Benjamin Adler
Národnost
DEU
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L. B
Výška
182 cm
Kariéra
Sezony
6
Zápasy
132
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C | Sluneta Ústí n. L. | 7 | - | 7.1 | 2.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.3/2 | 64.3 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A | Sluneta Ústí n. L. | 8 | - | 2.9 | 0.9 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.8/1.4 | 54.5 | - | - |
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B | Sluneta Ústí n. L. | 5 | - | 9.6 | 3.6 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 1.2/1.8 | 66.7 | - | - |
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, oblastní přebor sk. B | SLUNETA Ústí n.L. | 9 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B | SLUNETA Ústí n.L. | 5 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 žáci U15 - Skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 5 | - | 2.2 | 0.4 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.2/0.2 | 100.0 | - | - |
2021/22 žáci U15 - skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 14 | - | 9.9 | 3.7 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 1.1/1.8 | 64.0 | - | - |
2021/22 žáci U15 - extraliga A | SLUNETA Ústí n.L. | 10 | - | 4.1 | 1.9 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0/0.1 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 13 | - | 8.9 | 2.8 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 0.8/1 | 84.6 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina B | BKÚstn.L. U17B | 3 | - | 12.7 | 5 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7/1 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina | Sluneta Ústí n. L. | 8 | - | 12.4 | 3.3 | 0.0 | 1.6 | 0.0 | 1/1.4 | 72.7 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - skupina B1 | BKÚstn.L. U17B | 1 | - | 9.0 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - skupina A | Sluneta Ústí n. L. | 14 | 27.1 | 15.4 | 3.6 /8.1 | 44.2 | 2.3 | 32.7 | 1.4/1.6 | 86.4 | 2.3 | 10.1 |
2023/24 junioři U19 - skupina A | Slavoj Litoměřice | 2 | 19.5 | 4.0 | 0.5 /2.5 | 20.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1.5 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 12 | - | 16.3 | 3.9 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 1.5/2.1 | 72.0 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 7 | - | 15.6 | 2.7 | 0.0 | 3 | 0.0 | 1.1/1.1 | 100.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B | Sluneta Ústí n. L. | 8 | 22.6 | 13.8 | 3.1 /4.6 | 67.6 | 1.8 | 29.2 | 2.3/2.9 | 78.3 | 1.4 | 13.5 |
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off | Sluneta Ústí n. L. | 1 | 30.0 | 18.0 | 3 /4 | 75.0 | 4 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 3.0 | 16.0 |
Průměr za kariéru | 18.9 | 4.8 | 9.3 | 2.6 | 29.5 | 1.1 | 19.9 | 0.9/1.3 | 130.0 | 1.4 | 2.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 6 | BK Opava | 25. 2. 2024 |
2B body | 7 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 |
3B body | 5 | BA Sparta Praha | 3. 12. 2023 |
Obranné doskoky | 7 | Válečníci Děčín | 28. 11. 2023 |
Útočné doskoky | 4 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 |
Doskoky celkem | 8 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 |
Body | 26 | Sokol Pražský | 14. 10. 2023 |
Užitečnost | 29 | BK Loko Plzeň | 16. 9. 2023 |
Asistence | 3 | BA Nymburk | 10. 2. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | Sokol Žižkov | 11. 12. 2022 | 2022/23 |
2B body | 11 | Tygři Louny B | 7. 1. 2023 | 2022/23 |
3B body | 5 | BK Loko Plzeň | 16. 9. 2023 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 7 | Válečníci Děčín | 28. 11. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 4 | Tygři Praha | 4. 12. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 8 | BK Loko Plzeň | 16. 9. 2023 | 2023/24 |
Body | 28 | Tygři Louny B | 7. 1. 2023 | 2022/23 |
Užitečnost | 29 | BK Loko Plzeň | 16. 9. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 3 | Tygři Praha | 17. 9. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 29:36 | 25 | 5 | 83.3 | 5 | 71.4 | 0/1 | 0.0 |
17. 9. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 25:43 | 16 | 2 | 25.0 | 4 | 57.1 | 0/0 | 0 |
23. 9. 2023 | skupina A | USK | 19:06 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | skupina A | Sokol pražský | 20:18 | 5 | 1 | 25.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
28. 9. 2023 | Skupina A | Levharti Chomutov | 0:00 | 9 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 25:55 | 13 | 2 | 28.6 | 3 | 37.5 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 26:38 | 13 | 4 | 50.0 | 1 | 25.0 | 2/2 | 100.0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 11 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 24 | 3 | 0.0 | 4 | 0.0 | 6/8 | 75.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | Sokol Pražský | 29:18 | 26 | 7 | 53.8 | 4 | 40.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | USK | 31:04 | 13 | 2 | 33.3 | 3 | 42.9 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 14 | 1 | 0.0 | 4 | 0.0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 0:00 | 17 | 4 | 0.0 | 3 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Plzeň | 26:46 | 13 | 5 | 62.5 | 1 | 33.3 | 0/1 | 0.0 |
11. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 21 | 6 | 0.0 | 3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
12. 11. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 0:00 | 18 | 6 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 11. 2023 | Skupina A | Levharti Chomutov | 0:00 | 17 | 4 | 0.0 | 2 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
21. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 22:49 | 7 | 1 | 33.3 | 1 | 14.3 | 2/2 | 100.0 |
28. 11. 2023 | skupina A | Válečníci Děčín | 32:08 | 23 | 5 | 41.7 | 4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 25 | 4 | 0.0 | 5 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
4. 12. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 31:30 | 21 | 7 | 53.8 | 1 | 11.1 | 4/4 | 100.0 |
9. 12. 2023 | skupina A | Sokol Písek | 24:09 | 8 | 1 | 14.3 | 2 | 28.6 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | skupina A | GBA Lions Jindřichův Hradec | 24:13 | 13 | 4 | 40.0 | 1 | 20.0 | 2/2 | 100.0 |
15. 12. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 22 | 7 | 0.0 | 2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
16. 12. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/5 | 60.0 |
17. 12. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
6. 1. 2024 | skupina A | USK | 27:31 | 19 | 5 | 55.6 | 1 | 20.0 | 6/6 | 100.0 |
7. 1. 2024 | skupina A | Sokol Pražský | 21:22 | 5 | 0 | 0.0 | 1 | 33.3 | 2/2 | 100.0 |
13. 1. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 22 | 3 | 0.0 | 5 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
14. 1. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 15 | 2 | 0.0 | 3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
20. 1. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 25:31 | 11 | 1 | 50.0 | 1 | 12.5 | 6/6 | 100.0 |
21. 1. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 17:00 | 11 | 3 | 60.0 | 1 | 12.5 | 2/2 | 100.0 |
27. 1. 2024 | Finálová skupina | Levharti Chomutov | 0:00 | 23 | 6 | 0.0 | 3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | BA Nymburk | 33:01 | 15 | 3 | 100.0 | 2 | 66.7 | 3/4 | 75.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 5:01 | 7 | 2 | 100.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 0:00 | 22 | 4 | 0.0 | 4 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 20:31 | 19 | 6 | 100.0 | 2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BK Opava | 30:33 | 22 | 2 | 33.3 | 4 | 36.4 | 6/8 | 75.0 |
9. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 12 | 1 | 0.0 | 3 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | Tygři Brno | 27:33 | 19 | 5 | 71.4 | 3 | 33.3 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | BA Nymburk | 21:21 | 6 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Finálová skupina | Levharti Chomutov | 0:00 | 8 | 1 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
26. 3. 2024 | předkolo play-off | BASKET Brno | 29:34 | 18 | 3 | 75.0 | 4 | 44.4 | 0/0 | 0 |
Celkem | 44 | 628:11 | 656 | 145 | 91.2 | 101 | 62.7 | 63/78 | 80.8 | |
Průměr | 44 | 14:16 | 14.9 | 3.3 | 91.2 | 2.3 | 62.7 | 1.4/1.8 | 80.8 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Levharti Chomutov | 4 | 0:00 | 14.3 | 3.3 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.8/1.8 | 100.0 | 1.8 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 4 | 9:22 | 12.8 | 4.0 | 145.5 | 1.3 | 41.7 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.3 |
Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 23.0 | 5.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 1.0 |
BK Loko Plzeň | 2 | 28:11 | 19.0 | 5.0 | 71.4 | 3.0 | 60.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
Tygři Praha | 2 | 28:36 | 18.5 | 4.5 | 42.9 | 2.5 | 31.3 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.5 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 18.0 | 4.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.5 |
Tygři Louny | 2 | 0:00 | 17.0 | 4.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Opava | 2 | 28:02 | 16.5 | 1.5 | 37.5 | 2.5 | 26.3 | 6.0/7.0 | 85.7 | 1.5 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 0:00 | 16.0 | 4.5 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
USK | 2 | 29:17 | 16.0 | 3.5 | 46.7 | 2.0 | 33.3 | 3.0/3.0 | 100.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kbely | 3 | 0:00 | 10.3 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.3/1.7 | 80.0 | 1.0 |
Sokol Pražský | 2 | 25:20 | 15.5 | 3.5 | 43.8 | 2.5 | 38.5 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 27:28 | 15.0 | 3.0 | 40.0 | 2.5 | 21.7 | 1.5/2.0 | 75.0 | 3.0 |
Slavoj Litoměřice | 2 | 0:00 | 15.0 | 5.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 2.0 |
BK Jiskra Domažlice | 2 | 0:00 | 14.5 | 3.5 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.5 |
BK Teplice | 3 | 0:00 | 9.3 | 3.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.7 | 75.0 | 2.0 |
BK Levharti Chomutov | 2 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 0.5 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 13.5 | 4.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 3.0/3.5 | 85.7 | 1.0 |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 13.5 | 1.5 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 1.5/1.5 | 100.0 | 1.5 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 0:00 | 13.0 | 3.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
GBA Lions Jindřichův Hradec | 2 | 25:04 | 13.0 | 3.0 | 35.3 | 2.0 | 30.8 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
Tygři Brno | 2 | 16:17 | 13.0 | 3.5 | 77.8 | 2.0 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Kladno | 2 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BC Nový Jičín | 1 | 0:00 | 22.0 | 4.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
BC Vysočina | 1 | 0:00 | 22.0 | 3.0 | 0.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Sokol Pražský | 4 | 0:00 | 5.5 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0 | 2.8 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 0:00 | 21.0 | 6.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Písek | 2 | 25:23 | 10.5 | 2.5 | 33.3 | 1.5 | 27.3 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
BA Nymburk | 2 | 27:11 | 10.5 | 3.0 | 66.7 | 1.0 | 40.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.0 |
Válečníci Děčín | 4 | 0:00 | 5.0 | 1.3 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 0.8 |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 0:00 | 10.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.0 |
Levharti Chomutov | 2 | 0:00 | 9.5 | 2.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Sokol Žižkov | 1 | 0:00 | 18.0 | 6.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BASKET Brno | 1 | 29:34 | 18.0 | 3.0 | 75.0 | 4.0 | 44.4 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 17.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BK Kladno | 2 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Slavoj Litoměřice | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.5 |
BK Beroun | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Písek Sršni B | 3 | 0:00 | 3.7 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.0 |
BA 2006´Roudnice n. L. B | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
Tygři Praha | 4 | 0:00 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 1.5 |
BKDěč | 1 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
BCM Orli Prostějov | 1 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Pelhřimov | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
BK Levharti Chomutov | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BA Tygři Louny | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 0.5 |
Sokol pražský | 1 | 20:18 | 5.0 | 1.0 | 25.0 | 1.0 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
USK | 1 | 19:06 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Pražský | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BA Nymburk | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Nymburk | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Teplice | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Chomutov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Slavoj BK Litoměřice | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Chomutov | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Teplice | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |