Petr Poláček

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
219
Procento vítězství
60.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 9 - 5.9 2.3 0.1 0.9/1.9 47.1 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Klatovy 3 - 4.7 2.3 0 0/0.7 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 14 - 10.5 3.3 0.9 1.1/1.9 61.5 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Klatovy 5 - 11.8 4 0.6 2/2.6 76.9 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B BK Klatovy 4 - 14.5 4.8 1 2/3.8 53.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Klatovy 8 - 3.3 1.4 0 0.5/1.6 30.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Klatovy 8 - 10.4 3.9 0.8 0.4/0.5 75.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Klatovy 10 - 17.6 7.9 0.2 1.2/2.4 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Klatovy 14 - 6.5 2.1 0.4 1.3/3.3 39.1 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 2 - 9.0 1 1.5 2.5/3.5 71.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 12 - 15.0 4.8 1.2 2/3.1 64.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Grizzlies Plzeň 8 - 11.4 3.9 0.4 2.5/3.6 69.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 5 - 13.8 3.6 1.2 3/4.6 65.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 11.8 3 1.8 0.5/1 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BA Grizzlies Plzeň 1 - 20.0 4 4 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Klatovy 3 - 13.7 3.3 1.3 3/3.3 90.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Klatovy 9 - 3.2 1 0.3 0.2/0.6 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 14 - 10.9 3.1 1.1 1.4/2.4 55.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BK Klatovy 3 - 4.3 1 0.7 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BA Grizzlies Plzeň 9 - 7.8 2.4 0.6 1.2/1.6 78.6 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 3 20.0 8.0 1.3 /2.7 1.7 0.3/1 33.3 0.3 12.3
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Klatovy 9 - 11.0 2.1 1.7 1.8/2.3 76.2 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 14 23.6 9.8 2.4 /5.7 1.2 1.3/2.1 60.0 2.0 9.9
2022/23 junioři U19 - play-out A BK Klatovy 6 - 13.5 2.7 2.3 1.2/1.5 77.8 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BA Grizzlies Plzeň 8 23.5 9.4 2 /6.3 1.1 2/3.5 57.1 1.4 10.9
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BA Grizzlies Plzeň 3 25.7 5.3 0.7 /2.3 0.7 2/2.7 75.0 0.7 7.0
2023/24 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 7.8 1.2 0.3 /0.6 0.2 0/0 0.0 0.2 2.4
2023/24 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 7 6.7 1.3 0.6 /1.1 0 0.1/0.1 100.0 0.6 0.9
2023/24 junioři U19 - play-out A BA Grizzlies Plzeň 5 - 9.4 3 0.2 2.8/4 70.0 - -
Průměr za kariéru 21.5 3.8 9.1 2.7 0.8 1.2/2.1 161.8 1.2 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BA Sparta Praha 20. 10. 2019 2019/20
2B body 12 Tigers Č. Budějovice 17. 11. 2018 2018/19
3B body 5 BA Sparta Praha 14. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 7 Sokol Pražský 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 11 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022 2022/23
Body 28 BK Jiskra Domažlice 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 30 BC Vysočina 5. 3. 2023 2022/23
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 22. 5. 2022 2022/23
Plus/minus 20 Slavoj Litoměřice 22. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Lokomotiva Plzeň 7 0:00 9.6 3.1 0.0 0.6 1.6/2.4 64.7 1.7
BK Chomutov 5 0:00 11.8 4.8 0.0 0.4 1.0/1.0 100.0 1.8
BA Sparta Praha 7 0:00 8.4 1.4 0.0 1.1 2.1/2.9 75.0 0.9
Sokol Pražský 3 0:00 18.0 6.0 0.0 1.3 2.0/3.3 60.0 1.3
Sokol Písek 5 0:00 10.6 4.6 0.0 0.2 0.8/2.4 33.3 0.8
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 16.7 6.3 0.0 0.3 3.0/3.7 81.8 2.3
Tygři Praha B 5 0:00 9.6 2.0 0.0 1.6 0.8/1.0 80.0 1.2
BA Sparta Praha 5 0:00 9.4 3.0 0.0 0.6 1.6/2.8 57.1 1.0
Tygři Praha 5 24:13 9.2 2.0 45.5 1.0 2.2/3.2 68.8 1.2
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 11.3 2.3 0.0 1.5 2.3/3.3 69.2 1.0
BC Vysočina 5 14:22 8.4 1.8 60.0 1.2 1.2/1.6 75.0 1.0
Tygři Praha 3 0:00 12.7 3.7 0.0 1.3 1.3/3.3 40.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.7 2.0/2.3 85.7 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 12.3 3.7 0.0 1.0 2.0/3.7 54.5 1.3
VYS 3 0:00 12.0 4.0 0.0 1.3 0.0/0.0 0.0 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 8.5 1.5 0.0 1.3 1.8/2.5 70.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.3 1.3/2.7 50.0 0.3
USK 2 34:23 16.5 4.5 47.4 1.5 3.0/5.0 60.0 2.5
USK Praha 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 9.7 2.7 0.0 1.3 0.3/1.3 25.0 1.3
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 14.5 4.0 0.0 2.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 27:25 11.0 1.0 25.0 3.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 24:17 10.5 3.0 60.0 1.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BA Nymburk 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 2 23:17 8.5 2.5 41.7 1.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sokol Žižkov 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
NH Ostrava 2 0:00 8.0 1.5 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Tygři Brno 2 30:16 7.5 2.0 21.1 0.5 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek B 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.3 0.3/2.0 16.7 1.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 13:18 6.5 1.0 22.2 1.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Tygři Praha 4 4:27 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0/0.3 0.0 0.3
CBU 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 2.0/3.0 66.7 -
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 3.0
LYNX Liberec 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Pelhřimov 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta Praha 1 20:17 10.0 0.0 0.0 3.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 22:36 5.0 1.0 28.6 1.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
Sokol Písek 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.3 1.0/1.0 100.0 0.7
BA Nymburk 2 17:09 5.0 1.0 50.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Válečníci Děčín 4 1:10 1.8 0.5 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Písek 2 12:11 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 20:33 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 11:58 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Snakes Ostrava 2 4:55 1.5 0.5 33.3 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Medvědi Tábor 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 4:32 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 12:05 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 5:25 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 9:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 2:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -