Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1921
BK Sokolov
BK Kunratice
8. 10. 2016
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tomáš Husák
Barbora Schambergerová
100
46
27
7
51
22
71
33
Review
skupina A 1. kolo 1922
SKB Strakonice
TJ Slovan Varnsdorf
8. 10. 2016
10:30
Hala TJ ČZ Strakonice Václav Novák
Patrik Mašek
39
143
13
26
30
58
35
98
Review
skupina A 1. kolo 1923
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
8. 10. 2016
17:30
Tělocvična IŠST Jan Málek
Jan Mareš
79
88
26
28
50
48
65
68
Review
skupina A 2. kolo 1924
BK Kunratice
ŠSK Slaný
22. 10. 2016
11:00
ZŠ Na Chodovci Karel Martínek
Jan Růzha
35
118
4
21
14
49
21
75
Review
skupina A 2. kolo 1926
BK Sokolov
SKB Strakonice
22. 10. 2016
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
111
41
29
10
56
16
87
28
Review
skupina A 2. kolo 1925
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
22. 10. 2016
17:15
Sportovní hala Lukáš Bárta
Ondřej Josefus
144
38
37
7
58
23
91
34
Review
skupina A 3. kolo 1929
BK R&J EBC Mělník
TJ Slovan Varnsdorf
18. 12. 2016
11:00
Tělocvična IŠST Jan Málek
Jakub Zachara
77
67
20
12
34
30
53
52
Review
skupina A 3. kolo 1928
BK Teplice
BK Sokolov
5. 11. 2016
15:30
Sokolovna Na Letné Antonín Ďurana
Michael Linka
55
82
10
16
23
41
37
65
Review
skupina A 3. kolo 1927
SKB Strakonice
BK Kunratice
5. 11. 2016
19:00
STARZ aréna Patrik Mašek
Václav Novák
61
65
17
19
31
30
50
49
Review
skupina A 4. kolo 1930
TJ Slovan Varnsdorf
ŠSK Slaný
19. 11. 2016
12:30
Sportovní hala Jaroslav Liška
Lukáš Bárta
84
94
20
16
41
41
64
71
Review
skupina A 4. kolo 1932
SKB Strakonice
BK Teplice
26. 11. 2016
14:00
STARZ aréna Lukáš Petrisko
Jakub Rypáček
71
70
20
22
35
43
48
54
Review
skupina A 4. kolo 1931
BK Sokolov
BK R&J EBC Mělník
19. 11. 2016
17:00
SH ISŠTE Sokolov Martin Dvořák
Jan Vokáč
67
43
20
12
31
21
51
31
Review
skupina A 5. kolo 1934
BK R&J EBC Mělník
SKB Strakonice
15. 4. 2017
10:30
STARZ aréna Josef Opava
Petr Janda
98
39
27
13
50
23
75
29
Review
skupina A 5. kolo 1933
BK Teplice
BK Kunratice
3. 12. 2016
12:00
Sokolovna Na Letné Jiří Veselý
Filip Jiřík
70
40
22
10
37
17
50
31
Review
skupina A 5. kolo 1935
ŠSK Slaný
BK Sokolov
3. 12. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
62
47
22
15
32
28
44
35
Review
skupina A 6. kolo 1938
BK Teplice
BK R&J EBC Mělník
17. 12. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Pavel Bohata
35
30
2
10
19
15
31
21
Review
skupina A 6. kolo 1937
SKB Strakonice
ŠSK Slaný
17. 12. 2016
15:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Petr Havlíček
40
119
15
26
23
57
35
85
Review
skupina A 6. kolo 1936
BK Kunratice
TJ Slovan Varnsdorf
17. 12. 2016
16:30
ZŠ Předškolní Jan Málek
Jakub Zachara
45
103
6
26
15
51
37
78
Review
skupina A 7. kolo 1939
BK R&J EBC Mělník
BK Kunratice
14. 1. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Viktor Timko
Pavel Velda
68
54
24
7
38
25
58
42
Review
skupina A 7. kolo 1940
ŠSK Slaný
BK Teplice
14. 1. 2017
17:30
Víceúčelová sportovní hala Karel Martínek
Pavel Strnad
88
31
23
11
46
23
62
31
Review
skupina A 7. kolo 1941
TJ Slovan Varnsdorf
BK Sokolov
13. 1. 2017
17:30
Sportovní hala Ondřej Josefus
Jaroslav Liška
93
58
35
11
57
24
81
42
Review
skupina A 8. kolo 1943
TJ Slovan Varnsdorf
SKB Strakonice
2. 4. 2017
08:30
Sportovní hala Václav Hošek
Simona Prchalová
166
57
42
14
86
24
132
38
Review
skupina A 8. kolo 1942
BK Kunratice
BK Sokolov
29. 1. 2017
15:00
ZŠ Předškolní Luděk Laš
Roman Pommer
50
87
9
26
20
42
35
60
Review
skupina A 8. kolo 1944
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
28. 1. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Jiří Veselý
82
65
21
22
50
39
68
50
Review
skupina A 9. kolo 1947
SKB Strakonice
BK Sokolov
11. 2. 2017
10:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Vratislav Novák
41
82
12
26
18
47
27
68
Review
skupina A 9. kolo 1945
ŠSK Slaný
BK Kunratice
11. 2. 2017
17:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Pavel Koudela
119
26
34
8
67
16
93
22
Review
skupina A 9. kolo 1946
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
10. 2. 2017
18:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Dalibor Kouba
67
75
17
21
35
34
54
54
Review
skupina A 10. kolo 1950
TJ Slovan Varnsdorf
BK R&J EBC Mělník
