David Šebesta

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Jižní Supi B
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
246
Procento vítězství
80.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 8 - 4.4 2.1 0 0.1/0.5 25.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 12 - 6.6 3.1 0 0.4/1.1 38.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 8 - 4.0 1.8 0 0.5/2.3 22.2 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 8 - 8.8 4.1 0 0.5/2.1 23.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 8 - 11.1 5.1 0 0.9/1.9 46.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 7 - 9.4 4.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 4.6 1.9 0.2 0.2/1 22.2 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 20 - 10.8 4.7 0 1.4/3 47.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 12 - 3.8 1.8 /1.8 0.1 0.1/0.3 33.3 0.9 2.8
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 20 - 8.4 3.9 0 0.7/1.5 46.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 2.0 0.3 /0.3 0.3 0.3/1 33.3 - 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 2.0 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 - -0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 5.0 2.0 0.5 /1.5 0 1/1 100.0 1.0 2.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 15.7 5.3 2 /7 0 1.3/2 66.7 3.3 -1.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 15.5 3.5 1.5 /8 0 0.5/1 50.0 2.5 -4.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 12.1 5.7 /5.7 0 0.7/1.4 52.6 0.6 10.9
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 7.3 3 /3 0.1 0.9/1.3 66.7 1.3 5.6
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 14.3 2.7 1.3 /3.7 0 0/0 0.0 1.3 -1.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 17.5 4.0 2 /5 0 0/1 0.0 1.5 3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 6 - 3.2 1 0.3 0.2/0.2 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BSK Modřany - Jižní supi 14 - 9.0 1.1 2.1 0.5/0.6 77.8 - -
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BSK Modřany - Jižní supi 2 24.5 5.5 0.5 1.5 0/0 0.0 3.5 3.5
2018/19 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 8 - 2.3 0.4 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 10 - 7.0 1.6 1.2 0.2/0.6 33.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 10 - 7.0 1.2 1.2 1/1.5 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 8 - 7.0 2.1 0.8 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 2 - 6.5 1.5 1 0.5/2 25.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 2 - 8.0 3 0.5 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi B 3 - 10.3 3 1.3 0.3/3.3 10.0 - -
Průměr za kariéru 23.7 0.9 6.9 2.7 0.3 0.5/1.2 113.8 1.3 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BASKET Brno B 16. 10. 2021
2B body 5 Tesla Pardubice 17. 10. 2021
3B body 2 BASKET Brno B 16. 10. 2021
Body 16 Tesla Pardubice 17. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Vyšehrad 15. 3. 2015 2014/15
2B body 12 Sokol Kbely 9. 4. 2016 2015/16
3B body 5 Sokol Písek 12. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 4 BK Pelhřimov 22. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 BŠM Brno 8. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 4 BK Pelhřimov 22. 4. 2017 2016/17
Body 25 Sokol Kbely 9. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 22 BK Beroun 10. 12. 2016 2016/17
Asistence 2 BC VYSOČINA 6. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 15 4 2 1/5 20.0
17. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 16 5 2 0/5 0.0
25. 10. 2021 skupina B VYS 0 0 0 0/0 0
Celkem 3 31 9 4 1/10 10.0
Průměr 3 10.3 3.0 1.3 0.3/3.3 10.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 7 0:00 7.3 2.9 0.0 0.0 0.0 1.6/3.4 45.8 1.3
Sokol Kbely 3 0:00 16.3 7.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
BA Sparta 7 0:00 6.1 2.9 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 42.9 1.9
Jižní Supi 7 0:00 6.1 2.9 0.0 0.0 0.0 0.4/1.1 37.5 1.1
USK Praha 5 0:00 8.6 3.6 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 1.4
Kol U12B 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.3 2.5 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BA Sparta 5 0:00 6.2 2.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.8 21.4 1.4
Jižní Supi 4 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Pod U17B 3 0:00 9.7 1.3 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Bol U12B 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.3 2.5 100.0 0.3 100.0 0.5/1.3 40.0 0.8
Synthesia Pardubice 3 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 12.0 1.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 3 0:00 7.7 2.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Jižní Supi 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.7
BA Sparta 2 0:00 11.0 1.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 7:20 5.3 2.5 76.9 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BC Vysočina 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Klatovy 4 0:47 5.0 2.3 90.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
Tygři JBC Brno 3 0:00 6.3 0.3 0.0 1.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 3.6 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.6
Tesla Pardubice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 15.0 0.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno B 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
USK Praha 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec B 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 9:41 5.5 2.0 57.1 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 18:49 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Levharti Chomutov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 10:54 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC VYSOČINA 1 16:00 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 2:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0