Robin Janoušek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
241
Procento vítězství
41.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Porg Basket 15 - 6.2 2.9 0 0.5/1.3 35.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Porg Basket U13 29 - 1.8 0.8 0.1 0/0.3 11.1 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze PORG Basket 14 - 5.2 2.4 0 0.5/2.3 21.9 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Porg Basket 7 - 5.3 2.1 0.1 0.6/1.7 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 7 - 7.4 3 0 1.4/4.1 34.5 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 6.8 2.8 0 1.2/3.1 37.8 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Porg Basket 8 - 6.3 3 0 0.3/3.1 8.0 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze PORG Basket 13 - 7.3 3.4 0.1 0.3/1.4 22.2 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 9.5 4.3 0 0.9/2.6 34.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 4 - 2.8 0.8 0.3 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 6.4 2.5 0 1.4/3.3 42.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 11 - 6.4 3.3 0.1 0.5/1 45.5 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze PORG Basket 11 - 9.5 4.3 0 0.9/3.2 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 4.9 1.7 0 1.5/2.4 63.6 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 3.0 1.3 0 0.4/1 42.9 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 3.0 1 0 1/6 16.7 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze PORG Basket 11 - 22.4 8 1.3 2.5/5 50.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 7.3 1.9 0.5 2/2.9 69.6 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 9.0 3 0.5 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 30.5 10.5 3.5 /4 1 0.5/2 25.0 2.0 9.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 28.3 5.5 1.6 /4.3 0.4 0.9/1.5 61.9 2.4 4.4
2021/22 muži - Základní fáze Porg Basket 9 - 14.6 3.1 2.1 2/2.8 72.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Porg Basket 1 - 8.0 2 1 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 2 - 3.5 0.5 0.5 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BA Sparta Praha 7 27.0 9.1 2.9 /5.3 0.4 2.1/4 53.6 2.6 7.9
2021/22 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 26.3 3.2 0.3 /3.2 0.7 0.5/1.8 27.3 2.7 0.8
Průměr za kariéru 34.4 3.3 6.8 2.6 0.3 0.9/2.2 161.7 1.9 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Vyšehrad B 21. 11. 2019 2019/20
2B body 17 Radotínský SK 10. 10. 2019 2019/20
3B body 6 S.K.Vinohrady 6. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 13. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 20. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 10 BCM Orli Prostějov 20. 2. 2022 2021/22
Body 37 Sokol Vyšehrad B 21. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 23 BCM Orli Prostějov 22. 2. 2022 2021/22
Asistence 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 5. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
BCM Orli Prostějov 4 30:22 9.5 3.3 54.2 0.5 16.7 1.5/2.5 60.0 2.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 12.7 5.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 0.7
SK Rapid 2 0:00 16.5 3.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Kbely B 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
TJ Sokol Kbely 5 0:00 5.8 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 2.6
Sokol Michle 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
USK Praha 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Sokol Kbely 5 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.8 22.2 2.8
Sokol Kbely 6 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/7.0 7.1 1.0
Snakes Ostrava 4 20:41 5.8 1.3 35.7 0.3 16.7 2.5/5.8 43.5 2.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 2.0
USK Praha B 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/4.7 14.3 1.3
USK Praha 4 0:00 5.0 1.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BŠ Slavia Praha 1 0:00 19.0 4.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
Sokol Písek 2 32:37 9.5 2.5 55.6 1.0 25.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BA Sparta 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Lions J. Hradec 2 31:45 9.0 2.5 33.3 1.0 28.6 1.0/2.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 4 27:36 4.5 0.5 18.2 0.8 25.0 1.3/2.0 62.5 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 4.5
Vlci Žďár 1 36:00 15.0 6.0 85.7 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Spartak Hrdlořezy 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.5 9.1 1.5
Sokol Hostivař 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
USK Praha C 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.7
BK Loko Plzeň 2 26:25 5.5 2.5 41.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.3
Sokol Libeň 1 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BASKET Brno 2 26:16 5.0 1.5 37.5 0.5 33.3 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kral-jun U13 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Dolní Počernice C 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Porg Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Stavební fakulta B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha 2 27:07 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 1 25:21 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 39:03 6.0 1.0 25.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 2 25:02 2.5 0.5 12.5 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 2 25:05 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Písek 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U13B (ms) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nová Paka 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0