Tomáš Blažek

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
201 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
135
Procento vítězství
57.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 žáci U15 - Základní fáze Jižní Supi B 16 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.3/1 31.3 - -
2018/19 kadeti U17 - Základní fáze Fenix Modřany 10 - 7.9 3 0.0 0 0.0 1.9/4.4 43.2 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina F1 Fenix Modřany 3 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/3.3 30.0 - -
2019/20 junioři U19 - Základní fáze Jižní Supi B 4 - 11.3 4.3 0.0 0.5 0.0 1.3/3 41.7 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze Fenix Modřany 14 - 16.4 7.1 0.0 0.1 0.0 1.9/4.6 40.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F1 Fenix Modřany 3 - 16.0 5.7 0.0 0.7 0.0 2.7/6.7 40.0 - -
2020/21 junioři U19 - Základní fáze Jižní Supi C 1 - 32.0 15 0.0 0 0.0 2/7 28.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi B 3 - 10.7 4 0.0 0.3 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi 11 13.7 5.1 1.8 /3.1 58.8 0.3 18.8 0.6/1.1 58.3 1.0 7.3
2021/22 muži - Základní fáze Meteor TLC A 11 - 11.7 4.3 0.0 0.1 0.0 2.9/5 58.2 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B Jižní Supi B 7 - 16.1 6 0.0 0.9 0.0 1.6/2.6 61.1 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 8 11.3 5.5 2 /3 66.7 0 0.0 1.5/1.8 85.7 0.9 7.1
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 6 17.0 6.0 2.2 /4.3 50.0 0.3 18.2 0.7/1.8 36.4 1.5 8.3
2022/23 muži - skupina B VYS 15 - 6.9 1.9 0.0 0.9 0.0 0.5/0.9 61.5 - -
2022/23 muži - I. kolo VYS 1 - 9.0 1 /1 100.0 2 100.0 1/2 50.0 1.0 7.0
Průměr za kariéru 18.8 3.0 9.0 3.4 45.9 0.3 22.8 1.3/2.7 118.6 1.4 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Danube Mavericks 9. 1. 2023
2B body 8 Sokol Žižkov D 28. 11. 2022
3B body 6 BK Meteor A 3. 11. 2022
Body 28 BK Meteor A 3. 11. 2022
Užitečnost 7 BC Benešov 19. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Basket Poděbrady 19. 9. 2021 2021/22
2B body 15 Kačeři Kunratice 5. 10. 2020 2020/21
3B body 6 BK Meteor A 3. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 13 Sokol Písek 3. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 20. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 17 Sokol Písek 3. 10. 2021 2021/22
Body 32 Kačeři Kunratice 5. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 28 Sokol Písek 3. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 NH Ostrava 5. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B KolB 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina B Tesla Pardubice 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 10. 2022 Základní fáze Danube Mavericks 7 1 0.0 1 0.0 2/7 28.6
8. 10. 2022 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B Bra 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 10. 2022 Základní fáze Sokol Pražský B 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 I. kolo BC Benešov 9 1 100.0 2 100.0 1/2 50.0
17. 10. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice A 13 3 0.0 2 0.0 1/3 33.3
22. 10. 2022 skupina B BVK Holice 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
24. 10. 2022 Základní fáze Meteor TLC A 17 4 0.0 3 0.0 0/0 0
3. 11. 2022 Základní fáze BK Meteor A 28 3 0.0 6 0.0 4/5 80.0
7. 11. 2022 Základní fáze CTS Basket 20 2 0.0 5 0.0 1/3 33.3
13. 11. 2022 skupina B Válečníci Děčín 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
14. 11. 2022 Základní fáze Aritma Praha 20 7 0.0 1 0.0 3/4 75.0
26. 11. 2022 skupina B Sokol Žižkov 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 11. 2022 Základní fáze Sokol Kbely C 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 11. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov D 20 8 0.0 0 0.0 4/5 80.0
8. 12. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 9 2 0.0 1 0.0 2/3 66.7
12. 12. 2022 Základní fáze BC Loudilové 21 8 0.0 1 0.0 2/3 66.7
7. 1. 2023 skupina B Tesla Pardubice 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 1. 2023 skupina B KolB 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
9. 1. 2023 Základní fáze Danube Mavericks 28 6 0.0 4 0.0 4/8 50.0
11. 1. 2023 skupina B CZ.ACADEMY 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
16. 1. 2023 Základní fáze Sokol Pražský B 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2023 skupina B Bra 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina B Sokol Pražský 12 3 0.0 1 0.0 3/4 75.0
22. 1. 2023 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 29 320 80 8.000.0 42 2.100.0 34/58 58.6
Průměr 29 11.0 2.8 8.000.0 1.4 2.100.0 1.2/2.0 58.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Královští Sokoli 3 0:00 24.3 8.7 0.0 1.3 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
TJ Sokol Kbely 6 0:00 11.8 4.7 0.0 0.3 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
VYS 4 0:00 16.5 6.5 0.0 0.3 0.0 2.8/4.3 64.7 2.3
Sokol Žižkov D 2 0:00 24.5 9.5 0.0 0.0 0.0 5.5/6.5 84.6 1.5
Porg Basket 5 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.6
Sokol Žižkov C 3 0:00 15.0 5.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5.3 50.0 2.0
CTS Basket 2 0:00 18.0 5.0 0.0 2.5 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Danube Mavericks 2 0:00 17.5 3.5 0.0 2.5 0.0 3.0/7.5 40.0 0.5
Aritma Praha 2 0:00 15.0 4.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 15.0 4.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.5 66.7 2.5
BK Meteor A 1 0:00 28.0 3.0 0.0 6.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Sokol Pražský B 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.3
Tesla Pardubice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 4 13:39 5.5 2.5 71.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
BC Loudilové 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sokol Písek 2 19:13 10.0 4.0 61.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Kbely B 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
VSK MFF UK A 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
KolB 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ HÁJE - JM A 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.5 0.0 3.5/7.0 50.0 4.0
Meteor TLC A 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
TJ ČSA 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol Kbely B 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slovan Bohnice A 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 10:35 6.0 1.0 66.7 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Bra 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
NH Ostrava 2 12:29 5.0 1.5 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 15:25 3.3 1.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Tesla Pardubice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
CZ.ACADEMY 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:07 4.5 1.0 40.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 19:19 9.0 3.0 100.0 1.0 33.3 0.0/2.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 9.0 1.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha C 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely C 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 2 11:18 3.0 0.5 50.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 13:53 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
PORG Basket 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BA Nymburk 2 13:20 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -