Lukáš Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
307
Procento vítězství
59.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Pod U11 (mix) 14 - 2.2 1 0 0.2/1 21.4 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace BAPod U11(mix) 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 26 - 2.5 1.1 0 0.4/1.2 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 6 - 7.5 2.7 0 2.2/6 36.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 34 - 4.4 1.9 0 0.6/2.3 25.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 7 - 8.1 3.9 0 0.4/1.7 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 4 - 8.5 4.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 3 - 10.3 4 0 2.3/4 58.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 3 - 9.7 4.7 0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 34 - 6.4 2.7 0 0.9/2.7 32.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 22 - 6.3 2 /2 0.2 1.7/4.3 40.0 2.7 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 2 - 4.0 1 /1 0 2/4 50.0 1.0 1.0
2016/17 žáci U15 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 7.5 3 0.5 0/1 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 14.3 5 /5 0.2 3.6/6.8 53.7 2.4 8.7
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 10 - 17.7 7.3 /7.3 0.4 1.9/4.8 39.6 2.3 12.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 12 - 16.1 6.3 /6.3 0.2 2.9/6 48.6 2.0 11.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 26.0 19.0 5.3 /12.3 0 8.3/14 59.5 1.7 24.7
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Basket Poděbrady 2 - 6.5 3 /3 0 0.5/1 50.0 1.5 4.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 21.0 14.0 5 /10.5 0.5 2.5/7.5 33.3 2.5 21.0
2017/18 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 17.5 7.3 0.3 2.3/3.5 64.3 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 16.0 5.5 0.5 3.5/5 70.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 14.2 5.2 0.3 2.9/5.4 53.9 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 14 - 12.7 4.6 0.6 1.9/4.4 42.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Pod U17B 3 - 20.3 8.7 0.3 2/5 40.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 11.0 4.5 0.3 1.1/2.7 42.1 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 10 - 10.6 3.1 0.8 2/3.6 55.6 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Basket Poděbrady 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 13 - 14.0 5.5 0.1 2.8/5.4 52.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 9 - 15.2 6.1 0.6 1.3/1.9 70.6 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 5 - 16.2 5.8 0.4 3.4/4.6 73.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 12.0 4 0 4/6 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Basket Poděbrady 4 5.5 10.5 2.5 /4 1 2.5/3.5 71.4 3.3 7.0
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 1 - 7.0 2 0 3/4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 6 - 9.0 2.8 0.7 1.3/3 44.4 - -
Průměr za kariéru 27.9 0.5 9.3 3.5 0.2 1.6/3.5 139.1 1.8 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 GBA Sojky Pelhřimov 13. 6. 2021
2B body 6 Jižní Supi B 19. 9. 2021
3B body 3 Jižní Supi B 19. 9. 2021
Obranné doskoky 2 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Body 22 Jižní Supi B 19. 9. 2021
Užitečnost 12 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Asistence 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Pelhřimov 20. 4. 2017 2016/17
2B body 13 BSK Modřany - Jižní supi 14. 1. 2017 2016/17
3B body 4 SK Žabovřesky 24. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Body 32 BSK Modřany - Jižní supi 14. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 35 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Asistence 6 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 22:16 15 5 45.5 1 100.0 2/4 50.0
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 10 4 100.0 0 0.0 2/3 66.7
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 10 0 0.0 2 100.0 4/4 100.0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 7 1 100.0 1 100.0 2/3 66.7
18. 9. 2021 skupina B VYS 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/4 50.0
19. 9. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 22 6 0.0 3 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 SBLM skupina východ Kol 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
2. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/10 40.0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 11 22:16 103 29 181.3 8 200.0 21/36 58.3
Průměr 11 2:01 9.4 2.6 181.3 0.7 200.0 1.9/3.3 58.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 7 0:00 13.4 5.4 122.6 0.1 100.0 2.1/5.3 40.5 2.4
Královští Sokoli 6 0:00 15.2 6.0 133.3 0.5 300.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 5 5:25 13.6 5.0 78.1 0.2 50.0 3.0/5.6 53.6 2.0
USK Praha 4 0:00 15.8 4.8 135.7 1.0 200.0 3.3/6.0 54.2 2.3
Synthesia Pardubice 4 0:00 15.5 5.3 262.5 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 1.5
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 14.8 7.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.3
BSK - Jižní Supi 4 0:00 12.8 4.3 0.0 0.0 0.0 4.3/7.5 56.7 3.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 21.0 9.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 1.0/4.8 21.1 2.8
BVK Holice 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 20.5 6.5 0.0 0.5 0.0 6.0/7.5 80.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
STHAV 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 19.5 9.0 100.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 1.8
BA Sparta Praha 3 0:00 12.7 3.7 0.0 0.3 0.0 4.3/7.3 59.1 1.7
USK Praha 4 0:00 9.3 3.8 100.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 3.0
VYS 2 0:00 16.5 5.0 0.0 0.5 0.0 5.0/6.5 76.9 3.0
BC Kolín 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.0 0.0 5.5/7.5 73.3 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 3.5 175.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Jižní Supi 1 0:00 27.0 11.0 100.0 0.0 0.0 5.0/13.0 38.5 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/8.0 31.3 2.5
Thermia K. Vary 1 0:00 25.0 8.0 0.0 1.0 0.0 6.0/12.0 50.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 11.5 2.5 0.0 0.5 0.0 5.0/9.5 52.6 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 22.0 9.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Jižní Supi B 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Levharti Chomutov 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 24:30 18.0 3.0 37.5 0.0 0.0 12.0/19.0 63.2 -
Měl U13B 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
ŠSK Slaný 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 1.5 0.0 0.5 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 22:16 15.0 5.0 45.5 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BraU13B 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 1.3
NH Ostrava 1 23:46 15.0 5.0 50.0 1.0 100.0 2.0/9.0 22.2 2.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 1.5 100.0 0.5 100.0 2.5/9.5 26.3 4.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BC Vysočina 1 18:02 13.0 5.0 45.5 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK Beroun 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Ben U13B 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Měl U12 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Opava 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BASKET Brno B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 10.0 0.0 0.0 2.0 100.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.5 0.0 0.0 0.5 100.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Tygři Brno 1 0:00 7.0 1.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Kol 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Kol U12B 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -