SLUNETA Ústí n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 6. 2020
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Trenér

od: 15. 9. 2020
Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

Asistent trenéra

od: 19. 8. 2020
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

Asistent trenéra

od: 19. 8. 2020
Martin Wagner
wagner.martas@gmail.com
607 558 368

Asistent trenéra

od: 14. 9. 2021
Jakub Bár
jakub.bar.7@gmail.com
605 280 576

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Peter Daško 2004 176 18 12 13.0 3.1 1.8 1.3/2.3 59.3 2.1
Martin Mikšovský 2005 170 17 11 12.1 3.8 0.8 2.0/3.6 55.0 1.1
Jan Kvapil 2005 180 17 13 7.2 2.7 0.4 0.6/1.8 33.3 2.5
Jakub Gabriel 2004 180 18 14 6.2 1.7 0.6 1.1/1.8 60.0 2.4
Jan Rothanzl 2004 179 18 13 6.1 1.7 0.7 0.6/1.3 47.1 2.0
Vincent Šedivý 2004 179 18 15 5.1 1.4 0.7 0.3/0.7 50.0 0.9
Vojta Kočárník 2003 183 19 6 11.8 3.3 1.2 1.7/2.8 58.8 3.2
Matěj Kovařík 2005 180 17 13 3.4 0.8 0.3 0.9/2.0 46.2 1.8
Ondřej Matuška 2003 158 19 10 4.0 1.3 0.3 0.5/1.6 31.3 1.7
Filip Růžek 2004 182 18 15 2.5 0.9 0.1 0.4/0.9 46.2 2.1
Michal Srp 2005 170 17 5 5.2 1.2 0.6 1.0/1.8 55.6 1.0
Michal Kala 2004 158 18 7 3.1 0.9 0.1 1.0/2.0 50.0 1.6
Josef Gabriel 2006 190 16 2 5.5 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 0.0
Filip Brodský 2005 170 17 5 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 25.0 2.0
Jiří Herman 2006 171 16 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Richard Popelka 2003 169 19 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Damir Etem 2004 180 18 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Martin Černý 2006 187 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan David 2006 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Stráda 2005 184 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Novák 2005 180 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Šinovský 2006 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
203 liga (junioři U19) Domácí 16. 1. 2022 Tygři Praha B 59:58 15 7 8/10 44.4% 16
201 liga (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 BK Klatovy 76:72 18 12 4/8 33.3% 24
55 liga (junioři U19) Domácí 19. 12. 2021 Sokol Žižkov 101:82 33 9 8/6 57.1% 18
47 liga (junioři U19) Hosté 5. 12. 2021 BA Sparta Praha 93:44 13 4 6/3 66.7% 11
43 liga (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BK Levharti Chomutov 103:46 12 7 1/3 25% 11
37 liga (junioři U19) Hosté 21. 11. 2021 Tygři Praha 107:41 13 1 12/12 50% 18
33 liga (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 Tygři Praha B 79:56 15 4 14/5 73.7% 17
1 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2021 Válečníci Děčín 49:81 15 3 10/15 40% 23
29 liga (junioři U19) Hosté 2. 11. 2021 Válečníci Děčín 76:66 24 4 6/10 37.5% 17
28 liga (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 BK Klatovy 71:58 15 4 16/15 51.6% 17
23 liga (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 Sokol Žižkov 72:62 19 5 9/10 47.4% 20
19 liga (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BK Levharti Chomutov 42:96 16 0 10/5 66.7% 12
15 liga (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BA Sparta Praha 58:69 16 7 5/11 31.3% 28
9 liga (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 Tygři Praha B 73:81 21 7 10/8 55.6% 18
5 liga (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 Tygři Praha 60:81 15 8 6/4 60% 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
13. kolo
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
20
0
skupina A Review
2. kolo 18. 9. 2021
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
60
81
11
19
28
38
38
61
skupina A Review
3. kolo 19. 9. 2021
13:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
73
81
23
20
43
40
59
67
skupina A Review
4. kolo 2. 10. 2021
12:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
58
69
15
16
24
35
37
51
skupina A Review
5. kolo 3. 10. 2021
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
42
96
3
24
19
43
32
65
skupina A Review
6. kolo 16. 10. 2021
17:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
72
62
12
12
33
28
54
44
skupina A Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
71
58
20
9
35
18
61
33
skupina A Review
8. kolo 2. 11. 2021
19:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
76
66
15
17
31
33
55
49
skupina A Review
1. kolo 5. 11. 2021
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
49
81
9
24
24
46
33
69
skupina A Review
9. kolo 20. 11. 2021
17:00
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
79
56
23
17
47
38
65
52
skupina A Review
10. kolo 21. 11. 2021
13:00
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
107
41
23
7
55
17
81
31
skupina A Review
11. kolo 4. 12. 2021
17:30
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
103
46
28
21
50
32
75
39
skupina A Review
12. kolo 5. 12. 2021
09:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
93
44
30
4
43
20
74
34
skupina A Review
14. kolo 19. 12. 2021
14:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
101
82
31
24
54
41
77
62
skupina A Review
1. kolo 15. 1. 2022
15:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
76
72
27
14
44
34
60
55
play-out A Review
2. kolo 16. 1. 2022
13:15
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
59
58
9
13
24
32
45
41
play-out A Review
3. kolo 29. 1. 2022
17:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
play-out A Preview
4. kolo 30. 1. 2022
09:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
play-out A Preview
12. kolo 9. 2. 2022
18:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
play-out A Preview
7. kolo 5. 3. 2022
00:00
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
play-out A Preview
8. kolo 6. 3. 2022
00:00
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
play-out A Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
play-out A Preview
10. kolo 20. 3. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
play-out A Preview
5. kolo 29. 3. 2022
19:15
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
play-out A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 liga 8 16
2019/20 liga 7 22
2018/19 kvalifikace o extraligu 4 3
2018/19 liga 3 38
2017/18 liga 1 26
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 3 34