Jan Škoda

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
268
Procento vítězství
54.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C SŠB Pardubice 14 - 0.8 0.4 0 0.1/0.6 12.5 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 SŠB Pardubice 4 - 2.3 1 0 0.3/1 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo SŠB Pardubice 2 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A SŠB Pardubice 8 - 3.0 1.4 0 0.3/2 12.5 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B SŠB Pardubice 24 - 6.0 2.8 0 0.5/1.5 34.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR KMČR 6 - 5.0 2.5 0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 5. - 8. místo SŠB Pardubice 4 - 6.5 3 0 0.5/0.8 66.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih SŠB Pardubice 1 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih SŠB Pardubice 11 - 8.6 3.9 0 0.8/2.3 36.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - základní KMČR 6 - 11.3 5 0 1.3/4.5 29.6 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 1-4 SŠB Pardubice 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina B SŠB Pardubice 7 - 2.3 1 0 0.3/1.3 22.2 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - základní kval. 6 - 10.3 4.7 0 1/2.7 37.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 13.-14.místo SŠB Pardubice 2 - 7.5 3.5 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo SŠB Pardubice "B" 4 - 16.3 7.8 0 0.8/4 18.8 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo SŠB Pardubice "B" 1 - 23.0 9 0 5/7 71.4 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní SŠB Pardubice 20 - 9.6 4.2 0 1.2/3.8 30.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 1.- 4.místo SŠB Pardubice 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Synthesia Pardubice 12 - 6.6 3.2 /3.2 0 0.3/1.3 20.0 2.2 3.4
2016/17 žáci U15 - skupina D SŠB Pardubice 16 - 7.3 3.1 0.1 1/2.7 37.2 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Synthesia Pardubice 11 - 5.4 2.3 /2.3 0 0.8/2.4 34.6 1.8 2.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 2 14.0 7.5 1.5 /4.5 0.5 3/4 75.0 3.0 9.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 16.5 5.5 2.5 /7.5 0 0.5/1 50.0 2.0 -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 13 - 7.1 2.4 0.5 0.9/1.4 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 8 - 7.4 3.3 0 0.9/1.6 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 2 13.0 3.5 1 0.5 0/0 0.0 1.5 3.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 1 12.0 4.0 2 0 0/0 0.0 3.0 -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 14 - 7.2 3.1 0.1 0.6/0.6 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 7 - 7.4 2.1 0.7 1/2 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 13 - 12.7 5.3 0.3 1.2/3.5 32.6 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 20 - 12.3 4.8 0.7 0.6/1.1 54.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 3 - 13.7 4.7 0.7 2.3/3.3 70.0 - -
2020/21 muži - základní Tesla 3 - 10.3 4.3 0.3 0.7/1 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina C Tesla Pardubice 4 - 9.5 3.5 0.5 1/1.5 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 2 - 12.5 5 0.5 1/3 33.3 - -
Průměr za kariéru 23.5 0.4 7.6 3.2 0.2 0.7/1.9 117.4 2.0 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Vysočina 18. 9. 2021
2B body 6 Sojky Pelhřimov B 19. 9. 2021
3B body 1 BC Vysočina 18. 9. 2021
Body 13 Sojky Pelhřimov B 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Loko Trutnov 22. 10. 2016 2016/17
2B body 13 TJ Jiskra Hořice 29. 11. 2015 2015/16
3B body 3 Basket Poděbrady 29. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 20. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 2 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 Sokol Pražský 20. 4. 2017 2016/17
Body 28 TJ Jiskra Hořice 29. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 16 Královští Sokoli 28. 9. 2016 2016/17
Asistence 2 SAM BŠM Brno 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina C Opava B 0 0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B BC Vysočina 12 4 1 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov B 13 6 0 1/4 25.0
Celkem 3 25 10 1 2/6 33.3
Průměr 3 8.3 3.3 0.3 0.7/2.0 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 11.7 5.5 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 17.0 7.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Loko Trutnov 4 0:00 12.8 5.3 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 45.0 3.0
BC Vysočina 7 0:00 7.0 2.4 0.0 0.4 0.0 0.9/1.3 66.7 2.1
TJ Sokol BK Chrudim 4 0:00 11.8 3.8 0.0 1.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 15.3 7.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 19.0 6.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Pod U17B 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 2.3
BSK - Jižní Supi 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.0
BVK Holice 11 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.2 23.1 1.8
Lions J. Hradec 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
BC Kolín 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Sokol Hradec Králové 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.5
TJ Svitavy 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Vlci Žďár 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 4.3
Basket Poděbrady 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 5.0
Sokol Pražský 3 10:19 7.0 2.3 46.7 0.3 16.7 1.3/2.0 66.7 2.3
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
PP HK 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Studánka Pardubic 6 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.8
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Pelhřimov 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
Kanonýři Josefov 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
BSK Continental TJ J 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
BVK Holice 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 1.8
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
BC Kolín 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sojky Pelhřimov B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Horejsek Děčín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Přelouč 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 1.7
BK Loko Trutnov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Přelouč 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
NH Ostrava 1 8:48 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Jižní Supi 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Opava B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0