Patrik Šeda

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
209
Procento vítězství
46.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 7 - 3.9 1.9 0 0.1/1 14.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 DDM WIZ U12 (mix) 24 - 8.3 3.8 0 0.7/2 34.7 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 13 - 4.2 1.8 0 0.5/1.2 37.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 18 - 5.6 2.4 0 0.7/1.5 48.1 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo USK Praha C 5 - 6.4 2.8 0 0.8/3 26.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 12 - 4.0 1.8 /1.8 0 0.3/1.3 26.7 2.0 1.1
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 14 - 6.9 3.1 0 0.6/1.3 44.4 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 3.1 1.3 /1.3 0 0.6/1.6 34.8 1.4 0.7
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 13 - 3.1 1.3 0.1 0.2/0.9 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 14 - 12.9 5 0.3 2/3.9 51.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 7 - 3.1 1.3 0 0.6/1.3 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 12 - 20.7 7.3 0.7 4.2/6.4 64.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 2 - 26.0 8 0.5 8.5/13.5 63.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 5 6.6 2.6 0.8 /1.6 0.2 0.4/0.4 100.0 - 3.0
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 17 11.8 4.8 1.4 /2.8 0.5 0.6/0.9 66.7 0.7 5.5
2019/20 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov B 7 - 19.3 7.6 0.9 1.6/2.4 64.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov B 6 - 16.5 6.5 0.3 2.5/4 62.5 - -
2021/22 muži - skupina B Sokol Žižkov 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 10 - 28.8 11.3 0.5 4.7/7.5 62.7 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Žižkov 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - 7.0
Průměr za kariéru 29.9 1.1 8.5 3.4 0.2 1.2/2.3 124.7 1.4 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BK Klatovy 6. 11. 2021
2B body 15 BA Sparta Praha 21. 11. 2021
3B body 2 Levharti Chomutov 27. 10. 2021
Body 37 BK Klatovy 7. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sluneta Ústí n. L. 4. 11. 2018 2018/19
2B body 15 BA Sparta Praha 21. 11. 2021 2021/22
3B body 3 Tygři Praha 10. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Sokol Pražský 30. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Body 37 BK Klatovy 7. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 15 BA Nymburk 1. 12. 2019 2019/20
Asistence 1 NH Ostrava 5. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 21 10 0 1/3 33.3
17. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 30 11 0 8/13 61.5
23. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BVK Holice 4 2 0 0/0 0
27. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 27 10 2 1/3 33.3
6. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 36 12 1 9/11 81.8
7. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 37 13 1 8/15 53.3
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník VYS 7 2 1 0/0 0
16. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 22 9 0 4/4 100.0
20. 11. 2021 skupina A Levharti Chomutov 22 11 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 33 15 0 3/5 60.0
28. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 6 3 0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 30 11 0 8/13 61.5
5. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 30 11 1 5/8 62.5
Celkem 14 305 120 6 47/75 62.7
Průměr 14 21.8 8.6 0.4 3.4/5.4 62.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta Praha 5 0:00 21.6 8.4 0.0 0.6 0.0 3.0/3.8 78.9 1.2
BK Klatovy 3 0:00 29.0 9.7 0.0 1.0 0.0 6.7/9.3 71.4 1.3
BK Klatovy 2 0:00 36.5 12.5 0.0 1.0 0.0 8.5/13.0 65.4 3.0
Tygři Praha 3 0:00 21.7 7.0 0.0 1.3 0.0 3.7/6.3 57.9 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 20.0 8.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 2.0
VYS 3 0:00 19.7 9.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 0.7
SKla U12G 4 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.8
Levharti Chomutov 2 0:00 24.5 10.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 24.5 8.0 0.0 1.0 0.0 5.5/9.0 61.1 1.0
Sokol Kbely A 6 0:00 8.2 3.7 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 41.7 1.2
PORG Basket 6 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.7/0.8 80.0 1.3
BSK - Jižní Supi 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 1.5
BA Tygři Louny 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 34.0 12.0 0.0 0.0 0.0 10.0/16.0 62.5 1.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 15.5 5.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.5 57.9 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 30.0 11.0 0.0 0.0 0.0 8.0/13.0 61.5 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 30.0 11.0 0.0 0.0 0.0 8.0/13.0 61.5 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Pod U12G 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol Písek 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 13:52 10.0 2.0 66.7 1.5 42.9 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 0.4
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 23:15 15.0 6.0 75.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 15:21 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 19:21 10.0 2.0 50.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.0
BC Vysočina 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 2.0 0.8 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
USK Praha B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Pelhřimov 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.3
VYS 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 5:34 3.5 1.0 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
TJ Třebíč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 8:02 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 3 9:32 1.7 0.0 0.0 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 14:31 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 16:41 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 5:19 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 2 6:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -