Pavel Plechatý
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
186 cm
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
143
Procento vítězství
61.5%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, sk. B | BK Chomutov | 2 | - | 8.5 | 3 | 0 | 2.5/3 | 83.3 | - | - |
2020/21 žáci U15 - Skupina A | BK Levharti Chomutov | 5 | - | 6.0 | 2.4 | 0 | 1.2/2.4 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C | BK Levharti Chomutov | 12 | - | 3.3 | 1.5 | 0 | 0.3/0.9 | 36.4 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A | BK Levharti Chomutov | 2 | - | 7.5 | 3.5 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B | BK Levharti Chomutov | 3 | - | 11.0 | 5 | 0 | 1/3.7 | 27.3 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina A | Levharti Chomutov | 10 | - | 1.2 | 0.3 | 0 | 0.6/1.6 | 37.5 | - | - |
2021/22 žáci U15 - skupina B | BK Levharti Chomutov | 13 | - | 6.6 | 2.8 | 0 | 1.1/3.4 | 31.8 | - | - |
2021/22 žáci U15 - liga A | BK Levharti Chomutov | 9 | - | 6.3 | 2.8 | 0 | 0.8/2.6 | 30.4 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - play-out A | Levharti Chomutov | 7 | - | 4.6 | 2 | 0 | 0.6/1.1 | 50.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy | Levharti Chomutov | 2 | 0.5 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - Skupina A | Levharti Chomutov | 8 | - | 1.1 | 0.5 | 0 | 0.1/0.5 | 25.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina A | Levharti Chomutov | 14 | - | 6.6 | 2.9 | 0.1 | 0.3/0.7 | 40.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - finálová skupina | Levharti Chomutov | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - play-out A | Levharti Chomutov | 10 | - | 6.8 | 2.7 | 0.2 | 0.8/1.7 | 47.1 | - | - |
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu | Levharti Chomutov | 3 | 9.3 | 1.0 | 0 /1 | 0 | 1/1.3 | 75.0 | 0.3 | 0.3 |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | Levharti Chomutov | 13 | - | 2.0 | 0.8 | 0 | 0.3/1.2 | 26.7 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | Levharti Chomutov | 14 | - | 9.7 | 4.3 | 0.1 | 0.9/3.1 | 30.2 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina | Levharti Chomutov | 8 | - | 1.9 | 0.8 | 0 | 0.4/0.8 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina | Levharti Chomutov | 6 | - | 13.8 | 6 | 0 | 1.8/3.5 | 52.4 | - | - |
Průměr za kariéru | 20.4 | 0.2 | 5.3 | 2.2 | 0.0 | 0.7/1.8 | 106.2 | 2.6 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 6 | NH Ostrava | 10. 2. 2024 |
2B body | 10 | BK Brandýs n. L. | 16. 3. 2024 |
3B body | 1 | TJ Sokol Kbely | 17. 9. 2023 |
Obranné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 |
Útočné doskoky | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 |
Doskoky celkem | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 |
Body | 20 | NH Ostrava | 10. 2. 2024 |
Užitečnost | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | NH Ostrava | 10. 2. 2024 | 2023/24 |
2B body | 10 | BK Kladno | 20. 11. 2021 | 2021/22 |
3B body | 1 | BARoun.l. U17B | 22. 10. 2022 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 | 2023/24 |
Body | 24 | BK Kladno | 20. 11. 2021 | 2021/22 |
Užitečnost | 2 | BCM Orli Prostějov | 20. 5. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | Válečníci Děčín | 10:16 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BCM Orli Prostějov | 11:34 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
21. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | Slavoj Litoměřice | 6:33 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
16. 9. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 7 | 3 | 0.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
17. 9. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 14 | 5 | 0.0 | 1 | 1/8 | 12.5 |
23. 9. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/5 | 20.0 |
28. 9. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Písek Sršni B | 0:00 | 11 | 5 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
1. 10. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
11. 10. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 5 | 2 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
15. 10. 2023 | Skupina A | LYNX Liberec | 0:00 | 15 | 7 | 0.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/5 | 0.0 |
5. 11. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 11. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Skupina A | Slavoj Litoměřice | 0:00 | 10 | 5 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | Slavoj Litoměřice | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
25. 11. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
9. 12. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
10. 12. 2023 | Skupina A | Sokol Písek Sršni B | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 4/12 | 33.3 |
6. 1. 2024 | Skupina A | LYNX Liberec | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 16 | 7 | 0.0 | 0 | 2/3 | 66.7 |
13. 1. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Finálová skupina | Jižní Supi | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | Finálová skupina | BK Brandýs n. L. | 0:00 | 17 | 8 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | Finálová skupina | NH Ostrava | 0:00 | 20 | 7 | 0.0 | 0 | 6/9 | 66.7 |
11. 2. 2024 | Finálová skupina | SK Žabovřesky | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 2/5 | 40.0 |
18. 2. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
16. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Brandýs n. L. | 0:00 | 20 | 10 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
17. 3. 2024 | Finálová skupina | Jižní Supi | 0:00 | 6 | 2 | 0.0 | 0 | 2/3 | 66.7 |
24. 3. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 4 | 1 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
28. 3. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 44 | 28:23 | 263 | 113 | 3.766.7 | 1 | 34/89 | 38.2 | |
Průměr | 44 | 0:38 | 6.0 | 2.6 | 3.766.7 | 0.0 | 0.8/2.0 | 38.2 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Kladno | 4 | 0:00 | 14.3 | 6.3 | 0.0 | 0.0 | 1.8/4.3 | 41.2 | 3.5 |
TJ Sokol Kbely | 7 | 0:00 | 7.7 | 3.0 | 0.0 | 0.1 | 1.3/4.0 | 32.1 | 2.4 |
Sokol Písek Sršni B | 4 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.5 |
Slavoj Litoměřice | 9 | 0:00 | 4.4 | 1.9 | 0.0 | 0.1 | 0.3/1.6 | 21.4 | 2.9 |
Tygři Louny | 8 | 0:00 | 4.9 | 2.0 | 0.0 | 0.1 | 0.5/0.8 | 66.7 | 1.5 |
BK Klatovy | 5 | 0:00 | 7.4 | 3.2 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.4 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 0:00 | 18.5 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.5 |
Sokol Žižkov | 4 | 0:00 | 8.8 | 4.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0/0.5 | 0.0 | 3.3 |
BK Kladno | 4 | 0:00 | 6.3 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.8/2.0 | 37.5 | 3.3 |
BK Jiskra Domažlice | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.5 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 10.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 3.5 |
SLUNETA Ústí n. L. | 5 | 0:00 | 4.0 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 0.4/1.4 | 28.6 | 2.2 |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 20.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0/9.0 | 66.7 | 2.0 |
LYNX Liberec | 2 | 0:00 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.5 |
BA Tygři Louny | 3 | 0:00 | 5.7 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 2.3 |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 8.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 1.0 |
BK Teplice | 2 | 0:00 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
Tygři Praha | 4 | 0:00 | 3.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | 4.3 |
Jižní Supi | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 3.0 |
Sokol Vyšehrad | 1 | 0:00 | 14.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 2.0 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 0:00 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.3/2.5 | 10.0 | 4.0 |
Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 6.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 4.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 5 | 0:00 | 2.6 | 1.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 50.0 | 3.0 |
Tygři Praha | 3 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.7 |
SK Žabovřesky | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 5.0 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | - |
Tygři Praha B | 4 | 0:00 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.3 | 40.0 | 1.8 |
kelti Nové Strašecí | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BA Sparta | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 5.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 3.5 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 3.5 |
Jižní Supi | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 5.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 4.0 |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Sokol Pražský | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Lions J. Hradec | 1 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 3.0 |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 4.5 |
TJ Sokol Kbely | 3 | 0:00 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 2.3 |
BA Grizzlies Plzeň | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 5:47 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
VYS | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Slavoj Litoměřice | 1 | 6:33 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BC Vysočina | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 1 | 1:10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Lions J. Hradec | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Jiskra Domažlice | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 5:08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Opava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Nový Jičín | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |