Patrik Šeda

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
222
Procento vítězství
45.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 7 - 3.9 1.9 0 0.1/1 14.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 DDM WIZ U12 (mix) 24 - 8.3 3.8 0 0.7/2 34.7 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 13 - 4.2 1.8 0 0.5/1.2 37.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 18 - 5.6 2.4 0 0.7/1.5 48.1 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo USK Praha C 5 - 6.4 2.8 0 0.8/3 26.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 12 - 4.0 1.8 /1.8 0 0.3/1.3 26.7 2.0 1.1
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 14 - 6.9 3.1 0 0.6/1.3 44.4 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 3.1 1.3 /1.3 0 0.6/1.6 34.8 1.4 0.7
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 13 - 3.1 1.3 0.1 0.2/0.9 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 14 - 12.9 5 0.3 2/3.9 51.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 7 - 3.1 1.3 0 0.6/1.3 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 12 - 20.7 7.3 0.7 4.2/6.4 64.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 2 - 26.0 8 0.5 8.5/13.5 63.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 5 6.6 2.6 0.8 /1.6 0.2 0.4/0.4 100.0 - 3.0
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 17 11.8 4.8 1.4 /2.8 0.5 0.6/0.9 66.7 0.7 5.5
2019/20 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov B 7 - 19.3 7.6 0.9 1.6/2.4 64.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov B 6 - 16.5 6.5 0.3 2.5/4 62.5 - -
2021/22 muži - skupina B Sokol Žižkov 6 - 4.2 1.5 0.2 0.7/1 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 30.7 12 0.6 4.9/8.1 60.8 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Žižkov 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - 7.0
2021/22 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov 6 - 23.2 9.7 0.3 2.8/4.7 60.7 - -
2021/22 muži - play-off B Sokol Žižkov 2 - 4.0 0.5 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 31.7 1.1 9.1 3.6 0.2 1.3/2.4 142.6 1.4 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 Válečníci Děčín 18. 12. 2021
2B body 20 SLUNETA Ústí n. L. 19. 12. 2021
3B body 2 Levharti Chomutov 27. 10. 2021
Body 48 SLUNETA Ústí n. L. 19. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sluneta Ústí n. L. 4. 11. 2018 2018/19
2B body 20 SLUNETA Ústí n. L. 19. 12. 2021 2021/22
3B body 3 Tygři Praha 10. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Sokol Pražský 30. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Body 48 SLUNETA Ústí n. L. 19. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 15 BA Nymburk 1. 12. 2019 2019/20
Asistence 1 NH Ostrava 5. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 21 10 0 1/3 33.3
17. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 30 11 0 8/13 61.5
23. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BVK Holice 4 2 0 0/0 0
27. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 27 10 2 1/3 33.3
6. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 36 12 1 9/11 81.8
7. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 37 13 1 8/15 53.3
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník VYS 7 2 1 0/0 0
16. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 22 9 0 4/4 100.0
20. 11. 2021 skupina A Levharti Chomutov 22 11 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 33 15 0 3/5 60.0
28. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 6 3 0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 30 11 0 8/13 61.5
5. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 30 11 1 5/8 62.5
8. 12. 2021 skupina B Slavia Praha B 4 2 0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 32 11 0 10/16 62.5
19. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 48 20 2 2/6 33.3
15. 1. 2022 play-out A BA Sparta Praha 25 12 0 1/2 50.0
22. 1. 2022 skupina B AŠ Mladá Boleslav 8 2 1 1/2 50.0
30. 1. 2022 play-out A Válečníci Děčín 21 10 0 1/2 50.0
12. 2. 2022 play-out A BK Klatovy 23 9 0 5/8 62.5
13. 2. 2022 play-out A Tygři Praha B 18 6 0 6/9 66.7
22. 2. 2022 skupina B BA LYNX Liberec 3 0 0 3/4 75.0
3. 3. 2022 play-out A BA Sparta Praha 29 12 1 2/3 66.7
20. 3. 2022 play-out A SLUNETA Ústí n. L. 23 9 1 2/4 50.0
26. 3. 2022 play-off B KolB 3 0 1 0/0 0
27. 3. 2022 play-off B KolB 5 1 1 0/0 0
Celkem 27 547 214 13 80/131 61.1
Průměr 27 20.3 7.9 0.5 3.0/4.9 61.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta Praha 7 0:00 23.1 9.4 0.0 0.6 0.0 2.6/3.4 75.0 1.1
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 26.2 11.0 0.0 0.8 0.0 1.8/3.8 47.4 1.4
BK Klatovy 3 0:00 32.0 11.3 0.0 0.7 0.0 7.3/11.3 64.7 3.0
BK Klatovy 3 0:00 29.0 9.7 0.0 1.0 0.0 6.7/9.3 71.4 1.3
Válečníci Děčín 3 0:00 27.7 10.7 0.0 0.0 0.0 6.3/10.3 61.3 1.0
Tygři Praha 3 0:00 21.7 7.0 0.0 1.3 0.0 3.7/6.3 57.9 2.0
VYS 3 0:00 19.7 9.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 0.7
SKla U12G 4 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 24.5 8.0 0.0 1.0 0.0 5.5/9.0 61.1 1.0
Sokol Kbely A 6 0:00 8.2 3.7 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 41.7 1.2
Levharti Chomutov 2 0:00 24.5 10.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Tygři Praha B 2 0:00 24.0 8.5 0.0 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 1.5
PORG Basket 6 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.7/0.8 80.0 1.3
BK Horejsek Děčín 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 1.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 34.0 12.0 0.0 0.0 0.0 10.0/16.0 62.5 1.0
BA Tygři Louny 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 15.5 5.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.5 57.9 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Pod U12G 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
NH Ostrava 2 13:52 10.0 2.0 66.7 1.5 42.9 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 0.4
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 23:15 15.0 6.0 75.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 15:21 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 19:21 10.0 2.0 50.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.0
USK Praha B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
KolB 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 2.0 0.8 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
BK Pelhřimov 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.3
VYS 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 5:34 3.5 1.0 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
TJ Třebíč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 8:02 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 3 9:32 1.7 0.0 0.0 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 14:31 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Slavia Praha B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Písek 1 16:41 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 5:19 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 2 6:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -