Jakub Macháček

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
202
Procento vítězství
54.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 16 - 0.5 0.2 0 0.1/0.6 20.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 4.3 1.9 0 0.5/1.9 23.7 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Porg Basket 9 - 1.0 0.4 0 0.1/0.4 25.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 9 - 4.6 2 0 0.6/1.3 41.7 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 1.7 0.8 0 0.2/0.8 22.2 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Porg Basket 8 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 6.5 3.1 0 0.3/1.3 23.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 2.4 1 0 0.4/1.1 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 10.4 4.5 0 1.4/2 70.8 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 15 - 9.7 4.3 0 1.2/2.2 54.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 1.8 0.9 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 4.9 1.7 0 1.4/2.4 58.8 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 12 - 4.1 1.7 0 0.8/1.3 56.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 8.1 2.9 0.2 1.7/2.1 78.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 6.6 2.5 0.1 1.3/1.4 90.9 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 4 - 0.3 0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 16.5 2.5 1.3 /3 0 0/0.5 0.0 1.3 2.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 29.0 10.5 4.5 /12 0 1.5/2 75.0 1.0 10.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 - 4.0 2 0 0/0.7 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 4 30.8 8.0 3 /9 0.5 0.5/1.5 33.3 1.0 10.8
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.3 1.2 4.5 1.9 0.0 0.6/1.3 107.2 1.5 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Vlci Žďár 19. 6. 2021
2B body 5 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
3B body 2 Tygři Praha 9. 10. 2021
Obranné doskoky 10 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
Doskoky celkem 13 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
Body 14 Tygři Praha 9. 10. 2021
Užitečnost 23 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
Asistence 1 Válečníci Děčín 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BŠ - Tygři Praha 24. 2. 2019 2018/19
2B body 12 Kondoři Liberec 6. 10. 2018 2018/19
3B body 2 Tygři Praha 9. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 Válečníci Děčín 26. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 26. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 13 Válečníci Děčín 26. 9. 2021 2021/22
Body 27 Kondoři Liberec 2. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 23 Válečníci Děčín 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 1 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 14:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 17:46 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 10:07 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 23:43 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 29:01 11 5 35.7 0 0.0 1/2 50.0
19. 6. 2021 skupina B Vlci Žďár 28:49 10 4 40.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 36:03 8 4 33.3 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 28:03 10 4 57.1 0 0.0 2/6 33.3
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
9. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 29:33 14 4 40.0 2 66.7 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A USK 29:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 16 247:36 75 32 44.4 2 16.7 5/14 35.7
Průměr 16 15:28 4.7 2.0 44.4 0.1 16.7 0.3/0.9 35.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Horejsek Děčín 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.0 60.0 1.6
USK Praha 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/1.8 100.0 2.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Porg Basket 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 3.3
Jižní Supi 5 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.0
Sokol Kbely 5 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Tygři Praha 1 29:33 14.0 4.0 40.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
PORG Basket 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 29:01 11.0 5.0 35.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 1 28:49 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 1 28:03 10.0 4.0 57.1 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Jižní supi 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Kbely 6 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
BK Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 36:03 8.0 4.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Žižkov C 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Porg Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Jižní Supi 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BA Nymburk 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 2 11:51 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Basket Poděbrady 1 17:46 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Tygři Brno 1 10:07 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 -
Pod U17B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TJ ČZU Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 29:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Motol A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Fenix Modřany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -