Radim Stehlík

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Klatovy
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
121
Procento vítězství
47.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - skupina B BK Přeštice 4 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 4.5 1.8 0.0 0.2 0.0 0.4/0.9 41.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 11 - 7.1 2.8 0.0 0.4 0.0 0.4/1.1 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 5.7 2.4 0.0 0.1 0.0 0.6/1.6 36.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 7.3 2.8 0.0 0.3 0.0 0.7/1.8 38.1 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 6 - 4.7 1 0.0 0.2 0.0 2.2/3.7 59.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 8.1 2.7 0.0 0.5 0.0 1.3/2.4 51.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 6.8 2.3 0.0 0.1 0.0 1.8/3.1 59.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 4 - 12.0 3 0.0 2 0.0 0/0.8 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 9 - 7.9 2.4 0.0 0.7 0.0 1/1.8 56.3 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.5
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Přeštice 1 - 16.0 2 0.0 3 0.0 3/9 33.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Klatovy 8 - 8.8 2 0.0 1.1 0.0 1.4/2.4 57.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 2 - 5.5 1 0.0 1 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 8.6 1.1 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0.1/0.2 50.0 1.4 0.7
Průměr za kariéru 20.2 0.9 6.1 2.0 5.6 0.4 0.0 0.8/1.8 96.0 2.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 SLUNETA Ústí n. L. 17. 10. 2021
2B body 4 Sokol Žižkov 7. 11. 2021
3B body 4 Tygři Praha B 5. 12. 2021
Obranné doskoky 2 Sokol Písek 9. 1. 2022
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 28. 11. 2021
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 9. 1. 2022
Body 16 SLUNETA Ústí n. L. 17. 10. 2021
Užitečnost 7 Sokol Písek 9. 1. 2022
Asistence 4 USK 12. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Klatovy 26. 10. 2019 2019/20
2B body 8 BK Jiskra Domažlice 11. 2. 2018 2017/18
3B body 4 Tygři Louny 15. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 Sokol Písek 9. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 28. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 9. 1. 2022 2021/22
Body 20 Sokol Písek 7. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 7 Sokol Písek 9. 1. 2022 2021/22
Asistence 4 USK 12. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 9:16 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 3:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2021 skupina A USK 8:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 6:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
17. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 3 0.0 2 0.0 4/5 80.0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 6:27 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 8:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/1 100.0
20. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/5 80.0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Pražský 13:22 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 9:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
5. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 16 2 0.0 4 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/3 33.3
14. 11. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 9:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A USK 9:53 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 4:16 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Sokol Písek 15:00 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 22 102:56 94 24 133.3 11 275.0 13/24 54.2
Průměr 22 4:40 4.3 1.1 133.3 0.5 275.0 0.6/1.1 54.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 6 0:00 8.8 4.0 0.0 0.2 0.0 0.3/1.5 22.2 2.7
BK Klatovy 4 0:00 9.3 2.5 0.0 0.3 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Tygři Louny 2 0:00 16.0 3.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 6.5 1.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
Sokol Písek 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Písek 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
BK Klatovy 6 0:00 3.2 1.3 0.0 0.2 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 4.0
Sokol Žižkov 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 16.0 2.0 0.0 3.0 0.0 3.0/9.0 33.3 -
Tygři Praha B 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Tygři Louny 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Beroun 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Tygři Praha 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Válečníci Děčín 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 4.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
Kaplice Grizzlies 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Jižní supi 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SKB Rokycany 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sokol Písek 2 10:43 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 8:24 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BA Nymburk 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 9:13 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 6:17 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 7:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 3:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 3 6:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3