25. 2. 2017
15:15
Sportovní hala Jaroslav Liška
Tereza Hrabáková
96
95
22
13
47
35
60
64
83
83
Review
skupina A 10. kolo 1948
BK Kunratice
SKB Strakonice
1. 4. 2017
16:00
ZŠ Předškolní Jan Mareš
Radek Šťavík
63
61
17
12
30
31
41
46
Review
skupina A 10. kolo 1949
BK Sokolov
BK Teplice
25. 2. 2017
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
96
32
23
8
52
18
75
24
Review
skupina A 11. kolo 1951
ŠSK Slaný
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jaroslav Pazourek
115
77
35
18
59
42
97
59
Review
skupina A 11. kolo 1953
BK Teplice
SKB Strakonice
11. 3. 2017
17:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
56
52
Review
skupina A 11. kolo 1952
BK R&J EBC Mělník
BK Sokolov
11. 3. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Michal Dub
Lukáš Balog
69
54
20
6
41
22
55
27
Review
skupina A 12. kolo 1956
BK Sokolov
ŠSK Slaný
25. 3. 2017
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tomáš Husák
Rudolf Neudert
54
79
16
22
23
43
45
56
Review
skupina A 12. kolo 1955
SKB Strakonice
BK R&J EBC Mělník
15. 4. 2017
14:30
STARZ aréna Petr Janda
Josef Opava
44
94
13
18
24
46
40
73
Review
skupina A 12. kolo 1954
BK Kunratice
BK Teplice
25. 3. 2017
16:00
ZŠ Předškolní Patricie-Anna Reitzová
Pavel Strnad
57
71
Review
skupina A 13. kolo 1958
ŠSK Slaný
SKB Strakonice
8. 4. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Radek Lahoda
153
39
29
2
79
12
115
22
Review
skupina A 13. kolo 1957
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kunratice
8. 4. 2017
15:45
Sportovní hala Michaela Martinovská
Ondřej Josefus
157
34
39
10
82
19
112
28
Review
skupina A 13. kolo 1959
BK R&J EBC Mělník
BK Teplice
8. 4. 2017
17:30
Tělocvična IŠST Jan Mareš
Josef Matějček
69
37
15
9
37
13
57
23
Review
skupina A 14. kolo 1961
BK Teplice
ŠSK Slaný
22. 4. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Michal Tesař
36
115
5
27
13
53
26
81
Review
skupina A 14. kolo 1962
BK Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
22. 4. 2017
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Rudolf Neudert
69
98
14
32
29
56
53
76
Review
skupina A 14. kolo 1960
BK Kunratice
BK R&J EBC Mělník
22. 4. 2017
17:15
ZŠ Předškolní Petr Buršík
Jan Málek
47
73
14
11
31
31
37
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
16 Radek Slavíček SK Žabovřesky 20 23 1.0 17.0 7.6 0.0/0.2 1.8/4.9 36.3 1.7
David Švojgr ŠSK Slaný 23 11 1.0 31.7 13.6 0.1 4.2/7.3 57.5 1.2
13 Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 20 24 1.0 13.5 5.9 0.3/1.2 0.8/2.0 37.5 3.2
Radek Pasovský SloVarn U19 24 12 1.0 24.3 10.7 0.3 2.3/3.7 61.4 3.1
Jan Fiala ŠSK Slaný 23 12 1.0 23.1 7.6 1.4 3.7/6.3 58.7 2.2
14 Adam Kašparovský SK Žabovřesky 19 25 1.0 10.8 4.4 0.3/1.4 1.0/2.5 39.7 2.2
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23 16 1.0 16.4 5.2 1.4 1.9/3.1 60.0 2.9
Ondřej Štěpánek BVK Holice 22 20 1.0 13.1 5.1 0.4 1.8/3.6 50.7 2.2
Ondřej Šimek Loko Trutnov 22 20 1.0 12.1 3.5 1.3 1.5/2.5 58.0 3.5
17 Albert Edes SK Žabovřesky 20 25 1.0 9.6 4.2 0.0/0.0 1.2/3.0 38.2 1.6
Jan Černý Basket Poděbrady 21 18 1.0 12.9 6.0 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.9
Daniel Choma KRN 23 20 1.0 11.4 3.9 0.9 1.0/2.1 47.6 1.5
Martin Kvapil Basketbal TJ Svitavy 22 17 1.0 13.3 3.8 1.4 1.5/3.3 46.4 1.5
Jan Novotný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 18 1.0 12.5 4.3 0.9 1.1/2.8 40.0 1.9
Jan Bartošek SKB Strakonice 24 12 1.0 18.7 6.6 0.3 4.5/9.9 45.4 3.1
18 Kristián Kocáb SK Žabovřesky 20 18 1.0 12.4 5.8 0.0 0.8/2.5 33.3 1.8
David Líška TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 16 1.0 13.6 6.4 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.9
17 Štěpán Srp Sokol Vyšehrad 21 23 1.0 9.5 3.9 0.0 1.6/3.1 51.4 1.3
Jakub Vašut SloVarn U19 23 11 1.0 19.6 7.7 0.9 1.5/2.9 50.0 3.7
Ondřej Lukeš SloVarn U19 23 10 1.0 21.0 9.2 0.2 2.0/4.7 42.6 3.1
Marek Piskač BK Teplice 21 11 1.0 18.5 8.8 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.8
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 28 27.9 6.9 2.6 0.2/0.6 1.1/1.8 0.0* 3.5
Šimon Ježek SloVarn U19 23 11 1.0 17.1 4.9 2.2 0.7/1.8 0.0* 2.0
Ondřej Čejka R&J EBC Mělník 22 10 1.0 18.7 5.8 1.5 2.6/4.0 65.0 2.2
Radek Drahokoupil Basket Poděbrady 21 18 1.0 10.4 2.4 1.5 1.1/1.7 0.0* 0.9
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 15 1.0 12.4 4.1 0.9 1.7/3.5 48.1 3.3
Daniel Perz SKB Zlín 23 24 1.0 7.5 2.5 0.3 1.4/2.3 61.1 3.0
Jan Alexa Basketbal TJ Svitavy 23 18 1.0 9.8 3.1 0.7 1.7/3.3 50.8 2.2
Jan Korpala R&J EBC Mělník 24 12 1.0 14.0 5.3 0.3 2.8/5.0 55.0 2.5
10 Petr Špok SK Žabovřesky 20 23 1.0 7.3 2.6 0.1/0.4 1.7/4.0 41.9 1.9
Lukáš Adamec BK Vyškov 23 13 1.0 12.5 3.8 0.9 2.1/3.8 55.1 1.5
Kryštof Kučera ŠSK Slaný 23 10 1.0 16.1 6.8 0.0 2.5/4.9 51.0 1.2
Radek Petrlík TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 18 1.0 8.9 3.6 0.3 0.7/2.4 30.2 2.6
Miroslav Valena BK V. Meziříčí 22 20 1.0 7.5 3.5 0.0 0.6/2.4 23.4 1.9
Adam Šuhajda Loko Trutnov 22 16 1.0 8.5 3.1 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.8
Petr Gallus BK V. Meziříčí 23 18 1.0 7.6 3.5 0.1 0.2/1.1 0.0* 2.3
Vojtěch Vidlička KRN 22 18 1.0 7.5 1.6 1.2 0.8/1.7 0.0* 1.6
Ondřej Gladiš BK Lipník n.B 23 14 1.0 9.6 3.4 0.6 1.1/2.4 45.5 2.4
David Kresl Basketbal TJ Svitavy 21 20 1.0 6.7 2.9 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.2
ST Adam Gazdík KRN 24 13 1.0 10.2 3.4 1.0 0.5/0.8 0.0* 2.4
Richard Klíma KRN 24 15 1.0 8.8 3.1 0.7 0.7/2.1 31.3 2.1
Nikola Sarančuk SK Brno Žabovřesky 22 20 1.0 6.5 2.9 0.0 0.7/2.3 28.3 2.8
Tomáš Doležal BK V. Meziříčí 23 14 1.0 9.1 4.1 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.4
Stanislav Šťovíček BK Teplice 23 10 1.0 12.7 5.5 0.1 1.4/2.9 48.3 3.5
Tomáš Straka SK Brno Žabovřesky 23 17 1.0 7.2 2.8 0.1 1.5/2.2 68.4 1.1
David Vašíček TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 14 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/2.9 35.0 2.3
Petr Pospíšil KRN 22 16 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.0
Lukáš Sychra BK Vyškov 23 7 1.0 16.0 3.9 2.1 1.9/2.1 86.7 1.7
Jakub Menzlík BK V. Meziříčí 23 12 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/1.7 0.0* 1.5
Jakub Luska BK Vyškov 23 18 1.0 6.1 2.3 0.1 1.2/2.3 53.7 1.5
Adam Horký BVK Holice 23 21 1.0 5.2 1.5 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.2
9 Michal Diviš BK Kunratice 24 12 1.0 9.1 3.1 0.8 0.4/1.3 0.0* 1.8
Lukáš Kopeček SKB Zlín 23 24 1.0 4.4 0.6 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.4
12 Tobiáš Žáček SK Žabovřesky 20 21 1.0 5.0 2.2 0.0/0.1 0.6/1.3 0.0* 1.5
Michal Čadek SKB Strakonice 21 10 1.0 10.4 3.4 0.2 3.0/6.6 45.5 3.2
Jan Jína Basket Poděbrady 22 18 1.0 5.7 2.3 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.1
Marek Reška SK Brno Žabovřesky 23 18 1.0 5.6 1.1 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.3
Štěpán Richter SK Brno Žabovřesky 21 17 1.0 5.7 2.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.8
Dominik Richter SK Brno Žabovřesky 23 12 1.0 8.0 3.7 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.3
7 Richard Čepek KRN 21 20 1.0 4.7 1.7 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.4
Patrik Laky Basketbal TJ Svitavy 22 6 1.0 15.7 3.8 2.5 0.5/1.7 0.0* 2.0
Jan Klučka Loko Trutnov 21 8 1.0 11.8 4.9 0.4 0.9/2.8 31.8 1.6
Jaroslav Rosa BK V. Meziříčí 22 18 1.0 5.2 1.8 0.2 1.0/2.0 50.0 1.9
Jiří Studený BK V. Meziříčí 24 17 1.0 5.5 2.2 0.0 1.0/2.5 39.5 1.8
Gabriel Malý BK Lipník n.B 22 16 1.0 5.8 1.8 0.6 0.5/1.2 0.0* 0.7
David Snop BA Nymburk 21 24 10.8 3.8 0.7 0.8/2.2 0.2/0.2 0.0* 0.3
Zdeněk Kraus ŠSK Slaný 23 11 1.0 7.9 3.0 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.4
Martin Krištof R&J EBC Mělník 24 11 1.0 7.9 1.9 0.9 1.4/2.3 60.0 1.6
Matěj Klepárník SK Brno Žabovřesky 21 13 1.0 6.5 3.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
25 Jakub Drexler BK Kunratice 23 10 1.0 8.5 2.2 1.0 1.1/2.2 50.0 2.4
8 Zdeněk Novotný SK Žabovřesky 19 25 1.0 3.4 1.0 0.3/1.2 0.4/0.8 0.0* 0.6
Aliaksandr Ilyushchyts BK Teplice 21 10 1.0 8.3 3.1 0.4 0.9/3.2 28.1 3.5
Jaromír Volejník Basket Poděbrady 22 20 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.3
Vít Mecerod SK Brno Žabovřesky 22 17 1.0 4.8 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.2
Miroslav Zeman Basketbal TJ Svitavy 23 5 1.0 16.2 3.4 1.8 4.0/6.4 62.5 2.2
Matěj Burda Sokol Pražský 21 16 22.6 5.1 1.2 0.5/1.9 1.2/1.6 0.0* 1.8
Petr Režný BK Vyškov 23 18 1.0 4.4 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.8
Ladislav Zendulka Basketbal TJ Svitavy 24 15 1.0 5.2 2.1 0.1 0.7/2.9 25.6 1.8
Daniel Bíreš Basket Poděbrady 20 8 1.0 9.4 3.8 0.1 1.5/2.8 54.5 1.6
Martin Ščudla BK Vyškov 23 15 1.0 5.0 1.1 0.5 1.5/2.6 56.4 1.3
Václav Pova BK Teplice 23 9 1.0 8.3 3.6 0.1 0.9/1.6 0.0* 3.7
Štěpán Tomáš Loko Trutnov 20 6 1.0 12.0 4.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.8
David Hlaváč R&J EBC Mělník 22 11 1.0 6.5 2.5 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.8
David Hajdu SloVarn U19 23 11 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5
9 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 20 18 1.0 3.8 1.7 0.0/0.3 0.5/1.2 0.0* 2.3
František Filípek SK Brno Žabovřesky 22 19 1.0 3.6 0.9 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.3
David Habel R&J EBC Mělník 21 12 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.3
Kryštof Jiráček R&J EBC Mělník 23 11 1.0 6.0 2.2 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.1
Jan Hamet BK Teplice 21 11 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.9
Tomáš Peer ŠSK Slaný 23 8 1.0 8.1 3.5 0.0 1.1/2.0 56.3 1.0
6 Tomáš Jůza BK Kunratice 22 6 1.0 10.8 2.8 1.2 1.7/3.0 55.6 1.7
Bohumil Zoch SKB Strakonice 23 11 1.0 5.8 1.9 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.5
42 Štěpán Kolář BK Kunratice 23 7 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.4
Dominik Vlasák BVK Holice 22 9 1.0 7.0 2.4 0.7 0.1/0.4 0.0* 1.6
Jan Bančák SK Brno Žabovřesky 23 13 1.0 4.8 2.1 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.5
10 David Zhang BK Kunratice 22 12 1.0 5.3 1.8 0.3 0.6/1.6 0.0* 1.8
Pucho Alberto Martínez BK Vyškov 23 20 1.0 3.0 1.1 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.5
Jiří Kopecký BK Lipník n.B 22 14 1.0 4.1 1.5 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.9
Jan Myslivec SKB Strakonice 23 11 1.0 5.3 2.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.5
12 Martin Petrikovič BK Sokolov 22 5 1.0 11.4 5.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.8
Tomáš Cakl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 10 1.0 5.6 2.1 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.8
31 David Rischawy Synthesia Pardubice 21 14 16.7 4.0 1.1 0.4/2.1 0.8/1.4 0.0* 1.6
Šimon Kuchař Basket Poděbrady 21 14 1.0 3.9 1.3 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.4
Jan Lasík BK Teplice 21 12 1.0 4.6 2.2 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.8
Dan Borek SK Brno Žabovřesky 23 8 1.0 6.6 2.6 0.1 1.0/2.1 47.1 1.1
Vojtěch Čech BK Teplice 22 2 1.0 25.5 8.0 2.5 2.0/3.0 66.7 4.0
David Vrbický BVK Holice 22 12 1.0 4.2 1.4 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.3
David Navrátil BK Vyškov 21 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Michal Krejčí BK V. Meziříčí 22 12 1.0 4.1 1.6 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.8
Statis Kandilakis R&J EBC Mělník 20 6 1.0 7.8 2.5 0.3 1.8/1.8 0.0* 1.7
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 20 23 1.0 2.0 0.8 0.0/0.6 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Kolajta BK Lipník n.B 22 6 1.0 7.5 3.3 0.2 0.3/1.7 0.0* 2.2
Matouš Kučera Loko Trutnov 22 14 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.8
5 Daniel Aschermann BK Kunratice 23 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.0
Martin Račanský BK Vyškov 24 12 1.0 3.4 1.3 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.6
Rati Kereselidze SK Brno Žabovřesky 22 16 1.0 2.6 0.7 0.2 0.6/1.5 0.0* 2.9
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 9 1.0 4.4 1.6 0.1 1.0/1.4 0.0* 2.2
72 Vojtěch Voves BK Kunratice 20 7 1.0 5.6 1.7 0.6 0.4/1.7 0.0* 1.0
Martin Šupák SK Žabovřesky 28 2 1.0 18.0 7.0 0.5/0.5 2.5/3.5 71.4 3.5
Adam Prokopec Loko Trutnov 21 8 1.0 4.5 1.1 0.5 0.8/2.0 37.5 2.0
Lukáš Stryk BK Vyškov 22 6 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.2
Petr Pavlíček BA Nymburk 21 24 9.3 1.5 0.4 0.2/0.6 0.1/0.2 0.0* 0.3
15 Jan Bartoníček BK Kunratice 23 10 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.1
Petr Vyorálek SKB Strakonice 20 10 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Jan Janalík KRN 22 15 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.0
Jan Beránek BVK Holice 23 2 1.0 16.5 8.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Marek Kounovský BK Teplice 22 7 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/1.1 0.0* 3.3
