Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
6. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
Tygři Praha B
6. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 1. kolo 3
Sokol Žižkov
BK Klatovy
6. 11. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
5. 11. 2021
18:30
hala UJEP
Preview
skupina A 2. kolo 7
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 2. kolo 6
Válečníci Děčín
Tygři Praha B
18. 9. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Jan Lejčko
63
46
17
13
42
25
51
37
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
18. 9. 2021
14:00
Městská sportovní hala - velká Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
114
43
28
9
53
26
79
39
Review
skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
18. 9. 2021
17:30
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
60
81
11
19
28
38
38
61
Review
skupina A 3. kolo 11
BA Sparta Praha
BK Klatovy
19. 9. 2021
09:00
Hala Kuncova Lukáš Kalabza
Vojtěch Šmíd
80
49
19
16
43
33
63
44
Review
skupina A 3. kolo 10
Válečníci Děčín
Tygři Praha
19. 9. 2021
12:00
ARMEX Sportcentrum Ivo Melichárek
Michael Mycak
54
79
15
25
28
42
43
57
Review
skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
19. 9. 2021
13:30
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
73
81
23
20
43
40
59
67
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
27. 10. 2021
20:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
2. 10. 2021
12:00
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
58
69
15
16
24
35
37
51
Review
skupina A 4. kolo 14
Tygři Praha B
BK Klatovy
2. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
65
53
19
8
33
19
48
39
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
Sokol Žižkov
2. 10. 2021
19:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
96
32
21
6
43
16
71
26
Review
skupina A 4. kolo 16
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
2. 10. 2021
20:30
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Jaroslav Poživil
66
77
22
28
33
38
44
53
Review
skupina A 5. kolo 18
Tygři Praha B
Sokol Žižkov
3. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Dennis Billík
65
62
18
20
36
35
50
43
Review
skupina A 5. kolo 20
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
3. 10. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Jaroslav Poživil
69
60
22
13
38
30
50
43
Review
skupina A 5. kolo 17
Tygři Praha
BK Klatovy
3. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
109
34
21
12
46
17
68
26
Review
skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
3. 10. 2021
11:00
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
42
96
3
24
19
43
32
65
Review
skupina A 6. kolo 21
BA Sparta Praha
Tygři Praha
16. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Daniel Čížek
Preview
skupina A 6. kolo 23
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 10. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Jakub Vampola
Preview
skupina A 6. kolo 24
BK Klatovy
Válečníci Děčín
16. 10. 2021
17:00
SH BK Klatovy Jakub Hejduk
Dennis Billík
Preview
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha B
16. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
Preview
skupina A 7. kolo 25
BA Sparta Praha
Tygři Praha B
17. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Daniel Čížek
Preview
skupina A 7. kolo 27
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Jakub Vampola
Preview
skupina A 7. kolo 28
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 10. 2021
10:00
SH BK Klatovy Jakub Hejduk
Dennis Billík
Preview
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
17. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
Preview
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
7. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 8. kolo 31
BK Klatovy
Sokol Žižkov
7. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 32
Tygři Praha B
Tygři Praha
7. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 29
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 11. 2021
19:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 9. kolo 33
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
Válečníci Děčín
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Klatovy
BA Sparta Praha
20. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 36
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
20. 11. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 38
Tygři Praha B
Válečníci Děčín
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
21. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 10. kolo 39
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
21. 11. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Klatovy
Tygři Praha
4. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 11. kolo 44
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
4. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 42
Sokol Žižkov
Tygři Praha B
4. 12. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2021
17:30
Městská sportovní hala - malá
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Klatovy
Tygři Praha B
5. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 12. kolo 47
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
5. 12. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 12. kolo 45
Sokol Žižkov
Tygři Praha
5. 12. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 13. kolo 49
Tygři Praha B
BA Sparta Praha
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 51
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
18. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
18. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BA Sparta Praha
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 54
Tygři Praha B
BK Levharti Chomutov
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
19. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina A 14. kolo 56
Válečníci Děčín
BK Klatovy
19. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Fiala VYS 18 5 1.0 23.2 6.8 1.6 4.8/6.8 70.6 1.6
Daniel Bačík BC Vysočina 17 4 1.0 15.5 5.5 1.0 1.5/4.8 31.6 0.5
Petr Arendarčík BK Opava 16 4 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Vojtěch Janota Jižní Supi B 16 4 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov B 18 4 1.0 9.3 1.5 1.5 1.8/2.8 63.6 2.0
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 16 4 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/2.0 75.0 2.3
Antonín Beran Královští Sokoli 18 5 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 3.4
Petr Augustin BK Hladnov 17 3 1.0 8.0 3.0 0.7 0.0/0.3 0.0* 3.7
11 Petr Belák Sokol Karviná 18 4 1.0 5.8 2.3 0.0 1.3/2.8 45.5 1.8
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 4 1.0 3.5 0.8 0.5 0.5/2.5 20.0 3.3
19 Ondřej Bareš Tesla Pardubice 17 4 1.0 3.5 0.5 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.3
Kryštof Černý Basket Poděbrady 18 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.8
Zdeněk Bobrovský BASKET Brno B 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vaclav Burian BK Příbor 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Jan Bezděk BK Klatovy 18 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 0.8
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borský STRABAG Zlín 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Albrecht Jižní Supi B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
karel Bělohradský Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Královští Sokoli 5 17.6 3.8 7.4 /14.6 50.7 17.4
Jižní Supi B 4 23.0 4.5 12.3 /24.3 50.5 15.0
Levharti Chomutov 3 33.7 5.7 11.3 /19.3 58.6 17.3
BK Klatovy 4 12.0 3.5 9.8 /21.3 45.9 11.5
Tesla Pardubice 5 22.6 5.4 7.0 /14.6 47.9 13.2
BC Vysočina 4 24.3 1.3 6.8 /16.1 42.2 16.3
Slavia Kroměříž 4 25.5 4.3 12.5 /20.8 60.2 12.8
BK Hladnov 4 24.3 4.3 10.0 /20.5 48.8 18.0
Sokol Karviná 4 15.5 4.5 7.8 /17.1 45.6 17.3
Tygři Brno B 4 26.3 4.0 10.5 /19.0 55.3 18.3
BK Opava 4 27.8 6.0 13.3 /20.1 66.3 17.3
BK Příbor 4 13.3 6.5 8.5 /15.0 56.7 20.0
Basket Poděbrady 4 26.8 7.3 11.5 /19.3 59.7 17.5
Sokol Vyšehrad 5 21.2 5.2 11.4 /18.2 62.6 14.4
STRABAG Zlín 4 19.3 7.0 8.5 /17.0 50.0 20.8
Jiskra Kyjov 4 19.3 4.0 12.0 /21.5 55.8 19.3
Sojky Pelhřimov B 5 19.2 5.2 9.0 /18.8 47.9 15.8
BA Sparta Praha 3 20.3 6.0 11.0 /19.7 55.9 17.0
BASKET Brno B 4 31.0 9.0 10.0 /17.8 56.3 19.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 17.0 5.5 7.8 /14.8 52.5 19.5
Válečníci Děčín 4 15.3 7.0 11.5 /21.0 54.8 16.5
Tygři Praha 4 29.5 7.8 9.0 /17.0 52.9 12.5
Tygři Praha B 4 22.3 4.0 7.8 /13.6 57.4 18.5
Sokol Žižkov 2 18.0 2.0 5.0 /8.5 58.8 15.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Vaníček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Válek Jakub 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Průša Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.0 3.5 2.3
Mycak Michael 4 1 3 0 1.1 1.5 1.3
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 1 0 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 3.5 2.3
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 - 1.5 1.5
Krčmář Dominik 2 2 0 0 - 2.5 2.5
Kout Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Bešina Marek 4 2 2 0 2.0 2.1 2.1
Bakajsa Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Anton Karel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře