Tomáš Cajthaml

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
169 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
257
Procento vítězství
62.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 1.0 0.5 0 0.1/0.3 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 14 - 3.7 1.6 0 0.6/0.9 61.5 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 22 - 10.4 4.7 0 1/2.3 42.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 6 - 2.0 1 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 14 - 1.6 0.7 0 0.1/0.4 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 12 - 2.8 1.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 8 - 0.6 0.3 /0.3 0 0.1/0.5 25.0 1.5 -1.3
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 4.7 2.1 0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 10 - 2.8 1.3 /1.3 0 0.2/0.6 33.3 1.6 0.8
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 3.2 1.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A1 BA Sparta 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 9 - 3.1 1.2 0.1 0.3/0.4 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 14 - 13.6 5.9 0.5 0.4/1.3 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 11 - 8.7 2.9 0.5 1.5/3.2 48.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 11 - 2.5 0.5 0.5 0.1/0.1 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 9 - 12.9 4.1 0.7 2.7/3.4 77.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 5 - 1.4 0.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 9 - 10.1 3.3 1 0.4/1 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 2.3 0.4 0.3 0.4/0.5 83.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 6.6 1.9 0.6 0.9/1.3 66.7 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta B 7 - 6.6 1 1.4 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 5.3 1.7 0.7 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 3.2 1 0.4 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 16.0 5 1 3/4 75.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta B 1 - 12.0 1 3 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 19.3 3.8 0.8 /2.8 0.5 0.8/1 75.0 2.3 2.5
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 - 5.3 2 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 3 - 3.7 0.7 0.7 0.3/1.3 25.0 - -
Průměr za kariéru 25.7 0.3 5.1 1.9 0.3 0.5/1.1 127.4 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
2B body 3 Válečníci Děčín 3. 10. 2021
3B body 1 Stavební fakulta A 14. 10. 2021
Obranné doskoky 4 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Útočné doskoky 2 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Doskoky celkem 6 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Body 10 Válečníci Děčín 3. 10. 2021
Užitečnost 5 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Asistence 4 Válečníci Děčín 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SLUNETA Ústí n.L. 13. 10. 2018 2018/19
2B body 14 Sokol Kbely 18. 10. 2014 2014/15
3B body 3 SK Start Praha 8. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 4 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Body 30 Sokol Kbely 18. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 7 BK Horejsek Děčín B 21. 1. 2017 2016/17
Asistence 4 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 22:28 0 0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 25:28 3 0 0 0.0 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 11:38 7 2 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 17:15 5 1 1 100.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 4 2 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 2 1 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 1 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 0:00 6 1 1 0.0 1/4 25.0
3. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 10 3 1 0.0 1/2 50.0
14. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 0:00 3 0 1 0.0 0/0 0
Celkem 10 76:49 42 11 5 125.0 5/10 50.0
Průměr 10 7:40 4.2 1.1 0.5 125.0 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kbely 3 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Fio banka J. Hradec 3 0:00 14.7 5.7 0.0 1.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 1.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sokol Písek 5 0:00 5.4 2.4 1.200.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 2.4
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 0.5
USK Praha 8 0:00 3.1 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.5 75.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Tygři Louny 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 10.0 2.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
USK Praha 7 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 35.7 1.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Levharti Chomutov 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Porg Basket 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 8:37 7.5 2.0 133.3 1.0 200.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Klatovy 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 4.7 0.7 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 2.7
Sokol Pražský 7 0:00 2.0 0.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 40.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.5
SK Start Praha 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Meteor TLC B 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Sokol Zlíchov B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 7 0:00 1.4 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.6
BK Horejsek Děčín A 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tygři Praha 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Tygři Brno 1 11:38 7.0 2.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sokol Motol A 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Libeň 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Porg Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Jižní Supi 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 25:28 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Slavoj OS B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Stavební fakulta A 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ ČZU Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 22:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0