Vladislav Pakaev

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
87
Procento vítězství
56.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 9 - 4.0 1.9 0 0.2/0.2 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 7 - 1.1 0.3 0.1 0.1/0.6 25.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 5 - 1.4 0.4 0.2 0/0.2 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Levharti Chomutov 14 - 0.7 0.2 0.1 0.1/0.1 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 10 - 2.7 0.8 0.3 0.2/0.4 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 3 2.7 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2023/24 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 13 - 0.6 0.2 0.1 0.1/0.2 50.0 - -
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část BK Levharti Chomutov 10 - 0.9 0.3 0 0.3/0.6 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina Levharti Chomutov 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 21.8 0.1 1.2 0.4 0.1 0.1/0.2 81.3 0.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavoj BK Litoměřice C 10. 2. 2024
2B body 1 BK Jiskra Domažlice 21. 10. 2023
3B body 1 SLUNETA Ústí n. L. 28. 9. 2023
Obranné doskoky 2 Válečníci Děčín 19. 5. 2023
Doskoky celkem 2 Válečníci Děčín 19. 5. 2023
Body 4 Slavoj BK Litoměřice C 10. 2. 2024
Užitečnost 3 Válečníci Děčín 19. 5. 2023
Asistence 1 Válečníci Děčín 19. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 BK Beroun 25. 3. 2022 2021/22
2B body 7 BK Beroun 25. 3. 2022 2021/22
3B body 2 TJ Sokol Kbely 5. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 2 Válečníci Děčín 19. 5. 2023 2023/24
Doskoky celkem 2 Válečníci Děčín 19. 5. 2023 2023/24
Body 16 BK Beroun 25. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 3 Válečníci Děčín 19. 5. 2023 2023/24
Asistence 1 Válečníci Děčín 19. 5. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 5:37 0 0 0 0/0 0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 0:00 0 0 0 0/0 0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 2:15 0 0 0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 3 0 1 0/0 0
29. 9. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Teplice A 0:00 0 0 0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 3 1 0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0 0/0 0
4. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slovan Varnsdorf A 0:00 0 0 0 0/0 0
10. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slavoj BK Litoměřice C 0:00 0 0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 0 0 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 0 0 0 0/0 0
25. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BA Louny 0:00 1 0 0 1/2 50.0
2. 12. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0 0/0 0
1. 12. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Baník Most 0:00 0 0 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 0 0 0 0/0 0
6. 1. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část USK Slavia Liberec 0:00 0 0 0 0/0 0
15. 12. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Teplice A 0:00 2 1 0 0/1 0.0
13. 1. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 0:00 0 0 0 0/0 0
14. 1. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 0:00 0 0 0 0/0 0
26. 1. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část Slovan Varnsdorf A 0:00 2 1 0 0/0 0
27. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 0:00 0 0 0 0/0 0
10. 2. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část Slavoj BK Litoměřice C 0:00 4 1 0 2/3 66.7
16. 2. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část BA Louny 0:00 0 0 0 0/0 0
17. 2. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 0:00 0 0 0 0/0 0
18. 2. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 0:00 0 0 0 0/0 0
Celkem 31 7:52 17 5 1 4/8 50.0
Průměr 31 0:15 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
BK Beroun 2 0:00 8.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Žižkov 4 0:00 3.8 1.3 0.3 0.5/1.3 40.0 1.0
TJ Sokol Kbely 5 0:00 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0 1.6
VYS 2 0:00 3.5 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 7 0:00 0.9 0.1 0.1 0.1/0.1 100.0 0.6
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slovan Varnsdorf A 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Teplice A 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Sokolobv 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Tygři Louny 8 0:00 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
BA Louny 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Baník Most 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Slavia Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 5:37 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 2:15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -