Mikuláš Zahořík

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Praha B
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
219
Procento vítězství
57.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 15.3 7.5 0.0 0 0.0 0.4/1.3 29.4 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 3 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BŠ-Tygři Praha 8 - 17.4 8.6 0.0 0 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BŠ-Tygři Praha 18 - 15.8 7.3 0.0 0 0.0 1.3/3.2 40.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 6 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/2.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 6 - 10.0 4.3 0.0 0 0.0 1.3/2.8 47.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C Tygři Praha 7 - 12.1 5.7 0.0 0 0.0 0.7/2.4 29.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tygři Praha 7 - 11.0 5.1 0.0 0 0.0 0.7/1.9 38.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 14 - 3.6 1.8 0.0 0 0.0 0.1/0.5 14.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 13.3 4.0 2 54.5 0 0.0 0/1.3 0.0 - 7.0
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 23.0 5.0 2 20.0 0 0.0 1/9 11.1 1.0 6.0
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ Tygři Praha B 14 - 8.7 3.9 0.0 0.1 0.0 0.6/1.1 56.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 6 - 10.0 4.3 0.0 0.2 0.0 0.8/2.2 38.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 7.5 3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 10 - 6.3 2.4 0.0 0.1 0.0 1.2/1.6 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad (ms) 10 - 14.1 5.5 0.0 0.3 0.0 2.2/2.6 84.6 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 5 - 14.0 6.4 0.0 0 0.0 1.2/1.6 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad (ms) 8 - 14.4 6.4 0.0 0 0.0 1.6/2.5 65.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 6 - 8.0 3.7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 29.4 10.6 4.6 /9.1 51.2 0 0.0 1.4/2 67.9 1.4 10.3
2022/23 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 7 - 11.1 4 0.0 0 0.0 3.1/3.3 95.7 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 7 27.0 9.0 4 /8.3 48.3 0 0.0 1/1.7 58.3 1.4 6.9
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Tygři Praha 3 17.7 4.7 2 /4 50.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0 8.3
2022/23 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 23.5 4.0 1.5 /3.5 42.9 0 0.0 1/1 100.0 1.0 5.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Tygři Praha 2 32.0 7.5 3.5 /10 35.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 1.5
2023/24 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 8 - 10.1 3.4 0.0 0.4 0.0 2.3/3.5 64.3 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ Košíře A 6 - 6.7 2.8 0.0 0.2 0.0 0.5/0.7 75.0 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ Košíře A 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 4 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
Průměr za kariéru 14.6 3.8 9.6 4.3 20.1 0.1 0.0 1.0/1.8 113.2 0.8 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 TJ Sokol Kbely 21. 10. 2023
2B body 7 BA Sparta Praha 28. 9. 2023
3B body 2 TJ Sokol Kbely 17. 12. 2023
Body 21 TJ Sokol Kbely 21. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 TJ Sokol Kbely 21. 10. 2023 2023/24
2B body 16 BA Sparta 16. 3. 2019 2018/19
3B body 2 TJ Sokol Kbely 17. 12. 2023 2023/24
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 8. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 GBA Lions Jindřichův Hradec 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 8 BA Grizzlies Plzeň 9. 10. 2022 2022/23
Body 35 BA Sparta 16. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 22 GBA Lions Jindřichův Hradec 24. 9. 2022 2022/23
Asistence 4 Sokol Pražský 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 5 2 0 1/2 50.0
24. 9. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 8 4 0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 17 7 0 3/4 75.0
8. 10. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 15 6 0 3/5 60.0
11. 10. 2023 Základní fáze Žižkov Falcons B 4 2 0 0/0 0
17. 10. 2023 Základní fáze VŠTJ Medicina A 2 1 0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 21 5 1 8/13 61.5
22. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 2 0 0 2/2 100.0
3. 12. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 6 3 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 7 0 2 1/2 50.0
4. 1. 2024 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 10 3 1 1/2 50.0
13. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 8 4 0 0/0 0
14. 1. 2024 play-out A BA Sparta Praha 11 5 0 1/2 50.0
19. 1. 2024 Základní fáze Žižkov Falcons B 10 5 0 0/0 0
29. 1. 2024 Základní fáze Danube Mavericks 1 0 0 1/2 50.0
31. 1. 2024 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 10 5 0 0/0 0
17. 2. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 4 1 0 2/2 100.0
18. 2. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 6 3 0 0/0 0
21. 2. 2024 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 4 1 0 2/2 100.0
Celkem 19 151 57 4 25/38 65.8
Průměr 19 7.9 3.0 0.2 1.3/2.0 65.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 0:00 18.8 8.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.8
Sokol Kbely 4 0:00 17.3 8.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 0.8
SLUNETA Ústí n. L. 7 0:00 9.1 3.6 0.0 0.0 0.0 2.0/2.3 87.5 0.4
BA Sparta Praha 7 0:00 8.7 3.9 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 70.0 0.7
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 18.3 8.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 26.5 13.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BA Grizzlies Plzeň 8 13:51 6.6 2.9 71.9 0.0 0.0 0.9/1.1 77.8 1.1
BK Klatovy 3 0:00 17.0 7.0 0.0 0.3 0.0 2.0/2.3 85.7 -
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 11.3 4.8 0.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 0.5
BK Klatovy 4 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Sokol Žižkov 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BA Tygři Louny 3 0:00 14.0 6.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK Teplice 3 0:00 13.7 6.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 20.5 10.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
TJ Sokol Kbely 3 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.7
Sokol Kbely 3 0:00 11.3 5.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
BK Levharti Chomutov 3 0:00 11.0 4.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 0.3
Válečníci Děčín 2 34:51 15.0 6.5 56.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
NH Ostrava 4 26:29 7.5 3.3 52.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tygři Louny 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 4.3 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.7
Levharti Chomutov 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5
Levharti Chomutov 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
BK Kladno 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 33:49 11.0 5.0 47.6 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Sokol Písek 4 20:37 5.0 2.3 39.1 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 25:41 10.0 3.5 58.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
USK 2 28:02 10.0 4.0 42.1 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Nymburk 2 31:20 10.0 4.5 37.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BASKET Brno 2 21:24 9.5 4.0 61.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
VYS 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Sokol Pražský 2 28:30 9.0 4.5 52.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Měl U12 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Klatovy 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BK Pelhřimov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Žižkov Falcons B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Opava 2 28:56 5.0 2.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
LYNX Liberec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Kbely 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
Tygři Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/9.0 11.1 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
VŠTJ Medicina A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Danube Mavericks 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -