Václav Skřivánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
152 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
358
Procento vítězství
72.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 15 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/1.9 35.1 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 18.0 8.4 0.0 0 0.0 1.1/2.2 51.4 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 5 - 6.2 2.6 0.0 0 0.0 1/2.4 41.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 5 - 4.6 2.2 0.0 0 0.0 0.2/1 20.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 3.8 1.6 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 9.6 4.1 0.0 0 0.0 1.3/2.4 52.9 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 6.2 2.9 0.0 0 0.0 0.4/0.9 40.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 14.8 7 0.0 0 0.0 0.8/1.4 57.1 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 15.9 7.8 0.0 0 0.0 0.4/1.4 27.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13 10 - 6.8 3.3 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" BŠ Tygři U13 1 - 16.0 6 0.0 1 0.0 1/6 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" BŠ Tygři U13 1 - 22.0 11 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 6.9 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1 28.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 6.5 2.9 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BŠ-Tygři Praha 8 - 14.3 6.8 0.0 0 0.0 0.8/1.9 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BŠ-Tygři Praha 18 - 8.5 3.9 0.0 0.1 0.0 0.6/0.8 66.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 6 - 4.2 1.5 0.0 0 0.0 1.2/1.8 63.6 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 6 - 7.2 3 0.0 0 0.0 1.2/1.7 70.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 BŠPhaU12B 3 - 16.0 7.7 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B BŠPhaU12B 2 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ Praha B 9 - 5.0 2.4 0.0 0 0.0 0.1/1.2 9.1 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 7 - 6.0 2.6 0.0 0 0.0 0.9/2.1 40.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C Tygři Praha 12 - 11.7 5.2 0.0 0.3 0.0 0.6/0.8 77.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tygři Praha 8 - 10.8 4.3 0.0 0.4 0.0 1.1/1.9 60.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 13 - 10.7 4.9 0.0 0.1 0.0 0.6/1.2 53.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 14 - 5.6 2.3 0.0 0.3 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 16.0 2.7 1.3 44.4 0 0.0 0/0 0.0 2.0 2.0
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 20.0 5.0 0 0.0 1 100.0 2/4 50.0 1.0 6.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 10 - 3.1 0.9 0.0 0.4 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 6 - 8.8 3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C - 2020 BŠ Tygři Praha B 5 - 17.8 7.2 0.0 1 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 12.5 4 0.0 0.8 0.0 2.3/2.5 90.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 10 - 4.8 1.4 0.0 0.5 0.0 0.5/0.7 71.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 4 9.3 3.8 1.5 /1.8 85.7 0.3 25.0 0/0 0.0 1.5 6.8
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 10 - 6.8 1.1 0.0 1.4 0.0 0.4/0.5 80.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 6 9.0 1.7 0.5 /1.3 37.5 0.2 50.0 0.2/0.7 25.0 0.7 1.7
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 1 11.0 9.0 2 /3 66.7 1 50.0 2/2 100.0 - 13.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 4 - 10.3 3 0.0 0.8 0.0 2/3.3 61.5 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 31.1 8.3 2.6 /6.9 38.5 0.8 25.0 0.6/1.1 60.0 3.1 9.7
2022/23 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 6 - 10.7 2.5 0.0 1.7 0.0 0.7/1.2 57.1 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 8 30.5 9.1 2.1 /8.3 25.8 1.4 34.4 0.8/1 75.0 2.9 11.5
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Tygři Praha 3 34.3 17.3 4.7 /11 42.4 2 35.3 2/2.3 85.7 1.0 17.7
2022/23 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 32.0 13.5 4 /7.5 53.3 1.5 30.0 1/1.5 66.7 4.5 9.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Tygři Praha 2 36.0 10.5 2.5 /7.5 33.3 1.5 27.3 1/2 50.0 1.5 17.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 9 21.8 8.0 1.6 /3.2 48.3 1.3 44.4 0.9/1 88.9 1.3 11.8
Průměr za kariéru 17.0 3.6 8.3 3.4 22.7 0.3 20.1 0.6/1.2 120.4 1.2 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 USK 30. 11. 2023
2B body 4 Sokol Písek 12. 11. 2023
3B body 3 BK Loko Plzeň 24. 9. 2023
Obranné doskoky 5 BA Nymburk 17. 11. 2023
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 7. 10. 2023
Doskoky celkem 7 BA Nymburk 17. 11. 2023
Body 11 BK Loko Plzeň 24. 9. 2023
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 11. 11. 2023
Asistence 8 Sokol Písek 12. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BA Grizzlies Plzeň 1. 2. 2020 2019/20
2B body 15 TJ Sokol Dubeč 20. 11. 2016 2016/17
3B body 4 BK Klatovy 1. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 10 BA Nymburk 7. 5. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 7. 10. 2023 2023/24
Doskoky celkem 11 BASKET Brno 18. 3. 2023 2022/23
Body 33 BK Příbram 2000 7. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 38 Válečníci Děčín 6. 1. 2023 2022/23
Asistence 10 USK 13. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 14:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 27:31 11 1 50.0 3 75.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 17:00 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 20:16 10 1 20.0 2 40.0 2/3 66.7
8. 10. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 22:49 9 3 50.0 1 33.3 0/0 0
21. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 18:37 7 1 50.0 1 50.0 2/2 100.0
11. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 24:49 10 4 80.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 27:10 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 23:37 8 0 0.0 2 40.0 2/2 100.0
30. 11. 2023 skupina A USK 26:50 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 10 223:10 76 15 45.5 12 41.4 10/11 90.9
Průměr 10 22:19 7.6 1.5 45.5 1.2 41.4 1.0/1.1 90.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 8 0:00 10.4 4.8 0.0 0.0 0.0 0.9/1.6 53.8 1.6
BA Grizzlies Plzeň 6 27:40 13.2 3.5 45.7 1.5 36.0 1.7/2.2 76.9 1.8
Sluneta Ústí n. L. 9 0:00 7.8 3.4 0.0 0.0 0.0 0.9/1.4 61.5 1.3
Sokol Kbely 7 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.1
BK Klatovy 6 0:00 11.3 2.7 0.0 1.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 4 0:00 16.8 7.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
BA Sparta 8 0:00 8.0 3.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.6 40.0 1.5
BA Tygři Louny 4 0:00 15.8 7.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 11.4 5.2 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.4
Sokol Kbely 7 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Kbely 10 0:00 5.6 2.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.9
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 8.8 1.8 0.0 1.3 0.0 1.2/1.7 70.0 1.3
NH Ostrava 6 25:14 8.7 2.5 37.5 1.0 31.6 0.7/0.8 80.0 2.5
BA Sparta 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.0
TJ Sokol Pražský 5 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 0.6
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 -
BA Nymburk 4 29:15 10.3 2.0 28.6 1.8 31.8 1.0/1.5 66.7 1.8
BK Teplice 3 0:00 13.3 6.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Ber U13B 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
BK Kladno 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 5 0:00 7.2 3.0 0.0 0.0 0.0 1.2/3.6 33.3 0.6
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Příbram 2000 1 0:00 33.0 13.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 5 0:00 6.2 2.6 0.0 0.2 0.0 0.4/0.8 50.0 0.4
Kaplice Grizzlies 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Žižkov 4 0:00 7.0 1.8 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Válečníci Děčín 2 27:11 14.0 4.5 64.3 1.5 37.5 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 8.7 2.3 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
BK Loko Plzeň 3 22:53 7.7 3.3 62.5 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 5 19:42 4.6 1.6 33.3 0.4 40.0 0.2/0.8 25.0 1.2
Válečníci Děčín 5 4:03 4.4 0.8 80.0 0.8 80.0 0.4/0.6 66.7 1.6
BK Loko Plzeň 2 26:10 10.5 2.5 71.4 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Opava 4 17:19 5.3 1.8 50.0 0.5 28.6 0.3/1.0 25.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Bol U12B 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
BK Levharti Chomutov 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Velká Ohrada 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 4.3 0.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
USK Praha 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Sokol Pražský 2 32:19 8.5 2.0 25.0 1.5 30.0 0.0/0.0 0.0 3.5
VYS 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Nymburk 2 20:18 8.5 0.0 0.0 2.5 62.5 1.0/1.0 100.0 1.5
USK Praha 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Kol U13B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
LYNX Liberec 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Porg Basket 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 -
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 33:53 5.5 1.0 20.0 0.5 25.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BASKET Brno 2 31:30 5.0 0.5 6.7 1.0 40.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BK Pelhřimov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 22:49 9.0 3.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 33:07 4.0 1.5 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Písek 2 20:50 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 1 18:37 7.0 1.0 50.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 1 17:46 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 26:50 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Porg Basket 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články