Jan Sáss

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
184
Procento vítězství
64.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Beroun 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 3 - 1.7 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.3/1 33.3 1.3 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 2 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/1 0.0 1.0 4.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A1 BA Sparta 2 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 6.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 12 - 12.7 5.2 0.0 0.1 0.0 2.1/4.3 49.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 16 - 10.8 3.9 0.0 0.1 0.0 2.7/4 67.2 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 5 - 2.4 1.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 3.7 1.6 0.0 0.1 0.0 0.2/0.7 30.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 13 - 11.3 4.7 0.0 0.3 0.0 1/1.8 54.2 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 5 - 6.6 3 0.0 0 0.0 0.6/1 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 10 - 4.7 1.9 0.0 0 0.0 0.9/1.4 64.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 19.6 6.8 0.0 1.4 0.0 1.8/3 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 11 - 19.9 5.5 0.0 2.1 0.0 2.7/4.1 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 19.0 4.7 0.0 2.7 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 3 - 23.7 7 0.0 2.7 0.0 1.7/3 55.6 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 23.0 9 0.0 1 0.0 2/2 100.0 - -
2020/21 muži - SBLM skupina západ BK Ber 1 - 10.0 3 0.0 1 0.0 1/4 25.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 22.3 14.5 3.8 /5.5 68.2 1.8 43.8 1.8/3 58.3 3.3 13.3
2021/22 muži - SBLM skupina západ BK Ber 2 - 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 11 - 17.6 4.9 0.0 1.6 0.0 2.9/4.4 66.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 11 - 6.4 1.8 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 9 - 21.8 6.7 0.0 1.9 0.0 2.8/4.4 62.5 - -
2021/22 muži - Předkolo "A" BK Ber 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Nadstavba B1 BK Ber 2 - 7.5 3 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BK Ber 2 - 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - Final 4 BK Ber 1 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina A BK Beroun 7 - 10.7 3 0.0 1.3 0.0 0.9/1.1 75.0 - -
2022/23 muži - SBLM skupina západ BerB 2 - 22.0 6.5 0.0 3 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - I. kolo BK Beroun 1 - 20.0 5 /5 100.0 3 100.0 1/1 100.0 - 20.0
2022/23 muži - II.kolo BK Beroun 1 - 16.0 1 /1 100.0 4 100.0 2/5 40.0 2.0 11.0
Průměr za kariéru 21.4 0.5 11.5 3.8 71.0 0.8 30.5 1.4/2.4 170.5 1.9 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Písek B 25. 9. 2022
2B body 8 Příb 2000 "B" 5. 10. 2022
3B body 4 BCBenB 19. 10. 2022
Body 22 BCBenB 19. 10. 2022
Užitečnost 20 SKB Rokycany 28. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021 2021/22
2B body 16 Sokol Žižkov 15. 1. 2022 2021/22
3B body 6 Levharti Chomutov 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Body 40 Slavoj Litoměřice 3. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 20 SKB Rokycany 28. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A CBU 13 2 0.0 3 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Písek B 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
5. 10. 2022 SBLM skupina západ Příb 2000 "B" 22 8 0.0 2 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 16 5 0.0 2 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 SBLM skupina západ BCBenB 22 5 0.0 4 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A Loko Plzeň B 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A SKB Rokycany 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 10. 2022 I. kolo SKB Rokycany 20 5 100.0 3 100.0 1/1 100.0
8. 11. 2022 II.kolo BK Levharti Chomutov 16 1 100.0 4 100.0 2/5 40.0
12. 11. 2022 skupina A Pří 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2022 skupina A BC Benešov 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
Celkem 11 155 40 666.7 22 314.3 9/14 64.3
Průměr 11 14.1 3.6 666.7 2.0 314.3 0.8/1.3 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 9 0:00 15.2 4.0 0.0 1.7 0.0 2.2/3.6 62.5 1.2
Válečníci Děčín 8 1:11 13.5 4.1 3.300.0 1.3 500.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Levharti Chomutov 5 0:00 19.0 6.2 0.0 1.8 0.0 1.2/2.0 60.0 2.8
Tygři Praha B 4 0:00 20.8 6.0 0.0 1.5 0.0 4.3/5.8 73.9 2.3
Levharti Chomutov 5 0:00 13.0 4.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.6
Slavoj Litoměřice 2 0:00 30.5 7.0 0.0 4.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 10.8 3.4 0.0 1.2 0.0 0.4/1.4 28.6 2.0
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 10.4 3.6 0.0 0.6 0.0 1.4/2.4 58.3 1.8
Sokol Žižkov 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.8
Pod U17B 3 0:00 14.7 4.7 0.0 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
BK Klatovy 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Žižkov B 2 0:00 19.5 6.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.5
Sokol Písek 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
Tygři Praha 3 0:00 11.7 3.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Tygři Louny 2 0:00 17.0 6.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
VYS 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 2.6
BK Klatovy 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 0.8
BARoun.l. U17B 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 25.0 6.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
SKB Rokycany 2 0:00 12.5 3.0 120.0 2.0 133.3 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
Tygři JBC Brno 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 29:40 23.0 7.0 87.5 3.0 37.5 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.5
Příb 2000 "B" 1 0:00 22.0 8.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCBenB 1 0:00 22.0 5.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 7.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Jiskra Domažlice 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 16.0 1.0 100.0 4.0 100.0 2.0/5.0 40.0 2.0
VŠTJ Medicina A 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pří 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Kral-Jun.muži 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Tygři Brno 1 31:25 14.0 4.0 57.1 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 4.0
Bol 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
CBU 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 18:00 12.0 3.0 50.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 4.0
BAPOD 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žižkov Falcons B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Benešov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BerB 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKKla 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 5.0
Loko Plzeň B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
ČBr 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Motol A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Fenix Modřany A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Košíře A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -