Ondřej Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
189
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 10 - 2.7 1.2 /1.2 100.0 0 0.0 0.3/1 30.0 1.2 0.8
2016/17 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor SLUNETA Ústí n.L. 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 9 - 4.7 2.2 /2.2 100.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 0.6 3.7
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 14 - 9.5 3.9 0.0 0.4 0.0 0.6/1.6 36.4 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C SLUNETA Ústí n.L. 7 - 8.7 2.6 0.0 1 0.0 0.6/1 57.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 10 - 12.9 5.3 0.0 0.2 0.0 1.7/3 56.7 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 SLUNETA Ústí n.L. 8 - 9.1 3.6 0.0 0.4 0.0 0.8/1.6 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A SLUNETA Ústí n.L. 3 - 9.0 3.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo SLUNETA Ústí n.L. 2 - 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 14 - 8.6 1.9 0.0 1.3 0.0 1.1/1.4 75.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 14 - 13.8 5.6 0.0 0.5 0.0 1.1/2.1 55.2 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 8 - 3.5 1.1 0.0 0.3 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 14 - 13.1 4.1 0.0 0.7 0.0 2.6/4.4 60.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 19.3 10.7 3.3 58.8 0.3 7.7 3/4.3 69.2 2.7 14.7
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 20.0 7.7 2 35.3 1 33.3 0.7/1.3 50.0 2.3 9.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sluneta Ústí n. L. 2 16.5 12.0 2.5 71.4 2 50.0 1/1 100.0 2.5 15.5
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 25.0 10.0 3.5 70.0 0.5 12.5 1.5/2.5 60.0 2.5 15.5
2019/20 žáci U15 - Skupina A SLUNETA Ústí n.L. 13 - 13.1 2.9 0.0 1.2 0.0 3.5/4.8 74.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 8.1 2.3 0.0 0.9 0.0 0.7/0.9 72.7 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga SLUNETA Ústí n.L. 10 - 13.7 2.6 0.0 2.4 0.0 1.3/2.5 52.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 5 - 8.0 1.6 0.0 1.4 0.0 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1/2.3 42.9 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 37.0 14.0 4 /7.5 53.3 1.5 23.1 1.5/2 75.0 2.5 17.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 5 24.4 4.8 1 /2.2 45.5 0.4 16.7 1.6/4.6 34.8 3.4 10.2
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 6 30.2 14.7 4.2 /8.3 50.0 1.3 38.1 2.3/4 58.3 3.3 19.3
Průměr za kariéru 30.2 3.2 9.7 3.0 97.4 0.8 30.2 1.3/2.2 216.3 2.0 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
2B body 7 USK 7. 10. 2021
3B body 4 Sokol Pražský 26. 9. 2021
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Tygři Praha 10. 10. 2021
Doskoky celkem 13 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021
Body 21 Sokol Pražský 26. 9. 2021
Užitečnost 32 Sokol Pražský 26. 9. 2021
Asistence 11 Sokol Pražský 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Písek 6. 4. 2019 2018/19
2B body 12 BK Teplice 2. 12. 2018 2018/19
3B body 6 BA Nymburk 25. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Tygři Praha 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 13 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021 2021/22
Body 26 Jižní supi 15. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 32 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 11 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 26:22 12 2 66.7 1 33.3 5/8 62.5
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 19:39 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 32:52 13 2 20.0 1 100.0 6/8 75.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 36:19 21 3 50.0 4 66.7 3/5 60.0
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 29:25 3 1 50.0 0 0.0 1/6 16.7
3. 10. 2021 skupina A USK 23:55 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
7. 10. 2021 skupina A USK 30:43 15 7 63.6 0 0.0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 26:40 7 3 42.9 0 0.0 1/3 33.3
17. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 22:34 3 1 33.3 0 0.0 1/6 16.7
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 25:49 12 4 66.7 1 33.3 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 28:06 20 6 60.0 2 40.0 2/3 66.7
Celkem 11 302:24 112 30 49.2 10 30.3 22/47 46.8
Průměr 11 27:29 10.2 2.7 49.2 0.9 30.3 2.0/4.3 46.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006´ Roudnice n.L. 7 0:00 11.3 5.0 437.5 0.0 0.0 1.3/2.4 52.9 2.0
Válečníci Děčín 6 0:00 12.0 2.3 0.0 1.8 0.0 1.8/2.8 64.7 2.7
Sj. BK Litoměřice 8 0:00 8.3 3.5 560.0 0.3 0.0 0.5/1.4 36.4 1.3
BK Klatovy 4 0:00 14.3 2.8 0.0 2.5 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
Sokol Písek 5 0:00 10.4 3.4 0.0 0.8 0.0 1.2/2.2 54.5 1.8
Sokol Písek 3 0:00 14.7 2.0 0.0 2.0 0.0 4.7/5.7 82.4 1.7
BK Horejsek Děčín A 8 0:00 5.1 2.1 425.0 0.1 0.0 0.5/1.8 28.6 1.3
Válečníci Děčín B 4 0:00 10.0 3.0 0.0 1.3 0.0 0.3/1.3 20.0 2.5
Jižní supi 2 0:00 19.5 4.0 0.0 1.5 0.0 7.0/9.0 77.8 3.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 3.3
BA Tygři Louny 2 0:00 19.0 7.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín 4 8:13 9.3 2.3 90.0 1.0 400.0 1.8/2.5 70.0 3.8
TJ Sokol Kbely 3 0:00 11.7 2.7 0.0 1.0 0.0 3.3/4.7 71.4 2.3
BK Chomutov 3 0:00 11.3 3.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Sparta Praha 3 0:00 10.7 4.0 1.200.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
USK Praha 3 0:00 10.0 3.7 550.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Kralupy 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BA Sparta 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 9.0 2.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Tygři Praha 2 0:00 13.0 1.0 0.0 1.5 0.0 6.5/8.0 81.3 2.5
Sokol Pražský 4 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Opava 2 0:00 13.0 1.0 0.0 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
USK 2 34:05 13.0 4.0 47.1 1.5 25.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 8.7 2.7 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.0
Tygři Louny 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BA Nymburk 1 0:00 21.0 1.0 0.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 36:19 21.0 3.0 50.0 4.0 66.7 3.0/5.0 60.0 4.0
BK Lions J. Hradec 1 28:06 20.0 6.0 60.0 2.0 40.0 2.0/3.0 66.7 2.0
NH Ostrava A 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BA Nymburk 1 36:10 17.0 7.0 77.8 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Chomutov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
NH Ostrava 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Písek 1 26:22 12.0 2.0 66.7 1.0 33.3 5.0/8.0 62.5 3.0
Sokol Písek 1 25:49 12.0 4.0 66.7 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 26:40 7.0 3.0 42.9 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Tygři Praha B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 19:39 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 1 29:25 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
Jižní Supi 1 22:34 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
USK 1 23:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0