Lukáš Beneš

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
120
Procento vítězství
50.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 2.8 1.2 0.0 0 0.0 0.4/1.7 22.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 9 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 11.8 4.9 0.0 0.1 0.0 1.8/3.5 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 10.8 5 0.0 0.2 0.0 0.3/1.4 23.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 6 - 7.2 2.7 0.0 0 0.0 1.8/4 45.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.7 4.4 0.0 0.1 0.0 0.8/2.6 29.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 6.9 2.5 0.0 0.4 0.0 0.8/2.2 35.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad 7 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 9 - 10.3 3.4 0.0 0.6 0.0 1.8/4.2 42.1 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 9.5 0.5 0 /0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina B VYS 5 - 1.4 0.6 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 2 8.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 6.5 0.8 0.4 /0.8 55.6 0 0.0 0/0.2 0.0 0.8 0.3
2021/22 junioři U19 - play-out B VYS 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 23.8 0.9 6.3 2.6 11.1 0.1 0.0 0.7/1.9 74.9 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Vysočina 2. 10. 2021
2B body 1 Královští Sokoli 15. 1. 2022
Obranné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 24. 10. 2021
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 23. 10. 2021
Doskoky celkem 3 Sokol Pražský 26. 9. 2021
Body 3 BC Vysočina 2. 10. 2021
Užitečnost 4 BA Sparta Praha 14. 11. 2021
Asistence 1 Sokol Písek 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Klatovy 7. 10. 2018 2018/19
2B body 11 Tigers Č. Budějovice 16. 12. 2018 2018/19
3B body 2 BA Nymburk 10. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 24. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Body 23 Tigers Č. Budějovice 16. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 4 BA Sparta Praha 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 1 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 7:55 2 1 50.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 3 1 0.0 0 1/4 25.0
3. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
7. 10. 2021 skupina A USK 4:52 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 5:28 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 12:28 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 17:45 2 1 33.3 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 5:07 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 3:21 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 14:09 2 1 50.0 0 0/2 0.0
14. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 9:43 2 1 100.0 0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B Basket Poděbrady 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A USK 3:58 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Sokol Písek 8:34 2 1 100.0 0 0/0 0
15. 1. 2022 play-out B Královští Sokoli 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
16. 1. 2022 play-out B Tesla Pardubice 0:00 2 1 0.0 0 0/1 0.0
Celkem 22 93:20 21 10 111.1 1/7 14.3
Průměr 22 4:14 1.0 0.5 111.1 0.0 0.0/0.3 14.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 7 0:00 7.1 3.0 0.0 0.0 0.0 1.1/3.3 34.8 1.0
BK Jiskra Domažlice 6 0:00 7.7 3.2 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 45.5 0.3
Sokol Písek 5 0:00 7.8 3.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 2.4
BK Beroun 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Kaplice Grizzlies 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Klatovy 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/1.7 100.0 0.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Válečníci Děčín 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.3/4.0 33.3 1.7
Jižní supi 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 -
Tygři Praha 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
BK Chomutov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Opava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
BA Sparta Praha 2 11:56 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 13:09 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 7:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Tygři Louny 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BA Nymburk 1 9:19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 6:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tygři Praha 2 2:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 12:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 2 2:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol pražský 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -