Tadeáš Trbola

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín B
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
120
Procento vítězství
52.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BK Horejsek Děčín A 11 - 8.1 3.3 /3.3 0 1.5/3.6 42.5 2.5 3.5
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Horejsek Děčín A 5 - 7.0 3 /3 0 1/2.8 35.7 0.2 5.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B BK Horejsek Děčín 9 - 7.1 2.8 0 1.6/3 51.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BK Horejsek Děčín 11 - 15.0 6.6 0.1 1.5/3 48.5 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C Válečníci Děčín B 2 - 13.5 4.5 0 4.5/6.5 69.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Horejsek Děčín 8 - 8.0 3.1 0 1.8/3.4 51.9 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BK Horejsek Děčín 6 - 7.3 2.8 0 1.7/4.3 38.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Horejsek Děčín 3 - 3.7 1.3 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Horejsek Děčín 2 - 9.5 4 0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 12 - 10.2 3.8 0.1 2.3/3.3 67.5 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 12 - 4.1 1.4 0.3 0.8/1.1 69.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 19 - 5.7 1.9 0.2 1.3/2.3 58.1 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Válečníci Děčín 5 - 4.2 1 0.6 0.4/0.6 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 4 6.0 3.3 1.5 /2.5 0 0.3/0.8 33.3 1.8 3.5
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 4 - 2.0 0.5 0 1/1.5 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 5 - 4.8 1.6 0.2 1/1.2 83.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 0.2 7.2 2.8 0.1 1.4/2.6 176.6 1.9 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Žižkov 17. 10. 2021
2B body 3 Sokol Žižkov 17. 10. 2021
3B body 1 Tygři Praha 19. 9. 2021
Obranné doskoky 5 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Útočné doskoky 4 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Doskoky celkem 9 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Body 8 Sokol Žižkov 17. 10. 2021
Užitečnost 12 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Asistence 3 BA Sparta Praha 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Basket Poděbrady 9. 2. 2020 2019/20
2B body 13 Sj. BK Litoměřice 8. 10. 2017 2017/18
3B body 3 Tygři Louny 4. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 5 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Body 26 Sj. BK Litoměřice 8. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 14 BK Beroun 1. 4. 2017 2016/17
Asistence 3 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
13. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:35 4 2 33.3 0 0/1 0.0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 4 2 100.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 2 1 100.0 0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 3 1 100.0 0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 6 1 0.0 1 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 3 1 0.0 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A CBU 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BC Benešov 0:00 4 1 0.0 0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 8 3 0.0 0 2/2 100.0
Celkem 14 23:35 45 16 160.0 1 10/15 66.7
Průměr 14 1:41 3.2 1.1 160.0 0.1 0.7/1.1 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 14.5 7.3 580.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 0:00 11.8 4.8 271.4 0.0 2.3/4.8 47.4 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 12.3 4.3 0.0 0.0 3.7/4.7 78.6 2.0
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 7.2 3.4 121.4 0.0 0.4/0.6 66.7 0.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 1.0
Válečníci Děčín B 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.8
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.0 2.3/5.3 43.8 2.7
USK Praha 3 0:00 8.3 2.7 200.0 0.0 3.0/6.7 45.0 3.0
Tygři Louny 3 0:00 8.3 1.3 0.0 1.7 0.7/0.7 100.0 3.7
Basket Poděbrady 4 0:00 5.8 1.8 350.0 0.0 2.3/2.5 90.0 2.0
USK Praha 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.5
BA Sparta 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 1.3/2.7 50.0 1.3
Fio banka J. Hradec 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 -
ŠSK Slaný 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.5 2.5/2.5 100.0 3.0
BK Klatovy 3 0:00 3.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA Tygři Louny 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Kralupy 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BA Sparta Praha 1 23:35 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CBU 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -