Liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad
GBA B
11. 11. 2017
10:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Michal Horník
102
71
25
12
55
34
83
55
Review
skupina A 1. kolo 1
Levharti Chomutov
ŠSK Slaný
11. 11. 2017
14:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
75
82
26
22
42
38
60
57
Review
skupina A 1. kolo 2
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
11. 11. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Michal Kocián
75
48
17
13
49
23
66
32
Review
skupina A 1. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
8. 11. 2017
18:00
Sportcentrum SLUNETA Karel Anton
Tomáš Mašek
82
53
17
16
39
24
62
38
Review
skupina A 2. kolo 6
ŠSK Slaný
GBA B
30. 9. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Horník
Michael Mycak
80
75
13
12
34
34
50
54
Review
skupina A 2. kolo 7
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Roman Kejklíček
Jan Hejnic
70
49
20
18
35
22
51
41
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
30. 9. 2017
17:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
51
56
14
8
29
28
42
38
Review
skupina A 2. kolo 5
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
30. 9. 2017
18:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Václav Ježek
57
82
15
17
32
39
43
60
Review
skupina A 3. kolo 11
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
1. 10. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Roman Kejklíček
Jan Hejnic
74
79
22
9
37
26
59
46
Review
skupina A 3. kolo 9
Levharti Chomutov
GBA B
1. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Václav Ježek
83
61
17
14
39
30
58
43
Review
skupina A 3. kolo 10
ŠSK Slaný
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2017
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Horník
Michael Mycak
62
78
22
17
42
37
53
57
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2017
11:30
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
42
91
5
20
19
40
33
62
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 10. 2017
09:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Kocián
Ondřej Koc
64
84
15
18
36
39
52
62
Review
skupina A 4. kolo 16
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
14. 10. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Viktor Timko
73
56
17
8
36
23
53
41
Review
skupina A 4. kolo 14
GBA B
Válečníci Děčín
14. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Martin Svoboda
Jiří Kubíček
98
88
21
14
39
41
57
65
78
78
Review
skupina A 4. kolo 15
Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
14. 10. 2017
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dalibor Kouba
67
76
14
15
31
25
50
46
Review
skupina A 5. kolo 20
ŠSK Slaný
Sokol Žižkov
15. 10. 2017
12:15
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Viktor Timko
58
72
19
25
35
46
50
55
Review
skupina A 5. kolo 19
Levharti Chomutov
BK Brandýs nad Labem
15. 10. 2017
13:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dalibor Kouba
79
45
16
10
36
19
62
32
Review
skupina A 5. kolo 18
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 10. 2017
15:00
Hala Kuncova Martin Svoboda
Jiří Kubíček
59
73
16
21
30
34
48
53
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
15. 10. 2017
15:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Kocián
Ondřej Koc
75
66
21
12
32
29
48
43
Review
skupina A 6. kolo 24
Válečníci Děčín
ŠSK Slaný
28. 10. 2017
09:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Daniel Rom
92
66
29
24
54
39
74
54
Review
skupina A 6. kolo 21
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
28. 10. 2017
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Michaela Scholzová
Martin Svoboda
90
77
20
12
44
34
68
54
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Brandýs nad Labem
GBA B
28. 10. 2017
12:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Pavel Koudela
40
70
10
17
23
33
35
56
Review
skupina A 6. kolo 23
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
28. 10. 2017
19:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Mašek
Viktor Timko
93
66
27
14
54
25
70
44
Review
skupina A 7. kolo 25
Sokol Žižkov
GBA B