Jakub Kopřiva BK Teplice 22 4 1.0 8.3 3.5 0.0 1.3/3.5 35.7 3.3
Michal Veleba BK V. Meziříčí 22 11 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.0
Jakub Novák BVK Holice 20 12 1.0 2.7 0.8 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.2
Enver Saliji Loko Trutnov 22 20 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.2
Jaroslav Pintner SKB Strakonice 23 6 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/1.0 0.0* 2.2
Filip Šoupal BK Vyškov 22 11 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Dominik Mach Kanonýři Josefov 22 2 1.0 15.0 1.5 4.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Martin Havelka Nym 21 3 1.0 9.7 3.3 0.0 3.0/3.7 81.8 3.0
11 Jan Kopecký KRN 21 13 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
9 Patrik Bolvari BK Sokolov 22 10 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Vojtěch Kortiš BK Opava 23 19 1.0 1.4 0.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.3
Vojtěch Kašpar BVK Holice 24 5 1.0 5.2 2.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.8
Filip Adamec BA Nymburk 22 24 6.8 1.1 0.3 0.1/0.8 0.0/0.1 0.0* 0.7
Martin Šenk BVK Holice 21 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.8
Jakub Tesař SKB Strakonice 21 11 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.8
Vojtěch Michal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 10 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Dominik Vyhňák BK Vyškov 22 16 1.0 1.4 0.3 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.6
14 Dominik Kebrle BK Kunratice 24 6 1.0 3.8 1.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 3.5
Vlastimil Šlosar BK Lipník n.B 21 14 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Josef Maršálek BVK Holice 23 12 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Jiří Svatoš BVK Holice 22 17 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.8
Matyáš Kubec ŠSK Slaný 22 1 1.0 21.0 8.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
Matěj Šaman R&J EBC Mělník 21 7 1.0 3.0 1.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.7
80 Lukáš Vojtek Kačeři Kunratice 21 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Matěj Jungvirt SKB Strakonice 20 11 1.0 1.8 0.5 0.1 0.5/1.3 0.0* 0.8
Lukáš Lacina BK Teplice 23 3 1.0 6.7 2.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 3.0
Daniel Sláma BK V. Meziříčí 21 14 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Martin Charous BK Vyškov 23 12 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.9
Jonáš Kubík Loko Trutnov 21 4 1.0 4.8 1.0 0.3 2.0/2.0 100.0 1.5
Vojtěch Pastyřík BK Teplice 22 7 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.4
Oldřich Špelda BA Nymburk 22 19 6.4 0.9 0.3 0.1/0.3 0.3/0.5 0.0* 0.4
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 21 1 1.0 17.0 6.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Štěpán Růžička BK Teplice 24 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Martin Šlehofer SKB Strakonice 22 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
30 Štěpán Rýdl BK Kunratice 21 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.2
Jan Sýkora BK V. Meziříčí 22 3 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.0
Petr Sukup KRN 21 9 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 2.7
7 Daniel Kubín BK Sokolov 23 6 1.0 2.2 0.5 0.2 0.7/1.7 0.0* 0.8
34 Matěj Jedlička BK Sokolov 22 8 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Radek Zabloudil BK Vyškov 21 10 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
17 Ondřej Rožek Spartak Uh. Brod 23 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tadeáš Kučera Loko Trutnov 20 8 1.0 1.5 0.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.4
Martin Seknička BK V. Meziříčí 21 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
ST Tomáš Ticháček KRN 24 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 2.0
24 Jakub Sedláček Kačeři Kunratice 20 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Patrik Langr Loko Trutnov 20 6 1.0 1.8 0.2 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.7
David Rončinský SK Brno Žabovřesky 21 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Adam Špaček BK Pardubice B 20 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
27 Matyáš Meisner Synthesia Pardubice 22 5 6.0 2.0 0.6 0.2/0.6 0.2/0.2 0.0* 0.0
Bohumil Kuzebauch BK Sokolov 23 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Batsaikhan Batbold Basketbal TJ Svitavy 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
20 Daniel Zollmann BK Kunratice 21 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Jiří Janoš BVK Holice 24 2 1.0 4.5 1.0 0.5/0.5 1.0/1.5 0.0* 0.5
Daniel Eckl KRN 21 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Petr Kališ BK V. Meziříčí 20 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
35 Petr Pelech BK Kunratice 20 2 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Robin Šipoš SKB Strakonice 23 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Georgije Masnikosa SK Žabovřesky 24 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karel Kulhavý BVK Holice 25 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
David Kraus ŠSK Slaný 23 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
24 Jan Bradáč BK Kunratice 24 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.5
40 Leoš Bílek Synthesia Pardubice 21 4 6.5 1.0 0.5 0.0/0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matěj Pouč BK Vyškov 21 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
František Sebastian Haschke BK Teplice 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.5
8 Roman Krejčiřík Spartak Uh. Brod 24 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karel Zlámal BK Lipník n.B 20 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matěj Bílek BK Vyškov 22 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
12 David Houštecký Kačeři Kunratice 20 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Kulhánek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
12 Martin Šimčík Spartak Uh. Brod 23 1 1.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jeřábek Pod 23 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Vojtěch Novotný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Oldřich Cicvárek BK Teplice 22 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Khamit Abdulvaliyev SK Brno Žabovřesky 22 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.7
Jakub Jelínek BK Teplice 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
18 Josef Král BK Sokolov 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
34 František Melichar BK Kunratice 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Jiří Kopr BK Kunratice 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Palivec SKB Strakonice 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Jahelka Loko Trutnov 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Hloušek BVK Holice 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
58 Tomáš Marek Kačeři Kunratice 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Kovář BC Vysočina 23 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tomáš Dufek SloVarn U19 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Přítel Kačeři Kunratice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Dominik Hrabánek Kačeři Kunratice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bronislav Josefík Sp Uherský Brod B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kadleček Sp Uherský Brod B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pondělíček SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 David Beran BK Kunratice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Aleš Král BK Kunratice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pica ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Grečynskyj SK Brno Žabovřesky 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
37 Radim Křesťan BK Kunratice 23 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof F SKB Strakonice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Munduch BK V. Meziříčí 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kalčic BK Teplice 22 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Kubiš Uherský Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuslav Brabec BK Teplice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pašník ŠSK Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mycak BVK Holice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Jaroslav Krupinský KRN 24 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radek Pařízek BVK Holice 23 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Slaník Basketbal TJ Svitavy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kaňa TJ Šumperk 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horák SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Rozsíval TJ Šumperk 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Vladimir Mkrtchyan BK Kunratice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Poul Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Plhal Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ngaleka BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Trávníček Basket Poděbrady 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Dominik Korel BK Sokolov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Krčmář BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Gerold TJ Šumperk 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Březina TJ Šumperk 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gloc SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Tuček Královští Sokoli 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michal Suchánek KRN 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Bedrník Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Haisler TJ Šumperk 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Poštulka TJ Šumperk 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šváb TJ Šumperk 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vokurka ŠSK Slaný 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
3 Ondřej Golda Basketbal Olomouc 23 17 1.6 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Ngoc Long Luong BK Vyškov 21 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Petr Jiříček Loko Trutnov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kozák SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Petrla SloVarn U19 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Martiš Sp Uherský Brod B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krátký BK Lipník n.B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mečl BK Lipník n.B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Machač BK Lipník n.B 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sekanina BK Lipník n.B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ryšánek BK Lipník n.B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Kakiš Basketbal TJ Svitavy 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kubíček TJ Šumperk 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kala SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Angelov Basketbal TJ Svitavy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Tomeš TJ Šumperk 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Martínek Uherský Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havlík Sp Uherský Brod B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kovařík Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Čubík Sp Uherský Brod B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Andrýsek Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Kubrycht BK Sokolov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mahdalík Uherský Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Holý TJ Šumperk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bednarský TJ Šumperk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Týfa Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Weber TJ Jiskra Havlíčkův 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Podaný SK Žabovřesky 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Coufal TJ Šumperk 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hovorka SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Olbert SK Brno Žabovřesky 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tošovský Loko Trutnov 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Petr Vlk Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Roman Götzl BK Sokolov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Junek R&J EBC Mělník 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Smejkal