David Motyčka

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
92
Procento vítězství
54.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Opava 9 - 8.0 3.6 0 0.9/2.1 42.1 - -
2019/20 žáci U15 - skupina G BK Opava B 3 - 9.7 4.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 5 - 5.0 2.4 0 0.2/0.8 25.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C BK Opava 3 - 19.0 8 0.7 1/1.7 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Opava 6 - 7.3 2.2 0.8 0.5/1.2 42.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 25.4 10.9 2.9 /5.8 1.6 0.3/0.6 50.0 1.8 14.7
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 4 - 7.5 1.5 1.5 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 6 25.8 10.2 3 /4.8 1.2 0.7/1.3 50.0 0.8 15.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 19.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2022/23 junioři U19 - skupina B BK Opava 11 23.5 6.4 1.8 /4.5 0.5 1.4/1.7 78.9 1.3 12.1
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 27.1 13.4 4.8 /9.6 0.9 1.2/1.8 68.0 2.9 19.4
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Opava 2 26.0 16.0 5.5 /8.5 1 2/2.5 80.0 1.0 19.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 2 29.5 13.5 5.5 /11.5 0.5 1/2 50.0 2.0 21.5
Průměr za kariéru 21.0 15.4 9.4 3.2 0.7 0.7/1.3 149.2 1.5 9.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BASKET Brno 8. 1. 2023
2B body 11 BASKET Brno 8. 1. 2023
3B body 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2022
Obranné doskoky 16 Tygři Praha 21. 1. 2023
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 21. 10. 2022
Doskoky celkem 19 Tygři Praha 21. 1. 2023
Body 30 BASKET Brno 8. 1. 2023
Užitečnost 38 Tygři Brno 10. 12. 2022
Asistence 5 Tygři Praha 21. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 GBA Sojky Pelhřimov 20. 11. 2022 2022/23
2B body 11 BASKET Brno 8. 1. 2023 2022/23
3B body 4 BK Lipník n.B 29. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 16 Tygři Praha 21. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 26. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 19 Tygři Praha 21. 1. 2023 2022/23
Body 30 BASKET Brno 8. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 38 Tygři Brno 10. 12. 2022 2022/23
Asistence 5 Tygři Praha 21. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 22:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 21:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 22:22 5 1 25.0 1 100.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 20:21 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B PCE 28:18 16 6 60.0 0 0.0 4/6 66.7
8. 10. 2022 skupina B BC Vysočina 0:00 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 21:40 11 3 42.9 1 50.0 2/2 100.0
21. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 29:30 7 3 42.9 0 0.0 1/3 33.3
22. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 25:34 10 5 35.7 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 29:49 6 3 30.0 0 0.0 0/1 0.0
6. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 35:14 15 6 50.0 1 33.3 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 34:48 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 32:56 17 6 40.0 1 33.3 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 18:58 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 31:16 19 4 66.7 2 66.7 5/5 100.0
24. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 23:27 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 24:34 12 2 66.7 2 100.0 2/2 100.0
27. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 31:15 17 4 57.1 3 100.0 0/0 0
28. 11. 2022 skupina B PCE 17:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina B NH Ostrava 28:53 9 3 75.0 0 0.0 3/4 75.0
4. 12. 2022 skupina B Snakes Ostrava 22:49 12 2 50.0 2 50.0 2/2 100.0
10. 12. 2022 skupina B Tygři Brno 30:48 18 7 53.8 1 25.0 1/1 100.0
11. 12. 2022 skupina B BC Vysočina 21:33 13 4 66.7 1 50.0 2/2 100.0
7. 1. 2023 skupina B Snakes Ostrava 33:04 13 4 50.0 1 16.7 2/6 33.3
8. 1. 2023 skupina B BASKET Brno 28:10 30 11 73.3 1 33.3 5/6 83.3
14. 1. 2023 nadstavba B Slavoj Litoměřice 24:28 14 5 62.5 1 25.0 1/1 100.0
15. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 27:28 18 6 66.7 1 12.5 3/4 75.0
21. 1. 2023 nadstavba A Tygři Praha 30:48 12 5 50.0 0 0.0 2/4 50.0
22. 1. 2023 nadstavba A USK 27:45 15 6 46.2 1 25.0 0/0 0
Celkem 29 747:23 316 109 48.7 20 23.8 38/53 71.7
Průměr 29 25:46 10.9 3.8 48.7 0.7 23.8 1.3/1.8 71.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BASKET Brno 6 25:01 9.5 3.5 52.5 0.5 17.6 1.0/1.2 85.7 2.0
Tygři Brno 4 28:12 13.3 4.3 50.0 1.3 50.0 1.0/1.3 80.0 2.0
NH Ostrava 4 31:34 11.0 3.8 50.0 1.0 30.8 0.5/0.8 66.7 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 30:24 10.8 3.5 43.8 1.3 38.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Snakes Ostrava 4 22:14 10.8 3.5 58.3 1.0 33.3 0.8/2.3 33.3 1.3
BA Nymburk 4 24:26 10.0 2.5 40.0 1.5 50.0 0.5/0.8 66.7 2.8
BCM Orli Prostějov 3 0:00 12.7 5.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Tygři Praha 3 29:30 12.3 4.3 52.0 1.0 37.5 0.7/2.3 28.6 0.7
BCM Orli Prostějov 2 26:29 18.0 4.0 57.1 3.0 66.7 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 3 24:42 9.3 2.7 50.0 1.0 27.3 1.0/1.3 75.0 1.0
BC Vysočina 2 10:46 11.5 4.5 56.3 0.5 12.5 1.0/1.0 100.0 3.5
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 25:48 10.5 2.5 62.5 1.0 50.0 2.5/2.5 100.0 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 27:28 18.0 6.0 66.7 1.0 12.5 3.0/4.0 75.0 -
Tygři Brno 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BK Loko Plzeň 1 27:37 17.0 5.0 83.3 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
PCE 2 22:42 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
NH Ostrava 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Slavoj Litoměřice 1 24:28 14.0 5.0 62.5 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
STHAV 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PŘÍ 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 1 22:49 12.0 2.0 50.0 2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Příbor 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
NH Ostrava 2 26:10 5.5 2.0 40.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 20:40 5.0 1.5 33.3 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Písek 1 23:16 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
KRN 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 1 21:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 22:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0