ŠSK Slaný

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 5. 2016
Antonín Jurišta
organizacni.pracovnik@sskslany.eu
723 422 272

Trenér

od: 8. 9. 2021
Michal Toman
toman@sskslany.eu
733 599 509

Adresa

Školní sportovní klub AŠSK při 3. ZŠ Slaný, pobočný spolek
Rabasova
274 01 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matyáš Bajer 2004 17
Jakub Král 2004 145 17
Adam Sedláček 2005 140 16
Martin Sládek 2005 16
Lukáš Formánek 2005 126 16
Tomáš Maleček 2006 138 15
Kryštof Šanda 2005 16
Jakub Fiala 2006 120 15
Jan Král 2004 144 17
Kryštof Stránský 2005 120 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19178 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 91:58 21 3 7/11 38.9% 15
19174 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 BK R&J EBC Mělník 69:57 25 1 4/6 40% 15
19167 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BA LYNX Liberec 105:38 44 2 11/12 47.8% 21
19162 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 AŠ Mladá Boleslav 57:60 20 4 5/11 31.3% 17
19156 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 9. 2021 BA Tygři Louny 107:62 23 3 7/7 50% 12
19212 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BŠ Tygři Praha C 67:72 26 2 9/11 45% 19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
14. kolo 18. 9. 2021
12:15
ŠSK Slaný
BŠ Tygři Praha C
67
72
16
11
24
29
42
53
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
10:00
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
107
62
34
17
54
34
79
46
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
14:15
ŠSK Slaný
AŠ Mladá Boleslav
57
60
14
16
36
30
44
48
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
15:00
ŠSK Slaný
BA LYNX Liberec
105
38
23
5
39
14
72
21
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
69
57
14
14
33
24
48
33
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
14:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
91
58
30
14
47
33
70
41
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
00:00
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
skupina B Preview
10. kolo 20. 11. 2021
12:15
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
11. kolo 21. 11. 2021
12:15
ŠSK Slaný
BK Baník Most
skupina B Preview
1. kolo 4. 12. 2021
00:00
BK Kladno
ŠSK Slaný
skupina B Preview
12. kolo 5. 12. 2021
12:15
ŠSK Slaný
BK Kladno
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
15:30
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
skupina B Preview
2. kolo 19. 12. 2021
00:00
BŠ Tygři Praha C
ŠSK Slaný
skupina B Preview
15. kolo 15. 1. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
ŠSK Slaný
skupina B Preview
16. kolo 16. 1. 2022
00:00
AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
skupina B Preview
17. kolo 29. 1. 2022
00:00
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
skupina B Preview
18. kolo 30. 1. 2022
00:00
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK Baník Most
ŠSK Slaný
skupina B Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 3 36
2017/18 kvalifikace o ligu 2 3
2017/18 liga 7 26
2016/17 nadregionální soutěž 1 24
2016/17 kvalifikace o ligu 3 4