 1 0 - - -
Hošek Václav 1 1 0 0 - - -
Horký Radim 2 2 0 0 - - -
Hofman Radim 2 0 2 0 - - -
Hecl Jan 4 3 1 0 - - -
Havlíček Petr 2 1 1 0 - - -
Hartig Lukáš 2 2 0 0 - - -
Fikarová Žaneta 2 1 1 0 - - -
Fiala Petr 2 0 2 0 - - -
Dvořák Martin 1 1 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 3 3 0 0 - - -
Dostal Vojtěch 4 3 1 0 - - -
Doležal Vratislav 6 2 4 0 - - -
Děrda Rostislav 2 2 0 0 - - -
Čarnecký Martin 4 3 1 0 - - -
Cikánek Ondřej 2 2 0 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Bráblík Jan 2 0 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Bilíček Aleš 2 1 1 0 - - -
Bešina Štefan 2 1 1 0 - - -
Bárta Lukáš 2 1 1 0 - - -
Balog Lukáš 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře