Liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad
GBA B
11. 11. 2017
10:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Michal Horník
102
71
25
12
55
34
83
55
Review
skupina A 1. kolo 1
Levharti Chomutov
ŠSK Slaný
11. 11. 2017
14:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
75
82
26
22
42
38
60
57
Review
skupina A 1. kolo 2
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
11. 11. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Michal Kocián
75
48
17
13
49
23
66
32
Review
skupina A 1. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
8. 11. 2017
18:00
Sportcentrum SLUNETA Karel Anton
Tomáš Mašek
82
53
17
16
39
24
62
38
Review
skupina A 2. kolo 6
ŠSK Slaný
GBA B
30. 9. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Horník
Michael Mycak
80
75
13
12
34
34
50
54
Review
skupina A 2. kolo 7
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Roman Kejklíček
Jan Hejnic
70
49
20
18
35
22
51
41
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
30. 9. 2017
17:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
51
56
14
8
29
28
42
38
Review
skupina A 2. kolo 5
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
30. 9. 2017
18:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Václav Ježek
57
82
15
17
32
39
43
60
Review
skupina A 3. kolo 11
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
1. 10. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Roman Kejklíček
Jan Hejnic
74
79
22
9
37
26
59
46
Review
skupina A 3. kolo 9
Levharti Chomutov
GBA B
1. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Václav Ježek
83
61
17
14
39
30
58
43
Review
skupina A 3. kolo 10
ŠSK Slaný
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2017
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Horník
Michael Mycak
62
78
22
17
42
37
53
57
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2017
11:30
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
42
91
5
20
19
40
33
62
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 10. 2017
09:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Kocián
Ondřej Koc
64
84
15
18
36
39
52
62
Review
skupina A 4. kolo 16
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
14. 10. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Viktor Timko
73
56
17
8
36
23
53
41
Review
skupina A 4. kolo 14
GBA B
Válečníci Děčín
14. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Martin Svoboda
Jiří Kubíček
98
88
21
14
39
41
57
65
78
78
Review
skupina A 4. kolo 15
Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
14. 10. 2017
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dalibor Kouba
67
76
14
15
31
25
50
46
Review
skupina A 5. kolo 20
ŠSK Slaný
Sokol Žižkov
15. 10. 2017
12:15
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Viktor Timko
58
72
19
25
35
46
50
55
Review
skupina A 5. kolo 19
Levharti Chomutov
BK Brandýs nad Labem
15. 10. 2017
13:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dalibor Kouba
79
45
16
10
36
19
62
32
Review
skupina A 5. kolo 18
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 10. 2017
15:00
Hala Kuncova Martin Svoboda
Jiří Kubíček
59
73
16
21
30
34
48
53
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
15. 10. 2017
15:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Kocián
Ondřej Koc
75
66
21
12
32
29
48
43
Review
skupina A 6. kolo 24
Válečníci Děčín
ŠSK Slaný
28. 10. 2017
09:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Daniel Rom
92
66
29
24
54
39
74
54
Review
skupina A 6. kolo 21
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
28. 10. 2017
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Michaela Scholzová
Martin Svoboda
90
77
20
12
44
34
68
54
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Brandýs nad Labem
GBA B
28. 10. 2017
12:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Pavel Koudela
40
70
10
17
23
33
35
56
Review
skupina A 6. kolo 23
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
28. 10. 2017
19:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Mašek
Viktor Timko
93
66
27
14
54
25
70
44
Review
skupina A 7. kolo 25
Sokol Žižkov
GBA B
29. 10. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Michal Kocián
Michal Horník
76
51
18
8
35
26
53
43
Review
skupina A 7. kolo 27
SLUNETA Ústí nad Labem
ŠSK Slaný
29. 10. 2017
11:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Mašek
Daniel Rom
84
50
24
9
43
19
61
34
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
29. 10. 2017
11:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Pavel Koudela
41
66
11
8
25
34
34
49
Review
skupina A 7. kolo 28
Válečníci Děčín
Levharti Chomutov
29. 10. 2017
13:45
ARMEX Sportcentrum Richard Menšík
Viktor Timko
103
68
24
18
50
36
70
53
Review
skupina A 8. kolo 29
ŠSK Slaný
Levharti Chomutov
12. 11. 2017
10:30
Víceúčelová sportovní hala Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
63
83
14
21
27
45
49
63
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
12. 11. 2017
11:00
ZŠ Na Výsluní Dominik Výborný
Pavel Koudela
54
70
13
22
23
36
31
52
Review
skupina A 8. kolo 31
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2017
13:15
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Lucie Ftáčková
0
20
*
Review
skupina A 8. kolo 32
GBA B
Sokol Vyšehrad
12. 11. 2017
15:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Daniel Rom
71
70
15
8
33
25
50
50
Review
skupina A 9. kolo 36
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
25. 11. 2017
14:15
Sportcentrum SLUNETA Jan Hendrych
Václav Ježek
103
47
27
11
54
24
75
34
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad
ŠSK Slaný
25. 11. 2017
18:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Smetana
Martin Haniš
85
67
23
17
47
36
64
58
Review
skupina A 9. kolo 33
GBA B
Levharti Chomutov
25. 11. 2017
19:00
Hala Kuncova Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
10
21
Review
skupina A 9. kolo 35
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
5. 12. 2017
19:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
46
84
14
26
24
40
37
61
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
26. 11. 2017
10:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Smetana
Martin Haniš
90
92
26
28
46
51
67
70
Review
skupina A 10. kolo 40
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
26. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Křešice Roman Kejklíček
Jan Lejčko
0
20
*
Review
skupina A 10. kolo 39
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
26. 11. 2017
12:30
hala UJEP Jan Hendrych
Václav Ježek
57
35
17
3
27
14
41
24
Review
skupina A 10. kolo 38
GBA B
ŠSK Slaný
9. 1. 2018
19:30
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Matej Kovačovič
84
53
20
25
40
36
61
47
Review
skupina A 11. kolo 41
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
9. 12. 2017
15:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Tomáš Mašek
91
80
28
21
43
35
70
58
Review
skupina A 11. kolo 44
Sokol Žižkov
ŠSK Slaný
9. 12. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Pavel Šmíd
86
49
27
12
44
20
68
33
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Brandýs nad Labem
Levharti Chomutov
9. 12. 2017
18:00
ZŠ Na Výsluní Matej Kovačovič
Lukáš Balog
60
83
15
17
28
32
51
58
Review
skupina A 11. kolo 42
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
6. 12. 2017
18:45
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
97
61
20
6
44
19
75
43
Review
skupina A 12. kolo 47
Sokol Žižkov
Levharti Chomutov
10. 12. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
80
72
20
20
40
38
58
58
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
10. 12. 2017
15:30
ZŠ Na Výsluní Matěj Záruba
Matej Kovačovič
53
72
14
18
18
36
35
56
Review
skupina A 12. kolo 46
Válečníci Děčín
GBA B
10. 12. 2017
17:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Tomáš Mašek
74
63
20
13
39
27
57
41
Review
skupina A 12. kolo 45
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
7. 12. 2017
18:15
hala UJEP Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
89
79
25
21
52
40
64
58
Review
skupina A 13. kolo 51
ŠSK Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 1. 2018
16:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Jan Lejčko
47
99
11
27
24
52
34
70
Review
skupina A 13. kolo 52
Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
6. 1. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jan Hejnic
Karel Křenek
53
54
10
8
23
24
39
40
Review
skupina A 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
6. 1. 2018
17:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Daniel Rom
75
37
21
8
50
15
65
21
Review
skupina A 13. kolo 49
GBA B
Sokol Žižkov
6. 1. 2018
19:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Pavel Šmíd
64
44
34
6
43
15
55
33
Review
skupina A 14. kolo 56
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín
7. 1. 2018
08:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Jan Lejčko
56
87
13
12
30
36
44
66
Review
skupina A 14. kolo 55
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2018
12:00
Městská sportovní hala Jan Hejnic
Karel Křenek
59
45
17
17
37
24
48
33
Review
skupina A 14. kolo 53
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
7. 1. 2018
13:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Daniel Rom
63
71
19
15
36
29
48
43
Review
skupina A 14. kolo 54
GBA B
BK Brandýs nad Labem
7. 1. 2018
15:00
Hala Kuncova Tomáš Tax
Ondřej Svejkovský
75
39
27
12
40
20
59
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Krist Jiskra Kyjov 23 22 1.0 23.5 8.7 0.9 3.5/6.2 56.9 3.2
Jaroslav Bednář Snakes Ostrava B 22 18 1.0 26.1 6.7 3.6 2.1/3.2 63.8 2.4
Filip Zahradníček BC Kolín 22 22 1.0 20.2 7.0 1.4 1.9/3.3 56.2 0.0
1 Viktor Tělecký Sokol Žižkov 21 21 1.0 20.0 4.6 1.8 5.4/7.4 72.9 2.8
Pavel Jelič BC Nový Jičín 23 24 1.0 17.3 5.5 1.3 2.5/3.6 69.8 2.0
7 Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 23 19 1.0 20.2 5.9 1.8 2.8/5.2 54.1 1.4
Karel Bednář Snakes Ostrava B 22 20 1.0 18.8 4.9 2.5 1.5/2.5 59.2 2.8
11 Norbert Martišek VYS 23 19 1.0 19.6 6.6 1.0 3.4/4.8 70.7 2.1
Jakub Seifert Levharti Chomutov 23 16 1.0 22.2 5.6 2.3 4.3/6.8 63.3 2.7
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 23 18 1.0 19.2 6.6 0.8 3.6/4.6 78.3 2.2
18 Jakub Hampl VYS 23 24 1.0 13.6 3.3 2.1 0.8/1.7 0.0* 2.5
33 Marko Záhora GBA B 21 19 1.0 17.1 6.9 0.5 1.9/3.2 60.0 1.7
Robin Hoblík NH Ostrava 23 23 1.0 14.1 4.8 0.9 1.8/2.8 64.6 2.5
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 19 1.0 16.4 3.9 2.5 1.1/1.6 0.0* 1.8
16 Andrée Loigu GBA B 20 19 1.0 15.8 4.3 1.5 2.7/4.0 67.1 2.6
12 Václav Drtina Kanonýři Josefov 23 16 1.0 18.1 4.6 2.1 2.8/4.0 68.8 3.3
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 23 21 1.0 13.4 5.4 0.2 1.9/3.9 49.4 2.5
Jan Neugebauer BK Opava 20 22 1.0 12.6 3.8 0.7 2.8/4.4 63.5 1.6
Vojtěch Šourek Fio banka J. Hradec 21 23 1.0 12.0 4.0 0.7 1.8/2.9 61.2 2.9
Daniel Buroň Snakes Ostrava B 21 23 1.0 11.5 4.0 0.2 2.9/4.2 68.8 2.9
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 22 1.0 11.7 3.0 1.4 1.4/2.5 53.6 2.4
Martin Bureš Královští Sokoli 22 21 1.0 12.1 4.5 0.3 2.3/3.5 65.8 2.6
Dominik Janoš BK Opava 23 24 1.0 10.3 2.6 0.9 2.5/3.7 67.0 1.3
43 Matěj Richtář BK Hladnov 23 24 1.0 10.2 3.8 0.0 2.4/5.8 41.4 3.1
Martin Malíček NH Ostrava 23 23 1.0 10.5 2.9 0.7 2.5/3.9 63.3 3.0
Matěj Franc BC Vysočina 23 17 1.0 13.5 3.8 1.2 2.3/4.0 57.4 3.1
9 Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 21 1.0 10.9 3.4 1.0 1.1/2.6 44.4 1.8
Jan Fiala ŠSK Slaný 23 19 1.0 11.9 3.3 0.6 3.4/5.4 62.7 3.1
35 Petr Jiříček Kanonýři Josefov 23 21 1.0 10.6 4.1 0.2 1.7/3.7 46.8 2.1
David Janowski Královští Sokoli 22 19 1.0 11.7 5.2 0.0 1.4/2.2 61.9 3.6
23 Lukáš Kohut NH Ostrava 22 24 1.0 8.9 2.3 1.1 1.1/1.7 0.0* 1.6
Matyáš Meisner Loko Trutnov 22 14 1.0 15.1 4.4 1.5 1.7/3.0 57.1 2.1
Gianluca Prošek SA Brno 22 17 1.0 12.4 4.4 0.9 1.1/1.7 0.0* 3.5
Lukáš Derner Královští Sokoli 22 23 1.0 9.2 2.0 1.5 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Vebr ŠSK Slaný 22 23 1.0 9.0 2.8 0.7 1.3/2.8 47.7 2.5
69 Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 23 1.0 8.9 2.1 0.9 2.0/3.7 54.8 2.4
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22 15 1.0 13.7 5.8 0.1 1.7/2.9 56.8 1.7
Lukáš Mervart Královští Sokoli 23 23 1.0 8.9 2.0 1.0 1.8/3.7 48.2 1.6
Oliver Kulenović Sokol Žižkov 22 18 1.0 10.9 2.4 1.8 0.7/0.9 0.0* 2.3
Filip Nádvorník BC Vysočina 23 23 1.0 8.4 1.9 1.1 1.4/2.3 60.4 2.0
Ondřej Skládal Fio banka J. Hradec 22 20 1.0 9.5 3.8 0.0 1.9/4.0 47.5 2.2
6 Matyáš Fanta VYS 22 19 1.0 9.9 4.2 0.3 0.8/1.1 0.0* 2.7
Martin Wagner SLUNETA Ústí n. L. 23 21 1.0 8.7 3.5 0.2 1.0/1.8 0.0* 2.8
73 Jakub Zikl BK Hladnov 23 7 1.0 25.7 8.9 0.3 7.1/9.7 73.5 2.1
Filip Štoidl Fio banka J. Hradec 22 23 1.0 7.7 2.3 0.4 1.9/4.4 42.2 1.9
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 20 1.0 8.8 2.5 0.8 1.4/2.1 64.3 2.9
Matěj Štumar BC Vysočina 22 15 1.0 11.5 4.1 0.1 2.8/4.7 59.2 2.5
Daniel Homola SKB Zlín 21 20 1.0 8.6 3.0 0.5 1.3/2.2 59.1 1.0
16 Filip Duchoň Tesla Pardubice 21 20 1.0 8.5 2.9 0.2 2.3/3.9 59.7 1.6
Matěj Turček NH Ostrava 23 12 1.0 13.7 4.8 0.9 1.3/2.8 45.5 2.2
Dominik Medek SKB Zlín 22 15 1.0 10.9 3.7 0.5 2.2/4.0 55.0 2.5
Ondřej Novotný Fio banka J. Hradec 22 21 1.0 7.7 2.0 0.9 1.2/1.9 0.0* 3.2
Tomáš Jansa SAM Brno B 20 12 1.0 13.3 3.7 0.6 4.2/5.1 82.0 1.6
Martin Sedmík BC Vysočina 21 17 1.0 9.0 3.8 0.1 1.2/2.4 48.8 2.5
Jakub Škarda Fio banka J. Hradec 22 17 1.0 8.6 3.6 0.1 1.2/2.6 46.7 1.8
0 Tomáš Bureš Kanonýři Josefov 21 15 1.0 9.7 3.7 0.5 0.7/2.3 32.4 2.1
Mikuláš Pavlík BK Opava 21 19 1.0 7.6 2.9 0.3 0.8/1.3 0.0* 2.9
Alexander Rangl Fio banka J. Hradec 22 24 1.0 6.0 1.3 0.9 0.8/1.0 0.0* 1.9
Josef Říha Královští Sokoli 23 15 1.0 9.6 3.9 0.1 1.5/3.7 41.1 2.6
Dominik Řezník Jiskra Kyjov 22 20 1.0 6.7 1.6 0.9 1.1/2.1 51.2 3.4
Desmond Akahomen VYS 23 9 1.0 14.3 4.6 0.8 2.9/3.8 76.5 2.2
Denis Tvarog Jiskra Kyjov 23 18 1.0 7.1 0.9 1.5 0.8/1.7 0.0* 2.7
Ondřej Gladiš SKB Zlín 23 17 1.0 7.2 2.8 0.1 1.2/2.5 46.5 2.1
5 Martin Šiler GBA 23 23 16.1 5.1 1.7 0.2/0.6 1.1/1.8 0.0* 2.0
11 Jakub Holý Tesla Pardubice 21 14 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.9
45 Filip Novotný GBA B 22 6 1.0 19.2 5.2 2.0 2.8/4.2 68.0 1.8
21 David Jakel BK Hladnov 23 5 1.0 22.6 5.6 2.4 4.2/6.2 67.7 1.6
Tomáš Havel Fio banka J. Hradec 22 15 1.0 7.1 2.9 0.1 1.1/1.5 0.0* 2.4
Matouš Kurečka SNAK A 22 17 20.1 6.1 1.6 0.6/2.4 1.1/1.5 0.0* 1.9
Jan Havránek NH Ostrava 21 22 1.0 4.7 1.6 0.1 1.1/2.0 0.0* 2.4
Matěj Kuneš Sokol Žižkov 23 22 1.0 4.6 1.3 0.5 0.6/1.0 0.0* 2.6
31 Jan Vilím BK Brandýs 21 10 1.0 9.8 2.8 1.2 0.6/1.7 0.0* 2.3
Filip Čevela Jiskra Kyjov 22 22 1.0 4.3 1.4 0.4 0.4/0.5 0.0* 2.4
Daniel Maloch SAM Brno B 21 14 1.0 6.8 2.2 0.3 1.5/2.3 65.6 2.7
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 22 21 1.0 4.5 1.7 0.1 0.9/1.5 0.0* 2.2
Vojtěch Kortiš BK Opava 23 19 1.0 4.7 1.4 0.3 1.2/2.1 57.5 1.9
Jan Folprecht Sokol Žižkov 23 17 1.0 5.1 2.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.5
Jan Fučík Fio banka J. Hradec 21 4 1.0 21.3 6.3 1.5 4.3/6.0 70.8 1.8
David-Vonut Trandafir Levharti Chomutov 23 22 1.0 3.9 1.4 0.1 0.9/1.5 0.0* 2.4
Ondřej Štěpánek Královští Sokoli 22 16 1.0 5.3 1.9 0.0 1.5/2.3 66.7 2.6
10 Vojtěch Pýcha Kanonýři Josefov 23 7 1.0 12.0 4.4 0.3 2.3/3.4 66.7 1.9
Tomáš Kolařík Slavoj Litoměřice 21 26 18.0 3.2 0.7 0.3/1.8 1.0/1.5 0.0* 1.9
Andrej Orban SAM Brno B 20 14 1.0 5.6 2.2 0.1 0.9/3.1 29.5 2.4
Jan Beránek Královští Sokoli 23 8 1.0 9.4 3.8 0.0 1.9/3.1 60.0 1.8
17 Martin Zmeškal VYS 22 21 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Marek Pšenica BK Hladnov 22 16 1.0 4.6 0.8 0.8 0.7/1.9 0.0* 1.4
Adam Horký Královští Sokoli 23 10 1.0 7.3 1.3 1.3 0.8/1.3 0.0* 2.2
Jan Boukal Fio banka J. Hradec 21 15 1.0 4.8 1.5 0.3 1.1/1.5 0.0* 2.1
Jan Rola Levharti Chomutov 22 18 1.0 3.9 1.2 0.2 0.9/1.7 0.0* 2.3
Jakub Procházka Fio banka J. Hradec 22 19 1.0 3.7 0.7 0.7 0.1/0.3 0.0* 1.1
Kryštof Polák Královští Sokoli 21 11 1.0 6.4 1.4 0.8 1.2/1.6 0.0* 1.6
Prokop Mičán BC Vysočina 23 14 1.0 5.0 1.7 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.1
22 Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 22 18 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/0.7 0.0* 2.7
