Petr Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
161
Procento vítězství
57.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 4 - 1.0 0.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F BC Vysočina 10 - 9.9 4.1 0 1.7/3.1 54.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 7 - 5.7 2.1 0 1.4/2.4 58.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D BC Vysočina 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 6 - 5.5 2.2 0 1.2/1.7 70.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C BC Vysočina 9 - 7.9 3 0 1.9/3.1 60.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 3 - 8.7 4.3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina 12 - 12.6 5.6 0.1 1.2/2.5 46.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 11 - 7.6 3.5 0 0.5/1.5 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina B 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 8 - 9.3 4.4 0 0.5/1.5 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BC Vysočina 10 - 16.1 6.9 0.1 2/2.9 69.0 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BC Vysočina 3 25.0 11.0 4.7 /8 0 1.7/3 55.6 4.0 11.7
2022/23 junioři U19 - Skupina C BC Vysočina 14 - 12.3 4.8 0 2.7/3.9 69.1 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 14 22.4 12.3 5.1 /9.2 0 2.1/3.9 54.5 2.7 14.7
2022/23 junioři U19 - finálová skupina BC Vysočina 8 - 6.8 2.9 0 1/2.6 38.1 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BC Vysočina 8 22.4 10.3 3.9 /7 0 2.5/4 62.5 2.8 12.5
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 3 14.7 1.0 0.3 /3.7 0 0.3/0.7 50.0 2.0 1.0
2022/23 muži - play out 13.-20. místo BC Vysočina 5 9.2 2.2 0.8 /1.2 0 0.6/0.8 75.0 1.6 3.6
2022/23 kadeti U17 - play-out BC Vysočina 6 21.7 7.5 2.8 /5.5 0 1.8/3.8 47.8 3.7 9.0
2023/24 junioři U19 - Skupina B BC Vysočina 13 - 8.6 3.6 0 1.4/3.7 37.5 - -
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina BC Vysočina 3 - 13.7 5.7 0.3 1.3/2.7 50.0 - -
Průměr za kariéru 20.1 4.9 9.2 3.8 0.0 1.5/2.7 133.9 2.6 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Kolín 12. 11. 2023
2B body 12 Levharti Chomutov 14. 1. 2024
3B body 1 Levharti Chomutov 14. 1. 2024
Body 31 Levharti Chomutov 14. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Loko Plzeň 4. 3. 2023 2022/23
2B body 12 Levharti Chomutov 14. 1. 2024 2023/24
3B body 1 BK Příbor 23. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 Snakes Ostrava 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 11 Snakes Ostrava 25. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 20 Snakes Ostrava 25. 9. 2022 2022/23
Body 31 Levharti Chomutov 14. 1. 2024 2023/24
Užitečnost 33 Snakes Ostrava 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 4 Tygři Brno 7. 5. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina B BC Kolín 12 6 0 0/2 0.0
28. 9. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 2 1 0 0/2 0.0
7. 10. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 2 1 0 0/1 0.0
8. 10. 2023 Skupina B BK Brandýs 10 4 0 2/5 40.0
21. 10. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 11 5 0 1/4 25.0
22. 10. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 9 4 0 1/3 33.3
11. 11. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 11 5 0 1/3 33.3
12. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 16 6 0 4/6 66.7
17. 11. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 7 3 0 1/6 16.7
3. 12. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 16 6 0 4/8 50.0
6. 12. 2023 Skupina B BK Brandýs 10 4 0 2/2 100.0
16. 12. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 4 1 0 2/4 50.0
17. 12. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 2 1 0 0/2 0.0
13. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 8 4 0 0/1 0.0
14. 1. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 31 12 1 4/7 57.1
20. 2. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 2 1 0 0/0 0
Celkem 16 153 64 1 22/56 39.3
Průměr 16 9.6 4.0 0.1 1.4/3.5 39.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
NH Ostrava 3 0:00 21.0 8.7 0.0 0.0 3.7/5.0 73.3 2.3
BA Grizzlies Plzeň 5 16:46 11.4 5.0 104.2 0.0 1.4/2.6 53.8 1.6
Snakes Ostrava 4 20:24 11.8 5.0 60.6 0.0 1.8/3.0 58.3 3.5
Levharti Chomutov 3 0:00 14.7 6.0 0.0 0.3 1.7/4.3 38.5 2.7
BK Vlci Žďár 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 3.8
BK Loko Plzeň 2 28:17 19.5 6.5 68.4 0.0 6.5/9.5 68.4 1.5
BA Nymburk 2 29:25 17.0 7.5 53.6 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Tesla Pardubice 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.8
BC Kolín 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Tygři Brno 4 21:55 8.0 3.0 46.2 0.0 2.0/3.8 53.3 3.0
BK Vlci Žďár 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.0 1.2/2.8 42.9 2.4
BK Příbor 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 4 24:27 7.5 2.8 40.7 0.0 2.0/4.8 42.1 3.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Olomouc 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Poděbrady 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 3.3
BASKET Brno "B" 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
NH Ostrava 2 20:44 12.5 5.0 62.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
VYS 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Opava 2 11:15 10.5 4.5 52.9 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.5
BK Brandýs 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 23:24 9.0 3.5 58.3 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Brno B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Kaplice Grizzlies 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
BASKET Brno 2 19:55 8.0 3.0 50.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tygři Brno 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 24:16 13.0 6.0 66.7 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Lions J. Hradec 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 22:24 12.0 4.0 44.4 0.0 4.0/5.0 80.0 5.0
BK Příbram 2000 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Válečníci Děčín 2 16:31 5.0 2.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BC Benešov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Pardubice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Levharti Chomutov 1 17:51 7.0 2.0 100.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 6:05 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava B 1 10:52 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:55 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP Basket 2 8:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 22:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0