29. 10. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Michal Kocián
Michal Horník
76
51
18
8
35
26
53
43
Review
skupina A 7. kolo 27
SLUNETA Ústí nad Labem
ŠSK Slaný
29. 10. 2017
11:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Mašek
Daniel Rom
84
50
24
9
43
19
61
34
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
29. 10. 2017
11:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Pavel Koudela
41
66
11
8
25
34
34
49
Review
skupina A 7. kolo 28
Válečníci Děčín
Levharti Chomutov
29. 10. 2017
13:45
ARMEX Sportcentrum Richard Menšík
Viktor Timko
103
68
24
18
50
36
70
53
Review
skupina A 8. kolo 29
ŠSK Slaný
Levharti Chomutov
12. 11. 2017
10:30
Víceúčelová sportovní hala Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
63
83
14
21
27
45
49
63
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
12. 11. 2017
11:00
ZŠ Na Výsluní Dominik Výborný
Pavel Koudela
54
70
13
22
23
36
31
52
Review
skupina A 8. kolo 31
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2017
13:15
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Lucie Ftáčková
0
20
*
Review
skupina A 8. kolo 32
GBA B
Sokol Vyšehrad
12. 11. 2017
15:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Daniel Rom
71
70
15
8
33
25
50
50
Review
skupina A 9. kolo 36
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
25. 11. 2017
14:15
Sportcentrum SLUNETA Jan Hendrych
Václav Ježek
103
47
27
11
54
24
75
34
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad
ŠSK Slaný
25. 11. 2017
18:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Smetana
Martin Haniš
85
67
23
17
47
36
64
58
Review
skupina A 9. kolo 33
GBA B
Levharti Chomutov
25. 11. 2017
19:00
Hala Kuncova Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
10
21
Review
skupina A 9. kolo 35
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
5. 12. 2017
19:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
46
84
14
26
24
40
37
61
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
26. 11. 2017
10:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Smetana
Martin Haniš
90
92
26
28
46
51
67
70
Review
skupina A 10. kolo 40
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
26. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Křešice Roman Kejklíček
Jan Lejčko
0
20
*
Review
skupina A 10. kolo 39
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
26. 11. 2017
12:30
hala UJEP Jan Hendrych
Václav Ježek
57
35
17
3
27
14
41
24
Review
skupina A 10. kolo 38
GBA B
ŠSK Slaný
9. 1. 2018
19:30
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Matej Kovačovič
84
53
20
25
40
36
61
47
Review
skupina A 11. kolo 41
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
9. 12. 2017
15:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Tomáš Mašek
91
80
28
21
43
35
70
58
Review
skupina A 11. kolo 44
Sokol Žižkov
ŠSK Slaný
9. 12. 2017
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Eisner
Pavel Šmíd
86
49
27
12
44
20
68
33
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Brandýs nad Labem
Levharti Chomutov
9. 12. 2017
18:00
ZŠ Na Výsluní Matej Kovačovič
Lukáš Balog
60
83
15
17
28
32
51
58
Review
skupina A 11. kolo 42
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
6. 12. 2017
18:45
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
97
61
20
6
44
19
75
43
Review
skupina A 12. kolo 47
Sokol Žižkov
Levharti Chomutov
10. 12. 2017
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
80
72
20
20
40
38
58
58
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
10. 12. 2017
15:30
ZŠ Na Výsluní Matěj Záruba
Matej Kovačovič
53
72
14
18
18
36
35
56
Review
skupina A 12. kolo 46
Válečníci Děčín
GBA B
10. 12. 2017
17:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Tomáš Mašek
74
63
20
13
39
27
57
41
Review
skupina A 12. kolo 45
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
7. 12. 2017
18:15
hala UJEP Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
89
79
25
21
52
40
64
58
Review
skupina A 13. kolo 51
ŠSK Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 1. 2018
16:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Jan Lejčko
47
99
11
27
24
52
34
70
Review
skupina A 13. kolo 52
Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
6. 1. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jan Hejnic
Karel Křenek
53
54
10
8
23
24
39
40
Review
skupina A 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
6. 1. 2018
17:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Daniel Rom
75
37
21
8
50
15
65
21
Review
skupina A 13. kolo 49
GBA B
Sokol Žižkov
6. 1. 2018
19:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Pavel Šmíd
64
44
34
6
43
15
55
33
Review
skupina A 14. kolo 56
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín
7. 1. 2018
08:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Jan Lejčko
56
87
13
12
30
36
44
66
Review
skupina A 14. kolo 55
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2018
12:00
Městská sportovní hala Jan Hejnic
Karel Křenek
59
45
17
17
37
24
48
33
Review
skupina A 14. kolo 53
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
7. 1. 2018
13:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Daniel Rom
63
71
19
15
36
29
48
43
Review
skupina A 14. kolo 54
GBA B
BK Brandýs nad Labem
7. 1. 2018
15:00
Hala Kuncova Tomáš Tax
Ondřej Svejkovský
75
39
27
12
40
20
59
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Norbert Martišek VYS 22 23 1.0 16.7 5.7 0.8 2.9/4.1 69.5 1.8
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 22 19 1.0 16.4 3.9 2.5 1.1/1.6 0.0* 1.8
43 Matěj Richtář BK Hladnov 22 24 1.0 10.2 3.8 0.0 2.4/5.8 41.4 3.1
Jan Fiala ŠSK Slaný 22 19 1.0 11.9 3.3 0.6 3.4/5.4 62.7 3.1
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21 14 1.0 15.1 4.4 1.5 1.7/3.0 57.1 2.1
Gianluca Prošek SAM Brno B 21 17 1.0 12.4 4.4 0.9 1.1/1.7 0.0* 3.5
Filip Nádvorník BC Vysočina 22 23 1.0 8.4 1.9 1.1 1.4/2.3 60.4 2.0
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 15 1.0 12.9 3.1 1.6 / 0.1 1.9/3.9 50.0 2.5
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 20 1.0 8.8 2.5 0.8 1.4/2.1 64.3 2.9
5 Martin Šiler GBA B 22 23 1.0 5.1 1.7 0.2 / 0.6 1.1/1.8 0.0* 2.0
Desmond Akahomen Sokol pražský 22 14 23.9 8.1 1.8 0.4 / 1.9 3.3/5.0 65.7 2.1
Adam Horký BVK Holice 22 12 1.0 8.3 1.8 1.3 / 0.3 0.8/1.3 0.0* 2.1
31 Jan Vilím BK Brandýs 20 10 1.0 9.8 2.8 1.2 0.6/1.7 0.0* 2.3
Vojtěch Kortiš BK Opava 22 19 1.0 4.7 1.4 0.3 1.2/2.1 57.5 1.9
Tomáš Kolařík Slavoj Litoměřice 21 26 18.0 3.2 0.7 0.3 / 1.8 1.0/1.5 0.0* 1.9
15 Jan Maděra BCM Orli Prostějov 22 22 12.7 3.5 0.6 0.5 / 1.4 0.9/1.3 0.0* 0.7
35 Petr Křůmal BCM Orli Prostějov 21 22 4.9 3.2 1.1 0.1 / 0.2 0.7/1.0 0.0* 0.7
Jan Rola Levharti Chomutov 21 18 1.0 3.9 1.2 0.2 0.9/1.7 0.0* 2.3
22 Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 22 18 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/0.7 0.0* 2.7
Vojtěch Vons BC Nový Jičín 21 19 1.0 2.6 1.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.3
Adam Černý NH Ostrava 22 30 1.0 1.4 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.7
Daniel Chvála Fio banka J. Hradec 22 21 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
18 Modestas Marščionka GBA 21 7 9.1 3.6 0.9 0.1 / 1.6 1.4/1.6 0.0* 0.4
18 Štěpán Svoboda OVA 21 14 13.4 1.6 0.5 0.1 / 1.1 0.2/0.4 0.0* 1.1
Matěj Turček OST 22 2 19.0 8.5 3.5 0.0 / 1.5 1.5/2.0 75.0 2.0
Matěj Snopek BK Hladnov 20 2 1.0 6.5 1.5 1.0 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 20 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 21 11 5.5 1.2 0.5 0.0 / 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Martin Hromádka Sluneta USK Ústí n.L. 22 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.3
Josef Perner SNAK A 22 3 13.7 4.0 1.0 0.7 / 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Lukáš Strnka Tesla Brno 22 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
6 Filip Zahradníček KOL 21 7 3.6 0.6 0.3 0.0 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Klepáč Snakes Ostrava 21 2 9.5 1.0 0.5 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Novotný Lions J. Hradec 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Kremser BK Opava B 21 2 11.5 1.0 0.5 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Odstrčil SAM Brno 21 3 3.3 0.7 0.3 0.0 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matěj Kafka ZLN 21 2 33.0 1.0 0.5 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Martin Bureš HKR 21 1 10.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
10 Dominik Janoš BK Krnov 22 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Juraj Čambor SKB Zlín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Burda Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kalabis OLM 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Matěj Štumar BC Vysočina 22 6 6.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matyáš Knol Synthesia Pardubice 21 1 20.0 0.0 0.0 0.0 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adam Miler Kanonýři Josefov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
11 Norbert Martišek VYS 22 74 22 6 20 10
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 22 33 8 6 4 4
43 Matěj Richtář BK Hladnov 22 24 10 1 8 5
Jan Fiala ŠSK Slaný 22 22 6 3 10 5
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21 27 7 3 5 4
Gianluca Prošek SAM Brno B 21
Filip Nádvorník BC Vysočina 22 22 6 5 5 4
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 44 12 8 10 10
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 17 6 3 4 5
5 Martin Šiler GBA B 22
Desmond Akahomen Sokol pražský 22 25 8 2 6 5
Adam Horký BVK Holice 22 32 8 6 6 10
31 Jan Vilím BK Brandýs 20 20 5 4 2 4
Vojtěch Kortiš BK Opava 22 16 7 1 3 5
Tomáš Kolařík Slavoj Litoměřice 21 11 3 2 3 4
15 Jan Maděra BCM Orli Prostějov 22 35 7 4 9 3
35 Petr Křůmal BCM Orli Prostějov 21 44 14 2 10 6
Jan Rola Levharti Chomutov 21 11 3 1 4 5
22 Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 22 10 4 1 3 5
Vojtěch Vons BC Nový Jičín 21 7 3 1 3 5
Adam Černý NH Ostrava 22 5 2 1 2 5
Daniel Chvála Fio banka J. Hradec 22 10 4 0 2 4
18 Modestas Marščionka GBA 21 23 7 2 7 2
18 Štěpán Svoboda OVA 21 68 22 8 24 10
Matěj Turček OST 22 27 7 4 3 5
Matěj Snopek BK Hladnov 20
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 20 8 4 0 1 3
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 21
Martin Hromádka Sluneta USK Ústí n.L. 22 16 6 1 5 4
Josef Perner SNAK A 22 7 2 1 2 4
Lukáš Strnka Tesla Brno 22
6 Filip Zahradníček KOL 21 35 13 4 6 0
Jiří Klepáč Snakes Ostrava 21 14 4 1 4 3
Ondřej Novotný Lions J. Hradec 22 17 5 3 6 5
Jakub Kremser BK Opava B 21 8 1 2 1 4
Štěpán Odstrčil SAM Brno 21 15 4 2 3 4
Matěj Kafka ZLN 21 9 4 1 4 5
Martin Bureš HKR 21 18 8 2 4 5
10 Dominik Janoš BK Krnov 22 16 6 3 6 4
Tomáš Kalabis OLM 21 11 4 1 3 4
Matěj Štumar BC Vysočina 22 19 8 1 6 4
Matyáš Knol Synthesia Pardubice 21 23 7 3 4 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Levharti Chomutov 24 20.0 6.5 12.3 /21.8 56.5 20.7
ŠSK Slaný 24 20.5 2.4 11.4 /20.9 54.7 14.7
Sokol Žižkov 24 19.1 7.0 12.5 /19.7 63.5 19.6
BK Brandýs 24 14.7 3.4 7.7 /14.4 53.5 16.4
SLUNETA Ústí n. L. 24 25.8 5.6 9.5 /17.2 55.1 19.0
Válečníci Děčín 24 24.9 6.2 10.2 /19.7 51.6 15.5
Sokol Vyšehrad 24 22.7 7.1 10.1 /15.5 65.1 16.8
GBA B 24 21.4 6.4 9.2 /14.6 62.9 14.3
Královští Sokoli 24 22.3 5.2 10.5 /19.1 55.0 17.9
Loko Trutnov 24 19.7 4.9 8.0 /16.2 49.2 15.9
Tesla Pardubice 24 24.7 5.3 9.8 /20.6 47.8 15.5
SAM Brno B 24 22.3 4.2 10.0 /16.5 60.4 19.1
Kanonýři Josefov 24 22.2 5.7 11.1 /20.0 55.5 16.2
BC Kolín 24 27.8 4.9 14.8 /25.8 57.4 0.0
BC Vysočina 24 20.6 3.6 11.2 /21.0 53.5 19.1
Fio banka J. Hradec 24 21.3 3.9 10.7 /19.4 55.3 21.0
NH Ostrava 24 23.3 5.7 13.5 /21.4 63.1 19.3
BK Opava 24 22.0 4.7 12.3 /21.9 56.3 18.1
Jiskra Kyjov 24 23.5 5.0 10.9 /18.5 59.0 21.1
Slavia Kroměříž 24 21.7 3.5 7.2 /14.9 48.5 18.4
Snakes Ostrava B 24 22.9 6.7 10.2 /16.2 63.0 16.7
BK Hladnov 24 18.4 3.3 15.0 /27.1 55.5 18.0
BC Nový Jičín 24 22.1 3.9 11.2 /20.2 55.3 20.0
SKB Zlín 24 15.7 6.0 9.0 /16.0 56.1 14.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 2.0 1.2 1.6
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyplel David 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Výborný Dominik 5 5 0 0 1.2 1.6 1.4
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 6 4 2 0 1.2 1.3 1.3
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Vaníček Marek 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Válek Jakub 5 5 0 0 1.0 1.7 1.4
