Jan Šindelář

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
358
Procento vítězství
63.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Jiskra Heřmanův Městec 20 - 2.6 1.2 0 0.3/0.8 37.5 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 4.5 1.8 0 1/3.5 28.6 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 9.5 4.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Jiskra Heřmanův Městec 24 - 9.8 4.4 0 1/2.7 36.9 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 20.3 9.8 0 0.8/1.8 42.9 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever BK Pce 9 - 7.6 3.8 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 - 23.8 11 0 1.8/3.6 48.8 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - základní BK Vividbooks Pardub 6 - 16.3 7.3 0 1.7/2 83.3 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 5-8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 23.5 7 0 9.5/10 95.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 16 - 11.8 5.6 0 0.6/1.2 52.6 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 - 31.4 13.4 0 4.6/7.9 58.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice B 14 - 3.4 1.5 0 0.4/1.3 33.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B Synthesia Pardubice B 8 - 5.6 2.4 0 0.9/3.1 28.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 7.8 3.8 0 0.3/0.8 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - základní BK Vividbooks Pardub 6 - 14.5 6.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 4 - 8.8 4.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 37.5 18 0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 2 - 10.0 5 /5 0 0/2 0.0 3.0 5.0
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 - 26.8 10.5 0 5.8/10.8 53.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 1.-3.místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 36.0 15.5 0 5/9 55.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní TJ Jiskra Heřmanův Městec 20 - 30.4 11.9 1.3 2.7/5 53.5 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice B 20 - 11.7 3.9 /3.9 0.7 1.8/3 60.0 2.2 8.3
2015/16 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 6 - 12.0 4.7 0.2 2.2/2.8 76.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 5.- 8.místo TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 - 21.0 6 1 6/13 46.2 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Synthesia Pardubice B 2 - 7.5 2 /2 1 0.5/1 50.0 1.0 6.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B BK Pardubice - kval. 3 - 8.0 3 /3 0.7 0/0 0.0 2.0 6.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Pardubice - kval. 3 11.7 9.7 4 /7.7 0.3 0.7/1 66.7 1.7 4.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Pardubice - kval. 2 14.5 6.5 2.5 /5 0 1.5/2 75.0 2.0 2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Synthesia Pardubice 10 - 13.3 5.5 /5.5 0.5 0.8/2 40.0 1.2 10.9
2016/17 žáci U15 - skupina E TJ Sokol BK Chrudim 18 - 17.5 6.8 0.9 1.2/2.2 53.8 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Synthesia Pardubice 12 - 6.5 2.5 /2.5 0.2 1/2.2 46.2 2.0 3.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 12.0 9.7 2.7 /5.7 0.3 3.3/4.7 71.4 0.3 10.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 17.5 9.5 4 /7.5 0.5 0/2 0.0 2.0 3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 14 - 11.4 4 0.9 0.9/1.9 46.2 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 2 20.5 5.0 2 /4.5 0 1/1.5 66.7 1.5 2.5
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Chrud. 13 - 8.4 2.9 0.5 0.9/2.3 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 13 - 12.3 3.5 1.5 0.8/1.6 47.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Chrud. 4 - 17.3 3.3 2.8 2.5/4.5 55.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 13.7 2.7 1.3 /1.7 0 0/0 0.0 0.7 -2.3
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 2 32.0 14.5 5 1 1.5/6 25.0 1.5 14.5
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 22.5 6.5 2 0 2.5/3 83.3 2.5 3.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 2 9.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - 2.5
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 7 - 14.7 4.6 1.4 1.3/1.7 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 2 - 14.0 4.5 0.5 3.5/7 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 13 22.1 7.3 2.2 /5.5 0.5 1.5/2.2 67.9 2.6 5.1
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Vlci Žďár 5 - 14.0 3.8 0.8 4/5.8 69.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Vlci Žďár 6 - 13.0 3 1.7 2/3.7 54.5 - -
2020/21 muži - základní Tesla 3 - 17.0 4.7 1.3 3.7/4 91.7 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina C Tesla Pardubice 4 - 14.0 5.8 0.3 1.8/3 58.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 1 - 14.0 6 0 2/4 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 2 - 5.5 2 0 1.5/2.5 60.0 - -
Průměr za kariéru 32.5 1.8 12.9 5.0 0.4 1.4/2.7 226.0 2.0 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sojky Pelhřimov B 19. 9. 2021
2B body 6 Opava B 12. 6. 2021
Body 14 Opava B 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 18 Sokol Hradec 6. 4. 2014 2013/14
2B body 25 ADFORS Basket Litomy 24. 5. 2015 2014/15
3B body 6 BCM Orli Prostějov 17. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 SAM Brno 1. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 27. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 9 Sokol Písek 27. 11. 2019 2019/20
Body 57 ADFORS Basket Litomy 24. 5. 2015 2014/15
Užitečnost 28 BA 2006´ Roudnice n.L. 8. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 BC Vysočina 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina C Opava B 14 6 0 2/4 50.0
18. 9. 2021 skupina B BC Vysočina 3 1 0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov B 8 3 0 2/3 66.7
Celkem 3 25 10 5/9 55.6
Průměr 3 8.3 3.3 0.0 1.7/3.0 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ADFORS Basket Litomy 7 0:00 21.1 8.7 0.0 0.1 0.0 3.3/6.4 51.1 2.7
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 44.7 20.0 0.0 0.0 0.0 4.7/7.3 63.6 3.3
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 19.7 9.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 54.5 1.5
TJ Svitavy 6 0:00 17.7 8.2 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 71.4 1.0
PP HK 6 0:00 17.3 7.3 0.0 0.5 0.0 1.2/1.8 63.6 1.3
BK Velké Meziříčí 4 0:00 25.0 9.8 0.0 1.8 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8
BSK Continental TJ J 2 0:00 37.5 18.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 31.5 13.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
KT 2 0:00 31.0 13.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 29.0 10.5 0.0 0.0 0.0 8.0/13.5 59.3 3.0
SŠB Pardubice 2 0:00 29.0 13.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
SŠB Pardubice 2 0:00 28.0 9.0 0.0 2.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 13.5 5.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2.8 54.5 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 13.3 6.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
BC Vysočina 4 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 3.3
BC Kolín 4 0:00 12.5 5.0 125.0 0.8 100.0 0.3/1.0 25.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.5 0.0 0.3/1.5 16.7 2.3
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 24.0 11.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 3 0:00 15.0 6.3 100.0 0.0 0.0 2.3/5.3 43.8 2.7
BC Vysočina 4 0:00 10.5 1.3 0.0 1.5 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 13.7 2.7 0.0 1.7 0.0 3.3/4.7 71.4 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 13.0 4.3 0.0 1.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.3
BA Sparta 2 0:00 19.5 6.0 0.0 2.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BVK Holice 6 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 2.8
BVK Holice 2 0:00 19.0 6.0 0.0 1.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 12.0 3.0 0.0 1.3 0.0 2.0/3.7 54.5 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 2.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK KARA Trutnov 1 0:00 31.0 15.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 31.0 13.0 100.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Jižní Supi 2 0:00 13.5 5.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.5 100.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BVK Holice 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.5 2.0 100.0 0.8 100.0 0.3/0.5 50.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 8.3 1.3 0.0 1.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Sokol Pražský 4 5:34 6.0 1.8 58.3 0.5 66.7 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
BC Kolín 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
BK Loko Trutnov 1 0:00 23.0 6.0 0.0 2.0 0.0 5.0/5.0 100.0 4.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 5.5 1.3 166.7 0.5 100.0 1.5/1.8 85.7 1.3
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BC Vysočina 1 21:16 19.0 5.0 45.5 1.0 20.0 6.0/8.0 75.0 -
USK Praha 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 23:23 9.0 1.5 33.3 1.5 37.5 1.5/1.5 100.0 2.5
Sokol Hradec 1 0:00 18.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.0/18.0 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 2.5
Sokol Písek 2 20:58 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 6 14:04 2.7 1.0 54.5 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
NH Ostrava 3 4:50 5.0 1.7 83.3 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Sokol Vysoké Mýto 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 17:32 7.0 2.5 45.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Opava B 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 3 18:45 4.0 1.7 41.7 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Sokol Hradec Králové 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Měl U13B 1 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 1 25:22 10.0 3.0 50.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 16:21 9.0 3.0 42.9 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.5 1.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 28:03 9.0 3.0 37.5 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 2 25:55 4.5 1.5 30.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BK KARA Trutnov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sojky Pelhřimov B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BC Nový Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Pod U17B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0