TJ Šumperk 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Turek TJ Šumperk 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Jeřábek SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vladař SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zadina SloVarn U19 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hliba BK Teplice 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Vít Vašíř SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Ramm BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Jelínek SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavel Petrek BK Teplice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Maršík SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šídlo SKB Strakonice 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kubín SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Sedláček TJ Šumperk 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikoláš Trkal Basketbal TJ Svitavy 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hotárek SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Robert Ryšavý SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Čapek SloVarn U19 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Martin Basl BK Kunratice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Klement TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 17 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
37 David Zirnsák BK Kunratice 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
16 Radek Slavíček SK Žabovřesky 20
David Švojgr ŠSK Slaný 23 49 22 1 7 3
13 Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 20
Radek Pasovský SloVarn U19 24 63 29 1 5 5
Jan Fiala ŠSK Slaný 23 44 14 6 9 5
14 Adam Kašparovský SK Žabovřesky 19
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23 25 11 4 6 5
Ondřej Štěpánek BVK Holice 22 34 14 2 6 5
Ondřej Šimek Loko Trutnov 22 25 10 4 4 5
17 Albert Edes SK Žabovřesky 20
Jan Černý Basket Poděbrady 21 24 12 1 2 3
Daniel Choma KRN 23 25 8 3 6 4
Martin Kvapil Basketbal TJ Svitavy 22 23 11 4 8 4
Jan Novotný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 27 10 2 4 5
Jan Bartošek SKB Strakonice 24 35 14 1 8 5
18 Kristián Kocáb SK Žabovřesky 20
David Líška TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 27 12 1 4 4
17 Štěpán Srp Sokol Vyšehrad 21
Jakub Vašut SloVarn U19 23 42 18 3 4 5
Ondřej Lukeš SloVarn U19 23 34 16 1 7 5
Marek Piskač BK Teplice 21 16 6 1 3 5
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 39 17 1 5 5
Šimon Ježek SloVarn U19 23 29 7 5 2 4
Ondřej Čejka R&J EBC Mělník 22 34 9 4 5 4
Radek Drahokoupil Basket Poděbrady 21 24 8 4 5 4
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 26 11 4 5 5
Daniel Perz SKB Zlín 23 31 10 4 6 5
Jan Alexa Basketbal TJ Svitavy 23 31 12 2 5 5
Jan Korpala R&J EBC Mělník 24 25 10 1 8 5
10 Petr Špok SK Žabovřesky 20
Lukáš Adamec BK Vyškov 23 24 9 2 6 4
Kryštof Kučera ŠSK Slaný 23 30 13 0 5 4
Radek Petrlík TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 22 9 1 3 5
Miroslav Valena BK V. Meziříčí 22 18 9 0 3 4
Adam Šuhajda Loko Trutnov 22 25 10 1 3 5
Petr Gallus BK V. Meziříčí 23 13 6 1 1 5
Vojtěch Vidlička KRN 22 16 4 4 4 4
Ondřej Gladiš BK Lipník n.B 23 17 7 2 4 4
David Kresl Basketbal TJ Svitavy 21 21 8 1 3 5
ST Adam Gazdík KRN 24 16 8 3 3 5
Richard Klíma KRN 24 17 8 2 3 5
Nikola Sarančuk SK Brno Žabovřesky 22 19 9 0 2 5
Tomáš Doležal BK V. Meziříčí 23 16 8 1 2 4
Stanislav Šťovíček BK Teplice 23 27 13 1 4 5
Tomáš Straka SK Brno Žabovřesky 23 21 8 1 5 4
David Vašíček TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 15 7 0 3 5
Petr Pospíšil KRN 22 13 6 0 3 5
Lukáš Sychra BK Vyškov 23 28 11 4 4 3
Jakub Menzlík BK V. Meziříčí 23 23 8 2 7 4
Jakub Luska BK Vyškov 23 12 6 1 4 4
Adam Horký BVK Holice 23 32 13 4 5 4
9 Michal Diviš BK Kunratice 24 23 8 3 3 4
Lukáš Kopeček SKB Zlín 23 20 5 4 4 4
12 Tobiáš Žáček SK Žabovřesky 20
Michal Čadek SKB Strakonice 21 25 7 1 8 5
Jan Jína Basket Poděbrady 22 15 7 1 4 4
Marek Reška SK Brno Žabovřesky 23 24 3 6 3 3
Štěpán Richter SK Brno Žabovřesky 21 10 5 0 3 4
Dominik Richter SK Brno Žabovřesky 23 14 7 1 2 3
7 Richard Čepek KRN 21 11 4 3 2 2
Patrik Laky Basketbal TJ Svitavy 22 26 5 6 3 4
Jan Klučka Loko Trutnov 21 17 7 2