Ondřej Jílek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BA Grizzlies Plzeň B
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
91
Procento vítězství
75.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - skupina B BK Klatovy 4 - 11.3 5 0 1.3/2.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 12 - 7.9 2.9 0.5 0.6/1.1 53.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 12 - 15.5 5 1 2.5/3.5 71.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 3 - 7.7 2.3 0.7 1/2.3 42.9 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 11.0 3.3 1 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BA Grizzlies Plzeň 1 - 8.0 2 1 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 8 - 9.0 3 0.8 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň B 5 - 8.4 1.8 1.2 1.2/1.4 85.7 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BA Grizzlies Plzeň 10 - 12.2 2.9 1.7 1.3/1.9 68.4 - -
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Levharti Chomutov 2 22.0 5.0 2 /5 0 1/1 100.0 1.0 1.5
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 3 18.0 6.3 2.7 /6.3 0 1/2 50.0 1.3 7.7
2022/23 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 14 21.1 4.9 1.5 /3.5 0.3 1.1/1.6 65.2 0.7 6.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 6 - 3.5 1 0.2 1/2.2 46.2 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 4.0 1.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BA Grizzlies Plzeň 2 27.0 8.5 3 /7.5 0 2.5/4 62.5 - 14.0
Průměr za kariéru 22.8 4.9 8.7 2.7 0.7 1.2/1.9 229.0 1.1 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BC Vysočina 20. 5. 2022
2B body 5 BCM Orli Prostějov 22. 5. 2022
3B body 1 BK Loko Plzeň 12. 11. 2022
Obranné doskoky 7 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 20. 5. 2022
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022
Body 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 22. 1. 2023
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 12. 11. 2022
Asistence 6 Tygři Praha 10. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Sparta Praha 14. 12. 2019 2019/20
2B body 10 BA Sparta Praha 20. 10. 2019 2019/20
3B body 4 ADFORS Basket Litomyšl 27. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 13. 11. 2022 2022/23
Body 32 BA Sparta Praha 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 12. 11. 2022 2022/23
Asistence 6 Tygři Praha 10. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 21:43 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
21. 5. 2022 o postup do extraligy BA Sparta Praha 18:52 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 12:58 10 5 62.5 0 0.0 0/2 0.0
27. 5. 2022 o postup do extraligy Tygři Praha 25:06 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
28. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 19:13 5 2 33.3 0 0.0 1/1 100.0
18. 9. 2022 Skupina A VYS 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A Válečníci Děčín 22:34 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Pražský 24:26 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/3 0.0
2. 10. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 skupina A USK 15:09 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 18:19 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 17:07 5 0 0.0 1 100.0 2/2 100.0
23. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 27:30 6 2 40.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 24:11 11 3 100.0 1 50.0 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 19:33 9 3 60.0 1 33.3 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
20. 11. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 22:42 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 11. 2022 skupina A Válečníci Děčín 25:41 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
10. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 33:31 7 2 50.0 1 33.3 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A USK 14:39 9 3 60.0 0 0.0 3/3 100.0
7. 1. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 18:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina A Sokol Písek 11:12 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
14. 1. 2023 finálová skupina Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0
21. 1. 2023 nadstavba B BC Vysočina 23:55 6 2 33.3 0 0.0 2/4 50.0
22. 1. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:25 11 4 44.4 0 0.0 3/4 75.0
28. 1. 2023 finálová skupina BC Vysočina 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
29. 1. 2023 finálová skupina Slavia Kroměříž 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 30 447:26 148 49 52.7 6 19.4 32/54 59.3
Průměr 30 14:54 4.9 1.6 52.7 0.2 19.4 1.1/1.8 59.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta Praha 2 0:00 26.0 6.0 0.0 2.5 0.0 6.5/7.0 92.9 1.5
BC Vysočina 4 11:24 10.0 2.0 72.7 1.3 100.0 2.3/3.5 64.3 1.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 11.0 3.3 0.0 1.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Klatovy 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 2.0
Tygři Louny B 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 21:52 10.0 3.0 75.0 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
LYNX Liberec 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 30:25 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK 2 14:54 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 1 12:58 10.0 5.0 62.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 25:55 4.5 1.5 37.5 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 24:07 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 0.7
Sokol Pražský 2 23:34 4.0 1.5 30.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 14:09 3.0 0.0 0.0 0.5 100.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 23:05 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
VYS 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 19:13 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Praha 1 25:06 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Beroun 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 1 18:52 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0