13 Daniel Vítek VYS 22 23 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.4
Michal Fridrichovský BC Vysočina 22 15 1.0 3.9 1.3 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.3
Jan Maděra SLUNETA Ústí n. L. 23 2 1.0 28.5 6.0 3.0 7.5/12.0 62.5 1.5
Sebastiano Houngbedji SLUNETA Ústí n. L. 22 16 1.0 3.5 1.4 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.1
Jakub Čihák SAM Brno B 21 5 1.0 11.2 4.4 0.6 0.6/1.2 0.0* 2.4
Jaroslav Ruta SAM Brno B 20 5 1.0 11.0 4.6 0.0 1.8/2.8 64.3 3.2
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 22 3 1.0 18.0 6.0 0.7 4.0/6.0 66.7 2.0
Vojtěch Kuchta NH Ostrava 22 10 1.0 5.3 1.8 0.0 1.7/3.1 54.8 2.8
Jan Čech Jiskra Kyjov 23 17 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Martin Koksa Jiskra Kyjov 23 10 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.4
Vojtěch Vons BC Nový Jičín 22 19 1.0 2.6 1.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.3
12 Ondřej Táborský VYS 22 4 1.0 12.3 4.5 0.5 1.8/1.8 0.0* 0.8
Dominik Žák SKB Zlín 21 2 1.0 23.5 10.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Dalibor Vrtaník BK Hladnov 22 7 1.0 6.6 0.3 1.6 1.3/1.3 0.0* 1.7
Aleš Marxgut VYS 22 10 1.0 4.6 1.0 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.3
Přemysl Kořínek SNAK A 22 6 16.8 7.5 2.0 1.0/3.7 0.5/0.7 0.0* 1.8
Adam Zápach Fio banka J. Hradec 21 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Michael Florian BC Vysočina 22 10 1.0 4.4 0.8 0.8 0.4/2.2 18.2 2.4
22 Tomáš Pavelka GBA 21 19 8.9 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Jan Kolarčík BK Opava 22 18 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Daniel Chvála Fio banka J. Hradec 22 21 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
3 Lukáš Semelka Kanonýři Josefov 23 10 1.0 4.0 1.4 0.1 0.9/1.7 0.0* 3.1
Kryštof Kučera SAM Brno 21 23 10.2 1.7 0.3 0.3/1.6 0.2/0.3 0.0* 0.9
Michal Kubík BC Vysočina 21 18 1.0 2.1 0.8 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.4
21 Jonáš Zajíček GBA B 21 8 1.0 4.6 0.3 1.4 0.0/0.0 0.0* 2.5
9 Vojtěch Vilhum VYS 21 11 1.0 3.2 1.3 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.6
Jakub Koukal Slavia Kroměříž 22 19 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.5
Alex Dehier NH Ostrava 21 20 1.0 1.6 0.5 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.4
Patrik Augustin Slavia Kroměříž 22 19 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 2.0
Jan Horký SAM Brno B 21 2 1.0 14.0 3.5 2.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Adam Robenek SNAK A 22 12 11.0 2.3 0.8 0.0/0.1 0.6/1.4 0.0* 2.0
František Bartoň SA Brno 21 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.0
David Juřena Jiskra Kyjov 23 11 1.0 2.5 0.4 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.1
18 Modestas Marščionka GBA 21 7 9.1 3.6 0.9 0.1/1.6 1.4/1.6 0.0* 0.4
Stanislav Bayarchuk SAM Brno B 21 3 1.0 8.0 3.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 3.0
31 Michal Tomášek Kanonýři Josefov 23 8 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.9 0.0* 3.1
Jiří Klepáč Snakes Ostrava B 22 2 1.0 12.0 3.5 0.5 3.5/3.5 100.0 2.0
Ondřej Jenšovský VYS 21 11 1.0 2.1 0.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Štěpán Starý GBA B 20 7 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.0
Jan Hrabec Snakes Ostrava B 21 4 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/2.0 62.5 1.0
21 Gadzhimagomed Makhmudov VYS 22 9 1.0 2.3 0.6 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.0
Kristián Kalvoda SLUNETA Ústí n. L. 21 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.2
Adam Černý NH Ostrava 23 15 1.0 1.4 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.3
Marek Bečvář Královští Sokoli 22 18 1.0 1.2 0.3 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.0
99 David Mestek Kanonýři Josefov 22 11 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.0
Vítězslav Kočí BC Vysočina 22 5 1.0 3.4 0.6 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.8
Marek Holčák SAM Brno B 22 3 1.0 4.7 0.7 1.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 21 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jakub Kotala Snakes Ostrava B 21 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.5
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 22 11 5.5 1.2 0.5 0.0/0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Martin Hromádka Sluneta USK Ústí n.L. 22 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.3
Josef Perner SNAK A 22 3 13.7 4.0 1.0 0.7/3.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Lukáš Kopeček ZLN 23 3 35.7 4.0 0.0 1.3/4.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
3 Jannis Rothelmel GBA 22 3 10.3 4.0 0.0 1.3/3.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
15 Jakub Karský VYS 22 21 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
Martin Skříček Slavia Kroměříž 22 4 1.0 2.8 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tobiáš Visinger Jiskra Kyjov 22 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
4 František Josef Pivoňka VYS 21 17 1.0 0.6 0.1 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.8
Baris Mehmet Bakir Tesla Pardubice 22 7 1.0 1.6 0.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.6
Matěj Šindelář Tesla Pardubice 23 1 1.0 9.0 2.0 1.0/1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Vladislav Dvořák Fio banka J. Hradec 21 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Michal Šobek BC Kolín 21 7 1.0 1.3 0.1 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.0
Matěj Kopecký Královští Sokoli 21 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Lukáš Strnka Tesla Brno 22 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
Ondřej Sobotka Sluneta USK Ústí n.L. 23 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
2 Vilém Frynta Kanonýři Josefov 21 12 1.0 0.6 0.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.4
Jakub Samoel Tesla Pardubice 23 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Robek Jiskra Kyjov 23 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
Jan Plšek Tesla Pardubice 23 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Václav Ryba Jiskra Kyjov 23 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vons Snakes Ostrava B 22 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
6 Kryštof Kulčák GBA 23 4 12.8 1.3 0.3 0.3/0.8 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Bíbr Tesla Pardubice 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Juraj Hrabovský GBA 21 3 18.0 1.0 0.3 0.0/1.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jakub Kremser BK Opava B 21 2 11.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Kafka ZLN 22 2 33.0 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Štěpán Odstrčil SAM Brno 21 3 3.3 0.7 0.3 0.0/0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
František Jirků BC Vysočina 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Kašpárek BK Opava B 21 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Schmidt Tesla Pardubice 22 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Matěj Burda Sokol Žižkov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Čambor SKB Zlín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Albrecht Fio banka J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Macek SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Navrátil SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Semen Shestopal GBA 22 1 8.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kevin Týml BC Kolín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Gorgol NH Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šimek SLUNETA Ústí n. L. 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Svoboda BC Kolín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zaorálek SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Korda Královští Sokoli 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Chytil SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Urbančík SLUNETA Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Soudek VYS 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šnaur NH Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Matěj Musil Tesla Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Řehulek BK Opava 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pica ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Adam Miler Kanonýři Josefov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Domnosil BC Kolín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Voráč SKB Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Veselý BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jonáš Dubský SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matúš Skubeň Sokol Žižkov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kliment SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Piotr Brzozowski Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Holátko NH Ostrava 21 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Augusta BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Podolský BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dlouhý SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ngaleka Levharti Chomutov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Mank Fio banka J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Reitknecht SAM Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Lukáč BK Hladnov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Dyják ZLN 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Havlíček Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vala NH Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hlava Levharti Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bohovyč VYS 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolaos Noumeros Sokol Žižkov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čecháček BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Manas Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nosek VYS 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Šufeisl SAM Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kalabis OLM 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Černický Královští Sokoli 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 David Hummel NH Ostrava 21 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Marek Pokorný SA Brno 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Vojtěch Procházka BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gebauer BK Opava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Havránek Snakes Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Zachara SKB Zlín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Krist Jiskra Kyjov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veselý BK Hladnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Plavka Sokol Žižkov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štěpán BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bártů BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jan Ficner BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Andreas Dobrovolný BC Nový Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Ploskonka SNAK A 22 2 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
David Mareš BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Daněk SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Snopek Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Ďurana SLUNETA Ústí n. L. 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Goryczka BK Hladnov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Burgmann Fio banka J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novák BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Czorniak NH Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Konarský NH Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Platzer BC Kolín 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Mlčoch SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jelínek SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Golda SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
David Krist Jiskra Kyjov 23 38 16 3 8 5
Jaroslav Bednář Snakes Ostrava B 22 43 12 7 10 5
Filip Zahradníček BC Kolín 22 35 13 4 6 0
1 Viktor Tělecký Sokol Žižkov 21 32 9 4 14 5
Pavel Jelič BC Nový Jičín 23 29 11 5 6 5
7 Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 23 33 11 5 9 5
Karel Bednář Snakes Ostrava B 22 37 12 7 6 5
11 Norbert Martišek VYS 23 37 11 3 10 5
Jakub Seifert Levharti Chomutov 23 36 11 7 10 5
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 23 37 12 3 11 5
18 Jakub Hampl VYS 23 33 6 7 6 4
33 Marko Záhora GBA B 21 33 14 2 6 5
Robin Hoblík NH Ostrava 23 24 9 3 7 4
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 33 8 6 4 4
16 Andrée Loigu GBA B 20 32 9 5 11 5
12 Václav Drtina Kanonýři Josefov 23 33 8 5 7 5
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 23 22 11 3 5 5
Jan Neugebauer BK Opava 20 26 7 4 7 4
Vojtěch Šourek Fio banka J. Hradec 21 20 7 2 5 5
Daniel Buroň Snakes Ostrava B 21 27 9 1 8 5
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 24 9 3 4 5
Martin Bureš Královští Sokoli 22 18 8 2 4 5
Dominik Janoš BK Opava 23 16 6 3 6 4
43 Matěj Richtář BK Hladnov 23 24 10 1 8 5
Martin Malíček NH Ostrava 23 27 10 3 7 5
Matěj Franc BC Vysočina 23 22 8 4 7 5
9 Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 23 7 3 4 4
Jan Fiala ŠSK Slaný 23 22 6 3 10 5
35 Petr Jiříček Kanonýři Josefov 23 22 9 1 5 5
David Janowski Královští Sokoli 22 23 11 0 6 5
23 Lukáš Kohut NH Ostrava 22 19 5 3 4 4
Matyáš Meisner Loko Trutnov 22 27 7 3 5 4
Gianluca Prošek SA Brno 22
Lukáš Derner Královští Sokoli 22 20 6 5 4 4
Tomáš Vebr ŠSK Slaný 22 21 7 2 4 5
69 Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 17 4 3 9 5
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22 24 11 1 5 4
Lukáš Mervart Královští Sokoli 23 17 5 4 5 5
Oliver Kulenović Sokol Žižkov 22 23 7 5 3 5
Filip Nádvorník BC Vysočina 23 22 6 5 5 4
Ondřej Skládal Fio banka J. Hradec 22 23 9 0 5 5
6 Matyáš Fanta VYS 22 17 8 2 3 5
Martin Wagner SLUNETA Ústí n. L. 23 20 9 1 5 5
73 Jakub Zikl BK Hladnov 23 32 12 1 13 4
Filip Štoidl Fio banka J. Hradec 22 17 5 2 5 4
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 17 6 3 4 5
Matěj Štumar BC Vysočina 22 19 8 1 6 4
Daniel Homola SKB Zlín 21 31 6 4 7 3
16 Filip Duchoň Tesla Pardubice 21 21 8 3 4 4
Matěj Turček NH Ostrava 23 27 7 4 3 5
Dominik Medek SKB Zlín 22 22 6 3 7 4
Ondřej Novotný Fio banka J. Hradec 22 17 5 3 6 5
Tomáš Jansa SAM Brno B 20 24 8 2 12 3
Martin Sedmík BC Vysočina 21 17 6 1 6 5
Jakub Škarda Fio banka J. Hradec 22 16 8 1 4 4
0 Tomáš Bureš Kanonýři Josefov 21 14 6 1 3 5
Mikuláš Pavlík BK Opava 21 16 6 2 3 5
Alexander Rangl Fio banka J. Hradec 22 14 4 2 4 4
Josef Říha Královští Sokoli 23 22 9 1 5 6
Dominik Řezník Jiskra Kyjov 22 13 4 3 4 5
Desmond Akahomen VYS 23 25 8 2 6 5
Denis Tvarog Jiskra Kyjov 23 17 4 5 3 5
Ondřej Gladiš SKB Zlín 23 23 8 1 4 5
5 Martin Šiler GBA 23
11 Jakub Holý Tesla Pardubice 21 30 14 0 2 5
45 Filip Novotný GBA B 22 32 10 3 7 3
21 David Jakel BK Hladnov 23 36 8 5 13 4
Tomáš Havel Fio banka J. Hradec 22 15 7 1 7 5
Matouš Kurečka SNAK A 22 26 7 4 5 2
Jan Havránek NH Ostrava 21 14 7 1 6 5
Matěj Kuneš Sokol Žižkov 23 11 4 2 3 5
31 Jan Vilím BK Brandýs 21 20 5 4 2 4
Filip Čevela Jiskra Kyjov 22 11 4 2 3 5
Daniel Maloch SAM Brno B 21 14 5 2 6 5
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 22 9 4 1 4 5
Vojtěch Kortiš BK Opava 23 16 7 1 3 5
Jan Folprecht Sokol Žižkov 23 9 4 0 3 5
Jan Fučík Fio banka J. Hradec 21 26 9 3 5 3
David-Vonut Trandafir Levharti Chomutov 23 12 5 1 3 5
Ondřej Štěpánek Královští Sokoli 22 12 4 0 5 4
10 Vojtěch Pýcha Kanonýři Josefov 23 18 7 1 5 3
Tomáš Kolařík Slavoj Litoměřice 21 11 3 2 3 4
Andrej Orban SAM Brno B 20 16 8 1 3 5
Jan Beránek Královští Sokoli 23 18 7 0 6 3
17 Martin Zmeškal VYS 22 12 6 0 3 5
Marek Pšenica BK Hladnov 22 14 2 4 4 5
Adam Horký Královští Sokoli 23 16 4 3 3 5
Jan Boukal Fio banka J. Hradec 21 11 4 2 3 5
Jan Rola Levharti Chomutov 22 11 3 1 4 5
Jakub Procházka