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.8 1.8 1.8
Toboláková Barbora 13 8 5 0 1.3 1.7 1.5
Timko Viktor 6 0 6 0 1.3 1.0 1.2
Tichov Michael 12 5 7 0 1.4 1.7 1.5
Theodor Pavel 5 3 2 0 1.1 1.3 1.2
Tax Tomáš 9 5 4 0 1.6 1.1 1.4
Štancl Dominik 7 5 2 0 2.1 1.9 2.0
Šmůla Marek 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Šmídková Hana 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 7 0 7 0 1.0 1.2 1.1
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Sýkora Václav 4 2 2 0 1.8 1.1 1.4
Svoboda Martin 6 3 3 0 1.3 1.3 1.3
Svejkovský Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Stáňa Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Smetana Jiří 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Smelty Jiří 9 1 8 0 1.6 1.7 1.6
Slanina Vladimír 5 3 2 0 1.9 1.3 1.6
Siegfried Jiří 3 0 3 0 1.7 1.8 1.8
Scholzová Michaela 6 6 0 0 1.3 1.5 1.4
Scholze Michal 3 3 0 0 1.8 1.0 1.4
Rom Daniel 8 0 8 0 1.0 1.1 1.0
Renc Jan 4 3 1 0 2.1 1.4 1.8
Prchalová Simona 2 0 2 0 1.5 2.3 1.9
Pokorný Štěpán 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Petrák Robin 10 8 2 0 1.6 1.7 1.6
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Perlík Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 7 5 2 0 1.5 1.4 1.4
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Novák Vratislav 5 2 3 0 1.0 1.3 1.2
Novák Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.3 1.6 1.4
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Nehoda Pavel 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Mycak Michael 8 0 8 0 1.9 1.5 1.7
Musil Jan 6 6 0 0 2.1 1.3 1.7
Mrázek Michal 7 7 0 0 1.1 1.5 1.3
Menšík Richard 4 1 3 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Jan 17 7 10 0 1.4 1.3 1.3
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Mašek Tomáš 12 9 3 0 1.0 1.3 1.1
Lukeš Petr 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lejčko Jan 8 2 6 0 1.3 1.1 1.2
Lahoda Radek 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Kuřitka Pavel 8 4 4 0 1.4 1.2 1.3
Kult Michal 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 4 2 2 0 1.1 1.3 1.2
Křičková Lenka 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Křenek Karel 6 0 6 0 1.0 1.3 1.1
Krčmář Dominik 10 1 9 0 1.5 2.1 1.8
Kovář Jan 1 1 0 0 2.5 1.5 2.0
Kovačovič Matej 13 7 6 0 1.5 1.2 1.3
Koudela Pavel 6 0 6 0 1.7 1.2 1.4
Kouba Dalibor 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 2.2 1.2 1.7
Konvička Jan 14 2 12 0 1.5 1.5 1.5
Kocurek Ondřej 9 6 3 0 1.6 1.3 1.4
Kocián Michal 8 7 1 0 1.2 1.2 1.2
Koc Ondřej 8 0 8 0 1.5 1.8 1.6
Kejklíček Roman 4 4 0 0 1.3 1.1 1.2
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.2 1.8 1.5
Kapl Antonín 12 10 2 0 1.1 1.1 1.1
Jon Miloslav 15 11 4 0 1.4 1.4 1.4
Ježek Václav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jakubík Petr 5 2 3 0 1.0 1.7 1.4
Horník Michal 9 4 5 0 1.2 1.1 1.1
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Holeš Daniel 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Hendrych Jan 5 5 0 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 7 4 3 0 1.6 1.0 1.3
Hecl Jan 7 5 2 0 1.2 1.1 1.2
Havlíček Petr 5 1 4 0 1.4 1.6 1.5
Havlíček Petr 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Hartig Lukáš 9 7 2 0 1.3 1.2 1.2
Haniš Martin 4 0 4 0 1.4 1.4 1.4
Giecek Adam 5 5 0 0 1.3 1.3 1.3
Ftáčková Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Frátrik Josef 10 1 9 0 1.3 1.5 1.4
Fanta Jiří 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Eisner Petr 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Dostal Vojtěch 18 2 16 0 1.4 1.7 1.6
Dolejš Václav 6 4 2 0 1.2 1.4 1.3
Čarnecký Martin 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Csöllei Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Cibulka Radek 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Bohata Pavel 7 6 1 0 1.0 1.2 1.1
Bešina Štefan 1 0 1 0 4.0 3.5 3.8
Barták Dominik 8 4 4 0 1.1 1.5 1.3
Barták Matěj 5 1 4 0 1.4 1.1 1.3
Balog Lukáš 7 3 4 0 1.4 1.7 1.6
Anton Karel 11 8 3 0 1.0 1.4 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře