Tomáš Fidler

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
276
Procento vítězství
62.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 - 4.9 2.2 0 0.5/1.5 36.4 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 5.0 2.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 5.0 2 0 1/4.5 22.2 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Jiskra Heřmanův Městec 23 - 10.7 4.4 0 2/5.9 33.1 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 11.0 4.5 0 2/5.3 38.1 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 - 22.9 10.3 0 2.3/6.3 35.5 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - základní BK Vividbooks Pardub 6 - 8.0 3.8 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 5-8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 15.0 7 0 1/1 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 16 - 6.6 3.2 0 0.2/0.9 20.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 - 22.7 9.9 0 2.9/6.1 47.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice B 10 - 1.5 0.5 0 0.5/1.2 41.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B Synthesia Pardubice B 6 - 2.3 0.8 0 0.7/1.7 40.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - základní BK Vividbooks Pardub 6 - 10.8 3.7 0 3.5/7 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 3 - 6.0 2.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 1.-3.místo BK Vividbooks Pardub 2 - 0.5 0 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 32.0 15.5 0 1/3.5 28.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 2 - 0.5 0 /0 0 0.5/1 50.0 0.5 -0.5
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 24.8 10.5 0 3.8/7.8 48.4 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 1.-3.místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 26.5 12 0 2.5/6 41.7 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 - 20.3 8.1 0.1 3.9/8.5 45.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice B 19 - 7.3 2.7 /2.7 0 1.8/3.3 55.6 1.8 4.0
2015/16 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 6 - 9.3 3.7 0.2 1.5/2.8 52.9 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Synthesia Pardubice B 2 - 5.0 2 /2 0 1/4 25.0 1.5 0.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B BK Pardubice - kval. 3 - 5.3 2.7 /2.7 0 0/0.7 0.0 1.0 3.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Pardubice - kval. 3 12.0 6.3 2.3 /4 0 1.7/2.7 62.5 2.7 8.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Pardubice - kval. 2 13.0 3.5 1 /4 0 1.5/2 75.0 2.0 3.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Synthesia Pardubice 7 - 2.3 0.6 /0.6 0.1 0.7/1.4 50.0 1.9 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 14.7 0.7 0.3 /2 0 0/0.7 0.0 1.3 -1.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 19.0 2.0 0.5 /5 0 1/2 50.0 4.0 -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 10 - 5.1 2.1 0 0.9/1.2 75.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Chrud. 8 - 3.9 1.5 0.1 0.5/0.9 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 15 - 3.4 1.5 0 0.5/1.1 43.8 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Chrud. 3 - 6.3 3 0 0.3/1.7 20.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 2 22.0 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 3.5 -
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 19.5 5.5 1.5 0.5 1/2.5 40.0 4.0 5.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 7 12.1 3.1 1.4 /3 0 0.3/0.6 50.0 2.0 1.0
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 12 - 14.5 5.7 0.3 2.2/2.8 76.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 7 - 10.0 4 0.3 1.1/3 38.1 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 10 7.1 2.2 0.7 /1.9 0.1 0.5/1 50.0 1.9 -0.1
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Vlci Žďár 4 - 5.5 1.3 1 0/0.5 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 1 - 10.0 5 0 0/4 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 2 - 8.0 2.5 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 27.6 1.4 9.0 3.7 0.1 1.3/3.1 170.8 1.8 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 5 Opava B 12. 6. 2021
3B body 1 Sojky Pelhřimov B 19. 9. 2021
Body 11 Sojky Pelhřimov B 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 TJ Svitavy 10. 1. 2016 2015/16
2B body 21 BSK Continental TJ J 11. 4. 2015 2014/15
3B body 2 BK Pelhřimov 2. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 3 BŠM Brno 6. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 Sokol Pražský 20. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 4 BŠM Brno 6. 5. 2016 2015/16
Body 45 BK Ústí nad Orlicí 1. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 14 BA Nymburk 10. 10. 2015 2015/16
Asistence 4 Slavoj Litoměřice 24. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina C Opava B 10 5 0 0/4 0.0
18. 9. 2021 skupina B BC Vysočina 5 1 1 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov B 11 4 1 0/0 0
Celkem 3 26 10 2 /4 0.0
Průměr 3 8.7 3.3 0.7 0.0/1.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 20.2 9.0 0.0 0.0 0.0 2.2/7.7 28.3 0.8
TJ Svitavy 6 0:00 14.2 5.8 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 51.7 1.7
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 25.3 11.0 0.0 0.0 0.0 3.3/6.7 50.0 2.7
KT 2 0:00 37.5 15.5 0.0 0.5 0.0 5.0/6.5 76.9 2.0
BSK Continental TJ J 2 0:00 32.0 15.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
BVK Holice 5 0:00 11.8 5.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.8
BC Vysočina 4 0:00 14.5 5.8 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BC Kolín 5 0:00 9.6 3.2 0.0 0.4 0.0 2.0/4.0 50.0 1.4
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 24.0 10.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 23.5 10.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
Královští Sokoli 5 0:00 9.0 3.6 0.0 0.2 0.0 1.2/1.6 75.0 1.6
PP HK 5 0:00 8.4 3.6 0.0 0.0 0.0 1.2/2.8 42.9 0.8
Vlci Žďár 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.7
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/7.5 20.0 0.5
BK Pelhřimov 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
SŠB Pardubice 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.0 2.3 100.0 0.3 100.0 0.8/1.8 42.9 2.3
BVK Holice 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 5.0
Basket Poděbrady 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.5
BK KARA Trutnov 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 3.5 0.8 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.8
ADFORS Basket Litomy 5 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.2
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 4.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sojky Pelhřimov B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 12:26 5.5 1.0 28.6 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 4.5
Sokol Hradec 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Opava B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 13:15 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 19:05 3.0 1.0 22.2 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři Praha 1 16:08 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 19:28 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
NH Ostrava 3 5:23 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BCM Orli Prostějov 2 2:55 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 11:12 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Měl U13B 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 1:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM Brno 1 1:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 8:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0