Michal Bureš

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
128
Procento vítězství
51.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, otevřená soutěž BK Chomutov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 5 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.4 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 10 - 2.3 1 0 0.3/1 30.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Levharti Chomutov 12 - 10.3 4.5 0 1.3/3.1 43.2 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 7 - 4.9 2.3 0 0.3/1.3 22.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 7 - 14.9 7 0 0.9/2 42.9 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 5 - 6.0 2.4 0 1.2/1.6 75.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 3.7 0.7 0.7 0.3/1 33.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 0.5 0.5 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2021/22 kadeti U17 - skupina C Levharti Chomutov 2 - 10.5 3.5 /3.5 1 0.5/1.5 33.3 2.5 7.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 7 - 1.7 0.4 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 11 - 6.8 2.3 0.5 0.9/2.2 41.7 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 9 - 7.2 2.8 0.6 0/0.7 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 10 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Levharti Chomutov 12 - 6.8 2.8 0.2 0.8/1.4 52.9 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.3 0.0 4.9 2.0 0.1 0.4/1.1 74.9 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sluneta Ústí n. L. 25. 9. 2022
2B body 8 TJ Sokol Kbely 11. 12. 2022
3B body 1 TJ Sokol Kbely 11. 12. 2022
Body 20 TJ Sokol Kbely 11. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Sokol Písek 13. 9. 2020 2020/21
2B body 11 BA Tygři Louny 29. 2. 2020 2019/20
3B body 2 Sokol Vyšehrad (ms) 23. 10. 2021 2021/22
Body 22 BA Tygři Louny 29. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 11 Válečníci Děčín 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0 0 0 0/0 0
24. 9. 2022 Skupina A Slavoj Litoměřice 0 0 0 0/0 0
25. 9. 2022 Skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 0 0 3/4 75.0
28. 9. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0 0 0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0 0 0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 6 3 0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 7 3 0 1/2 50.0
9. 10. 2022 Skupina A Sokol Písek Sršni B 8 3 0 2/2 100.0
15. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 6 3 0 0/2 0.0
5. 11. 2022 Skupina A VYS 4 2 0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina A Tygři Praha B 2 1 0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0 0 0 0/0 0
27. 11. 2022 Skupina A Slavoj Litoměřice 4 2 0 0/0 0
28. 11. 2022 Skupina A Sluneta Ústí n. L. 5 2 0 1/3 33.3
3. 12. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0 0 0 0/0 0
10. 12. 2022 Skupina A Sokol Písek Sršni B 6 3 0 0/1 0.0
11. 12. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 20 8 1 1/1 100.0
7. 1. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 16 6 1 1/2 50.0
8. 1. 2023 Skupina A BARoun.l. U17B 6 3 0 0/0 0
21. 1. 2023 play-out A Tygři Louny 11 4 1 0/0 0
28. 1. 2023 finálová skupina BC Vysočina 1 0 0 1/2 50.0
Celkem 24 105 43 3 10/19 52.6
Průměr 24 4.4 1.8 0.1 0.4/0.8 52.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 4 0:00 12.3 5.0 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Tygři Louny 5 0:00 8.2 3.0 0.0 0.6 0.0 0.4/0.8 50.0 3.2
TJ Sokol Kbely 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.7 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 8.3 2.5 0.0 1.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Sluneta Ústí n. L. 7 0:00 3.7 1.0 350.0 0.3 200.0 0.9/1.9 46.2 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Sokol Pražský 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.2
Tygři Praha B 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 6 0:00 2.5 0.7 0.0 0.3 0.0 0.2/1.0 16.7 2.7
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 14.0 5.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Klatovy 5 0:00 2.6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
BA Sparta Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Medvědi Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 1:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Teplice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Kladno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -