Patrik Němec

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Brno
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
44
Procento vítězství
88.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 13 - 7.5 3.5 0.0 0 0.5/1 46.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 4 - 3.3 1.5 0.0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 11 - 4.5 2.2 0.0 0 0.2/1.1 16.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno B 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Tygři Brno B 4 - 12.3 6 0.0 0 0.3/1.3 20.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 2 - 7.5 3 /3 100.0 0 1.5/2.5 60.0 - 6.5
2021/22 junioři U19 - skupina C Tygři Brno B 4 - 15.8 6.5 0.0 0.3 2/3 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 4 21.8 9.8 4 /8.3 48.5 0 1.8/2.8 63.6 1.0 9.8
Průměr za kariéru 14.7 2.0 7.6 3.4 49.5 0.0 0.7/1.4 141.1 1.3 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021
2B body 7 STRABAG Zlín 19. 9. 2021
3B body 1 BK Příbor 3. 10. 2021
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021
Doskoky celkem 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021
Body 19 BK Příbor 3. 10. 2021
Užitečnost 20 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
2B body 10 BCM Orli Prostějov 8. 12. 2019 2019/20
3B body 1 BK Příbor 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Body 20 BCM Orli Prostějov 8. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 20 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 7 2 100.0 0 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 8 4 100.0 0 0/1 0.0
18. 9. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 12 5 0.0 0 2/3 66.7
19. 9. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 18 7 0.0 0 4/5 80.0
25. 9. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 22:38 15 5 45.5 0 5/6 83.3
26. 9. 2021 skupina B BA Nymburk 19:37 2 1 50.0 0 0/2 0.0
2. 10. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 14 7 0.0 0 0/1 0.0
3. 10. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 19 7 0.0 1 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 19:27 10 5 45.5 0 0/1 0.0
10. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 25:30 12 5 55.6 0 2/2 100.0
Celkem 10 87:12 117 48 123.1 1 18/28 64.3
Průměr 10 8:43 11.7 4.8 123.1 0.1 1.8/2.8 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BK Opava 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
STRABAG Zlín 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Příbor 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 2.0/3.0 66.7 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Příbor 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 22:38 15.0 5.0 45.5 0.0 5.0/6.0 83.3 -
Sokol Karviná 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 25:30 12.0 5.0 55.6 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Snakes Ostrava 1 19:27 10.0 5.0 45.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA Nymburk 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 19:37 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -