Zdeněk Strmiska

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno B
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
196
Procento vítězství
54.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C JBC Brno 7 - 3.6 1.1 0.1 0.9/1.7 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní JBC Brno 28 - 9.3 4.3 0 0.7/2.2 32.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B JBC Brno 3 - 4.7 2 0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D JBC Brno 3 - 3.7 1.3 /1.3 0 1/2.3 42.9 0.7 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C JBC mmcité Brno 17 1.8 5.0 1.9 /2.2 0 1.2/1.7 72.4 1.1 3.4
2015/16 žáci U15 - liga sk. B mmcité Brno 11 2.6 4.6 1.9 /2 0 0.8/2.5 32.1 1.3 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo JBC mmcité Brno 2 - 5.0 2.5 /2.5 0 0/0 0.0 1.5 3.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 10 - 12.4 5.3 /8.9 0.2 1.2/2.4 50.0 0.9 5.9
2016/17 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 2 - 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 14 - 7.3 2.5 /6.1 0.3 1.4/2.2 64.5 1.1 0.6
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 21.7 8.7 3 /8 0.7 0.7/0.7 100.0 1.3 0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 18.5 6.5 1.5 /5.5 0.5 2/3 66.7 2.0 -0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 7.1 2.3 0.2 1.9/2.6 72.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 4 - 2.8 0.8 0.3 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 16 - 7.1 2.2 0.6 1/1.5 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 7 - 1.1 0.6 0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 22.7 9.3 3.3 0.7 0.7/1.3 50.0 2.3 2.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo SAM Brno 2 23.0 6.5 2 0.5 1/1 100.0 2.0 -0.5
2018/19 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C SAM Brno B 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 8 - 9.0 3.4 0.5 0.8/1.3 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část SAM Brno 17 15.1 5.2 1.4 /4.1 0.4 1.4/1.7 79.3 1.0 4.8
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno B 10 - 9.7 3.3 0.5 1.6/2.3 69.6 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B SAM Brno B 5 - 15.4 5 1.2 1.8/2.2 81.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno B 6 - 9.3 3.5 0.5 0.8/1.2 71.4 - -
Průměr za kariéru 28.0 2.7 7.1 2.6 0.3 1.1/1.8 194.6 1.3 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BC Vysočina 19. 9. 2021
2B body 7 Královští Sokoli 2. 10. 2021
3B body 2 Jižní Supi B 16. 10. 2021
Body 14 Královští Sokoli 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 PŘÍ 16. 9. 2017 2017/18
2B body 11 BC Nový Jičín 12. 11. 2016 2016/17
3B body 4 BA Nymburk 17. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Sokol Písek 3. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Opava 31. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 3. 11. 2019 2019/20
Body 24 BA Nymburk 17. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 28 BA Nymburk 17. 12. 2019 2019/20
Asistence 5 Snakes Ostrava 17. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 7 2 1 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B BC Vysočina 9 3 0 3/5 60.0
2. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 14 7 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Basket Poděbrady 6 3 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 12 3 2 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B VYS 8 3 0 2/2 100.0
Celkem 6 56 21 3 5/7 71.4
Průměr 6 9.3 3.5 0.5 0.8/1.2 71.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 4 0:00 14.3 5.8 76.7 0.3 33.3 2.0/3.0 66.7 0.5
Královští Sokoli 5 0:00 10.6 3.4 0.0 1.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.4
BSK Modřany - Jižní Supi 4 0:00 10.3 4.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 0.3
BC Vysočina 3 0:00 13.0 5.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
BCM Orli Prostějov 4 0:00 9.0 4.0 53.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.8
SKB Zlín 2 0:00 17.5 7.5 68.2 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 0.5
BK Pelhřimov 5 8:07 6.8 2.2 44.0 0.2 11.1 1.8/2.0 90.0 1.4
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/1.8 85.7 2.3
Tygři Brno 4 0:00 8.3 3.5 50.0 0.3 20.0 0.5/1.8 28.6 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 -
NH Ostrava 5 2:12 6.2 1.8 64.3 0.6 50.0 0.8/1.6 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 14.5 3.5 0.0 1.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 -
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC VYSOČINA 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
BA Nymburk 2 16:35 13.0 2.0 30.8 2.0 57.1 3.0/4.5 66.7 1.0
BK Opava 4 0:00 5.8 1.8 350.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Vysočina 5 0:00 4.4 1.6 53.3 0.0 0.0 1.2/2.0 60.0 1.6
BK Loko Plzeň 2 27:01 10.0 4.0 53.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 5.0 1.3 250.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 5.0 1.5 42.9 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.3
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
BK Opava 4 4:45 4.5 1.8 38.9 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
SKB Zlín 5 0:00 3.6 1.4 0.0 0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.7 2.7 133.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
NH Ostrava 2 18:36 7.5 1.0 28.6 0.5 50.0 4.0/4.0 100.0 0.5
Renocar Podolí 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Opava 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Jižní Supi B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 14:16 9.0 3.0 37.5 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 22:51 7.0 2.0 20.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žďár nad Sáz. 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tygři JBC Brno 2 16:07 3.0 1.5 30.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Poděbrady 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 20:43 6.0 1.0 33.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Synthesia Pardubice 1 18:05 5.0 0.0 0.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
USK 1 9:25 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 16:12 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 11:10 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 4:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 5:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -