Josef Janů

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
183
Procento vítězství
61.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižáci U13 - Základní část Thermia KV (MS) 14 - 4.6 2.2 0 0.2/0.9 23.1 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A TJ Thermia K. Vary 14 - 6.8 3.1 /3.1 0 0.6/2.4 27.3 1.5 3.6
2016/17 žáci U15 - skupina A Thermia K. Vary 21 - 10.0 4.7 0 0.6/1.8 32.4 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A TJ Thermia K. Vary 8 - 12.0 5.5 /5.5 0 1/3.6 27.6 0.5 8.9
2017/18 kadeti U17 - skupina B Thermia K. Vary 14 - 10.6 4.9 0 0.9/2.3 37.5 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A Thermia K. Vary 11 - 17.5 7.9 0 1.7/3.3 52.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B Thermia K. Vary 7 - 13.0 6.1 0 0.7/1.6 45.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 3 - 8.3 3 0 2.3/3.3 70.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 11 - 7.5 3.5 0 0.6/1.1 58.3 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Thermia K. Vary (MS) 10 - 8.8 3.6 0.1 1.3/2.5 52.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 6 - 5.7 2.8 0 0/1 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 4 - 11.3 5.3 0 0.8/1.8 42.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Thermia K. Vary (MS) 3 - 4.3 1.7 0 1/1.3 75.0 - -
2019/20 muži - Krajský přebor II. TJ Thermia K. Vary 4 - 7.3 2.5 0.5 0.8/1 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 9 - 11.1 4.8 0 1.6/2.4 63.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 15 - 17.3 7.4 0.3 1.7/3.3 53.1 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 5 - 13.4 5.8 0 1.8/3.2 56.3 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A Thermia K. Vary (MS) 1 - 10.0 4 0 2/2 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 2 15.0 12.0 5 /6.5 0.5 0.5/1 50.0 2.0 12.0
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 1 - 13.0 2 1 6/8 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 11 - 8.4 3.2 0.4 0.9/1.6 55.6 - -
2021/22 muži - Krajský přebor muži II. TJ Thermia K. Vary 6 - 14.2 5.2 0.7 1.8/3 61.1 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 12.0 6 0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.1 0.2 10.3 4.5 0.1 1.0/2.2 162.0 1.4 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Jiskra Aš 12. 11. 2021
2B body 11 Jiskra Aš 12. 11. 2021
3B body 2 TJ Loko Cheb 22. 10. 2021
Obranné doskoky 7 BK Opava 12. 6. 2021
Útočné doskoky 2 BK Opava 12. 6. 2021
Doskoky celkem 9 BK Opava 12. 6. 2021
Body 28 Jiskra Aš 12. 11. 2021
Užitečnost 14 Tygři Praha 12. 6. 2021
Asistence 1 BK Opava 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Jiskra Aš 12. 11. 2021 2021/22
2B body 14 BK Přeštice 1. 10. 2017 2017/18
3B body 2 TJ Loko Cheb 22. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 7 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Body 31 BK Přeštice 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 22 BK Beroun 13. 11. 2016 2016/17
Asistence 1 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 30:07 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 16 6 100.0 1 100.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/1 100.0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2021 Krajský přebor muži II. TJ Sokol Kraslice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 Krajský přebor muži II. TJ Loko Cheb 0:00 22 8 0.0 2 0.0 0/0 0
27. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 11. 2021 Krajský přebor muži II. Jiskra Aš 0:00 28 11 0.0 0 0.0 6/6 100.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/1 0.0
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 18 3 0.0 2 0.0 6/8 75.0
26. 11. 2021 Krajský přebor muži II. BK Sokolov U 23 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 13 2 0.0 1 0.0 6/8 75.0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0
10. 12. 2021 Krajský přebor muži II. Spartak Chodov 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/9 33.3
7. 1. 2022 Krajský přebor muži II. TJ Sokol Kraslice 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 22 30:07 238 90 692.3 10 1.000.0 28/48 58.3
Průměr 22 1:22 10.8 4.1 692.3 0.5 1.000.0 1.3/2.2 58.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 5 0:00 15.4 7.2 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 1.0
Válečníci Děčín 3 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BK Beroun 2 0:00 22.0 9.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Tygři Louny B 2 0:00 21.5 9.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 0.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.0
BK Přeštice 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Jiskra Aš 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BK Teplice 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.0
Tygři Louny 3 0:00 11.0 4.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Klatovy 4 0:00 7.5 3.3 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Přeštice (mix, MS) 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BARoun.l. U17B 3 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
SKB Strakonice 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK M. Lázně 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Sokolov 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
TJ Sokol Kraslice 4 0:00 5.8 1.8 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
TJ Loko Cheb 1 0:00 22.0 8.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov U 23 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Basket Poděbrady 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/8.0 6.3 0.5
Tygři Praha 2 0:00 9.0 3.5 116.7 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Baník Most 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Pod U17B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BA Sparta Praha 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 13.0 2.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 -
BK Opava 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Klatovy 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.5
Spartak Chodov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Jižní Supi 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Opava 1 30:07 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK - Jižní Supi 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -