Eduardo Almadana Clerisse

Národnost
ESP
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha B

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
144
Procento vítězství
62.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 3 - 4.7 2.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 4.3 1.5 0.0 0 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ Praha B 7 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 5 - 4.6 1.6 0.0 0 0.0 1.4/2 70.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 4 - 3.3 1.3 0.0 0 0.0 0.8/1.3 60.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 9 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 7 - 0.6 0.3 0.0 0 0.0 0/0.6 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 11 - 2.5 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 37.5 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 3.9 1.6 0.0 0 0.0 0.6/1.3 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 5 - 0.6 0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ Tygři Praha B 12 - 6.6 3 0.0 0.1 0.0 0.3/1.2 28.6 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 9 - 4.1 2 0.0 0 0.0 0.1/0.7 16.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BŠ Tygři Praha B 12 - 10.5 4.6 0.0 0.2 0.0 0.8/2 41.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 12 - 6.4 2.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.1 69.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 1 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 8 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/1.7 20.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.3/1.8 71.4 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 2.0 0 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 6 - 7.8 2.2 0.0 0.7 0.0 1.5/2.3 64.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 4 14.5 3.3 1.5 /2 75.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.3 4.8
Průměr za kariéru 20.6 0.4 4.3 1.8 10.7 0.1 0.0 0.5/1.1 144.3 1.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Levharti Chomutov 16. 10. 2021
2B body 6 SKB Rokycany 19. 6. 2021
3B body 2 Levharti Chomutov 16. 10. 2021
Obranné doskoky 3 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BA Sparta Praha 9. 10. 2021
Doskoky celkem 3 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Body 17 Levharti Chomutov 16. 10. 2021
Užitečnost 10 BA Sparta Praha 9. 10. 2021
Asistence 2 Sokol Písek 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Sokol Pražský 28. 9. 2019 2019/20
2B body 9 Baník Most 6. 4. 2019 2018/19
3B body 2 BK Kunratice DDM P10 24. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BA Sparta Praha 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Body 20 BK Teplice 7. 4. 2019 2018/19
Užitečnost 10 BA Sparta Praha 9. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 26. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/3 66.7
19. 6. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina A LYNX Liberec 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 6. 2021 skupina A Tigers Č. Budějovice 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
27. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 10:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 17:08 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
2. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 15:55 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 14:10 5 2 100.0 0 0.0 1/1 100.0
16. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/6 50.0
17. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 16 57:59 99 34 425.0 5 250.0 16/28 57.1
Průměr 16 3:37 6.2 2.1 425.0 0.3 250.0 1.0/1.8 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Tygři Louny 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BANymU12 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
LYNX Liberec 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Jižní supi 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Pražský 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 15:55 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKDěč 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Měl U12 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
BK Loko Plzeň 1 14:10 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sokol Kbely 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Pod U13B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Porg Basket 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK Praha B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Kbely B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
NH Ostrava 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 17:08 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Měl U13B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Lions J. Hradec 1 10:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5