Vít Slabihoud

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
163
Procento vítězství
49.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, otevřená soutěž BK Chomutov 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 12 - 5.7 2.3 0.0 0 0.0 1/1.9 52.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 12 - 8.8 3.6 0.0 0.1 0.0 1.4/3.8 37.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 14 - 8.6 2.9 0.0 0.5 0.0 1.2/3.4 36.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Baník Most 12 - 18.3 8 0.0 0.1 0.0 2/4.5 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 9.2 3.4 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 53.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Baník Most 12 - 22.4 9.8 0.0 0 0.0 2.9/6.4 45.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 3 - 5.3 2 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 12.5 4 0.0 0 0.0 4.5/7 64.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 12 - 16.1 5.8 0.0 0.2 0.0 3.9/8.1 48.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 4.3 1.3 0.0 0.1 0.0 1.6/3.2 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Válečníci Děčín 6 - 5.7 2.2 0.0 0 0.0 1.3/3.2 42.1 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 4 - 2.8 0.8 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 10.3 4 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 10 - 3.7 1.3 0.0 0.1 0.0 0.8/1 80.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 7 - 12.9 4.6 0.0 0 0.0 3.7/6.7 55.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 11 20.3 4.9 1.6 /4.2 39.1 0.4 36.4 0.5/1.5 35.3 2.2 5.3
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 27.2 1.4 9.2 3.6 6.5 0.1 6.1 1.7/3.5 186.1 2.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Sluneta Ústí n. L. 9. 10. 2021
2B body 8 Tygři Louny 14. 11. 2021
3B body 1 SLUNETA Ústí n. L. 3. 10. 2021
Obranné doskoky 7 Sokol Pražský 7. 12. 2021
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 28. 11. 2021
Doskoky celkem 10 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Body 23 Tygři Louny 14. 11. 2021
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Asistence 2 Sokol Písek 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Lokomotiva Plzeň 10. 11. 2019 2019/20
2B body 15 BK Teplice 19. 2. 2019 2018/19
3B body 2 BK Klatovy 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 Sokol Pražský 7. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Body 32 BK Teplice 19. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/3 100.0
25. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 22:43 9 3 75.0 1 50.0 0/1 0.0
26. 9. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:22 7 3 50.0 0 0.0 1/3 33.3
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 19 5 0.0 0 0.0 9/13 69.2
9. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 21:48 2 1 12.5 0 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 18:19 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina A USK 13:52 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
24. 10. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
13. 11. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/6 16.7
14. 11. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 23 8 0.0 0 0.0 7/10 70.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/3 33.3
28. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 20:07 13 3 33.3 1 100.0 4/7 57.1
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 24:22 6 1 50.0 1 25.0 1/1 100.0
11. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 23:13 4 2 50.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 12. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2022 skupina A Tygři Praha 14:52 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 20:09 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A Tygři Praha 20:34 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 12 3 0.0 0 0.0 6/12 50.0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 31 223:21 183 63 137.0 5 45.5 42/76 55.3
Průměr 31 7:12 5.9 2.0 137.0 0.2 45.5 1.4/2.5 55.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 6 0:00 14.2 6.5 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 2.0
BK Klatovy 7 0:00 10.7 3.6 0.0 0.3 0.0 2.7/5.9 46.3 3.3
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 14.8 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 2.8
BK Kladno 4 0:00 14.5 5.3 0.0 0.8 0.0 1.8/4.5 38.9 3.5
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 11.0 4.4 0.0 0.2 0.0 1.6/2.2 72.7 3.4
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 25.0 11.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tygři Louny 4 0:00 11.8 4.5 0.0 0.0 0.0 2.8/5.5 50.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.3 0.0 1.8/5.8 30.4 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 9.3 2.5 0.0 0.5 0.0 2.8/4.3 64.7 1.8
USK Praha 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 31.3 3.0
Tygři Praha 2 0:00 16.0 4.5 0.0 0.5 0.0 5.5/10.5 52.4 1.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.5
BK Klatovy 5 0:00 6.0 2.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 1.2
Sokol Pražský 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 4.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 1.0
Jižní supi 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
BK Loko Plzeň 2 21:25 11.0 3.0 46.2 1.0 66.7 2.0/4.0 50.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BA Sparta 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
BA Sparta Praha 5 8:42 3.0 1.4 58.3 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.6
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Tygři Praha B 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Opava 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 24:22 6.0 1.0 50.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Lions J. Hradec 2 20:46 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tygři Praha 2 17:43 2.5 0.5 50.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Písek 1 21:48 2.0 1.0 12.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BASKET Brno B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Teplice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK 1 13:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0