Matěj Kramoliš

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
116
Procento vítězství
74.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 11 - 10.1 4.4 0 1.4/2.3 60.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Opava 2 - 7.0 3 0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 12 - 10.3 4.3 0.1 1.6/2.6 61.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 23.7 17.0 7 0 3/5.3 56.3 3.0 10.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 20.0 12.0 4.5 0 3/4.5 66.7 3.5 3.0
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 14 - 11.5 4.7 0.3 1.2/2.4 51.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BK Opava 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E1 BK Opava B 1 - 17.0 7 1 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BK Opava 11 - 10.0 3.4 0.5 1.9/2.8 67.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 2 - 2.5 0 0.5 1/1 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C BK Opava 4 - 8.0 2.8 0.8 0.3/2 12.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Opava 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Opava 2 - 19.5 5.5 /5.5 1.5 4/5 80.0 2.5 16.0
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Opava 6 - 8.7 2.5 0.7 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 19.2 9.5 2.9 /6.4 0.5 2.1/2.4 88.2 2.8 6.6
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 4 - 16.0 5.8 0.8 2.3/2.8 81.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 1 - 12.0 2 2 2/2 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 3 - 6.7 1.7 1 0.3/1 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 24.0 9.0 2.6 /7.6 0.6 1.9/2.9 65.2 2.1 1.8
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 17.0 9.5 2.5 /3 1 1.5/2.5 60.0 2.0 9.5
2022/23 junioři U19 - skupina B BK Opava 3 11.0 8.0 2.3 /3.7 1 0.3/1.3 25.0 1.7 4.0
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 2 - 25.0 7.5 3 1/1 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Opava 2 11.5 2.5 0.5 /2.5 0.5 0/0 0.0 2.5 -0.5
Průměr za kariéru 19.3 5.7 10.0 3.6 0.5 1.5/2.3 216.3 2.1 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 TJ Šumperk 3. 12. 2022
2B body 10 TJ Šumperk 18. 9. 2022
3B body 3 TJ Šumperk 18. 9. 2022
Obranné doskoky 1 Slavoj Litoměřice 14. 1. 2023
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 28. 9. 2022
Doskoky celkem 1 Slavoj Litoměřice 14. 1. 2023
Body 29 TJ Šumperk 18. 9. 2022
Užitečnost 8 BCM Orli Prostějov 28. 9. 2022
Asistence 2 Slavoj Litoměřice 14. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Písek 26. 4. 2019 2018/19
2B body 10 SKUP-BCM Olomouc 17. 11. 2018 2018/19
3B body 3 Slavia Kroměříž 15. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BASKET Brno 27. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Body 29 TJ Šumperk 18. 9. 2022 2022/23
Užitečnost 20 Sokol Vyšehrad (ms) 19. 6. 2021 2021/22
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 Skupina E TJ Šumperk 0:00 29 10 0.0 3 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 16:12 12 4 80.0 1 20.0 1/4 25.0
1. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 14:56 8 1 25.0 2 50.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B PCE 2:06 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 Skupina E TJ Šumperk 0:00 21 5 0.0 3 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2023 nadstavba B Slavoj Litoměřice 14:48 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 8:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 7 56:15 79 23 143.8 10 90.9 3/6 50.0
Průměr 7 8:02 11.3 3.3 143.8 1.4 90.9 0.4/0.9 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Šumperk 2 0:00 25.0 7.5 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
NH Ostrava A 5 0:00 8.2 2.8 0.0 0.2 0.0 2.0/2.6 76.9 1.8
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 25:30 18.0 7.0 60.9 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 3.0
Tygři Brno 3 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 4.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
USK Praha 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BASKET Brno 4 20:50 7.0 1.5 50.0 0.8 33.3 1.8/2.3 77.8 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK 2 28:51 12.0 4.5 30.0 0.5 20.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.0 3.0 0.0 0.5 0.0 4.5/5.5 81.8 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 23.0 8.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 4.0
BA Nymburk 2 20:43 11.5 3.5 46.7 1.0 66.7 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 21.0 8.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Tygři Brno 2 23:40 10.0 3.0 40.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Snakes Ostrava 2 6:15 10.0 2.5 83.3 1.0 28.6 2.0/2.0 100.0 4.5
Válečníci Děčín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 18.0 3.0 100.0 2.0 100.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Tygři Praha 2 29:26 9.0 1.5 20.0 1.0 22.2 3.0/3.5 85.7 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 2 21:57 8.5 3.0 75.0 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tygři Brno B 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Vlci Žďár 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 17:02 7.0 2.5 35.7 0.5 33.3 0.5/0.5 100.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BP Frýdek-Místek 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Sokol Písek 2 15:44 6.5 1.5 37.5 0.5 20.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:12 12.0 4.0 80.0 1.0 20.0 1.0/4.0 25.0 2.0
NH Ostrava 2 16:51 5.5 1.5 27.3 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Tygři Brno B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:56 8.0 1.0 25.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 14:48 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 1 2:06 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Příbor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 8:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0